تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر Frigidaire در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

به طور کلی می توان مایکروفر ها را با توجه به محل نصب به مایکروفر های رومیزی و مایکروفر های توکار طبقه بندی کرد. شما می توانید با توجه به فضای آشپزخانه خود یکی از انواع مایکروفر فریجیدر را خریداری و استفاده کنید. مایکروفر فریجیدر با اندازه کوچک خود کارهای بزرگی انجام می دهد. طبخ سریع غذا، یخ زدایی مواد غذایی، تهیه نوشیدنی از ویژگی های این محصول می باشد. البته حفظ مواد مغذی در ماکروفر نسبت به روش های طبخ سنتی غذا بیشتر می باشد. انواع خدمات پس از فروش ماکروفر از جمله تعمیر و سرویس، توسط تعمیرکاران حرفه ای در هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در محل و منزل ارائه می شود.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر فریجیدر نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر فریجیدر در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر فریجیدر در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر فریجیدر
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر فریجیدر
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر فریجیدر در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر فریجیدر در تهران به شرح زیر است؛ مهارت تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر غیر قابل انکار می باشد. چرا که آنها از تعمیرکاران زبده و ماهر در سطح شهر تهران می باشند و بسیاری از آنها دارای مدارک تحصیلی مرتبط با شغل خود هستند.

تعمیرکاران در ابتدای ورود خود به این مرکز آزمون های مختلفی را پشت سرگذاشته و ارزیابی شده اند. اخلاق، وقت شناسی، مهارت و تعهد به کار از جمله فاکتورهایی می باشند که تعمیرکار باید از آنها برخوردار باشد.

داشتن مهارت این کمک را به تعمیرکار می کند تا ایراد وسیله را به خوبی تشخیص دهد. در صورتی که عیب یابی مایکروفر به درستی انجام نشود مشکلات وسیله همچنان در جای خود باقی می ماند. در صورت تعویض قطعه، تعمیرکار ضمانت یک ساله خدمات خود را همراه با فاکتور به شما تحویل می دهد. هزینه تعمیرات ماکروفر مطابق با نرخ مصوب اتحادیه بوده و نمایندگی تعمیرات فریجیدر هیچ هزینه اضافی را به شما تحمیل نخواهد کرد.

خدمات پس از فروش  مایکروفر فریجیدر به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر فریجیدر توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر فریجیدر استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر فریجیدر در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر Frigidaire در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در محل و منزل به شرح زیر است؛ یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در زمینه تعمیرات مایکروفر استفاده از نیروی متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشد. متخصصان حرفه ای نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر به تمامی ترفند های تعمیرات مسلط بوده و با حضور در محل و منزل در مدتی کوتاه می توانند تمامی مشکلات ماکروفر را برطرف کنند. از دیگر نکات مهم در زمینه تعمیر مایکروفر تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه های اورجینال می باشد. در صورتی که تعمیرکار برای تعمیر مایکروفر از نمونه های ارزان قیمت و تقلبی استفاده کند وسیله شما در فاصله زمانی کوتاه دچار مشکل شده و مجدداً به تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد.

استفاده از قطعات اورجینال ممکن است کمی هزینه های شما را افزایش دهد اما عمر وسیله شما نیز افزایش پیدا خواهد. هزینه تعمیرات ماکروفر به صورت دقیق بعد از عیب یابی و با توجه به نوع قطعات معیوب، مشخص شده و تعمیرکار قبل از شروع کار، شما را در جریان هزینه ها قرار خواهد داد.

هزینه تعمیر مایکروفر فریجیدر در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر فریجیدر در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه توضیح داده شده است؛ تعمیرکاران حرفه ای به منظور کاهش هزینه تعمیرات، با دانش فنی و مهارت کافی و تجهیزات ایمنی اقدام به بررسی اولیه مایکروفر می کنند. در این بررسی ها حدود خرابی ها مشخص شده و تعمیرکار نمایندگی فریجیدر بهتر می داند چه روشی را برای تعمیر انتخاب کند. اگر تعمیرکار بدون بررسی های اولیه اقدام به تعمیر کند ممکن است آسیب بیشتری به وسیله وارد شود. گاهی ممکن است خرابی ماکروفر نتیجه خرابی چندین قطعه باشد و این موضوع می تواند هزینه های شما را افزایش دهد.

تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه تا حدودی می تواند هزینه ها را کاهش دهد. اما این موضوع زمانی رخ می دهد که قطعات، قابلیت تعمیر شدن را داشته باشند. تعرفه تعمیرات ماکروفر در تمام واحدهای صنفی در ابتدای هر سال توسط اتحادیه اصناف تعیین شده و تمام نمایندگی های مجاز از جمله نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر موظف هستند از تعرفه های تعیین شده توسط اتحادیه پیروی ‌کنند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو فریجیدر تویسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو فریجیدر در ادامه توضیح داده شده است؛ با تعدادی از مشکلات ماکروفر آشنا شده و آن را در مایکروفر خود پیدا کنید. برخی از ایرادات سطحی بوده و با کمی دقت می توانید آنها را بدون حضور تعمیرکار برطرف کنید.
اما برخی از مشکلات باید توسط تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر بررسی و برطرف شوند. در این مواقع توصیه می شود خودسرانه وارد عمل نشده و دست به تعمیر مایکروفر نزنید.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر فریجیدر این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر فریجیدر موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار ببرید:

 • به هنگام دیدن جرقه در ماکروفر، دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق بکشید.
 • محتویات درون مایکروفر را بررسی کنید. اگر مواد غذایی را با ظروف فلزی و آلومینیومی درون ماکروفر قرار داده اید، جرقه ایجاد می‌ شود.
 • دقت داشته باشید اگر خوراک‌ های نیمه آماده را با بسته بندی درون دستگاه قرار می دهید از جنس فویل نباشند.
 • سوختگی دیود و از بین رفتن رنگ دیواره ‌های دستگاه نیز می‌توانند باعث جرقه در مایکروفر شوند.
 • زمانی که حرارت به قسمتی که رنگ وجود ندارد برخورد می کند جرقه ایجاد می شود.
 • این جرقه ‌ها ممکن است در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد کرده و باعث آتش گرفتن وسیله می شود.
 • بررسی سیستم داخلی مایکروفر را باید تعمیرکار انجام دهد.
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر انواع خدمات مربوط به ماکروفر را ارئه می دهد.

چرا صفحه گردان مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر فریجیدر در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن ماکروفر فریجیدر برای تعمیر و عیب یابی باید موارد زیر را انجام دهید:

 • با چرخش صفحه گردان گرما به طور مساوی به تمام قسمت های مواد غذایی برخورده کرده و مواد غذایی به طور یکنواخت گرم یا پخته می شوند.
 • صفحه شیشه ‌ای درون ماکروفر با موتور چرخنده ‌ای که در زیر آن قرار دارد می چرخد.
 • برای پیدا کردن دلیل نچرخیدن صفحه مایکروفر چند مورد را باید بررسی کنید.
 • صفحه را به آرامی بر روی ریل قرار دهید. گاهی ممکن است بر اثر عجله صفحه بر روی ریل به خوبی قرار نگرفته است.
 • وزن بالای مواد غذایی و ظرف و همچنین بزرگ بودن ظرف مانع از چرخش صفحه می شوند.
 • امکان دارد محل اتصال صفحه به موتور چرخنده دچار شکستگی شده باشد.
 • کثیف بودن کف ماکروفر نیز باعث می شود چرخ ریل به خوبی نچرخیده و مانع از حرکت صفحه شود.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر فریجیدر را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر فریجیدر موارد زیر را برای تعمیر و رفع ایراد به کار گیرید:

 • ممکن است دو شاخه یا سیم مایکروفر دچار قطعی شده اند و جریان برق به دستگاه وارد نمی شود.
 • درصورت مشاهده هرگونه پارگی در کابل باید آن را تعویض کنید.
 • گاهی اوقات ماکروفر هیچ ایرادی ندارد و این پریز است که جریان برق را به دستگاه منتقل نمی کند.
 • در قدم بعدی سوئیچ درب را بررسی کنید. با بسته شدن درب، سوئیچ به مابقی اجزای دستگاه سیگنال فرستاده و جریان برق را متصل می‌کند.
 • اگر سوئیچ درب مشکلی نداشته باشد فیوز حرارتی را باید چک کنید.
 • فیوز حرارتی از گرم شدن بیش از اندازه ماکروفر جلوگیری کرده و حرارت آن را ثابت نگه می‌دارد.
 • اگر فیوز خراب شود مایکروفر روشن نخواهد شد.

این کار را به دست تکنسین های تعمیرگاه ماکروفر فریجیدر در تهران بگذارید.

روشن نشدن لامپ مایکروفر؛ آموزش تعمیر ماکروفر فریجیدر  در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت روشن نشدن لامپ ماکروفر فریجیدر موارد زیر را برای رفع مشکل و عیب یابی به کار ببرید:

 • لامپ مایکروفر در کل فرآیند پخت و پز غذا روشن می‌ ماند تا شما به راحتی مراحل پخت را مشاهده کرده و در صورت نیاز، غذا را زودتر از زمان موعد از ماکروفر خارج کنید.
 • با تعویض لامپ سوخته این مشکل را برطرف خواهد شد.
 • اما اگر لامپ کم نور است باید اتصالات ماکروفر را بررسی کنید.
 • لامپ در نزدیکی خازن قرار دارد و گاهی اوقات وجود یک مشکل جدی در خازن باعث کم نور شدن لامپ می‌شود.
 • البته به یاد داشته باشید در برخی از مراحل استفاده از مایکروفر مانند یخ زدایی ممکن است نور لامپ کم تر از حالت پخت غذا باشد.

این کار را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر فریجیدر در خانه انجام دهید.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر فریجیدر در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کار نکردن دکمه ماکروفر فریجیدر راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • با خراب شدن پنل لمسی پشت دکمه ‌های مایکروفر دکمه ها از کار افتاده و برنامه ای را اجرا نمی کنند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر با بررسی قطعات داخلی می تواند در زمان کم، عیب یابی و تعمیر ماکروفر را انجام دهد.
 • با فعال شدن قفل کودک نیز دیگر دکمه ها کار نخواهند کرد. ماکروفر را خاموش و مجدداً روشن کنید.

این کار را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر فریجیدر در تهران انجام دهید.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر فریجیدر در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورتی که ماکروفر صدای نویز ایجاد شود، موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • صدای نویز در ماکروفر نشان دهنده این است که خازن از کنترل خارج شده است.
 • همچنین در صورتی که خازن آسیب دیده باشد باید به دنبال رفع مشکل باشید.

این کار را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر فریجیدر در تهران انجام دهید.

چرا مایکروفر فریجیدر حین کار دود می کند؟ برای رفع عیب و تعمیر چه کنیم؟

در صورت دود کردن ماکروفر فریجیدر باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورتی که دستگاه دود کند، می توانید به وجود مواد غذایی درون محفظه ماکروفر پی برد.
 • در صورت باقی ماندن چربی ها درون محفظه، بوی دود بلند می شود.

گریل مایکروفر متوقف شده؛ تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن گریل آن است. در صورتی که گریل ماکروفر فریجیدر روشن نشد، موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورتی که المنت کار نکند، گریل روشن نمی شود.
 • همچنین در صورتی که برد و ترموستات نیز خراب شده باشد نیز گریل ماکروفر روشن نمی شود.

این کار را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر فریجیدر در محل انجام دهید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر فریجیدر در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر فریجیدر به کار گیرید:

 • در صورتی که میکروسوئیچ و فنر و قلاب درب مشکل داشته باشد درب بسته نمی شود.
 • این قطعات به دلیل فرسوده شدن یا زنگ زدگی دچار خرابی می شوند.

این کار را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در منزل انجام دهید.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر فریجیدر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر فریجیدر در ادامه شرح داده شده است؛ عیب یابی مایکروفر از مهم ترین مراحل در فرآیند تعمیرات به شمار می رود. متخصصان مجرب نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر با دقت وسیله را عیب یابی کرده و سپس تعمیرات را بر روی مایکروفر اعمال می کنند.

اهمیت عیب یابی زمانی مشخص می شود که تعمیرکار قطعه معیوب را به درستی شناسایی کرده و روند تعمیرات نتیجه مطلوب پیدا کند. گاهی اوقات بر اثر کمبود وقت یا نگرانی از هزینه های پرداختی، اقدام به تعمیر مایکروفر را به تعویق می اندازید. یا به جای کمک از تعمیرکار حرفه ‌ای و مجرب خودسرانه اقدام به تعمیر ماکروفر می کنید. اقدامات اشتباه یا ناقص بدون اطلاعات و تجهیزات ایمنی ممکن است علاوه بر صدمه زدن بیشتر به ماکروفر باعث افزایش هزینه ها شود. بنابراین اولین و مهم ترین گام در زمان خراب شدن ماکروفر تماس با یک مرکز تعمیرات معتبر می باشد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در هوم خانه

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در ادامه شرح داده شده است؛ از جمله خدماتی که در هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر ارائه می شود می توان به نصب و سرویس، تعمیر و مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری از ماکروفر اشاره کرد.

این مرکز با سال ها سابقه فعالیت و ده ها شعبه فعال در شهر تهران، تمام خدماتی که ارائه می دهد را ضمانت یک ساله می کند. تعمیرکاران هوم خانه در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه نسبت به سایر نمایندگی ها مشکل مایکروفر شما را با حضور در محل و منزل برطرف می کند. اولویت تکنسین های این مرکز تعمیر قطعات ماکروفر می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست