تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی Zanussi در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر مایکروویو زانوسی را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

دستگاه مایکروفر با توجه به قابلیتی که دارد امروزه به عنوان یکی از لوازم خانگی پر کاربرد در منازل به شمار می رود. مایکروفر برند زانوسی یکی از پر فروش ترین مایکروفرهای موجود در بازار است. به دلیل کیفیت عالی ساخت این محصول و همچنین قابلیت های منحصر به فرد آن استقبال از این محصول در بازار ایران بسیار زیاد بوده است. اگر شما هم جزو مصرف کنندگان این محصول هستید و با خرابی در آن مواجه شده اید به هیچ عنوان از بابت تعمیر آن نگران نشوید. زیرا هوم خانه که نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در تهران را دارد با بهره گیری از متخصصان مجرب تعمیرات این دستگاه را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر زانوسی نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر زانوسی در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر زانوسی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر زانوسی
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر زانوسی
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر زانوسی در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر زانوسی در تهران به شرح زیر است؛ نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی به منظور فراهم آوردن زمینه ی رفاه مشتریان خود شعب متعددی را در مناطق مختلف شهر تهران راه اندازی کرده است.

هدف از راه اندازی این شعب، دسترسی آسان مشتریان به این مرکز و همچنین سرعت بخشیدن به فرآیند خدمات رسانی است. شما می توانید برای ثبت سفارش خود جهت تعمیرات مایکروفر زانوسی به صورت حضوری به نزدیکترین شعبه ی نمایندگی تعمیرات زانوسی در منطقه ی خود مراجعه کنید. اما اگر شرایط برای مراجعه ی حضوری فراهم نباشد می توانید به صورت غیر حضوری به این مرکز مراجعه کرده و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

به این منظور می توانید با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید. در این مکالمه شما می توانید علاوه بر ثبت سفارش تعمیرات از مشاوره های رایگانی که توسط کارشناسان و متخصصان مجرب ارائه می شود نیز بهرمند گردید.

اما اگر قصد دارید با مراجعه به سایت اینترنتی این مجموعه سفارش خود را جهت تعمیرات مایکروفر زانوسی ارائه کنید لازم است فرم مخصوص را به صورت آنلاین پر کنید. سپس کادر شاغل در نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی با شما تماس گرفته و مشخصات و آدرس شما را دریافت خواهند کرد.

خدمات پس از فروش  مایکروفر زانوسی به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر زانوسی توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر زانوسی استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر زانوسی در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی Zanussi در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در محل و منزل به شرح زیر می باشد؛ یکی از خدماتی که در هوم خانه به مشتریان ارائه می شود انجام تعمیرات در محل و منزل است. این نوع خدمات رسانی برای افرادی که امکان مراجعه به محل نمایندگی زانوسی را ندارند بسیار کارآمد خواهد بود.

همچنین هزینه ی تعمیر را نیز با توجه به حذف هزینه ی رفت و آمد در شهر کاهش می دهد. پس از آن که مشتری سفارش خود را به منظور تعمیر مایکروفر زانوسی ثبت کرد، تکنسین های ما در همان روز به آدرس ذکر شده در فرم مراجعه خواهند کرد. البته شایان ذکر است که زمان حضور در محل و منزل با هماهنگی مشتری خواهد بود.

پس از اعزام، این افراد با عیب یابی دستگاه قطعه یا قطعات معیوب در مایکروفر را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر آن می کنند. نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی به کار تعمیرکاران خود اعتماد کامل دارد. به لطف همین اعتماد نیز تمامی خدمات خود را تا یک سال ضمانت می کند. ضمانت یک ساله ی خدمات به منظور اطمینان مشتری از نحوه ی تعمیر دستگاه ها ارائه می شود. این ضمانت نامه به شما اجازه می دهد تا تعمیر مایکروفر در صورت خرابی مجدد را به صورت رایگان انجام دهند.

هزینه تعمیر مایکروفر زانوسی در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر زانوسی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه به شرح زیر می باشد؛ نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی بالا بودن فشار اقتصادی بر مشتریان را مد نظر قرار داده و به همین دلیل نیز هزینه های تعمیرات را بسیار منصفانه تعیین کرده است.

این هزینه ها کاملاً با نرخ هایی که از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی اعلام می شوند تطابق دارند. علاوه بر منصفانه بودن هزینه ها، این مرکز تمامی هزینه های ناشی از تعمیرات ماکروفر را ابتدا برای مشتریان شفاف سازی می کنند تا با رضایت آنها اقدام به تعمیر دستگاه ها کند.
بر همین اساس نیز ابتدا با توجه به نوع خرابی و ایرادی که در مایکروفر به وجود آمده است هزینه های احتمالی آن را برآورد کرده و به اطلاع مشتری می رساند. سپس اقدام به تعمیر دستگاه می کند.

از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز ارائه ی فاکتور هزینه ها به مشتری می باشد. در این فاکتور تمامی هزینه ها ذکر شده و هزینه ی تعمیر بر اساس آن از وی دریافت می شود. اگر به هنگام پرداخت هزینه ی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی پول نقد به همراه نداشته باشید، به هیچ عنوان نگران نشوید. زیرا تعمیرکاران کارت خوان های سیار به همراه دارند. برای پرداخت هزینه ها می توانید از این دستگاه ها استفاده نمایید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو زانوسی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو زانوسی در ادامه شرح داده می شود؛ از آن جایی که مایکروفر زانوسی دارای کاربرد فراوانی می باشد ممکن است بر اثر استفاده ی نامناسب و بیش از حد دچار خرابی شود. به همین دلیل در این بخش از مقاله درباره ی ایرادات و اشکالات متداول این دستگاه توضیحاتی ارائه داده شده و راهکارهای پیش رو نیز مطرح شده است. اما اگر اقدامات گفته شده در این بخش کارساز نباشد بهترین گزینه برای تعمیر مایکروفر مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی می باشد.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر زانوسی در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر زانوسی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کنیم:

 • اگر با خرابی دکمه های مایکروفر زانوسی خود مواجه شده اید لازم است صفحه لمسی آن را چک کنید.
 • برای این کار پنل پشتی را باز کرده و آن را تعمیر کنید.
 • اما اگر از عهده ی این کار برنیامدید باید از تعمیرکاری ماهر کمک بگیرید.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر زانوسی در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای نویز در ماکروفر زانوسی موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • وجود سر و صدا در مایکروفر نشان دهنده ی بروز ایراد در بخشی از آن است.
 • ابتدا خازن آن را کنترل کنید. زیرا اگر خازن آسیب دیده و یا نیاز به تعویض داشته باشد باعث آسیب بخش های دیگر نیز می شود.
 • اما به دلیل این که خازن دارای نقش و ساختار حساسی در مایکروفر است بهتر است تعمیر یا تعویض آن را به دست تکنسین های حاضر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی بسپارید.

علت خاموش شدن مایکروفر در زمان استفاده چیست؟ تعمیرکار ماکروفر زانوسی این مورد را چظور حل میکند؟

در صورت خاموش شدن ماکروفر زانوسی باید موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • اگر به هنگام پخت غذا متوجه شدید که مایکروفر حین کار خاموش می شود باید دلیل آن را در قفل درب دستگاه جست جو کنید.
 • در این حالت باید این قفل را تعمیر کنید. همچنین خرابی یکی از سوئیچ های درب نیز می تواند در بروز این ایراد دخیل باشد.
 • اما اگر این قسمت ها را چک کرده و متوجه مشکل نشدید بهتر است فن موتور، ترانسفورمر و تاچ پد مایکروفر را تست کنید.
 • از دیگر قطعاتی که خرابی آن ها منجر به بروز این ایراد می شود می توان به قطعه ی خازن اشاره کرد.
 • اما بررسی و تعمیر این قطعات نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد.
 • بنابراین توصیه می کنید در این موارد به نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی مراجعه کنید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرگاه مرکزی مایکروفر زانوسی در تهران تماس بگیرید.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر زانوسی را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت روشن نشدن لامپ ماکروفر زانوسی موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار ببرید:

 • لامپ هایی که در مایکروفر تعبیه شده اند در مشاهده ی نحوه و میزان پخت غذاها تاثیر زیادی دارند.
 • اگر نور آنها کم باشد لازم است تنظیمات آن را بررسی کنید.
 • اما اگر به کل روشن نمی شوند احتمال این که سوخته و یا نیم سوز شده باشند زیاد است.
 • برای رفع این ایراد آن را باز کرده و به راحتی تعویض کنید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر زانوسی در محل تماس بگیرید.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو زانوسی در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر زانوسی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • به منظور جلوگیری از دود کردن مایکروفر حین کار آن را بعد از هر بار استفاده به صورت کامل تمیز کنید.
 • زیر اگر مواد غذایی و یا چربی بر روی آن باقی بماند به هنگام کار دود می کند.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مایکروفر زانوسی در خانه تماس بگیرید.

روشن نشدن گزیل مایکروفر؛ آموزش تعمیر ماکروفر زانوسی در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر زانوسی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • خراب شدن المنت مایکروفر زانوسی یکی از عوامل موثر در کار نکردن گریل مایکروفر است.
 • المنت این قسمت را چک کنید و در صورتی که کار نکرد آن را تعویض نمایید.
 • به جز آن خرابی برد و ترموستات مایکروفر نیز می تواند منجر به کار نکردن گریل دستگاه شود.

به منظور تعمیر دستگاه در این شرایط باید به نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در منزل مراجعه نمایید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر زانوسی در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر زانوسی به کار گیرید:

 • خراب شدن چفت و میکروسوئیچ درب سبب می شود تا درب ماکروفر باز نشود.
 • همچنین در صورتی که سیم کشی های میکروسوئیچ به هم بخورد نیز درب دستگاه بسته نمی شود.

چرا صفحه گردان مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر زانوسی در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر زانوسی نکات زیر را برای رفع مشکل و تعمیر آن به کار گیرید:

 • در صورت خراب شدن موتور چرخنده سینی گردان نمی چرخد.
 • همچنین گیر کردن مواد غذایی در زیر پایه چرخان نیز این مشکل به وجود می آید.
 • گذاشتن حجم زیاد مواد غذایی روی سینی نیز سبب نچرخیدن سینی می شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مرکزی مایکروفر زانوسی در منزل تماس بگیرید.

دلیل سوختن فیوز در مایکروفر چیست؟ آموزش تعمیرات ماکروفر زانوسی در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، سوختن فیوز آن است. در صورت سوختن فیوز در ماکروفر زانوسی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • خراب شدن مگنترون و همچنین دیود و خازن سبب می شود تا فیوز ماکروفر زانوسی بسوزد.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر زانوسی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیر توسط تعمیرکار مایکروفر زانوسی در ادامه توضیح داده شده است؛ در نمایندگی مجاز ما در تهران برای این که تعمیرات لوازم خانگی به صورت تخصصی انجام شود از تعمیرکاران مختص همان محصول استفاده می شود.

برای مثال تعمیرات مایکروفر زانوسی توسط تعمیرکار مایکروفر حاضر در واحد فنی این شرکت انجام می شود. این امر سبب می شود تا تعمیر قطعه ی خراب به جای تعویض قطعه در اولویت باشد. به این صورت هم در هزینه های تعمیرات صرفه جویی شده و هم قطعه ی فابریک دستگاه حفظ می شود.

اما اگر قطعه ی معیوب به هیچ عنوان قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض داشته باشد با استفاده از قطعات اورجینال آن را تعویض می کنند. استفاده از قطعات اورجینال در نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی سبب می شود تا کیفیت کار دستگاه بعد از تعمیر نیز به هیچ عنوان افت پیدا نکند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی به شرح زیر است؛ با توجه به آن چه در این مقاله درباره ی ایرادات و مشکلات متداول مایکروفر زانوسی و همچنین نحوه ی تعمیر آن گفته شد می توانید این دستگاه را در منزل تعمیر کنید.

اما اگر در زمینه ی تعمیرات تجربه ای ندارید می توانید این کار را به نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در تهران بسپارید. این مرکز با سابقه ای بالغ بر نیم قرن در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت داشته و توانسته موفقیت های بسیاری در آن کسب کند. اعتمادی که مشتریان به این مرکز و خدمات آن دارد نشان دهنده ی کیفیت کار این مرکز و همچنین نحوه ی عملکرد تعمیرکاران آن می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست