تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک Magic در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

اگر یک مایکروفر مجیک در آشپزخانه تان دارید به شما توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه فرمایید. در این مقاله قصد داریم درباره ایرادات متداول مایکروفر مجیک و همچنین علل بروز این ایرادات و روش های رفع و رجوع آن ها سخن بگوییم. چه بسا در صورتی که با این ایرادات آشنا باشید، در بسیاری از مواقع بدون نیاز به تعمیرکار می توانید آنها را برطرف کنید. در ضمن قصد داریم نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به تعمیرکار، از تجربه و دانش متخصصان مجرب و تعمیرکاران حرفه ای این نمایندگی ها استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر مجیک نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر مجیک در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر مجیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر مجیک
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر مجیک
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر مجیک در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر مجیک در تهران به شرح زیر است؛ با وجود نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک و شعبات متعدد آن در سراسر تهران، تعمیر مایکروفر مجیک در این شهر کار پیچیده ای نیست و شما در هر منطقه ای از تهران بزرگ که زندگی می کنید، به راحتی می توانید به آدرس نزدیکترین نمایندگی تعمیرات مجیک مراجعه کنید و مایکروفر خود را به دست تعمیرکاران زبردست آن بسپارید تا آن را به صورت کاملا تضمینی تعمیر کنند و در اسرع وقت به شما تحویل دهند.

منظور از خدمات تضمینی ارائه کارت ضمانت یک ساله در قبال تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های شرکت است که به مشتری ارائه می شود و برطبق آن ضمانت نامه، شرکت موظف است هر گونه ایرادی را که در مدت این یک سال در همان قطعه از مایکروفر به وجود آید، به صورت رایگان دوباره تعمیر نماید. حتی اگر بنا به هر دلیلی قادر به مراجعه حضوری به محل نمایندگی نیستید، می توانید درخواست ارائه خدمات در منزل و محل از نمایندگی داشته باشید.

خدمات پس از فروش  مایکروفر مجیک به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر مجیک توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر مجیک استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر مجیک در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک Magic در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در محل و منزل در ادامه توضیح داده شده است؛ همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، یکی از امتیازاتی که نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک برای مشتریان خود در نظر گرفته است، ارائه خدمات در محل و منزل می باشد. که از سوی مشتریان نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

چون در این شیوه به میزان زیادی در وقت و هزینه صرفه جویی به عمل می آید. ممکن است شما وقت کافی برای مراجعه به نمایندگی مجیک را نداشته باشید و یا مایکروفر در اثر جابجایی، بیشتر آسیب ببیند. هوم خانه که یکی از این نمایندگی های فعال است، این مشکل را حل کرده و آماده انجام تعمیرات مایکروفر مجیک در منزل است. برای بهره گیری از این نوع خدمات، کافی است با یکی از شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید. درخواست شما همراه با مشخصات و آدرستان، ثبت شده و نمایندگان شرکت در اسرع وقت به آدرس شما مراجعه می کنند و نسبت به تعمیر مایکروفر شما اقدام می نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر مجیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر مجیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این قسمت شرح داده شده است؛ یک تعمیرگاه خوب، از همه نظر باید حقوق مشتریان خود را در نظر گرفته و رعایت کند. تعیین قیمت های خوب و دستمزد های منصفانه نیز یکی از این حقوق به شمار می آید. این کار درستی نیست که به دلیل کیفیت بالای خدمات، دستمزد های بیش از حد از مشتری دریافت شود. نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در هر حال حقوق مشتریان خود را در نظر می گیرد و به همین دلیل همواره تلاش در اخذ کمترین دستمزد ها در قبال ارائه بهترین خدمات را داشته و دارد.

لیست قیمت تعمیرات و تعویض قطعه در این تعمیرگاه های مجاز، از سوی اتحادیه و کمیته های مربوطه کاملا مورد تایید قرار گرفته است. در ضمن، تمامی هزینه های مربوط به تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در تعمیرات مایکروویو در همان ابتدا به مشتری اطلاع داده می شود و سپس در صورت رضایت مشتری، کار تعمیر آغاز می گردد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر مجیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر مجیک در ادامه بیان شده است؛ آشنایی با مشکلات متداول یک وسیله برقی و علت بروز این مشکلات، در وهله اول به میزان زیادی می تواند موجب پیشگیری از آنها شود. و در گام دوم، کمک زیادی در برطرف سازی اغلب این ایرادات می کند.

در ادامه به شرح برخی از ایرادات متداول مایکروفر مجیک می پردازیم. اما به خاطر داشته باشید که اگر ایراد دستگاه جدی است و شما دستی در تعمیر لوازم برقی ندارید، بهتر است آن را به نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک بسپارید. چند مورد از مهمترین و متداول ترین ایرادات مایکروفر مجیک و دلایل بروز آنها به شرح زیر می باشند:

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر مجیک این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر مجیک موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • نکته مهمی که درباره مایکروفر وجود دارد این است که قرار دادن یک قطعه فلزی در داخل آن، حتی اگر خیلی کوچک باشد، موجب ایجاد جرقه خواهد شد
 • بنابراین اگر ظرفی فلزی یا کاغذ آلومینیومی داخل مایکروفر قرار داده اید، سریعا آن را در بیاورید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر مجیک در خانه تماس بگیرید.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر مجیک در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر مجیک موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • دلیل به وجود آمدن این مشکل ممکن است قطع شدن مدار باشد.
 • در این صورت، مدار مایکروفر نیاز به لحیم کاری خواهد داشت.
 • دلیل دیگر خراب بودن صفحه کلید و پنل مایکروفر است که نیاز به تعمیر دارد.
 • جهت تعمیر آن می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک استفاده نمایید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرکار مایکروفر مجیک در تهران تماس بگیرید.

چرا صفحه گردان مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر مجیک در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورتی نچرخیدن سینی گردان موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • اولین دلیلی که ممکن است منجر به بروز این ایراد شود وجود یک مانع در مسیر گردش سینی است.
 • برای مثال ممکن است تکه های غذا داخل مایکروفر افتاده و در زیر سینی انباشته شده باشند و در نتیجه مانع حرکت آن گردند.
 • دلیل دیگر، آسیب دیدن موتور گرداننده بشقاب شیشه ای است که ممکن است بر اثر قرار دادن ظروف سنگین غذا بر روی بشقاب، ایجاد شود.
 • در این صورت موتور نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض خواهد داشت.
 • در حالت سوم ممکن است ایراد از کوپلینگ موتور گرداننده سینی باشد که آن هم باید بررسی شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مایکروفر مجیک در تهران تماس بگیرید.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر مجیک را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورتی که دستگاه روشن نمی شود برای تعمیر ماکروفر مجیک نکات زیر را انجام دهید:

 • اگر مایکروفر مجیک شما روشن نمی شود باید بررسی کنید که آیا نیروی برق در مایکروفر جریان دارد یا نه.
 • از پریز برق و دوشاخه و کابل مایکروفر شروع کنید.
 • شاید اصلا دوشاخه درست به پریز وصل نشده باشد. اگر این مشکلات اولیه باعث روشن نشدن مایکروفر نشده اند به سراغ گام بعدی بروید.
 • در صورتی که درب مایکروفر خوب بسته نشده و چفت نشده باشد، برق به قسمت های مختلف آن نرسیده و مانع روشن شدن مایکروفر می شود.
 • بررسی کنید که آیا درب خوب بسته شده است یا خیر. در گام بعدی نوبت به بررسی فیوز سرامیکی می رسد.
 • ممکن است این قطعه ایراد داشته باشد.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر مجیک را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت تولید نکردن گرما توسط دستگاه نکات زیر را برای تعمیرات ماکروفر مجیک انجام دهید:

 • اگر مایکروفر مجیک شما گرما ندارد بهتر است توسط تعمیرکار بررسی شود.
 • این مشکل می تواند به دلیل معیوب بودن یا سوختن قطعاتی همچون، مگنترون، دیود و یا فیوز حرارتی باشد.
 • جهت تعویض این قطعات از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک بهره مند شوید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرگاه مجاز مایکروفر مجیک در تهران تماس بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر مجیک در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ناگهانی ماکروفر مجیک موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • در ساده ترین حالت ممکن، این ایراد می تواند به دلیل قطع شدن ناگهانی برق ساختمان باشد.
 • ابتدا بهتر است این موضوع را بررسی کنید. دلیل دوم، معیوب بودن فن دستگاه است.
 • وظیفه فن این است که با روشن شدن مایکروفر، شروع به کار کرده و مانع از داغ شدن مگنترون شود.
 • اگر فن معیوب باشد، دستگاه به دلیل حفظ ایمنی به طور خود به خود خاموش می شود اگر ایراد از فن باشد این قطعه نیاز به تعمیر دارد.
 • باز شدن درب مایکروفر نیز علت دیگر خاموش شدن ناگهانی مایکروفر است. که باید با دقت بررسی کنید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر مجیک در منزل تماس بگیرید.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر مجیک در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای زیاد در ماکروفر مجیک می توانید نکات زیر را برای تعمیر و رفع عیب انجام دهید:

 • مایکروفر در حالت عادی، دستگاهی بی سر و صدا است.
 • اما وجود ایراد در قطعاتی چون، مگنترون، دیود مایکروفر، فن خارجی یا فن های تهویه و همچنین موتور کوپلینگ، می تواند موجب ایجاد صدای غیر عادی از مایکروفر شود.
 • این موضوع بهتر است توسط متخصص بررسی و تعمیر شود.

روشن نشدن لامپ مایکروفر؛ آموزش تعمیر ماکروفر مجیک در این مورد

کی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت نور کم لامپ ماکروفر مجیک موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی باید به کار ببرید:

 • خراب شدن سیم کشی و مدار داخلی دستگاه و همچنین ایراد در صفحه کنترل سبب نور ضعیف لامپ می شود.
 • علت دیگر سوختن لامپ است.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر مجیک در محل تماس بگیرید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر مجیک در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت خراب شدن قفل درب مایکروفر مجیک موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب دستگاه انجام دهید:

 • خراب شدن چفت درب و یا خرابی میکروسوئیچ دستگاه از دلایل بسته نشدن آن می باشد.
 • همچنین در صورتی که سیم کشی میکروسوئیچ نیز خراب شده باشد، درب به درستی قفل نمی شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر مجیک در تهران تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر مجیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر مجیک به شرح زیر است؛ بهترین کاری که در هنگام خراب شدن، مایکروفر مجیک خود می توانید انجام دهید، این است که آن را به دست یک تعمیرکار، کار بلد بسپارید. تعمیر کاری که تجربه کافی را داشته باشد، در یک نگاه متوجه ایراد دستگاه شما شده و در کمترین زمان ممکن قادر به تعمیر آن می باشد.

خصوصیت دیگری که تعمیرکار حرفه ای دارد این است که سریع به سراغ تعویض قطعه معیوب نمی رود و این همان کاری است که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک انجام می دهند. و همواره تعمیر قطعه آسیب دیده را بر تعویض آن ترجیح می دهند. و اگر قطعه مورد نظر به هیچ وجه، تعمیر نشود ناچار به تعویض آن هستند، از قطعات اورجینال برای جایگزینی استفاده می کنند. این تعمیرکاران، به دلیل آشنایی کامل به قطعات مایکروفر مجیک، مایکروفر شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر می کنند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک به شرح زیر است؛ در این مقاله سعی کردیم ایرادات متداولی که ممکن است برای مایکروفر مجیک پیش آید را برشمریم. همچنین علل به وجود آمدن آن ها را بیان کردیم تا در صورت امکان، بتوانید از آن ها جلوگیری یا آنها را برطرف کنید. اما به شما توصیه کردیم اگر ایراد به وجود آمده جدی است مایکروفر خود را برای تعمیر به نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک بسپارید. همچنین هوم خانه را که یکی از این نمایندگی های فعال است به شما معرفی کردیم و گفتیم که این شرکت به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست