تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو Bellanzo در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

مایکروفر بلانزو از جمله برند های معتبری ست که به منظور ظرافت و سبکی، طراحی زیبا، تنوع بسیار، سهولت در استفاده، سرعت در انجام کار و ضمانتِ پس از فروش جایگاه خوبی را در بازار خارجی و داخلی از آنِ خود کرده است. شهروندان ایرانی نیز جزء مشتریان این برند محسوب می شوند که رضایتمندی خود را از آن اعلام نموده اند به نوعی که تعمیر این دستگاه نیز در زمانِ خرابی، با سهولت انجام می گیرد. در این مقاله در صدد آن هستیم تا شما را با نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو که کار تعمیر این دستگاه را بر عهده دارد، آشنا کنیم.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر بلانزو نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر بلانزو در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر بلانزو در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر بلانزو
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر بلانزو
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر بلانزو در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر بلانزو در تهران به شرح زیر است؛ نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در تهران با استفاده از قطعات اورجینال در هنگام تعمیر، اطمینان خاطر را برای فعالیت بهینه ماکروفر به شما می دهند.

در صورتی که خودتان قصد خرید قطعه جدید را دارید، مشاوران نمایندگی تعمیرات بلانزو اطلاعات لازم را در خصوص تشخیص قطعات اصلی از تقلبی در اختیار شما قرار می دهند تا متضرر نشوید. کارشناسان مربوطه هم چنین هشدار لازم را در خصوص چگونگی استفاده از قطعات فیک را به شما می دهند؛ چرا که استفاده از این نوع قطعات تقلبی، عمر دستگاه را کم و از رده خارج می کند. لازم به ذکر است این موضوع تنها در صورتی محقق می شود که تعمیرکار از خراب بودن قطعه و یا قطعاتی، اطمینان حاصل یافته و چاره ای به جزء تعویض وجود نداشته باشد.

خدمات پس از فروش  مایکروفر بلانزو به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر بلانزو توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر بلانزو در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو Bellanzo در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در محل و منزل در ادامه توضیح داده شده است؛ یکی از دغدغه های مهم مشتریان مایکروفر بلانزو چگونگی مراجعه به منظور استفاده از خدمات تعمیر این دستگاه می باشد. حضور در محل و منزل از سوی تکنسین های نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو کار شما را راحت می کند به گونه ای که دیگر نیازی به زمان بندی و برنامه ریزی جهت مراجعه حضوری ندارید.

تنها کاری که می بایست انجام دهید این است که در هر ساعت از شبانه روز که آمادگی آن را دارید، زمان مورد نظر خود را به نمایندگی بلانزو اعلام می کنید، تا در اولین فرصت در منزل و یا محل مورد نظر شما حضور یافته و کار تعمیرات را به نحو احسن انجام دهند. این ثبت درخواست تعمیر از سوی شما می تواند به روش های متعددی نظیر ارسال پیامک، ثبت نام از طریق سایت و ثبت درخواست و همچنین تماس با آن مجموعه، انجام شود.

هزینه تعمیر مایکروفر بلانزو در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر بلانزو در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش توضیح داده شده است؛ از جمله اقداماتی که کارشناسان نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در جهت حمایت از مشتری و جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی برای آن ها انجام می دهند، تعمیر قطعه خراب بجای تعویض قطعه می باشد.

این در حالی ست در برخی موارد، گرچه امکان تعمیر قطعه وجود دارد، اما کارشناس پیشنهاد خرید قطعه جدید را به مشتری می دهد. نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو مخالف این موضوع است و متخصصان اعزامی به محل مورد نظر ضمن بررسی دقیق ایرادات موجود در دستگاه و پس از شناسایی و عیب یابی، قطعه معیوب را تعمیر می کنند. این اقدام از دو جهت قابل بررسی ست. اولین نکته موجود این است که شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای تعویض قطعه نمی باشید و نکته دوم اینکه از قطعه اصلی موجود، کارایی خود را بازیافته و در عملکرد بهینه دستگاه موثر واقع می شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو بلانزو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو بلانزو در این بخش ذکر شده است؛ مشکلات و ایرادات موجود در دستگاه ماکروفر بلانزو توسط متخصصان مجرب و ماهر نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو شناسایی و عیب یابی می شوند. این متخصصان حرفه ای، با شناخت کامل نسبت به زیر و بمِ دستگاه، قطعات و عملکرد آن، سرعت عمل بیشتری در شناسایی و عیب یابی دستگاه دارند و ظرف مدت زمان کوتاهی، مشکل را بررسی نموده و رفع می نمایند.

تجربه تکنسین ها از دیگر امتیازات این مجموعه حرفه ای محسوب می شود به گونه ای که این تجارب را در اختیار مشتریان نیز می گذارند تا در حفظ و نگهداری دستگاه موثر واقع شوند. تعهد و اخلاق حرفه ای تعمیرکاران باعث می شود با صبوری و حوصله بسیار، مشتریان را راهنمایی نمایند. این موضوع باعث تحکیم همکاری و ایجاد ارتباط مستمر بین دست اندرکاران نمایندگی تعمیرات و مشتریان آن می شود.

در این بخش به بیان برخی از مشکلات رایج در دستگاه می پردازیم.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر بلانزو را در این مورد انجام دهیم؟

در صورتی که ماکروفر بلانزو روشن نمی شود، برای تعمیر و رفع عیب چه کنیم؟

 • اگر با مشکل روشن نشدن دستگاه مایکروفر مواجه می شوید ممکن است، به دلیل جدا شدن دو شاخه از پریز برق باشد و یا معیوب بودن سیم های برق، اتصالی و یا قطعی ناگهانی و یا ممتد پیدا کند.
 • بروز مشکل در موتور و برد دستگاه نیز از دیگر دلایل روشن نشدن مایکروفر می باشد.
 • چنانچه با این مشکل روبرو شدید، موارد یاد شده را بررسی کنید و در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی، کار را به تعمیرکار مجرب و متخصص بسپارید.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر بلانزو در خانه تماس بگیرید.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو بلانزو در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورتی که ماکروفر بلانزو دود می کند، راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم:

 • گاهی وجود اضافه های غذا در فضای ماکروفر و روی سینی آن باعث می شود که در هنگام استفاده از آن، دود مشاهده کنید بنابراین پس از هر بار استفاده از دستگاه، سینی و درون آن را تمیز کنید.
 • در صورتی که ماکروفر تمیز باشد و متوجه شدید که از دستگاه دود خارج می شود، این موضوع را جدی بگیرید و جهت رفع آن به نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو مراجعه کنید.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر بلانزو در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر بلانزو برای تعمیرات و عیب یابی موارد زیر را به کار ببرید:

از جمله دلایلی که باعث خاموش شدن دستگاه مایکروفر می شود، خراب بودن اتصالات، دکمه ها، برد، موتور و عدم تنظیم درجه حرارت دستگاه می باشد. در نتیجه بررسی هر یک از این موارد شما را در رفع مشکل خاموشی مایکروفر کمک می کند.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر بلانزو در محل تماس بگیرید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر بلانزو را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورتی که ماکروفر بلانزو گرم نمی کند، برای تعمیرات و رفع عیب باید موارد زیر انجام دهید:

 • مگنترون و سوئیچ درب ماکروفر دو قطعه اصلی در گرم نگه کردن آن می باشد.
 • در صورت بروز مشکل در هر یک از این قطعات، مایکروفر دچار مشکل می شود و گرم نمی کند.
 • برای رفع این مشکل می بایست متخصص را در جریان کار قرار دهید.

چرا سینی مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر بلانزو در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورتی که سینی ماکروفر بلانزو نمی چرخد، برای تعمیرات و رفع عیب چه کنیم:

یکی از دلایل عدم چرخش سینی ماکروفر که نقش تعیین کننده ای در گرم کردن یکنواخت غذا را بر عهده دارد، وجود مشکل در موتور و یا برد دستگاه است. با توجه به حساسیت و اهمیت این دو قطعه، در صورتی که اشرافی به عملکرد آن ندارید، پیشنهاد می شود جهت شناسایی دقیق و عیب یابی مشکل دستگاه، از تعمیرکار مجربی کمک بگیرید.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در تهران تماس بگیرید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر بلانزو در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت خراب بودن قفل درب ماکروفر بلانزو موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • در صورتی که پس از گرم شدن غذا، نتوانستید آن را از مایکروفر خارج کنید، به این دلیل است که قطعه میکروسوئیچ آن، دچار مشکل شده است.
 • قطعه میکروسوئیچ قابل تعمیر می باشد مگر اینکه به دلیل باز و بسته شدن بیش از حد و غیر اصولی، به طور کامل هرز رفته و قابل تعمیر نباشد.
 • در چنین شرایطی با کمک تکنسین با تجربه، پس از بررسی صحت قطعه، آن را تعمیر و یا تعویض نمایید.

چرا داخل مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر بلانزو این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورتی که ماکروفر بلانزو جرقه می زند، موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • بدون شک بارها و بارها شاهد جرقه زدن ماکروفر بوده اید، این موضوع خطرناک ممکن است به دلیل وجود ظروف آلومینیومی و فلزی در دستگاه باشد که نسبت به حرارت واکنش نشان داده و باعث جرقه زدن می شود.
 • از دیگر دلایل آن می توان به بروز مشکل در قطعاتی نظیر خازن، مگنترون و پایه های فلزی باشد.

رفع این مشکل را با همکاری و نظارت متخصصین نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در منزل انجام دهید.

علت اینکه قفل درب مایکروفر بلانزو خراب شده است چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کنیم؟

در صورت بسته نشدن درب ماکروفر بلانزو موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • خراب شدن قفل درب یا چفت درب ماکروفر سبب می شود تا درب به خوبی بسته نشود.
 • همچنین در صورت اتصالی در سیم کشی میکروسوئیچ نیز این مشکل پیش می آید.
 • قرار دادن ظرف بزرگ نیز سبب می شود تا درب به خوبی قفل نشود.

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو به شرح زیر است؛ پس از پایان شناسایی و عیب یابی ایرادات و نواقص دستگاه، همکاری نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو، خاتمه نمی یابد و این همکاری به مدت یک سال دیگر بدون وقفه صورت خواهد پذیرفت.

در صورت استفاده از خدمات این نمایندگی، مشمول ضمانت یکساله خدمات می شوید و طی این مدت زمانی، در صورتی که قطعات ماکروفر شما مجدداً دچار مشکل شد، می توانید از خدمات رایگان پس از فروش این نمایندگی خوش سابقه، بهره مند شوید.

اشتباه نکنید درست است که این خدمات رایگان است اما فراموش نکنید، خدمات پس از تعمیر به صورت تمام و کمال برای مشتریان انجام می شود. ضمن اینکه در این مدت از مشاوره رایگان غیر حضوری نیز بهره مند خواهید گردید. کارشناسان حرفه ای این نمایندگی به صورت شبانه روزی شما را پشتیبانی می کنند.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو به شرح زیر است؛ استفاده و نگهداری از مایکروفر بلانزو نیازمند رعایت شرایط و اصول خاصی ست، در صورت عدم رعایت، عمر دستگاه کم می شود و زود تر از موعد دچار استهلاک می شود و چیزی نمی گذرد که کارایی خود را از دست می دهد.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در تهران، مرکزی معتبر با سابقه ای درخشان برای تعمیر این دستگاه مهم محسوب می شود. برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند و همچنین مشاوران و متخصصان با تجربه و متعهد یاری رسان شما در شناسایی و عیب یابی هر چه زودتر مشکل ماکروفر هستند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بلانزو در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست