تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر ظرفشویی بیم را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، یکی از مرکز تعمیرات مجاز هوم خانه به شمار می آید که در کلیه محدوده ها و مناطق شهر تهران، اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب دارای نمایندگی فعال است. کلیه تعمیرکاران مستقر و مشغول به کار در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم، دوره های تخصصی در مورد تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم را پشت سر گذاشته اند و می توانند به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ظرفشویی بیم شما را تعمیر و عیب یابی نمایند. از این رو به شما توصیه می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا در مورد تعمیر و عیب یابی ظرفشویی خود اطلاعات کافی را به دست آورید.

کاربران گرمی؛ با استفاده از خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم در هوم خانه می توانید هزینه های تعمیر خود را تا 75 درصد کاهش دهید.

در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم با مطالب زیر آشنا خواهید شد:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در تهران
 2. خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در محل
 3. ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم
 4. نحوه عیب یابی ظرفشویی بیم توسط تعمیرکار هوم خانه
 5. هزینه تعمیر ظرفشویی بیم
 6. مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در هوم خانه
 7. پاسخ به پرسش های متداول کاربران درباره نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در تهران به شرح زیر می باشد:

 • برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه برای رفت و آمد به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم می توانید با نزدیک ترین نمایندگی امداد آی پی به محل خود تماس حاصل نمایید.
 • پس از ثبت درخواست به صورت تلفنی، برای شما کد اشتراک به همراه نام تعمیرکار برای شما پیامک خواهد شد.
 • تعمیرکار متخصص در زمانی که از سوی شما مشخص شده است، در محل حاضر خواهد شد.
 • پس از اتمام تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی بیم توسط تعمیرکار، به شما ضمانت نامه ای تقدیم خواهد شد.
 • همین طور فاکتور جزییات انجام کار نیز به شما داده خواهد شد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بیم در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بیم در تهران، شامل کلیه نمایندگی های شناخته شده هوم خانه در سطح شهر تهران می باشد. از این رو می توانید جهت تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم خود با این نمایندگی ها تماس حاصل نمایید. حتی می توانید درخواست خود را جهت تعمیرات ظرفشویی در سایت به صورت آنلاین ثبت نمایید.

تمامی تعمیر کاران هوم خانه، تسلط کامل و مهارت کافی را برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی شما دارند. به همین خاطر به شما اطمینان خاطر می دهیم که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن ظرفشویی بیم شما را تعمیر نمایند و در صورت نیاز به تعویض قطعه آن را با قطعه ای نو، فابریک و اورجینال جا به جا کنند.

توجه داشته باشید که شما می توانید خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از هوم خانه دریافت نمایید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بیم به چه صورت است؟

کاربران گرامی توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بیم تحت شرکت گارانتی کننده می باشد. بنابراین جهت استفاده از خدمات رسمی تعمیر ظرفشویی بیم با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن بهره مند شوید. هوم خانه نمایندگی مجاز مرکزی لوازم خانگی است که خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی شما را در محل با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی انجام می دهد.

یکی از راه های دریافت خدمات تعمیرات ظرفشویی بیم، استفاده از خدمات پس از فروش این برند می باشد که باید با شماره ضمانت نامه تماس حاصل نمایید. هوم خانه در سطح شهر تهران برای شما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم را در اقصی نقاط بنا نموده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن این خدمات را دریافت کنید.

علاوه بر تعمیر ظرفشویی بیم، شما برای تعمیر تمام لوازم خانگی بیم خود می توانید از خدمات تعمیر در محل هوم خانه استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در محل یا منزل

تعمیر ظرفشویی بیم در محل، یک نوع خدمات برای صرفه جویی شما در وقت و هزینه از سوی نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم می باشد. دیگر نیازی نیست که به صورت حضوری برای تعمیر ظرفشویی خود به نمایندگی مراجعه کنید، بلکه می توانید از هوم خانه بخواهید تا تکنسین و تعمیرکار مربوطه را برای شما اعزام نماید. در این صورت تعمیر ظرفشویی در منزل یا محل کار شما و با نظرات شما انجام خواهد پذیرفت.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات ظرفشویی بیم امری است که بدون دانش و تخصص امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم به درستی انجام نشود، دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد. از این رو سپردن کار تعمیر به تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در هوم خانه می تواند خیال شما را از رفع عیب دستگاه آسوده کند.

 • تعمیرکاران متخصص هوم خانه برای تعمیر ماشین ظرفشویی بیم ضمانت نامه و گارانتی معتبر ارائه می دهند.
 • خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در محل و منزل شما توسط تعمیرکاران این مجموعه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می گردد.
 • تکنسین های متخصص این مجموعه بسیار حرفه ای و آموزش دیده هستند و خدمات تعمیرات را با بهترین کیفیت ارائه می دهند.
 • تعمیرکار نمایندگی در صورت نیاز به تعویض قطعات تنها از قطعات اصلی و درجه یک برای دستگاه شما استفاده می کند.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی بیم توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

عیب یابی و تعمیر باکیفیت، صرفا توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم انجام می پذیرد. چراکه تعمیرکار هوم خانه، کلیه دوره های عیب یابی را پشت سر گذاشته و با ساختار فنی ظرفشویی بیم به طور کامل آشنا است. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که برای تعمیر ظرفشویی بیم، حتما با نمایندگی تعمیرات تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید که تعمیرکار متخصص این مجموعه می تواند به سرعت در محل مورد نظر شما حاضر شده و ظرفشویی بیم شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر نماید.

از جمله متداول ترین ایرادات ظرفشویی بیم شامل موارد زیر می باشد:

ظرفشویی کار نمی کند، شیوه تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در این مواقع؟

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی پیش آید، عدم کار کردن آن است. شما می توانید برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • جریان برق پریز که سیم و دو شاخه ظرفشویی بیم به آن متصل است را چک کنید.
 • از سلامت کابل و دو شاخه ظرفشویی بیم اطمینان خاطر کسب کنید.
 • امکان دارد که قطعی از داخل سیم و کابل ایجاد شده باشد که برای شما قابل رویت نیست. در این صورت جریان برق به خوبی به ظرفشویی بیم منتقل نمی شود.

شما می توانید برای تعمیر و رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم تماس حاصل نمایید.

آب به داخل دستگاه وارد نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم چه باید کرد؟

وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شما می توانید برای تعمیر ظرفشویی بیم در منزل موارد زیر را اعمال کنید:

 • پوسیده بودن و فرسوده شدن شلنگ می تواند مانع از ورود آب به داخل ظرفشویی بیم شود.
 • از سلامت شلنگ ورودی اطمینان خاطر کسب کنید.
 • شیر ورودی را چک کنید. امکان دارد که فرسوده شده‌ و یا جرم گرفته باشد. این مسئله مانع از ورود آب به داخل شلنگ خواهد شد.
 • در صورتی که نصب لوله کشی ظرفشویی بیم به درستی انجام نشده باشد، آب به داخل ماشین ظرفشویی بیم ورود پیدا نخواهد کرد.
 • حتما دریچه ورودی آب را از نظر عملکرد بررسی کنید.

اگر همچنان مشکل وارد شدن آب به دستگاه شما حل نشده است، می توانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی بیم در تهران بهره مند شوید.

ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود، برای تعمیرات ظرفشویی بیم در این مواقع چه کنیم؟

خاموش نشدن ظرفشویی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر مصرف کننده ای پیش آید. از این رو برای تعمیرات ظرفشویی بیم مواردی را در ادامه آورده ایم تا بتوانید آن را عیب یابی و تعمیر کنید:

 • در ساختار ظرفشویی بیم سنسوری تعبیه شده است که در صورت تشخیص رطوبت در ظرفشویی بیم، مانع از خاموش شدن دستگاه می شود.
 • حتما از سلامت این سنسور اطمینان خاطر کسب کنید.
 • نشان دادن یک کد خطا بر روی صفحه نمایش ظرفشویی بیم، می تواند به شما جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی کمک کند.

در صورتی که مهارت کافی را برای رفع مشکل خاموش نشدن دستگاه ندارید، حتما جهت عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در هوم خانه درخواست کمک کنید.

ظروف در ماشین ظرفشویی خشک نمی شوند، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی بیم در این باره؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ظرفشویی ظروف را به طور کامل خشک نمی کند. از این رو برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم راهکار هایی را در ادامه برای شما آورده ایم تا بتوانید‌ به راحتی آن را برطرف کنید:

 • ترموستات یکی از بخش های اصلی برای خشک کردن ظروف است. حتما سلامت آن را چک کنید.
 • برای این کار می توانید از یک مولتی متر استفاده کنید.
 • امکان دارد که به عیب یابی و تعمیر این مسئله اشراف کامل نداشته باشید.

به شما توصیه می کنیم که با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در نزدیک ترین نمایندگی هوم خانه به محل خود، تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم

به طور معمول هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم، پس از عیب یابی آن مشخص می شود؛ زیرا باید ابتدا مشخص شود که نقص اصلی در کدام بخش و قسمت درونی و یا بیرونی ظرفشویی بیم می باشد. همچنین نمی توان برای هر ماشین ظرفشویی بیم هزینه ای مشخص را جهت تعمیر در نظر گرفت. همانطور که پیش تر گفتیم، نقص و ایراد در هر ماشین ظرفشویی بیم متفاوت است.

اما نگران هزینه های تعمیر ظرفشویی خود نباشید. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، بر اساس کلیه نرخ های مصوبه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی از شما دستمزد می گیرد. ضمن اینکه با خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در منزل، دیگر نیازی نیست که برای حمل و جا به جایی ظرفشویی بیم هزینه ای اضافه را پرداخت کنید.

پاسخ به پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم

معمولا غالب مصرف کنندگان در هنگام اقدام به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم سوالات یکسانی را مطرح می کنند که در این بخش قصد بررسی آنها را داریم:

 • هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم در نمایندگی مجاز مرکزی هوم خانه چه مقدار است؟

در واقع هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم در محل، به عوامل مختلفی مانند نوع خرابی دستگاه بستگی دارد. همچنین شاید ظرفشویی بیم شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد که هر کدام از این ها می توانند بر روی هزینه تعمیرات تاثیر بگذارند. اما نیازی نیست که نگران این هزینه ها باشید؛ چراکه هزینه های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم بر اساس نرخ های مصوبه اتحادیه برآورد خواهد شد.

 • نحوه پرداخت هزینه صورتحساب تعمیر ظرفشویی بیم در هوم خانه به چه شکل است؟

تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی بیم، پس از آن که به طور کامل ظرفشویی بیم شما را تعمیر و عیب یابی نمود، فاکتور را به شما داده و می توانید در همان لحظه صورتحساب را پرداخت نمایید.

 • ضمانت نامه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم هوم خانه چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، به طور معمول خدماتی را که ارائه داده است، بین 3 ماه تا 12 ماه ضمانت می کند. به همین خاطر به شما ضمانت نامه معتبر داده خواهد شد تا در صورتی که دستگاه، مجدد دچار همان مشکل شد، بتوانید با ارائه ضمانت نامه، خدمات رایگان دریافت نمایید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در هوم خانه

 • کلیه خدماتی که از سوی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در محل دریافت می کنید، مقرون به صرفه خواهد بود.
 • اگر ظرفشویی بیم شما نیازی به تعویض قطعه داشته باشد، قطعه آسیب دیده با قطعه ای نو و فابریک جا به جا خواهد شد.
 • خدمات تعمیر ظرفشویی بیم در منزل شما، توسط تعمیرکار مجاز هوم خانه صورت گرفته و در کمترین زمان انجام خواهد شد.
 • تمامی خدماتی که از سوی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم دریافت خواهید کرد، به همراه ضمانت نامه و گارانتی معتبر خواهد بود.
 • تمامی هزینه های درج شده در فاکتور صورتحساب جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم، بر اساس نرخ های تصویب شده اتحادیه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425
امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست