تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر ظرفشویی بیم را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، یکی از تعمیرگاه های مجاز هوم خانه به شمار می آید که در کلیه محدوده ها و مناطق شهر تهران، اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب دارای نمایندگی فعال است. کلیه تعمیر کاران مسنقر و مشغول به کار در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، دوره های تخصصی در مورد عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم BEEM را پشت سر گذاشته اند و می توانند به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ظرفشویی بیم شما را تعمیر و عیب یابی نمایند. از این رو به شما توصیه می کنیم که مطلب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم را تا انتها مطالعه کنید تا در مورد تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم اطلاعات کافی را به دست آورید.

کاربران گرمی؛ با استفاده از خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم در هوم خانه می توانید هزینه های تعمیر خود را تا 75 درصد کاهش دهید.

در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم با مطالب زیر آشنا خواهید شد:

 1. خدمات تعمیرات ظرفشویی بیم در محل
 2. نحوه عیب یابی ظرفشویی بیم توسط تعمیرکار هوم خانه
 3. هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم
 4. مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در هوم خانه
 5. پاسخ به پرسش های متداول کاربران درباره نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم BEEM در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در تهران به شرح زیر می باشد:

 • برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه برای رفت و آمد به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم می توانید با نزدیک ترین نمایندگی امداد آی پی به محل خود تماس حاصل نمایید.
 • پس از ثبت درخواست به صورت تلفنی، برای شما کد اشتراک به همراه نام تعمیرکار برای شما پیامک خواهد شد.
 • تعمیرکار ظرفشویی بیم در زمانی که از سوی شما مشخص شده است، در محل حاضر خواهد شد.
 • پس از اتمام عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی بیم توسط تعمیرکار ظرفشویی بیم، به شما ضمانت نامه ای تقدیم خواهد شد.
 • همین طور فاکتور جزییات انجام کار نیز به شما داده خواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم BEEM در تهران

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در تهران، شامل کلیه نمایندگی های شناخته شده هوم خانه در سطح شهر تهران می باشد. از این رو می توانید جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم خود با این نمایندگی ها تماس حاصل نمایید. حتی می توانید درخواست خود را جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم در سایت به صورت آنلاین ثبت نمایید.

تمامی تعمیر کاران امداد آی پی و نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، تسلط کامل و مهارت کافی را برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم دارند. به همین خاطر به شما اطمینان خاطر می دهیم که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن ظرفشویی بیم شما را تعمیر نمایند و در صورت نیاز به تعویض قطعه آن را با قطعه ای نو، فابریک و اورجینال جا به جا کنند.

توجه داشته باشید که شما می توانید خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از هوم خانه دریافت نمایید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بیم به چه صورت است؟

کاربران گرامی توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بیم تحت شرکت گارانتی کننده میباشد. بنابراین جهت استفاده از خدمات رسمی تعمیر ظرفشویی بیم با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن بهره مند شوید. هوم خانه تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی است که خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم را در محل با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی انجام میدهد.

یکی از راه های دریافت خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم، استفاده از خدمات پس از فروش این برند می باشد که باید با شماره ضمانت نامه تماس حاصل نمایید. هوم خانه در سطح شهر تهران برای شما نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم را در اقصی نقاط بنا نموده است تا بتوانید در کم ترین زمان ممکن خدمات عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم را دریافت کنید.

علاوه بر تعمیر ظرفشویی بیم شما برای تعمیر تمام لوازم خانگی بیم خود می توانید از خدمات تعمیر در محل هوم خانه استفاده کنید.

تعمیر ظرفشویی بیم در محل کار یا منزل شما

تعمیر ظرفشویی بیم در محل، یک نوع خدمات برای صرفه جویی شما در وقت و هزینه از سوی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم می باشد. دیگر نیازی نیست که به صورت حضوری برای تعمیر ظرفشویی بیم خود به نمایندگی مراجعه کنید و بلکه می توانید از هوم خانه بخواهید تا تکنسین و تعمیرکار مربوطه را برای شما اعزام نماید. در این صورت تعمیر ظرفشویی بیم در منزل یا محل کار شما و با نظرات شما انجام خواهد پذیرفت.

تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی بیم توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

عیب یابی و تعمیر با کیفیت، صرفا توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم انجام میپذیرد. چرا که تعمیرکار ظرفشویی بیم، کلیه دوره های عیب یابی را پشت سر گذاشته و با ساختار فنی ظرفشویی بیم به زور کامل آشنا است. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که برای تعمیر ظرفشویی بیم، حتما با نمایندگی تعمیرات تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید که تعمیرکار ظرفشویی بیم می تواند به سرعت در محل مورد نظر شما حاضر شده و ظرفشویی بیم شما را در کم ترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر نماید.

از جمله متداول ترین ایرادات ظرفشویی بیم شامل موارد زیر می باشد:

ماشین ظرفشویی کار نمی کند، شیوه تعمیر ظرفشویی بیم در این مواقع

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی بیم پیش آید، عدم کار کردن است. شما می توانید برای عیب یابی ظرفشویی بیم موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • جریان برق پریز که سیم و دو شاخه ظرفشویی بیم به آن متصل است را چک کنید.
 • از سلامت کابل و دو شاخه ظرفشویی بیم اطمینان خاطر کسب کنید.
 • امکان دارد که قطعی از داخل سیم و کابل ایجاد شده باشد که برای شما قابل رویت نیست. در این صورت جریان برق به خوبی به ظرفشویی بیم منتقل نمی شود.
 • شما می توانید برای تعمیر و رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم تماس حاصل نمایید.

آب به داخل دستگاه وارد نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم چه باید کرد؟

 • وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی بیم، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شما می توانید برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم موارد زیر را اعمال کنید:
 • پوسیده بودن و فرسوده شدن شلنگ می تواند مانع از ورود آب به داخل ظرفشویی بیم بیم شود.
 • از سلامت شلنگ ورودی اطمینان خاطر کسب کنید.
 • شیر ورودی را چک کنید. امکان دارد که فرسوده شده‌ و یا جرم گرفته باشد. این مسئله مانع از ورود آب به داخل شلنگ خواهد شد.
 • در صورتی که نصب لوله کشی ظرفشویی بیم به درستی انجام نشده باشد، آب به داخل ماشین ظرفشویی بیم ورود پیدا نخواهد کرد.
 • حتما دریچه ورودی آب را از نظر عملکرد بررسی کنید.

اگر همچنان مشکل وارد شدن آب به دستگاه شما حل نشده است، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی بیم در تهران بهره مند شوید.

ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود، برای تعمیرات ظرفشویی بیم در این مواقع چه باید کرد؟

خاموش نشدن ظرفشویی بیم، یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر مصرف کننده ای پیش آید. از این برای تعمیرات ظرفشویی بیم مواردی را در ادامه آورده ایم تا بتوانید آن را عیب یابی و تعمیر کنید.

 • در ساختار ظرفشویی بیم سنسوری تعبیه شده است که در صورت تشخیص رطوبت در ظرفشویی بیم، مانع از خاموش شدن دستگاه می شود.
 • حتما از سلامت این سنسور اطمینان خاطر کسب کنید.
 • نشان دادن یک کد خطا بر روی صفحه نمایش ظرفشویی بیم، می تواند به شما جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم کمک کند.

در صورتی که مهارت کافی را برای رفع مشکل خاموش نشدن دستگاه ندارید، حتما جهت عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در هوم خانه درخواست کمک کنید.

ظروف در ماشین ظرفشویی خشک نمی شوند، نظر تعمیرکار ظرفشویی بیم در این باره

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ظرفشویی بیم، ظروف را به طور کامل خشک نمی کند. از این رو برای عیب یابی و تعمیر آن، راهکار هایی را در ادامه برای شما آورده ایم تا بتوانید‌ به راحتی آن را بر طرف کنید.

 • ترموستات یکی از بخش های اصلی برای خشک کردن ظروف است. حتما سلامت آن را چک کنید.
 • برای این کار می توانید از یکی مولتی متر استفاده کنید.
 • امکان دارد که به عیب یابی و تعمیر این مسئله اشراف کامل نداشته باشید.
 • به شما توصیه می کنیم که با تعمیرکار ظرفشویی بیم در نزدیک ترین نمایندگی هوم خانه به محل خود، تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

به طور معمول هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم، پس از عیب یابی آن مشخص می شود. چرا باید ابتدا مشخص شود که نقص اصلی در کدام بخش و قسمت درونی و یا بیرونی ظرفشویی بیم می باشد. هم چنین نمی توان برای هر ماشین ظرفشویی بیم هزینه ای مشخص را جهت تعمیر در نظر گرفت. همان طور که پیش تر گفتیم، نقص و ایراد در هر ماشین ظرفشویی بیم متفاوت است. اما نگران هزینه های تعمیر ظرفشویی بیم نباشید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم، بر اساس کلیه نرخ های مصوبه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی از شما دستمزد می گیرند. ضمن این که با خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در منزل، دیگر نیازی نیست که برای حمل و جا به جایی ظرفشویی بیم هزینه ای اضافه را پرداخت کنید.

پاسخ به پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم

معمولا غالب مصرف کنندگان در هنگام اقدام به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بیم سوالات یکسانی را مطرح می کنند که در این بخش قصد بررسی آن ها را داریم.

 • هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه چه مقدار است؟

در واقع هزینه تعمیرات ظرفشویی بیم در محل، به عوامل مختلفی مانند نوع خرابی دستگاه بستگی دارد. هم چنین شاید ظرفشویی بیم شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد که هر کدام از این ها می توانند بر روی هزینه تعمیرات تاثیر بگذارند. اما نیازی نیست که نگران این هزینه ها باشید. چرا که نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم بر اساس نرخ های مصوبه اتحادیه برآورد خواهد شد.

 • نحوه پرداخت هزینه صورتحساب تعمیر ظرفشویی بیم در هوم خانه به چه شکل است؟

تعمیرکار ظرفشویی بیم، پس از آن که به طور کامل ظرفشویی بیم شما تعمیر و عیب یابی نمود، فاکتور را به شما داده و شما می توانید در همان لحظه صورتحاسب را پرداخت نمایید.

 • ضمانت نامه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم هوم خانه چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم، به طور معمول خدماتی را که ارائه داده است بین 3 ماه تا 12 ماه ضمانت می کند. به همین خاطر به شما ضمانت نامه معتبر داده خواهد شد. تا در صورتی که دستگاه، مجدد دچار همان مشکل شد، بتوانید با ارائه ضمانت نامهس، خدمات رایگان دریافت نمایید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در هوم خانه

 • کلیه خدماتی که از سوی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در محل دریافت می کنید، مقرون به صرفه خواهد بود.
 • اگر ظرفشویی بیم شما نیازی به تعویض قطعه داشته باشد، قطعه آسیب دیده با قطعه ای نو و فابریک جا به جا خواهد شد.
 • خدمات تعمیر ظرفشویی بیم در منزل شما، توسط تعمیرکار مجاز هوم خانه صورت گرفته و در کم ترین زمان انجام خواهد شد.
 • تمامی خدماتی که از سوی نمایندگی تعیمر ماشین ظرفشویی بیم، دریافت خواهید کرد به همراه ضمانت نامه و گارانتی معتبر خواهد بود.
 • تمامی هزینه های درج شده در فاکتور صورتحساب، جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بیم، بر اساس نرخ های تصویب شده اتحادیه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بیم در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست