تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر مایکروفر

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع مایکروفر در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر مایکروویو را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

یک وسیله با کارایی بالا در آشپزخانه به نام مایکروفر می تواند زمان های از دست رفته شما را در پخت و پز جبران کند. یکی از مشکلاتی که شاغلین با آن روبه رو هستند کمبود زمان است. اما ماکیروفر می تواند زمان پخت و پز شما را کوتاه کند. یخ زدایی در زمان اندک، تهیه آب جوش در زمان اندک و پخت انواع غذاها در زمان اندک از مزیت های استفاده از مایکروفر می باشند. ماکروفر با امواج الکترومغناطیسی و سرعت بالا، غذا را در مدت زمان اندک می پزد یا گرم می کند. اگر به طور ناگهانی مهمانی سرزده به خانه شما آمد نگران نباشید، با مایکروفر می توانید یک غذای خوشمزه در زمان اندک تهیه و سرو کنید. شما می توانید برای گرم غذای خود نیز از این محصول استفاده کنید، دیگر نیازی نیست غذا را به ظرف دیگری منتقل کنید و بر روی گاز آن را گرم کنید، شما می توانید غذا را در هر ظرفی به غیر از فلز در ماکروفر قرار داده و غذای خود را گرم کنید. بهتر است برای آنکه تمام سطوح غذا یکسان پخته و یا گرم شود، هر چند  دقیقه یک‌بار، غذا را زیر و رو کنید. بهتر است این وسیله مفید را در خانه داشته باشید، حتی اگر به طور روزانه از ماکروفر در خانه استفاده نکنید. مایکروفر کمک می کند تا زندگی روزمره خود را ساده تر کنید. تعمیر مایکروفر یکی از تخصصی ترین تعمیرات محسوب می شود. سعی کنید در هنگام خراب شدن مایکروفر از نمایندگی های تعمیرات مایکروفر استفاده کنید.

ویژگی های نمایندگی تعمیر مایکروفر

هر نمایندگی تعمیر یا تعمیرگاه مارکروفر برای خود یک سری خدمات دارد که تحت آنها شناخته می شود. در زیر به برخی از مهمترین این خدمات اشاره می کنیم.

استفاده از تعمیرکار ماکروفر با تجربه و متخصص

مهارت از مهم ترین ویژگی های یک تکنسین می باشد. یک تکنسین می تواند مهارت را از دو جهت به دست آورد، با علم و دانش و فعالیت. اگر یک تکنسین در حیطه کاری خود سواد آکادمیک داشته باشد می تواند تا حدودی به مهارت دست پیدا کند، اما او باید دانش خود را بالا ببرید. چرا که طراحان لوازم خانگی روزانه انواع ماکروفر ها را با برندهای مختلف و تنظیمات مختلف روانه بازار می کنند و اگر تکنسین نتواند علم خود را به روز کند قطعا از این مرحله عقب خواهد افتاد و نمی تواند به خوبی تعمیر مایکروفر را انجام دهد. درکنار مطالعه فعالیت نیز مهم است. او باید بتواند دانش خود را با انجام دادن تعمیرات متعدد عملی کند. دانش درکنار تجربه یک تکنسین را موفق تر خواهد کرد و مهارت او را بالا خواهد برد. توانایی داشتن مهارت به سرعت عمل او نیز کمک می کند. او می تواند عیب یابی را به سرعت انجام داده، عیب مایکروفر را تشخیص داده و آن را تعمیر کند.

تعمیرات مایکروفر با قطعات فابریک

یکی از نگرانی های مشتریان در هنگام تعمیر مایکروفر تعویض قطعه می باشد. آنها نگران هستند که تعمیرکار از قطعه دست دوم برای تعمیر مایکروفر آنها استفاده کند، اما اینطور نیست. اگر شما از تعمیرکاران نمایندگی ماکروفر درخواست تعمیرات مایکروفر را داشته باشید، آنها موظف و متعهد هستند تا از قطعات فابریک در تعمیر وسیله شما استفاده کنند. آنها باید در انتهای کار خود، در فاکتور قطعه تعویض شده را درج و ضمانت کنند. بدین ترتیب خیال شما آسوده خواهد شد، اگر بعد از مدت کوتاهی وسیله شما از همان نقطه مجددا خراب شود تعمیرکار موظف است آن را بدون دریافت هزینه تعمیر کند. این روزها پیدا کردن قطعه اصل در بازار بسیار سخت شده است، به دلیل پیچیدگی های ماکروفر و استفاده مکرر از آن بهتر است از تعمیرکار بخواهید از قطعه اصل برای ماکروفر شما استفاده کند. از مزیت های قطعه اصل در مایکروفر کارایی طولانی مدت مایکروفر می باشد.

صرفه جویی در زمان با بهره مندی از نمایندگی تعمیر مایکروفر

از مزیت های اعزام تکنسین در محل، صرفه جویی در زمان و عدم انتقال مایکروفر به تعمیرگاه می باشد. اگر شما بخواهد مایکروفر را خودتان به تعمیرگاه ببرید، علاوه بر  اینکه باید به تنهایی آن را حمل کنید باید هزینه رفت و برگشت به تعمیرگاه را نیز پرداخت کنید. در کنار این موارد ماندن در ترافیک نیز چند ساعتی از وقت شما را خواهد گرفت همچنین ممکن است تعمیرکار از تبحر کافی برخوردار نباشد و نتواند به خوبی تعمیر ماکروفر شما را انجام دهد و بعد از چند روز متحمل ضرر بشوید. اما اگر تکنسین به محل بیاید، هم در زمان صرفه جویی خواهید کرد و زودتر مایکروفر درست می شود و هم در هزینه.

مشکلات رایج در تعمیر مایکروفر

ماکروفر مانند دیگر لوازم برقی خانگی بر اثر مروز زمان و کار با آن دچار یک سری نقیصه و اشکالاتی می شود که نیاز به تعمیر را ایجاب می کند. در زیر به برخی از این اشکالات و راه حل آن ها می پردازیم.

علت کم نور شدن لامپ مایکروفر چیست؟

 • با باز شدن درب مایکروفر و روشن شدن لامپ آن می توانید به خوبی غذای خود را مشاهده کنید که در چه مرحله ای از پخت قرار گرفته است، اما چراغ ماکروفر روشن نمی شود. اولین دلیل سوختن لامپ است که باید تعویض شود.
 • ممکن است صفحه کنترل دچار ایراد شده باشد، بررسی کنید و در صورت نیاز از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر کمک بخواهید.
 • اگر لامپ کم نور است بهتر است با نحوه کار با ماکروفر آشنا شوید تا تنظیمات درستی برای آن انتخاب کنید.

چرا مایکروفر گرم نمی شود؟

 • به علت ایراد در لامپ مگنترون مایکروفر باعث گرم نشدن دستگاه می شود.
 • خرابی خازن می تواند علت گرم نکردن ماکروفر به شمار آید.
 • اگر دیود با مشکل مواجه شده باشد ولتاژ کافی برای ایجاد گرما تولید نمی شود.
 • قفل درب مایکروفر را بررسی کنید یکی از علت ها بسته نشدن درب مایکروویو می باشد.

تعمیر مایکروفر خود را به یک تکنسین حرفه ای بسپارید. تنها او می تواند تشخیص دهد که ایراد پیش آمده از خازن، دیود، مگنترون و یا قفل درب می باشد.

علت خاموش شدن مایکروفر در حین استفاده چیست؟

 • به دلیل خرابی در فن موتور و ترانسفرمر امکان دارد ماکروفر خاموش شود.
 • اگر بعد از چند ثانیه کارکردن، مایکروفر خاموش می شود قفل درب مایکروفر خراب شده است.
 • به دلیل مصرف مکرر از مایکروفر، قطعاتی مانند سوئیچ ها و یا خازن دچار ایراد شده اند، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر استفاده کنید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چسیت؟

 • لامپ روشن است، صفحه درحال چرخش، اما غذا گرم نمی شود. محافظ حرارتی میزان گرما را در مایکروویو کنترل می کند، آن را چک کنید  ممکن است خراب شده باشد.
 • اگر حرارت در مایکروفر از حد مجاز بیشتر باشد به طور خودکار جریان مایکروفر قطع خواهد شد و گرما تولید نمی شود.
 • در زمان پخت غذا با ماکروفر دقت کافی داشته باشید و انتخاب های مناسب را انجام دهید.

در تعمیر مایکروفر تعمیرکاران حرفه ای با تجربه بالا می توانند این مشکلات را به خوبی تشخیص دهند.

مشکل نچرخیدن صفحه مایکروفر

 • صفحه کنترل یا صفحه نمایش ماکروفر را بررسی کنید.
 • اگر ماکروفر شما کلیدی برای کنترل صفحه چرخان دارد، ممکن است خراب شده باشد.
 • اگر موتور چرخنده آسیب دیده است، مانع از چرخش صفحه گردان ماکروفر می شود، زمانی که صفحه نچرخد غذا به طور یکنواخت گرم نخواهد شد.
 • احتمال دارد به علت ریختن غذا در کف مایکروفر و تمیز نکردن آن، صفحه سفت شود و از حرکت باز ایستد.
 • از این رو حتما پس از هر بار استفاده از دستگاه، برای تمیز کردن داخل ماکروفر اقدام کنید.
 • محل اتصال بین صفحه و موتور را بررسی کنید و مطمئن شوید صفحه در جای خود قرار گرفته است.
 • اگرصفحه چرخان از قسمتی که به موتور متصل می شود شکسته است، باید تعویض شود. با کمک از تکنسین های ماهر می توانید تعمیر ماکروفر را به راحتی انجام دهید.

علت جرقه زدن ماکروفر چیست؟

 • با سوختن دیود ماکروفر جرقه می زند.
 • اگر از ظروف فلزی یا فویل فلزی درماکروفراستفاده کنید، جرقه تولید می شود.
 • با فرسوده شدن رنگ دیواره های دستگاه، امواج ماکروفر وقتی با دیواره برخورد می کنند جرقه ایجاد می شود.
 • پوشش موج بر ماکروفر آسیب دیده است و باید تعویض شود. نمایندگی تعمیرات ماکروفر این نوع خدمات را ارائه می دهد.

علت خراب شدن قفل درب مایکروفر چیست و چگونه تعمیر کنیم؟

 • اگر با بسته شدن درب همچنان لامپ روشن است، قطعا قفل درب خراب شده است.  ماکروفرها معمولا سه تا چهار قفل دارند و اگر یکی از قفل ها کار نکند درب ماکروفر بسته نمی شود.  با گذشت زمان ممکن است قفل درب فرسوده شده باشد.
 • اگر احتیاط نکرده اید و درب ماکروفر را محکم کوبیده اید، قفل درب ماکروفر شکسته است و باید تعویض شود.

علت صدای نویز در حین استفاده از مایکروفر چیست؟

با گذشت زمان خازن ها سایش پیدا کرده و ماکروفر تولید صدا می کنند.

علت کار نکردن دکمه های مایکروویو

صفحه لمسی پشت پنل کنترل دکمه های ماکروفر خراب شده باشد و باید تعویض شود.

حل مشکل خرابی ترایاک مایکروویو

ترایاک یک وسیله نیمه هادی است که سه پایانه دارد و می تواند در دو جهت کار کند. وقتی ترایاک خراب شود، ماکروفر غذا رو با نهایت قدرت می پزد و تنظیمات با قدرت پایین کار نخواهند کرد. با آمدن تکنسین به محل تعمیر مایکروفر را به او بسپارید.

هوم خانه نمایندگی تعمیر مایکروفر در تهران

هوم خانه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با چندین سال سابقه درخشان  و کسب اعتماد از مشتریان خود توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین رقبای خود ایجاد کند. پرداخت هزینه طبق لیست تعرفه، به کار بردن قطعات فابریک در تعمیر مایکروفر حضور به موقع در محل، در ساعت و روزی که شما مشخص کرده اید، اهدافی هستند که هوم خانه به آنها دست یافته است. این مرکز با کمک گرفتن از متخصصین دوره ‌دیده در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

تعمیر مایکروفر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر مایکروفر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر مایکروفر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر مایکروفر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر مایکروفر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4.7/5 - (4 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست