تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه Gorenje در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

مایکروفر از سری تجهیزاتی است که مادران و کدبانوی هر خانواده و یا آشپز را در زندگی شلوغ و پرتلاطم امروز همراهی می کند. اگر دنبال برند خوبی هستید، مایکروفر گرنیه در بخش قیمت، تنوع رنگ، زیبایی و کارایی بسیار موفق عمل کرده است. ضمن اینکه در هنگام تعمیر نیز هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه به عنوان یک برند تعمیراتی به صورت تمام و کمال پشتیبانی تعمیر آن را بر عهده می گیرد. این مقاله به نحوه خدمات رسانی این نمایندگی اختصاص دارد و مباحثی نظیر تعمیر مایکروفر گرنیه در تهران، هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل، هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در نمایندگی مجاز و مرکزی، مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گرنیه و عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گرنیه را پوشش می دهد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر گرنیه نیست. بلکه به عنوان نمایندگی مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در تهران
 • تعمیر مایکروفر گرنیه در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل
 • ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه
 • هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در نمایندگی مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گرنیه
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گرنیه
 • پاسخ به پرسش های متداول در نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه Gorenje در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در تهران به صورت زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین می توانید به سایت هوم خانه مراجعه کرده و فرم درخواست تعمیرات را ثبت کنید.
 3. پس از ثبت درخواست شما، نام تکنسین متخصص و کد اشتراک به همراه شما ارسال خواهد شد.
 4. تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت برای تعمیر مایکروفر گرنیه در محل مورد نظر شما حاضر می شود.
 5. پس از پایان کار تعمیرکار برای تعمیرات ماکروفر گرنیه، ضمانتنامه و گارانتی معتبر تقدیم شما می شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه Gorenje در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر گرنیه در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر گرنیه در تهران به شرح زیر است:

در تهران بزرگ که مرکز واردات و فروش لوازم خانگی به شمار می رود، برندهای وارداتی متعددی از گوشه و کنار دنیا وجود دارند. مایکروفر گرنیه نیز جایگاه خودش را در بین خانواده های ایرانی باز کرده است.
قابلیت استفاده آسان و آسودگی در تعمیر با کمک نمایندگی تعمیرات گرنیه از جمله مواردی است که حس وفاداری مشتریان به این برند و این نمایندگی را دو چندان می کند. این آسودگی تعمیر به دلیل حضور متخصصان مجرب و باتجربه می باشد.

تخصص و تجربه در کنار هم، چنان نتایجی را به دست می آورد که فکرش را هم نمی توانید بکنید. در کوتاه ترین زمان و با پرداخت کمترین مبلغ، مایکروفر خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید. متخصصان این نمایندگی معتبر در پایتخت، تبحر و کارآمدی خود را مرهون گذراندن دوره های آموزشی و عملیاتی متعددی هستند که جزء موارد پایه ای و ضروری فعالیت در نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه می باشند. این موارد سرعت و دقت آنها را افزایش داده و در افزایش سطح رضایتمندی مشتریان تأثیرگذار بوده است. مشتریان نیز ضمن اعلام رضایتمندی خود، این موضوع را عنوان نموده اند که مشکلات دستگاه به راحتی توسط تکنسین های این مجموعه شناسایی و عیب یابی شده است.

خدمات پس از فروش مایکروفر گرنیه به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون گرنیه در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر گرنیه توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود که برای تماس با آنها می توانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است، استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، می توانید از هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر گرنیه در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل در این بخش توضیح داده شده است:

تعمیر در محل و منزل را با نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه تجربه کنید. نمایندگی گرنیه شما را از پذیرش بیماری و آلودگی مصون می دارد و با رعایت پروتکل های بهداشتی، راه های انتقال را نیز مسدود می کند.

این اقدام تنها در جهت رضایتمندی مشتریان انجام می گیرد و با توجه به تعدد محله ها و وجود مناطق مختلف در تهران، در هر نقطه ای یک مرکز مختص امور تعمیراتی فعال می باشد. این امر مسافت را کاهش می دهد و باعث می شود زمانبندی شما به صورت دلخواه صورت بگیرد.

ممکن است شاغل باشید و در طول روز نتوانید برنامه ریزی مشخصی برای پیگیری تعمیر لوازم خانگی داشته باشید. حضور در محل و منزل توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه این امکان را به شما می دهد که در هر ساعت از شبانه روز که آمادگی دارید، تعمیرکار را پذیرش نمایید. زمان مورد نظر برای بازدید بر اساس تعیین وقت قبلی از سوی شما در نظر گفته می شود. این موضوع به زندگی شما نظم خاصی می بخشد و حتی از وقت اضافه ای که دارید، می توانید برای این منظور استفاده بهینه نمایید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات صحیح مایکروفر یکی از مسائلی است که به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است و بهتر است توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. انتخاب یک تعمیرکار بی تجربه و غیرمتخصص می تواند باعث ایجاد هزینه اضافی برای تعمیرات دستگاه شما شود. نمایندگی مرکزی مجاز لوازم خانگی هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه می تواند در زمینه تعمیرات به شما کمک نماید.

 • تکنسین های هوم خانه از دانش روز دنیا در زمینه تعمیر و عیب یابی مایکروفر گرنیه برخوردار هستند و کلیه آموزش های لازم را دیده اند.
 • تعمیرکار متخصص هوم خانه در سریع ترین زمان به تعمیر مایکروفر گرنیه در محل و منزل شما می پردازد.
 • کلیه خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران این مجموعه از گارانتی و ضمانت نامه معتبر برخوردار می باشد.
 • تعمیرکاران نمایندگی در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه از قطعات اورجینال و اصلی برای آن استفاده می کنند.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه

هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در نمایندگی مجاز و مرکزی هوم خانه در این قسمت توضیح داده شده است:

تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه، هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه شما را کاهش می دهد. برخی تعمیرکاران در نگاه اول و بدون بررسی دقیق قطعات دستگاه، خرید قطعه جدید را توصیه می کنند. در حالی که نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه ابتدا زیر و بم دستگاه را با بررسی موشکافانه قطعات بیرون می آورند و سپس با مهارت خاصی ایرادات را شناسایی و برطرف می کنند.

دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای قطعات جدید نیست. از طرف دیگر، اگر به جدول نرخ نامه این نمایندگی تعمیرات نگاهی بیاندازید، متوجه خواهید شد که نرخ ها بسیار منصفانه می باشند و با نرخ آزاد و خارج از عرف بسیار متفاوت است.

تعرفه خدمات تعمیرات ماکروفر گرنیه

جدول زیر به شما کمک خواهد کرد تا هزینه تعمیر ماکروفر گرنیه را مورد محاسبه قرار دهید:

خدمات تعمیرات ماکروفر گرنیه هزینه تعمیر ماکروفر گرنیه
تعویض لامپ مگنتران ماکروفر گرنیه 500.000 تومان الی 800.000 تومان
تعویض ترانس های ولتاژ ماکروفر گرنیه 300.000 تومان الی 500.000 تومان
تعویض ورق نسوز ماکروفر گرنیه 200.000 تومان الی 300.000 تومان
تعویض موتور صفحه گردان ماکروفر گرنیه 250.000 تومان الی 400.000 تومان
تعویض دیود ماکروفر گرنیه 150.000 تومان الی 250.000 تومان
تعویض خازن ماکروفر گرنیه 150.000 تومان الی 250.000 تومان
تعویض المنت ماکروفر گرنیه 250.000 تومان الی 350.000 تومان
تعویض ترموستات ماکروفر گرنیه 100.000 تومان الی 150.000 تومان
تعمیر برد ماکروفر گرنیه 320.000 تومان الی 450.000 تومان
تعویض برد ماکروفر گرنیه 140.000 تومان الی 800.000 تومان
تعویض میکروسوییچ ماکروفر گرنیه 190.000 تومان الی 250.000 تومان

عیب یابی ‌ماکروفر گرنیه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در ادامه توضیح داده شده است:

بسیار خوش شانس هستید اگر ضمانت یک ساله خدمات از طرف نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه را از آن خود کنید. این امتیاز شامل عموم نمی شود و در صورتی که از مشتریان خوش حساب این نمایندگی هستید، یک سال وقت اضافه برای شما در نظر گرفته می شود تا در صورت بروز مشکل در مایکروفر گرنیه، از خدمات تعمیر رایگان استفاده کنید.

اگر کارت ضمانت تعمیر را با دقت مشاهده کنید، متوجه می شوید که از تاریخ تعمیر به مدت یک سال دیگر، سقف تعهدات تعمیراتی برای شما تعیین شده است. بنابراین برای استفاده به موقع از این خدمات رایگان لازم است کارت ضمانت را در اختیار داشته باشید. در حفظ و نگهداری این کارت بکوشید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو گرنیه توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو گرنیه در ادامه ذکر شده است:

بروز مشکلاتی در دستگاه مایکروفر گرنیه دور از انتظار نیست. استفاده مستمر در طول روز و همچنین استفاده غیراصولی از آن باعث می شود نیاز به تعمیر دستگاه ایجاد شود. پس از بررسی و وجود نقص در قطعات، چنانچه امکان تعمیر آنها وجود داشته باشد، بدون معطلی تعمیرات صورت می گیرد، در غیر این صورت با همان قطعه کاری پیش نمی رود. در این مرحله متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه استفاده از قطعات اورجینال را به عنوان راهکار در نظر می گیرند و آن را اجرایی می کنند.

متخصصان نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه ضمن یادآوری لزوم مشورت با این نمایندگی، توصیه می کنند در هنگام خرید قطعات، دقت لازم را به خرج دهید. قطعات اورجینال و غیراصلی شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند و بسیاری از افراد دچار اشتباه می شوند. در نتیجه به منظور جلوگیری از اتلاف هزینه و حفظ کیفیت دستگاه، از خرید قطعات تقلبی صرف نظر نمایید. در ادامه با برخی ایرادات رایج که برخی از نتیجه استفاده قطعات فیک ایجاد می شوند، اشاره می شود:

علت روشن نشدن مایکروفر گرنیه چیست؟

در صورت روشن نشدن ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب ماکروفر گرنیه به کار گیرید:

 • اگر مایکروفر روشن نشد، ابتدا اتصال دوشاخه به پریز برق را بررسی کنید.
 • در همین میان ممکن است شکستگی و یا بریدگی رشته سیم ها توجه شما را به خودش جلب کند که بسیار خطرناک است و در برخی موارد به جرقه زدن و آتش سوزی ختم می شود.
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه توصیه می کند به سادگی از کنار این موارد نگذرید.
 • چراکه ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

چرا مایکروفر گرنیه غذا را گرم نمی کند؟

در صورت گرم نشدن ماکروفر، راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر گرنیه انجام دهید:

 • اگر مایکروفر گرم نشود، چگونه قرار است غذا را گرم کند و یا آن را به مرحله پختن نزدیک کند؟
 • این مشکلی است که ممکن است بارها و بارها شاهد آن بوده باشید.
 • از جمله دلایلی که می توان در عدم گرم شدن دستگاه دخیل دانست، خرابی قطعات ظریف و حساس داخلی مانند دیود، خازن، موتور و غیره می باشند که با حضور نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه قابل شناسایی و رفع می باشد.
 • بر طرف کردن ایرادات موجود در قطعاتی نظیر خازن، دیود، برد، موتور و دکمه خاموش/ روشن نیازمند دانش و تخصص لازم است که این نمایندگی بستر لازم را فراهم می کند.

چرا گریل مایکروفر گرنیه متوقف شده است؟

در صورت متوقف شدن عملکرد گریل ماکروفر گرنیه می توانید موارد زیر را برای تعمیر ماکروفر گرنیه در محل به کار ببرید:

 • چنانچه ترموستات، المنت و برد اصلی مایکروفر دچار مشکل شوند، شاهد متوقف شدن گریل خواهید بود.
 • همانطور که از اسم این قطعات مشخص است، عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی ماکروفر، المنت و ترموستات باید توسط افراد ماهر انجام شود.
 • در نتیجه نیازمند حضور تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل خود هستید.
 • جای هیچگونه نگرانی نیست.
 • چون این افراد با دقت و حساسیت بالا ایرادات را شناسایی و برطرف می کنند.

چرا سینی گردان مایکروفر گرنیه نمی چرخد؟

در صورت نچرخیدن سینی گردان ماکروفر، می توانید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر گرنیه انجام دهید:

 • حس بسیار بدی است اگر شاهد نچرخیدن سینی گردان مایکروفر باشید.
 • این قطعه به پختن و گرم شدن یکسان و منظم مواد غذایی کمک می کند که در صورت عدم چرخش هیچ کدام اتفاق نمی افتد.
 • در صورتی که موتور دستگاه صدمه دیده باشد، می تواند بر کارایی سینی گردان تاثیر بگذارد.
 • در شرایط مواجهه با این رویداد، دست به کاری نزنید فقط نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه را در جریان قرار دهید تا این مشکل را رفع کنند.

چرا مایکروفر گرنیه جرقه می زند؟

در صورت جرقه زدن ماکروفر، راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر گرنیه به کار ببرید:

 • در صورتی که ظروف فلزی یا اشیاء با تزئینات فلزی درون ماکروفر باشد، جرقه درون ماکروفر ایجاد می شود.
 • همچنین از بین رفتن رنگ دیواره داخلی ماکروفر نیز سبب بروز جرقه می شود.
 • پوشش فویل آلومینیومی نیز سبب جرقه زدن ماکروفر می شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد، حتما با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل تماس بگیرید.

علت خارج شدن هوای گرم از زیر مایکروفر گرنیه چیست؟

در صورت خارج شدن هوای گرم از زیر دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب ماکروفر گرنیه به کار گیرید:

 • خارج شدن هوای گرم از زیر دستگاه به دلیل عملکرد فن است.
 • این امکان وجود دارد که فن ماکروفر دچار آسیب شده باشد.
 • در صورت داغی بیش از حد کف ماکروفر باید مشکل را به دست تعمیرکاران حرفه ای بسپارید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر گرنیه چیست؟

در صورت بسته نشدن درب ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیرات ماکروفر گرنیه در منزل به کار ببرید:

 • خراب شدن میکروسوئیچ درب و همچنین زبانه و قلاب های درب سبب باز نشدن درب ماکروفر می شود.
 • برای تعمیر درب ماکروفر، باید میکروسوییچ درب آن را تعویض نمایید.

چرا لامپ ماکروفر گرنیه رونش نمی شود؟

در صورت روشن نشدن لامپ ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیر و رفع ایراد ماکروفر گرنیه به کار گیرید:

در صورت عدم رفع مشکل دستگاه خود می توانید از نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه کمک بگیرید.

پاسخ به پرسش های متداول مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه

پاسخ به سوالات متداول از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در هوم خانه به شرح زیر می باشد:

 • محاسبه هزینه تعمیرات مایکروفر گرنیه به چه صورت است؟

هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در هوم خانه بر اساس نوع خرابی دستگاه و مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود. شما به کمک خدمات تعمیرات نمایندگی مجاز هوم خانه می توانید هزینه های خود را کاهش دهید.

 • آیا خدمات تعمیرات مایکروفر گرنیه در هوم خانه دارای گارانتی می باشد؟

کلیه خدمات تعمیر ماکروفر گرنیه در محل در مجموعه هوم خانه دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

 • در صورتی که مشکل دستگاه مجددا بروز پیدا کند، هزینه ی جداگانه ای برای تعمیر باید پرداخت شود؟

اگر مشکل حل شده توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه مجددا ایجاد شود، تکنسین های هوم خانه موظف به حل مشکل به صورت رایگان هستند.

 • نحوه تسویه صورتحساب تعمیر مایکروفر گرنیه به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات ماکروفر گرنیه شما پس از پایان تعمیرات و در صورت رضایت دریافت می گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه به شرح زیر می باشد:

از حضور یک نمایندگی تعمیراتی معتبر در کنار خود و به خصوص شرایط بحرانی خرابی مایکروفر، به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد. به خصوص اگر طرف قرارداد شما، هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه باشد. اگر این نمایندگی را در کنار خود داشته باشید، 24 ساعته در دسترس خواهد بود و بهتر اینکه شما زمان را تعیین می کنید نه نمایندگی تعمیرات.

همچنین تعمیرات در Homekhane بر پایه تخصص و تجربه متخصصان و کارشناسان می باشد و همین امر باعث می شود در مرحله اول، قطعات تعمیر شود و بعد به سراغ مرحله تعویض قطعه جدید بروند. در ضمن کارت ضمانت یک ساله تعمیرات هم به شما اهدا خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست