تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه Gorenje در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

مایکروفر از سری تجهیزاتی است که مادران و کدبانوی هر خانواده و یا آشپز را در زندگی شلوغ و پرتلاطم امروز، همراهی می کند. اگر دنبال برند خوبی هستید، مایکروفر گرنیه در بخش قیمت، تنوع رنگ، زیبایی و کارایی، بسیار موفق عمل کرده است. ضمن اینکه در هنگام تعمیر نیز هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه به عنوان یک برند تعمیراتی به صورت تمام و کمال پشتیبانی تعمیر آن را بر عهده می گیرد. این مقاله به نحوه خدمات رسانی این نمایندگی اختصاص دارد و مباحثی نظیر تعمیر مایکروفر گرنیه در تهران، هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل، هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در تعمیرگاه مجاز و مرکزی، مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گرنیه و عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گرنیه را پوشش می دهد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر گرنیه نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر گرنیه در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گرنیه
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گرنیه
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر گرنیه در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر گرنیه در تهران به شرح زیر است؛ در تهران بزرگ که مرکز واردات و فروش لوازم خانگی به شمار می رود، برند های وارداتی متعددی از گوشه و کنار دنیا وجود دارند. مایکروفر گرنیه نیز جایگاه خودش را در بین خانواده های ایرانی باز کرده است.
قابلیت استفاده آسان و آسودگی در تعمیر با کمک نمایندگی تعمیرات گرنیه از جمله مواردی است که حس وفاداری مشتریان به این برند و این نمایندگی را دو چندان می کند. این آسودگی تعمیر به دلیل حضور متخصصان مجرب و با تجربه می باشد.

تخصص و تجربه در کنار هم، چنان نتایجی را بدست می آورد که فکرش را هم نمی توانید بکنید. در کوتاه ترین زمان و با پرداخت کم ترین مبلغ، مایکروفر خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید. متخصصان این نمایندگی معتبر در پایتخت، تبحر و کارآمدی خود را مرهون گذراندن دوره های آموزشی و عملیاتی متعددی هستند که جزو موارد پایه ای و ضروری فعالیت در نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه می باشند. این موارد سرعت و دقت آن ها را افزایش داده و در افزایش سطح رضایتمندی مشتریان تأثیر گذار بوده است. مشتریان نیز ضمن اعلام رضایتمندی خود، این موضوع را عنوان نموده اند که مشکلات دستگاه به راحتی توسط تکنسین های این مجموعه شناسایی و عیب یابی شده است.

خدمات پس از فروش  مایکروفر گرنیه به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون الجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر گرنیه توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر گرنیه استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر گرنیه در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه Gorenje در محل و منزل

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل در این بخش توضیح داده شده است؛ تعمیر در محل و منزل را با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه تجربه کنید. نمایندگی گرنیه شما را از پذیرش بیماری و آلودگی مصون می دارد و با رعایت پروتکل های بهداشتی، راه های انتقال را نیز مسدود می کند.

این اقدام تنها در جهت رضایت مندی مشتریان انجام می گیرد و با توجه به تعدد محله ها و وجود مناطق مختلف در تهران، در هر نقطه ای یک مرکز مختص امور تعمیراتی، فعال می باشد. این امر مسافت را کاهش می دهد و باعث می شود زمانبندی شما به صورت دلخواه صورت گیرد.

ممکن است شاغل باشید و در طول روز نتوانید برنامه ریزی مشخصی برای پیگیری تعمیر لوازم خانگی داشته باشید. حضور در محل و منزل توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه این امکان را به شما می دهد که در هر ساعت از شبانه روز که آمادگی دارید، تعمیرکار را پذیرش نمایید. زمان مورد نظر برای بازدید، بر اساس تعیین وقت قبلی از سوی شما در نظر گفته می شود. این موضوع به زندگی شما نظم خاصی می بخشد و حتی از وقت اضافه ای که دارید می توانید برای این منظور استفاده بهینه نمایید.

هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در تعمیرگاه مجاز و مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این قسمت توضیح داده شده است؛ تعمیر قطعه خراب بجای تعویض قطعه، هزینه تعمیر مایکروفر گرنیه شما را کاهش می دهد. برخی تعمیرکاران در نگاه اول و بدون بررسی دقیق قطعات دستگاه، خرید قطعه جدید را توصیه می کنند. در حالی که نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه ابتدا زیر و بم دستگاه را با بررسی موشکافانه قطعات، بیرون می آورند و سپس با مهارت خاصی، ایرادات را شناسایی و برطرف می کنند.

دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای قطعات جدید نیست. از طرف دیگر، اگر به جدول نرخ نامه این نمایندگی تعمیرات نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که نرخ ها بسیار منصفانه می باشد و با نرخ آزاد و خارج از عرف بسیار متفاوت است.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو گرنیه توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو گرنیه در ادامه ذکر شده است؛ بروز مشکلاتی در دستگاه مایکروفر گرنیه دور از انتظار نیست. استفاده مستمر در طول روز و هم چنین استفاده غیر اصولی از آن باعث می شود نیاز به تعمیر دستگاه ایجاد شود.
پس از بررسی و وجود نقص در قطعات، چنانچه امکان تعمیر آن ها وجود داشته باشد، بدون معطلی تعمیرات صورت می گیرد در غیر این با همان قطعه کاری پیش نمی رود. در این مرحله متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه استفاده از قطعات اورجینال را به عنوان راهکار در نظر می گیرند و آن را اجرایی می کنند.

متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه ضمن یادآوری لزوم مشورت با این نمایندگی، توصیه می کند در هنگام خرید قطعات، دقت لازم را به خرج دهید. قطعات اورجینال و غیر اصلی شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند و بسیاری از افراد، دچار اشتباه می شوند. در نتیجه به منظور جلوگیری از اتلاف هزینه و حفظ کیفیت دستگاه، از خرید قطعات تقلبی صرف نظر نمایند. در ادامه با برخی ایرادات رایج، که برخی از نتیجه استفاده قطعات فیک، ایجاد می شود، اشاره می شود:

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ برای تعمیر تخصصب مایکروفر گرنیه در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر گرنیه موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • اگر مایکروفر گرنیه روشن نشد، ابتدا اتصال دوشاخه به پریز برق را بررسی کنید.
 • در همین میان ممکن است شکستگی و یا بریدگی رشته سیم ها، توجه شما را به خودش جلب کند که بسیار خطرناک است و در برخی موارد به جرقه زدن و آتش سوزی ختم می شود.
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه، توصیه می کند به سادگی از کنار این موارد نگذرید.
 • چرا که ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

چرا مایکروفر گرم نمیکند؟ عیب یابی ماکروفر گرنیه در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن آن است. در صورت گرم نشدن ماکروفر گرنیه راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • اگر مایکروفر گرم نشود، چگونه قرار است غذا را گرم کند و یا آن را به مرحله پختن نزدیک کند؟
 • این مشکلی است که ممکن است بارها و بارها شاهد آن بوده باشید.
 • از جمله دلایلی که می توان در عدم گرم شدن دستگاه، دخیل دانست خرابی قطعات ظریف و حساس داخلی مانند دیود، خازن، موتور و غیره می باشند که با حضور نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه قابل شناسایی و رفع می باشد.
 • بر طرف کردن ایرادات موجود در قطعاتی نظیر خازن، دیود، برد، موتور و دکمه خاموش/ روشن نیازمند دانش و تخصص لازم است که این نمایندگی بستر لازم را فراهم می کند.

گریل مایکروفر متوقف شده؛ تعمیرکار ماکروفر گرنیه در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن گریل آن است. در صورت متوقف شدن عملکرد گریل ماکروفر گرنیه می توانید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر به کار ببرید:

 • چنانچه ترموستات، المنت و برد اصلی مایکروفر دچار مشکل شوند، شاهد متوقف شدن گریل خواهید بود.
 • همان طور که از اسم این قطعات مشخص است، تعمیر آن از عهده افراد مبتدی خارج است و حمل و جابجایی دستگاه نیز اصلاً توصیه نمی شود.
 • در نتیجه نیازمند حضور تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل و منزل خود هستید.
 • جای هیچ گونه نگرانی نیست.
 • چون این افراد با دقت و حساسیت بالا، ایرادات را شناسایی و بر طرف می کنند.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرکار مرکزی مایکروفر گرنیه در تهران تماس بگیرید.

چرا سینی گردان مایکروفر نمی چرخد؟ نحوه تعمیر ماکروفر گرنیه در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی گردان ماکروفر گرنیه می توانید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • حس بسیار بدی است اگر شاهد نچرخیدن سینی گردان مایکروفر باشید.
 • این قطعه به پختن و گرم شدن یکسان و منظم مواد غذایی کمک می کند که در صورت عدم چرخش هیچ کدام اتفاق نمی افتد.
 • در صورتی که موتور دستگاه صدمه دیده باشد، می تواند بر کارایی سینی گردان تاثیر بگذارد.
 • در شرایط مواجهه با این رویداد، دست به کاری نزنید فقط نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه را در جریان قرار دهید تا این مشکل را رفع کنند.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیر مرکزی مایکروفر گرنیه در خانه تماس بگیرید.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر گرنیه این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر گرنیه راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورتی که ظروف فلزی یا اشیا با تزئینات فلزی درون ماکروفر باشد، جرقه درون ماکروفر ایجاد می شود.
 • همچنین از بین رفتن رنگ دیواره داخلی ماکروفر نیز سبب بروز جرقه می شود.
 • پوشش فویل آلومینیومی نیز سبب جرقه زدن ماکروفر می شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرات مایکروفر گرنیه در محل تماس بگیرید.

علت خارج شدن هوای گرم از زیر مایکروفر چیست؛ چطور تعمیر ماکروفر گرنیه در این مورد ممکن است؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خارج شدن هوای گرن از آن است. در صورت خارج شدن هوای گرم از زیر دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب ماکروفر گرنیه به کار گیرید:

 • خارج شدن هوای گرم از زیر دستگاه به دلیل عملکرد فن است.
 • در صورت داغی بیش از حد کف ماکروفر باید مشکل را به دست تعمیرکاران حرفه ای بسپارید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرات مرکزی مایکروفر گرنیه در تهران تماس بگیرید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر گرنیه در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب ماکروفر گرنیه موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار ببرید:

 • خراب شدن میکروسوئیچ درب و همچنین زبانه و قلاب های درب سبب بسته نشدن درب ماکروفر می شود.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر گرنیه را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت روشن نشدن لامپ ماکروفر گرنیه موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • سوختن لامپ سبب روشن نشدن آن می شود.
 • همچنین خراب شدن و اتصالی در مدار سیم کشی نیز سبب روشن نشدن لامپ ماکروفر می شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرگاه مجاز مرکزی مایکروفر گرنیه تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر گرنیه توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گرنیه در ادامه توضیح داده شده است؛ خیلی خوش شانسید اگر ضمانت یکساله خدمات از طرف نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه را از آن خود کنید.
این امتیاز شامل عموم نمی شود و در صورتی که از مشتریان خوش حساب، این نمایندگی هستید، یک سال وقت اضافه برای شما در نظر گرفته می شود تا در صورت بروز مشکل در مایکروفر گرنیه، از خدمات تعمیر رایگان استفاده کنید.

اگر کارت ضمانت تعمیر را با دقت مشاهده کنید، متوجه می شوید که از تاریخ تعمیر به مدت یک سال دیگر، سقف تعهدات تعمیراتی برای شما تعیین شده است. بنابراین برای استفاده به موقع از این خدمات رایگان لازم است کارت ضمانت را در اختیار داشته باشید. در حفظ و نگهداری این کار بکوشید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه به شرح زیر می باشد؛ از حضور یک نمایندگی تعمیراتی معتبر در کنار خود و به خصوص شرایط بحرانی خرابی مایکروفر، به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد.

به خصوص اگر طرف قرارداد شما، هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه باشد. اگر این نمایندگی را در کنار خود داشته باشید، 24 ساعته در دسترس خواهد بود و بهتر اینکه شما زمان را تعیین می کنید نه نمایندگی تعمیرات.

هم چنین تعمیرات در هوم خانه بر پایه تخصص و تجربه متخصصان و کارشناسان می باشد و همین امر باعث می شود در مرحله اول، قطعات تعمیر شود و بعد به سراغ مرحله تعویض قطعه جدید بروند. در ضمن کارت ضمانت یکساله تعمیرات هم به شما اهدا خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست