تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر را در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب یا با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی، خدمات تعمیر ماکروفر پارس خزر را به شما ارائه می نماید.

برند پارس خزر یکی از برند های ایرانی است و به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران فعالیت دارد. محصولات این شرکت از کیفیت و ساخت خوبی برخوردار هستند و از سال 1361 با برند تجاری پارس خزر به بازار های جهانی عرضه می شوند. محصولات این برند نیز در بازار ایران طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. چنانچه جزء افرادی هستید که از مایکروفر پارس خزر استفاده می کنید به هنگام روبرو شدن با اختلال در آن، تعمیرات آن را به دست تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر بسپارید تا به صورت مطمئن دستگاهتان را تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر تا 75 درصد در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی مد نظر داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی پارس خزر نمی باشد، بلکه تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران است برای ارتباط با نمایندگی رسمی این برند به سایت مربوطه مراجعه کنید.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر پارس خزر در تهران
 • تعمیرگاه تعمیرات مایکروفر پارس خزر در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر پارس خزر در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر پارس خزر
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر پارس خزر
 • هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر پارس خزر در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر پارس خزر در تهران به شرح زیر است:

تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر یکی از مجهزترین واحد های فنی در تهران می باشد. این مرکز در تهران شعب متعددی را دایر کرده است تا از هر نقطه استان تهران به آن دسترسی داشته باشید. مایکروفر پارس خزر وسیله ای است که از آن در هر خانه ای بیشترین استفاده را می کنند و این دستگاه گاهی اوقات به دلیل استفاده زیاد از آن دچار خرابی هایی می شود. برای تعمیر آن توصیه می کنیم از این مرکز که دارای تکنیسین های دوره دیده در زمینه ارائه خدمات تعمیرات ماکروفر پارس خزر در تهران می باشد استفاده کنید.

تعمیرکاران مجرب این مرکز در کمترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر شده و دستگاه معیوبتان را با بالاترین کیفیت تعمیر می ‌نمایند. تلاش تعمیرکاران این مرکز بر این است که در اولویت اول تا حد امکان قطعه ی معیوب را تعمیر کند. در صورتی که قطعه معیوب قابل تعمیر نباشد برای تعویض قطعات از قطعات اصل فابریک استفاده می کنند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر در محل و منزل

نحوه تعمیرات مایکروفر پارس خزر در محل و منزل به شرح زیر است:

یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر در تهران این مرکز می باشد. این مرکز دارای واحد های فنی با برترین ابزارآلات است. پرسنل و کادری متخصص این مرکز دارای تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات ماکروفر پارس خزر هستند و می توانند به آسانی مشکل دستگاه را تشخیص دهند و برای تعمیر آن اقدام کنند. یکی از مزیت های این مرکز تعمیر دستگاه معیوب در محل و منزل می باشد. به هنگام درخواست شما این مرکز تعمیرکاران خود را در اسرع وقت به محل و منزل تعیین شده اعزام می کند.

ضمن حضور تعمیرکاران در محل ابتدا به مشتریان عزیز دلایل ایجاد شدن نقص در دستگاه و راهکار های پیشگیری از آن را توضیح می دهند تا بتواند هزینه ی نهایی تعمیر و تعویض قطعات را تخمین زده و به شما اعلام کنند. همچنین در تعمیرگاه مجاز تعمیرات پارس خزر تمامی قطعات آن دستگاه به صورت اورجینال وجود دارد و در صورت نیاز برای تعویض قطعات مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه تعمیر مایکروفر پارس خزر در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر پارس خزر در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است:

این تعمیرگاه مجاز و مرکزی در راستای جلب رضایت مشتری تمام هزینه ‌های تعمیرات مایکروفر پارس خزر را برای کاربران محترم شفاف سازی می نماید تا با رضایت کاربر اقدام به تعمیر کند. هزینه های تعمیرگاه مجاز پارس خزر بسیار منصفانه و طبق مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی حساب می شود. به هنگام ثبت درخواست برای تعمیر مایکروفر برند پارس خزر تعمیرکاران مجرب این مرکز در اسرع وقت شروع به عیب یابی دستگاه می کنند.

طی این روند قطعه معیوب را مشخص کرده  و شروع به تعمیر آن می کنند و تعمیرکاران موظف هستند تا حد امکان قطعه ی معیوب را تعمیر نمایند و از تعویض آن اجتناب کنند. همچنین بعد از عیب یابی دستگاه تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر هزینه های تقریبی تعمیر را مشخص می کنند و به صاحب ماکروفر اطلاع می دهند تا در صورتی که صاحب ماکروفر از هزینه های گفته شده رضایت داشته باشد کار تعمیر را شروع کنند.

یکی دیگر از مزیت های این مرکز، انتقال دستگاه به محل تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر توسط کادر آن و یا حضور تعمیرکاران در محل و منزل مشتریان است. این امر سبب کمتر شدن هزینه ها و آسان شدن کار متقاضیان شده است. یکی از خدمات مهم این مرکز که در هزینه های آن تاثیر دارد ارائه کارت ضمانت نامه است. در پایان کار تعمیر و تحویل آن به مشتری، یک کارت ضمانت نامه یک ساله به صاحب کالا داده می شود. این ضمانت نامه به مدت یک سال اعتبار دارد و در طول این مدت اگر دستگاه در همان قطعه ی تعمیر شده دوباره خراب شود، شما می توانید با داشتن ضمانت نامه تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو پارس خزر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو پارس خزر در ادامه شرح داده شده است:

در این بخش از مقاله در مورد مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر پارس خزر صحبت خواهیم کرد که برای تعمیر آن می توانید به تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر در تهران مراجعه کنید.

مشکل روشن نشدن مایکروفر پارس خزر چیست، برای تعمیرات چه باید کرد؟

در صورت روشن نشدن ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • هنگامی که مایکروفر پارس خزر روشن نمی شود ابتدا پریز را بررسی کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید سپس کابل برق مایکروفر را چک کنید تا سوخته نباشد.
 • همچنین مشکلاتی مانند مشکل کلید سنسور در ماکروفر و مشکل موتور فن باعث روشن نشدن مایکروفر پارس خزر شود.
 • برای تعمیر مایکروفر پارس خزر بایستی از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید تا مشکل دستگاهتان را حل کنند.

علت جرقه زدن مایکروفر پارس خزر چیست، برای تعمیرات و رفع عیب چه کنیم؟

در صورت جرقه زدن ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

یکی دیگر از مشکلات متداول مایکروفر پارس خزر می توان به جرقه زدن آن هنگام کار کردن اشاره کرد از جمله علل جرقه زدن مایکروفر پارس خزر می توان عوامل زیر را نام برد.

 • کثیفی دستگاه
 • لب پر بودن ظروف داخل دستگاه
 • استفاده از ظروف فلزی یا ظروف با تزئینات فلزی
 • اتصالی داشتن دستگاه در اثر برخورد ظروف، چاقو و …

بهتر است برای رفع این مشکل به دستگاه خود ضربه وارد نکنید، از گذاشتن ظروف لب پریده درون ماکروفر پارس خزر خودداری کنید. در صورت حل نشدن جرقه زدن دستگاه می توانید از تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر جهت تعمیر آن کمک بگیرید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر پارس خزر چیست، برای تعمیرات و رفع عیب چه کنیم؟

در صورت گرم نشدن غذا در ماکروفر پارس خزر راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 •  گرم نشدن غذا در ماکروفر پارس خزر به عواملی همچون خرابی دیود دستگاه، خرابی درب دستگاه، خراب بودن ترانس‌ های خازن، خراب بودن ولتاژ، خراب بودن سیم‌ های مایکروفر بستگی دارد.
 • برای رفع این مشکل نیز به کمک مولتی متر می توانید دیود دستگاه و ولتاژ خازن را بررسی کرده و در صورتی که سوخته باشند آن‌ها را تعویض کنید.
 • تعویض قطعات در تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر با استفاده از قطعات اصل و فابریک صورت می گیرد.
 • همچنین از اتصالات درب دستگاه مطمئن شوید و در صورت قطع بودن آن را وصل کنید.
 • به هنگام کثیف شدن دستگاه چربی های آن را تمیز کنید تا گرما بتواند به خوبی ساطع شود.

مشکل روشن نشدن گریل مایکروفر پارس خزر چیست، برای تعمیرات چه باید کرد؟

در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • خرابی المنت، برد یا ترموستات عوامل مهم در روشن نشدن گریل مایکروفر هستند.
 • در صورت مشاهده نکردن روشن شدن چراغ المنت مایکروفر پارس خزر که نشانه ی سالم بودن گریل دستگاه است آن را به دست تعمیرکاران متخصص و حرفه ای تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر بسپارید تا اقدام به تعمیر آن کنند.

علت داشتن صدای زیاد مایکروفر پارس خزر چیست، برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت صدای زیاد ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • عواملی همچون کثیفی ریل زیر سینی دستگاه، خرابی شفت دستگاه، قرار دادن مواد غذایی سنگین روی سینی دستگاه و فعال بودن فن دستگاه باعث ایجاد صدای زیاد در ماکروفر می شوند.
 • برای رفع صدای زیاد آن ریل زیر سینی دستگاه را با استفاده از مواد شوینده مناسب تمیز کرده و  از قرار دادن ظروف سنگین در دستگاه خودداری کنید.

علت نچرخیدن سینی مایکروفر پارس خزر چیست؟ برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • علت این مشکل مایکروفر پارس خزر می تواند در اثر خرابی شفت دستگاه باشد که با  قرار دادن جسم سنگین بر روی آن خراب می‌شود و همچنین کثیف بودن آن جلوی حرکت سینی مایکروفر را می گیرد و باعث می شود سینی ماکروفر نچرخد.
 • برای رفع این ایراد اگر دستگاه کثیف شده باشد آن را تمیز کنید در غیر این صورت باید شفت زیر سینی تعویض شود که برای تعویض آن می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر استفاده کنید.

مشکل دود کردن مایکروفر پارس خزر چیست، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت دود کردن ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • علت دود کردن دستگاه فقط می تواند از کثیفی آن باشد برای رفع این ایراد نیز دستگاه را با یک محلول آب و جوش شیرین آن را تمیز کنید و تیکه غذا هایی که درون آن مانده است را خارج کنید.

چرا سینی گردان مایکروفر پارس خزر نمی چرخد؟ برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

در صورت نچرخیدن سینی گردان ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • در صورتی که پایه بشقاب گرداننده از جای خود کنده شده باشد یا شکسته باشد، سینی نمی چرخد.
 • در صورتی که مانعی در مسیر چرخش سینی باشد نیز این مشکل به وجود می آید.
 • در صورت وجود ایراد در موتور چرخنده نیز سینی قادر به چرخش نیست.

چرا لامپ های مایکروفر پارس خزر روشن نمی شوند یا نور کمی دارند؟ برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن لامپ ماکروفر پارس خزر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • اتصالی در سیم کشی یا مدار داخلی که به لامپ مربوط می شود می تواند سبب روشن نشدن یا کم نور شدن چراغ شود.
 • سوختن لامپ نیز دلیل دیگر روشن نشدن ماکروفر است.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر پارس خزر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر پارس خزر به شرح زیر است:

یکی از مهم ترین عوامل تعمیر مایکروفر پارس خزر تعمیرکار آن است. این مرکز تعمیرکاران خود را در زمینه ی تعمیرات انواع برند ها آموزش داده است. لازم است جهت تعمیر مایکروفر برند پارس خزر کادر این مرکز  با مدل های مختلف این وسایل آشنا باشند. متخصصین مجرب این مرکز در این زمینه آموزش دیده اند و بسیار حرفه ای و ماهر هستند. تعمیرکاران حرفه ای این مرکز می توانند عیب یابی و تعمیرات مایکروویو معیوب شما را در محل مورد نظر انجام دهند.

همچنین کارکنان  این مرکز حین حاضر شدن در محل و منزل شما در مرحله اول دستگاه شما را بررسی می کنند و پس از پیدا کردن عیب آن، وسیله مورد نظر را با استفاده از تجهیزات مدرن درست می کنند. اولویت کار در تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر تعمیر قطعه ی خراب به جای تعویض قطعه ی معیوب است. در صورت از کار افتادن قطعه مایکروفر پارس خزر تعمیرکاران این مرکز جهت تعویض از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر پارس خزر در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر به شرح زیر است:

 تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر پارس خزر در تهران در سایه ی خدمات بی نظیری که به مراجعه کنندگان عزیز ارائه داده است، توانسته کارنامه ی کاری درخشانی برای خود رقم بزند. تکنسین های این مرکز با بهره گیری از مدرن ترین روش ها و همچنین استفاده از قطعات اصل و اورجینال توانسته اند در تعمیر ماکروفر برند پارس خزر رضایت متقاضیان و اطمینان آنها را به خود جلب نمایند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارس خزر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست