تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ Samsung در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

سامسونگ یکی از برندهای مطرح در زمینه ی تولید لوازم خانگی می باشد. این برند معتبر مایکروفرهای خود را همانند سایر محصولات بر اساس تکنولوژی روز دنیا تولید می کند. اما آن چه موجب شده تا کاربران مایکروفر سامسونگ از بابت استفاده از این محصول نگران باشند، خرابی آن است. از آن جایی که این دستگاه یک محصول خارجی است امکان دارد قطعات اصل و اورجینال آن در ایران پیدا نشوند. اما هوم خانه که به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران مشغول به کار است تمامی قطعات اورجینال و اصل این دستگاه را در اختیار دارد. تعمیرکاران این مجموعه با استفاده از دانش بالای خود در این زمینه می توانند دستگاه معیوب شما را در کمترین زمان تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر سامسونگ نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر سامسونگ
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر سامسونگ
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران

نحوه تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران به شرح زیر است؛ تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران با توجه به وضعیت حمل و نقل و ترافیک بالا در شهر ممکن است بسیار پر هزینه باشد. در ضمن یافتن مرکز معتبری برای تعمیر این محصول چندان هم راحت نیست.

اما نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ این کار را برای شما راحت کرده است. به این صورت که با تاسیس شعبه هایی در مناطق مختلف تهران امکان دسترسی به آن را سهولت داده است. شما می توانید در هر منطقه ای که زندگی می کنید به شعبه ی موجود در همان منطقه مراجعه کرده و با سرعت بالایی از خدمات آن بهرمند شوید.

در ضمن به منظور رفاه حال مشتریان، این مرکز امکان ثبت سفارش غیر حضوری را نیز فراهم کرده است. به این صورت که می توانید با شماره تلفن های نمایندگی تماس گرفته و یا از طریق درگاه الکترونیکی نمایندگی سامسونگ سفارش خود را ثبت کنید. در تماس تلفنی می توانید از مشاوره های رایگان متخصصان مجرب ما نیز بهرمند شوید.

خدمات پس از فروش  مایکروفر سامسونگ به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون الجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ Samsung در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل و منزل به شرح زیر است؛ از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران ارائه ی خدمات در محل و منزل است. به این ترتیب دیگر نیاز به انتقال دستگاه به محل نمایندگی نبوده و احتمال آسیب دیدگی دستگاه در مسیر انتقال به محل نمایندگی از بین می رود.

این موضوع بر کاهش هزینه ی تعمیر نیز تاثیرگذار خواهد بود. نمایندگی در همان روز ثبت سفارش، تکنسین های خود را به محل اعزام می کند. این افراد با حضور در محل و منزل ابتدا دستگاه را عیب یابی و سپس آن را تعمیر می کنند. دقت بالا در کار و کیفیت تعمیر این تعمیرکاران باعث شده تا نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ به مشتریان ضمانت یک ساله ی خدمات ارائه کند. با این ضمانت نامه شما می توانید تا یک سال اگر دستگاه دوباره دچار خرابی شد آن را به نمایندگی ارجاع دهید. در این حالت این مرکز موظف است مایکروفر سامسونگ شما را به صورت رایگان تعمیر کند.

هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه توضیح داده شده است؛ در نمایندگی به منظور جلب رضایت مشتریان، اصل مشتری مداری در تمامی زمینه ها در نظر گرفته شده است. درباره ی این شرکت باید به این موضوع نیز اشاره کرد که در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ هزینه ی تعمیرات بسیار منصفانه تعیین می شود.

زیرا این هزینه ها بر اساس نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه مشخص می شوند. در ضمن به منظور آگاهی کامل شما از روند تعمیرات، هزینه های آن قبل از تعمیر برآورده شده و به اطلاع شما می رسد. حال اگر شما راضی باشید تعمیرکاران ما کار تعمیر را شروع می کنند. در ضمن تمامی هزینه ها در یک فاکتور نوشته شده و در انتهای کار به مشتری تقدیم می شود.

هزینه ی تعمیر در این مرکز بر اساس هزینه ی ذکر شده در فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد. به منظور پرداخت هزینه ی تعمیرات ماکروفر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ می توانید از کارت خوان های سیاری که تعمیرکاران به همراه دارند نیز استفاده کنید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر سامسونگ به شرح زیر است؛ به منظور استفاده ی صحیح از مایکروفر سامسونگ و همچنین افزایش طول عمر دستگاه بهتر است دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. اما اگر با وجود رعایت تمامی موارد با خرابی در این محصول مواجه شدید توصیه می کنیم این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کنید.

زیرا در این بخش به مشکلات متداول در مایکروفر سامسونگ پرداخته و درباره ی راه کارهایی برای رفع این خرابی توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. اما اگر نتوانستید دستگاه را تعمیر کنید لطفاً آن را دست کاری نکرده و با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ تماس بگیرید.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر سامسونگ این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است.در صورت جرقه زدن ماکروفر سامسونگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

اگر در داخل مایکروفر سامسونگ خود از ظروف فلزی استفاده کنید باعث ایجاد جرقه در آن خواهد شد. همچنین از بین رفتن رنگ محفظه ی داخلی دستگاه در اثر ضربه نیز موجب بروز این ایراد می شود. زیرا اشعه دستگاه به این نواحی برخورد کرده و در اثر آن جرقه تولید می شود. علاوه بر آن وجود ایراد در قطعاتی همچون خازن، مگنترون، ریل و چرخ ها نیز باعث می شود در مایکروفر با جرقه مواجه شوید. برای تعمیر این قطعات بهتر است به نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ مراجعه کنید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات ماکروفر سامسونگ در محل تماس بگیرید.

چرا غذا در مایکروفر گرم نمیشود؟ عیب یابی ماکروفر سامسونگ در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن آن است. در صورت گرم نشدن مواد غذایی داخل ماکروفر موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • اگر برای گرم کردن غذا از مایکروفر استفاده کرده و بعد از مدتی متوجه شدید که با وجود کار کردن مایکروفر غذا گرم نشده است باید آن را عیب یابی کنید.
 • در این حالت امکان دارد دیود، برد الکترونیکی و یا مگنترون ماکروفر خراب شده و یا سوخته باشند.
 • البته خرابی قفل و سوئیچ درب نیز می تواند در این موضوع تاثیر گذار باشد.
 • اما در این شرایط دستگاه خاموش می شود. بنابراین برای تعمیر آن هر چه سریع تر از تعمیرکاران حاضر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ کمک بگیرید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مایکروفر سامسونگ در خانه تماس بگیرید.

علت کار نکردن لامپ مایکروفر چیست؟ برای تعمیر تخصصی مایکروفر سامسونگ در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن لامپ آن است. در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر سامسونگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • ممکن است به هنگام کار با مایکروفر سامسونگ خود متوجه شوید که لامپ دستگاه دارای نور بسیار ضعیفی هستند.
 • باید تنظیمات آن را چک کنید. اما اگر لامپ مایکروفر کلاً روشن نمی شود، به احتمال زیاد سوخته است. در این شرایط باید آن را تعویض کنید.
 • اما در برخی مواقع لامپ دستگاه روشن/ خاموش می شود که این نشان دهنده ی ایراد در سیم کشی و اتصالات دستگاه است.

برای تعمیر آن باید تخصص داشته باشید. اگر از عهده ی این کار برنمی آیید بهتر است با تعمیرکار متخصص مایکروفر سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

گریل مایکروفر متوقف شده؛ تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن گریل آن است. در صورت گریل شدن ماکروفر سامسونگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • در این حالت احتمالاً خرابی در المنت و ترموستات منجر به بروز این ایراد شده باشد.
 • المنت آن را تست کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید. ترموستات نیز باید در این موارد تعویض شود.
 • این کار را با کمک یک تعمیرکار ماهر انجام دهید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل تماس بگیرید.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو سامسونگ در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر سامسونگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • برخی از کاربران از این موضوع شکایت دارند که چرا مایکروفر سامسونگ هنگام کار دود می کند.
 • این موضوع به نحوه ی استفاده ی شما از دستگاه بر می گردد. زیرا اگر دستگاه را مرتباً و بعد از هر بار استفاده تمیز نکنید، مواد غذایی و چربی های موجود در آن، به هنگام کار دستگاه می سوزند. این امر نیز باعث تولید دود می شود.
 • اما برخی مواقع با انجام این کار باز هم از مایکروفر دود خارج می شود.
 • در این موارد باید اتصالات دستگاه را چک کنید تا اتصالی نداشته باشند.
 • اگر چنین بود باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.
 • زیرا این موضوع می تواند خطر آفرین باشد. برای این کار بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ استفاده کنید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مرکزی مایکروفر سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

چرا صفحه گردان مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر سامسونگ در این خصوص

در صورت کار نکردن صفحه گردان دستگاه نکات زیر را برای تعمیرات ماکروفر سامسونگ به کار ببرید:

 • گیر کردن و انسداد صفحه چرخان توسط مواد غذایی امری است که معمولا اتفاق می افتد.
 • همچنین در صورت گذاشتن حجم زیاد مواد غذایی نیز این اتفاق رخ می دهد.
 • گذاشتن ظرف بزرگ که دو طرف محفظه ماکروفر را کاملا می گیرد نیز سبب نچرخیدن سینی می شود.
 • خراب شدن موتور چرخنده نیز سبب می شود تا سینی گردان نچرخد.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مرکزی مایکروفر سامسونگ در محل تماس بگیرید.

علت منتشر شدن بوی نامطبوع از مایکروفر چیست؟ برای رفع ایراد مایکروفر سامسونگ در این مشکل چه کنیم؟

در صورت انتشار بوی نامطبوع از ماکروفر سامسونگ موارد زیر را برای رفع مشکل و عیب یابی به کار ببرید:

 • تمیز کردن دوره ای ماکروفر سبب می شود تا بوی نامطبوعی درون دستگاه پخش نشود.
 • باقی ماندن مواد غذایی درون محفظه و تمیز نکردن آن سبب انتشار بوی بد و بوی سوختگی و دود می شود.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیر توسط تعمیرکار مایکروفر سامسونگ در ادامه توضیح داده شده است؛ یکی از ویژگی هایی که نمایندگی ما را از دیگر نمایندگی های تعمیرات متمایز می کند، استفاده از تعمیرکاران مخصوص برای هر کدام از لوازم خانگی است. به این صورت که در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر حاضر در واحد فنی انجام می شود. این موضوع سبب شده تا تعمیرات در این مرکز به صورت تخصصی انجام شود.

البته نمی توان از تاثیر این امر بر کیفیت تعمیرات نیز چشم پوشی کرد. تعمیرکاران فعال در این مجموعه به دلیل مهارتی که در کار خود دارند تعمیر قطعه ی معیوب به جای تعویض قطعه را در اولویت کار خود قرار می دهند.

البته در صورتی که تعمیر قطعه امکان پذیر نباشد با استفاده از قطعات اورجینال آن را تعویض می کنند. این کار باعث می شود تا بعد از تعمیر کیفیت کار دستگاه و راندمان آن افت پیدا نکند. در ضمن با توجه به این که مایکروفر امروزه یکی از لوازم خانگی ضروری به شمار می آید می توانید با استفاده از خدمات این نمایندگی آن را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ به شرح زیر است؛ هدف از نگارش این مقاله ارائه ی توضیحاتی درباره ی ایرادات متدوال مایکروفر سامسونگ و همچنین نحوه ی تعمیر آن بود. شما می توانید با مطالعه ی این مقاله به خوبی با هوم خانه که در تهران به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ فعالیت می کند نیز آشنا شوید.

شما با اعتماد بر مهارت و نحوه ی کار تعمیرکاران این مرکز می توانید مایکروفر سامسونگ خود را با بهترین کیفیت تعمیر کنید. کارنامه ی درخشان این مرکز در 50 سال گذشته به خوبی می تواند این موضوع را تایید کند. ضمانت یک ساله ی خدمات، ارائه ی خدمات در محل و منزل، انجام تعمیرات با هزینه هایی بسیار مناسب از جمله ویژگی های برجسته ی این نمایندگی به شمار می آید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست