تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم BEEM در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

با توجه به مشغله زیادی که امروزه افراد دارند وجود لوازم خانگی متعددی چون مایکروفرها در منازل ضروری هستند. مایکروفر بیم یکی از بهترین مایکروفرهای موجود در بازار است. این محصول قابلیت های متعددی دارد و توانسته سهم بزرگی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. خریداران و مصرف کنندگان این محصول از آن رضایت کافی دارند. هوم خانه که نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در تهران است، با ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات به صورت 24 ساعته آماده ارائه سرویس به مشتریان خود می باشد. این مرکز با بهره گیری از متخصصان مجرب توانسته خدمات خود را در سطح بسیار بالایی ارائه کند.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر بیم نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر بیم در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر بیم در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر بیم
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر بیم
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر مایکروفر بیم در تهران

نحوه تعمیر مایکروفر بیم در تهران به شرح زیر است؛ با وجود شعب مختلف نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در مناطق مختلف شهر، شهروندان عزیز تهرانی برای تعمیر مایکروفر بیم خود مشکلی نخواهند داشت. این نمایندگی با تاسیس شعب متعدد در شهر، شرایطی را فراهم کرده است تا مشتریان به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

البته این موضوع بر سرعت خدمات رسانی نیز تاثیر گذاشته و موجب سرعت بخشیدن به آن شده است. به این ترتیب شما می توانید به صورت حضوری، در کمترین زمان به محل نمایندگی مراجعه کنید. البته در صورت تمایل می توانید با استفاده شماره تلفن ها یا درگاه اینترنتی نیز به صورت غیر حضوری سفارش خود را جهت تعمیرات ثبت کنید.
اگر به صورت تلفنی با نمایندگی تعمیرات بیم تماس بگیرید متخصصان مجرب ما مشاوره هایی را در جهت تعمیر مایکروفر معیوب در اختیار شما قرار خواهند داد. در این حالت شاید دیگر نیازی به تعمیرکار نداشته باشید. مشاوره های ارائه شده به صورت رایگان ارائه می شوند.

خدمات پس از فروش  مایکروفر بیم به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون الجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر بیم توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیم استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر بیم در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم BEEM در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در محل و منزل در ادامه شرح داده شده است؛ هوم خانه با ارائه خدمات درجه یک، امروزه به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات شناخته می شود. یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم را از دیگر نمایندگی ها متمایز می کند، ارائه خدمات تعمیرات در محل و منزل می باشد.

زمانی که مشتری سفارش خود را جهت تعمیر مایکروفر بیم معیوب ثبت کرد، کارشناسان ما زمان حضور تکنسین در محل را با وی هماهنگ می کنند. به این ترتیب در همان روز، تعمیرکار ما به محل اعزام می شود. تعمیرکار با حضور در محل و منزل به سرعت مایکروفر معیوب را عیب یابی کرده و تعمیر می کند. این تعمیرکار در کار خود مهارت و تجربه کافی دارد.
از این رو می تواند کار تعمیر مایکروفر را با سرعت و دقت بالا انجام دهد. به دلیل کیفیت کار تعمیرکاران نمایندگی بیم به مشتریان ضمانت یک ساله خدمات ارائه می کند. در طول این مدت زمان نمایندگی متعهد می شود تا تعمیر دستگاه را به صورت رایگان انجام دهد.

هزینه تعمیر مایکروفر بیم در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر بیم در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش ذکر شده است؛ هزینه تعمیر مایکروویو در نمایندگی مجاز ما در تهران بسیار منصفانه است. زیرا این هزینه ها بر اساس نرخ هایی که از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی اعلام می شود، تعیین می شوند.
طبق سیاستی که مدیران این مجموعه در پیش گرفته اند، هزینه ها قبل از انجام تعمیرات، برای مشتریان شفاف سازی می شوند. طبق این سیاست، با توجه به نوع خرابی مایکروفر، هزینه تعمیر برآورد شده و به اطلاع مشتری می رسد. چنانچه مشتری از این هزینه ها رضایت داشته باشد، تعمیرکاران به محل اعزام می شوند.

هزینه نهایی در فاکتوری به همراه جزئیات، در پایان کار به مشتری تقدیم خواهد شد. اگر برای پرداخت هزینه تعمیر، پول نقد به همراه ندارید، به هیچ عنوان نگران نشوید. می توانید هزینه ها را با استفاده از دستگاه های کارت خوان سیاری که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم به همراه دارند پرداخت نمایید. تعمیر لوازم خانگی با هزینه مناسب و در کمترین زمان موجب می شود تا اعتماد بین مشتریان و نمایندگی برقرار شود.

عیب یابی مایکروفر بیم توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر بیم در ادامه ذکر شده است؛ مایکروفر جزو آن دسته از لوازم خانگی است که کاربرد زیادی در منازل دارد. به همین دلیل نیز احتمال این که آسیب ببیند و یا خراب شود زیاد است.

در این بخش از مقاله قصد داریم درباره اشکالاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش آید توضیحاتی را ارائه کنیم. با استفاده از راهکارهایی که ارائه خواهیم کرد می توانید مایکروفر معیوب را خودتان در منزل تعمیر کنید. اما اگر در زمینه تعمیرات تجربه ندارید، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم آماده است تا خدمات خود را به شما ارائه کند.

چرا مایکروفر گرم نمیشود؟ عیب یابی ماکروفر بیم در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر ، گرم نکردن آن است. در صورت گرم نشدن ماکروفر بیم نکات زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • اگر برای پخت و یا گرم کردن غذا سراغ مایکروفرتان بروید و متوجه شوید که با وجود کارکردن دستگاه، گرمایی تولید نشده است، باید آن را عیب یابی کنید.
 • احتمالاً مشکل دستگاه در این شرایط، خرابی مگنترون است.
 • با خرابی مگنترون، عملکرد کل دستگاه به هم می ریزد و گرمایی در آن تولید نمی شود.
 • به این ترتیب نیاز است که آن را تعمیر و یا تعویض کنید.
 • خرابی دیود نیز در این ایراد دخیل است و باید بررسی شود.
 • برای این کار بهتر است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم تماس بگیرید.

چنانچه با انجام موارد گفته شده موفق به تعمیر دستگاهتان نشدید، می توانید با تعمیرگاه مجاز هوم خانه تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکاران خود را در کمترین زمان ممکن به منزل شما بفرستد.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر بیم این مورد را چطور حل میکند؟

در صورت جرقه زدن ماکروفر بیم نکات زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر انجام دهید:

 • وجود جرقه در مایکروفر بیم تنها نشان دهنده یک چیز است.
 • این که اشعه به جسمی فلزی برخورد می کند. این جسم ممکن است ظروف آلومینیومی غذا باشد.
 • بنابراین هیچ گاه غذا را داخل ظروف فلزی و یا با تزئینات فلزی در داخل مایکروفر قرار ندهید.
 • اگر ظرف مورد استفاده فلزی نباشد، احتمالاً غذا را با فویل و روکش فلزی داخل آن قرار داده اید.
 • این موضوع نیز در جرقه زدن مایکروفر نقش دارد.
 • اما اگر هیچ کدام از این موارد صحت نداشته باشد، باید دیواره داخلی دستگاه را چک کنید. زیرا ممکن است حین تمیز کاری و یا برخورد جسمی تیز، قسمتی از رنگ دیواره، کنده شده باشد.
 • زمانی که دستگاه کار می کند، اشعه به این مناطق برخورد کرده و جرقه ایجاد می شود.
 • برای تعمیر این مشکل، از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم کمک بگیرید.

در صورتی که همچنان ماکروفرتان جرقه می زند و به دنبال تعمیرگاه ماکروفر بیم هستید، می توانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید. تا در کمترین زمان ممکن تکنسین های ما در منزل شما حضور پیدا کنند و تعمیر ماکروفر شما را قطعات فابریک انجام دهند.

چرا سینی گردان مایکروفر نمی چرخد؟ نحوه تعمیر ماکروفر بیم در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر ، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر بیم نکات زیر را برای رفع عیب مایکروفر به کار گیرید:

 • چرخش سینی مایکروفر بسته به کار موتور چرخنده است.
 • اگر این موتور خراب شده باشد، سینی نمی چرخد. پس در اولین مرحله، موتور دستگاه را چک کنید تا از سلامت آن مطمئن گردید.
 • چنانچه موتور خراب شده باشد باید آن را تعویض کنید.
 • در مرحله بعد، سراغ کوپلینگ سینی بروید.
 • کوپلینگ قسمتی است که سینی چرخنده را به موتور وصل می کند و دارای جنسی پلاستیکی می باشد.
 • ممکن است این قطعه شکسته باشد و مانع از حرکت سینی شود.
 • البته ناگفته نماند که قبل از هر کاری حجم غذا و اندازه ظرف را نیز چک کنید تا بیشتر و بزرگتر از حد معمول نباشد.
 • برای رفع این ایراد به نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم مراجعه کنید.

چنانچه موفق به تعمیر ماکروفرتان نشدید، جای هیچگونه نگرانی است کافی است با تعمیرگاه مجاز هوم خانه که دارای شعب متعدد در سراسر تهران است تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکاران ماکروفر خود را به محل کار یا منزل شما برای تعمیر ماکروفر بفرستد.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ برای تعمیر تخصصب مایکروفر بیم در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر ، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر بیم نکات زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار ببرید:

 • این ایراد را شاید تمامی افرادی که از مایکروفر استفاده می کنند، تجربه کرده باشند. زیرا در بسیاری مواقع عدم اتصال درست دوشاخه به پریز یا قطعی برق و وجود مشکل در پریز، ممکن است مایکروفر روشن نشود.
 • این موارد را کنترل کنید.
 • اما اگر با این کارها به نتیجه نرسیدید باید برد دستگاه را بررسی کنید.
 • اگر برد خراب شده است باید با کمک تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم آن را تعمیر و یا تعویض کنید.
 • اما اگر برد مشکلی نداشت، سیم کشی و اتصالات داخلی را چک کنید و محل خرابی را شناسایی کرده و تعمیر نمایید.

در صورت روشن نشدن ماکروفر بیم همچنین می توانید با تعمیرگاه مرکزی هوم خانه که شعبه های مختلفی در شمال،جنوب، شرق و غرب تهران دارد تماس حاصل فرمایید و یا در همین وب سایت فرم مربوطه را پر کنید تا پشتیبانان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر بیم را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر ، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت ضعیف شدن لامپ ماکروفر بیم موارد زیر را برای تعمیر ماکروفر رعایت کنید:

 • با استفاده از نور لامپی که داخل مایکروفر تعبیه شده است، می توانید وضعیت غذا را بررسی کنید.
 • اگر نور لامپ ضعیف باشد و یا لامپ کلاً روشن نشود، احتمالاً با مشکل برخورد خواهید کرد.
 • اگر لامپ، نور ضعیف داشته باشد باید تنظیمات دستگاه را بررسی کرده و آن را روی نور بالا قرار دهید.
 • اما اگر لامپ کلاً روشن نمی شود، حتماً لامپ سوخته است و باید تعویض شود.

اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات مایکرو بیم هستید هم می توانید با تعمیرگاه مجاز هوم خانه تماس حاصل فرمایید، این تعمیرگاه لوازم خانگی با هدف کسب رضایت هر چه بیشتر برای تمامی تعمیرات لوازم خانگی ضمانت بدون قید و شرط 3 الی 6 ماهه را در نظر گرفته است.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرات مایکروفر بیم در محل تماس بگیرید.

علت خارج شدن هوای گرم از زیر مایکروفر چیست؛ چطور تعمیر ماکروفر بیم در این مورد ممکن است؟

یکی از مشکلات مایکروفر ، خارج شدن هوای گرن از آن است. در صورت خارج نشدن هوای گرم از زیر دستگاه باید موارد زیر را برای تعمیرات و رفع ایراد ماکروفر بیم به کار گیرید:

 • گرم شدن کف ماکروفر بیم به دلیل کارکرد فن است و این مورد طبیعی می باشد.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر بیم در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر ، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر بیم به کار ببرید:

 • خراب شدن چفت و میکروسوئیچ درب ماکروفر و همچنین خرابی قلاب و فنر درب سبب می شود تا درب دستگاه بسته نشود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرات مایکروفر بیم در تهران تماس بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر در زمان استفاده چیست؟ شیوه عیب یابی ماکروفر بیم در این مورد

در صورت خاموش شدن ماکروفر بیم موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • خراب شدن قفل درب سبب می شود تا ماکروفر در زمان استفاده خاموش شود.
 • زیرا میکروسوئیچ درب پیغامی به برد مبنی بر باز بودن درب می فرستد.
 • همچنین خراب شدن تاچ پد ماکروفر نیز سبب خاموش شدن دستگاه می شود.

گریل مایکروفر متوقف شده؛ تعمیرکار ماکروفر بیم در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات مایکروفر ، روشن نشدن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر بیم موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • باید ابتدا المنت را بررسی کنید.
 • همچنین سیم کشی و مدار اتصالات المنت را بررسی نمایید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرگاه مجاز مرکزی مایکروفر بیم تماس بگیرید.

مراحل تعمیر مایکروفر بیم در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر بیم در ادامه توضیح داده شده است؛ همان گونه که در قسمت های قبلی نیز اشاره شد، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم دارای تبحر و تجربه کافی در زمینه تعمیرات هستند. این افراد به هنگام عیب یابی دقیق دستگاه و شناسایی قطعه یا قطعات معیوب، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه را ترجیح می دهند.

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر بیم در ادامه شرح داده شده است:

 • با شماره های درج شده در قسمت پایین این صفحه تماس حاصل فرمایید.
 • و یا فرم درخواست تماس را در همین وب سایت پر کنید تا کارشناسان ما در هوم خانه در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
 • نام تعمیرکار مایکروفر بیم و شماره اشتراک برای شما پیامک می شود.
 • تکنسین های هوم خانه در کمترین زمان ممکن در محل کار و یا منزل شما برای تعمیر مایکروفر بیم حاضر می شوند.
 • پس از اتمام فرایند تعمیر مایکروفر بیم، ضمانت نامه ای مکتوبه از طرف شرکت به شما تحویل داده می شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

هوم خانه با پیشینه قابل اعتماد، یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیر مایکروفر کنوود در تهران محسوب می شود. تعمیر مایکروفر در هوم خانه به صورت تخصصی در محل، بدون نیاز به جابجایی دستگاه صورت می گیرد.

مزایا استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم به شرح زیر است؛

 • تعمیرگاه هوم خانه به صورت تمام وقت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.
 • تعرفه های تعمیر لوازم خانگی در هوم خانه طبق تعرفه های اتحادیه است که همین امر موجب کاهش 75 درصدی هزینه تعمیر مایکرو بیم شما و یا هر گونه لوازم خانگی شما خواهد شد.
 • تعمیرگاه مجاز هوم خانه برای تعمیر تمامی لوازم خانگی ضمانت بدون قید و شرط 3 الی 6 ماهه در نظر گرفته است.

 

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست