تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر مایکروویو بوش را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

مایکروفر یک وسیله بسیار پرکاربرد در خانه های امروزی است که حضور آن در آشپزخانه باعث صرفه جویی بسیار زیادی در وقت می شود. از سویی، مایکروفر بوش به دلیل دارا بودن کیفیت بالا معمولا در اولویت انتخاب مشتریان قرار می گیرد. پختن سریع و گرم کردن غذاهای اصیل و یا مدرن و امروزی، یخ زدایی فوری، گرم کردن یا تست کردن نان و… از جمله کارهایی است که یک مایکروفر در روز بار ها و بارها برای ما انجام می دهد و شاید ما متوجه آن نباشیم. اما در صورتی که مایکروفر ما دچار ایرادی شود با مشکلات زیادی رو به رو خواهیم شد. با وجود نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش و ارائه خدمات تضمینی و با کیفیت از سوی آن خیال شما از بابت تعمیرات مایکروفر بوش در هنگام بروز مشکلات احتمالی راحت می شود. هوم خانه یکی از این نمایندگی های معتبر است که تمامی خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی از جمله مایکروفر بوش را برای مشتریان خود انجام می دهد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر بوش نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر بوش در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر بوش در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر بوش
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر بوش
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش با شعب متعددی که در سراسر تهران دارد توانسته است نیاز های مشتریان خود را تا حد زیادی تامین کند. در صورتی که مایکروفر بوش شما نیاز به تعمیر دارد و شما یک شهروند ساکن تهران هستید می توانید به یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات مایکروفر بوش در تهران مراجعه کنید. این نمایندگی ها با به کارگیری متخصصان مجرب و تکنسین های ماهر مایکروفر شما را در اسرع وقت تعمیر و به شما تحویل می دهند.

در ضمن ارائه خدمات شبانه روزی از سوی این شرکت ها باعث می شود شما بتوانید در هر زمانی از شبانه روز از این خدمات بهره بگیرید. از دیگر مزایایی که نمایندگی تعمیرات بوش برای ساکنان تهران در نظر گرفته اند این است که شماره تلفن های خود را در اختیار مشتریان خود قرار داده اند و شما می توانید با برقراری تماس تلفنی از مشاوره های تلفنی این شرکت ها بهره مند شوید و در صورت برطرف نشدن ایراد از طریق این مشاوره ها، درخواست ارائه خدمات در منزل بکنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در محل و منزل

یکی از مشکلاتی که امروزه تقریبا همه ما با آن رو به رو هستیم، مشکل کمبود زمان است. خراب شدن یک وسیله برقی از جمله مایکروفر که امکان به تعویق انداختن تعمیر آن را هم نداریم شاید موجب نگرانی ما شود. اما هوم خانه یک نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش است که با انجام تعمیرات مایکروفر در محل و منزل این مشکل ما را حل کرده است.

نحوه استفاده از این نوع خدمات به این صورت است که شما با یکی از شماره تماس های نمایندگی تعمیرات تماس می گیرید، ایرادات دستگاه خود را به طور کامل با آن ها در میان می گذارید و سپس نام و آدرس خود را در اختیار مشاور تلفنی تعمیرگاه قرار می دهید. نمایندگان شرکت در اسرع وقت در منزل شما حاضر شده و مایکروفر بوش شما را تعمیر می کنند. با بهره گرفتن از خدمات تعمیر در محل هوم خانه شما به میزان زیادی در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

هزینه تعمیر مایکروفر بوش در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیرات لوازم برقی یکی از هزینه های پیش بینی نشده در سبد خانوار است که اگر زیاد شود ممکن است مشتری به اجبار، تعمیر وسیله خود را به ماه های بعدی موکول کند. نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش با در نظر گرفتن هزینه های منصفانه در قبال خدمات با کیفیت خود تلاش کرده است رضایت مشتریان خود را جلب کند. در ضمن در همان ابتدا ایراد مایکروفر را شناسایی کرده و هزینه های تعمیر را به طور کامل و بر اساس قیمت ها و دستمزد هایی که از سوی کمیته مربوطه تعیین شده اند، برای مشتری شفاف سازی می کند. شایان ذکر است که آنچه که در اولویت کار متخصصان نمایندگی بوش قرار می گیرد تعمیر قطعه معیوب است و نه تعویض آن که همین امر، خود به میزان زیادی موجب کاهش هزینه برای مشتری خواهد شد. در نهایت نیز فاکتور خدمات صورت گرفته در اختیار مشتری قرار می گیرد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو بوش توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

مایکروفر Bosch یک مایکروفر فوق العاده است که شرکت بوش از بهترین قطعات در ساخت آن بهره برده است. استفاده از قطعات خوب و با کیفیت از سوی شرکت تولیدی و استفاده صحیح از وسیله توسط مشتری به میزان زیادی در افزایش طول عمر یک وسیله برقی مؤثر هستند. اما هیچ وسیله ای همیشگی نیست و ممکن است روزی دچار خرابی شود و مایکروفر بوش نیز از این قانون مبرا نیست و ممکن است بعد از سال ها استفاده و یا هر دلیل دیگری دچار ایراداتی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت بهترین کاری که می توانید انجام دهید مراجعه به یک نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش است. بد نیست با برخی از ایرادات متداول مایکروفر بوش آشنا شوید.

علت روشن نشدن مایکروفر بوش چیست، برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب باید به کار ببرید:

 •  اگر با چنین مشکلی مواجه هستید در وهله اول سوییچ های درب مایکروفر را بررسی کنید.
 • بسته نشدن کامل در مایکروفر موجب می شود جریان برق به درستی به قسمت های لازم نرسیده و در نتیجه دستگاه روشن نشود.
 • سپس لازم است سالم بودن سوییچ ها بررسی شود.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر بوش چیست؟ برای تعمیرات و رفع ایراد چه کنیم؟

در صورت گرم نشدن غذا در ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • در این حالت ممکن است فیوز حرارتی یا مگنترون یا دیود مایکروفر دچار مشکل شده باشند.
 • نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات مذکور باید توسط نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش تشخیص و اجرا گردد.

مشکل کار نکردن دکمه های مایکروفر بوش چیست، برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟

در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • اولین علتی که ممکن است باعث این ایراد شود معیوب بودن صفحه کنترل است که احتمالا به دلیل از بین رفتن لحیم یا مشکل پیدا کردن یک خازن بروز کرده است.
 • دومین دلیل عبارت است از قطع شدن مدار .

چرا مایکروفر بوش جرقه می زند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت جرقه زدن ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • اگر شما ظرفی را داخل مایکروفر قرار دهید که برای این کار مناسب نیست ممکن است باعث جرقه زدن مایکروفر شود
 • همچنین قرار دادن یک قطعه فلزی مانند ورقه فویل نیز می تواند همین مشکل را به وجود آورد.

مشکل خاموش شدن خودکار مایکروفر بوش چیست؟ برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

در صورت خاموش شدن خودکار ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • همه مایکروفر ها فن دارند که با روشن شدن مایکروفر به کار می افتد، اگر به هر دلیلی فن مایکروفر روشن نشود مایکروفر شما به طور اتوماتیک خاموش خواهد شد.
 • همچنین خاموش شدن ناگهانی مایکروفر ممکن است به دلیل شل شدن درب آن نیز باشد.
 • از جمله دلایل دیگر این مشکل معیوب بودن فیوز داخلی، دیود یا مگنترون نیز می توانند باشند.

مشکل نچرخیدن سینی مایکروفر بوش چیست، برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب انجام دهید:

 •  این ایراد ممکن است به دلیل وجود ایراد در موتور بشقاب مایکروفر باشد.
 • معیوب بودن کوپلینگ موتور، شکستن پایه اتصال، قرار گرفتن یک مانع در مسیر گردش و… نیز احتمالاتی هستند که در این حالت در نظر گرفته می شوند.
 • برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلی باید از قرار دادن ظروف سنگین در داخل مایکروفر خودداری کنیم.

علت دود کردن مایکروفر بوش چیست، برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت دود کردن ماکروفر بوش موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • در ابتدا داخل مایکروفر را خوب بررسی کنید ممکن است مقداری مواد غذایی داخل مایکروفر افتاده یا به دیواره های چسبیده باشد.
 • اگر چنین باشد بوی مایکروفر با تمیز کردن داخل آن از بین خواهد رفت.
 • اما اگر بویی که از مایکروفر می شنوید بویی شبیه بوی سوختگی سیم باشد این مشکل را جدی بگیرید و با یک فرد متخصص مشورت کنید.

در نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش این مشکلات توسط کارکنان مجرب بررسی می شوند و تمام حالات ممکن در نظر گرفته می شوند و سپس مایکروفر به طور تخصصی تعمیر می شود. همانطور که گفته شد تعمیرکاران مربوطه در ابتدا تلاش می کنند قطعات آسیب دیده را تعمیر کنند اما اگر این قطعات به هیچ عنوان قابل تعمیر شدن نیستند آن ها را با قطعات اورجینال شرکت تولیدی تعویض می کنند.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر بوش توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

یکی از ویژگی هایی که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش دارند این است که همواره در کلاس های آموزشی مربوط به تعمیرات لوازم برقی شرکت می کنند و با توجه به پیشرفت فناوری علم خود را درباره قطعات لوازم به روز می کنند. به همین دلیل است که این متخصصان مجرب و ماهر می توانند در کمترین زمان، ایراد مایکروفر شما را شناسایی کرده و سپس به تعمیر آن بپردازند. همان طور که می دانید تشخیص سریع ایراد دستگاه موجب می شود تعمیرات به صورت دقیق تر انجام شود و همچنین از آسیب رسیدن به قطعات دیگر آن جلوگیری به عمل آید. به همین دلیل است که تعمیرات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش به طور کاملا دقیق و تضمینی انجام می گیرد. تمامی خدمات این نمایندگی دارای ضمانت یک ساله هستند و از روز تعمیر تا مدت یک سال هر ایرادی در همان قسمت از دستگاه به وجود آید شرکت موظف است آن را بدون دریافت هزینه ای برطرف کند.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش در هوم خانه

هدف این مقاله آشنا کردن شما مایکروفر بوش، مشکلات متداولی که ممکن است برای آن پیش آید و همچنین معرفی نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش بوده است که امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که مایکروفر بوش شما دچار ایراد شده است و درست کار نمی کند، شما می توانید با مراجعه به هوم خانه و با اطمینان کامل مایکروفر خود را به تعمیرکاران ماهر و باتجربه این شرکت بسپارید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست