تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت Bauknecht در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این محصول را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

یکی از نیاز های اصلی آشپزخانه های امروزی مایکروفر می باشد. امروزه این محصول توسط برندهای مختلف تولید و عرضه می شود. علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت های خارجی نیز این محصولات را به بازار عرضه می کنند. یکی از شرکت های موفق در این عرصه برند باکنشت می باشد. هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت با سابقه درخشان در تعمیر و خدمات پس از فروش و با کارکنان مجرب، در خدمت مشتریان محترم برای ارائه خدمات می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر باکنشت نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر باکنشت در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر باکنشت در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر باکنشت
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر باکنشت
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر باکنشت در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر باکنشت در تهران به شرح زیر است؛ برند باکنشت محصول کشور آلمان بوده و یک برند معتبر بشمار می رود. به دلیل استقبال زیاد از این محصول معتبر خارجی نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت شعب متعدد خدمات پس از فروش و تعمیرات را برای ساکنان تهران در نظر گرفته است. بطوری که در مناطق مختلف تهران چندین شعب تخصصی تعمیرات وجود دارد. از این رو مشتریان برای مراجعه و تعمیر دستگاه مشکلی ندارند و به راحتی و در زمان کم، به نمایندگی ها دسترسی پیدا می کنند.

از دیگر مزیت وجود شعب زیاد نمایندگی تعمیرات باکنشت بهبود عملکرد تعمیر و تسریع رفع مشکل مایکروفر باکنشت می باشد. پس برای حل مشکلات و ایرادات مایکروفر باکنشت می توانید اولاً با مراجعه حضوری به نزدیکترین شعبه آن را به دست متخصصان مجرب این حوزه بسپارید و دوماً از راه های غیر حضوری برای ثبت سفارش اقدام نمایید.
منظور از راه های غیر حضوری، تماس تلفنی و مراجعه به سایت شرکت می باشد. علاوه بر اینکه در تماس تلفنی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید، می توانید از مشاوره رایگان متخصصان مجرب این مرکز نیز بهره مند شوید. با این کار می توانید مایکروفر را خودتان تعمیر نمایید. اما اگر فردی فنی نباشید این کار توصیه نمی شود.

خدمات پس از فروش  مایکروفر باکنشت به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون الجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر باکنشت توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر باکنشت استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر باکنشت در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت Bauknecht در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در محل و منزل به شرح زیر است؛ این شرکت برای جلب رضایت مشتریان عزیز، تعمیرات مایکروفر باکنشت را در محل و منزل نیز انجام می دهد. پس اگر امکان مراجعه حضوری ندارید می توانید متخصصان مجرب این کار را برای تعمیرات به محل و منزل خود بیاورید.

با این کار متخصص نزدیکترین شعبه با هماهنگی شما عزیزان در مدت زمان کمی با حضور در محل و منزل، اقدام به تعمیر دستگاه معیوب شما خواهد کرد. فردی که برای تعمیر به محل اعزام می شود، مهارت لازم را برای تعمیرات مایکروفر باکنشت در محل و منزل آموزش دیده است و دارای سابقه کاری عالی می باشد.

برای اطمینان مشتری از صحت کار متخصص و صحت تعمیرات، این شرکت تعمیرات خود را با ضمانت یکساله خدمات تضمین می کند. بنابراین هیچ جای نگرانی از بابت تعمیرات این افراد وجود نخواهد داشت.

هزینه تعمیر مایکروفر باکنشت در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر باکنشت در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش توضیح داده شده است؛ با بروز هر گونه مشکل فنی در وسایل و لوازم الکتریکی من جمله مایکروفر، اولین دغدغه برای تعمیر آن، هزینه تعمیر می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیر مایکروفر باکنشت در نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت بر اساس قیمت های مصوب از سوی اتحادیه تعیین می شود. علاوه بر آن، قبل از انجام تعمیرات، شفاف سازی قیمت برای مشتری صورت می گیرد. در نمایندگی باکنشت هزینه های تعمیر طی یک پیش فاکتور به مشتری داده می شود تا مشتری بداند که هزینه های تعمیرات چگونه است و ارزش تعمیر دارد یا نه؟

با تایید فاکتور، متخصصان شروع به تعمیر مایکروفر باکنشت می کنند. بعد از تعمیر فاکتور اصلی هزینه ها با ضمانت یکساله خدمات به مشتری تحویل داده شده و هزینه آن دریافت می شود. در مواردی که متخصصان سیار در محل و منزل حضور می یابند، شما عزیزان می توانید با کارت خوان های سیاری که متخصصان در اختیار دارند هزینه تعمیر را بپردازید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو باکنشت توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول در مایکروویو باکنشت در ادامه شرح داده شده است؛ وسایل و لوازم برقی عاری از ایراد و مشکل نمی باشند و ممکن است برای این لوازم مشکلات و ایراداتی بوجود آید. اما این مشکلات دو نوع هستند: اول این که مشکلات و ایرادات جزئی بوده و ممکن است در صورت رخداد آن، با انجام چند ترفند ساده رفع شوند و دستگاه به حالت عادی بازگردد. دوم این که مشکلات و ایرادات جدی بوده و نیاز به تعمیر اساسی خواهند داشت.

در این بخش از مقاله چند مورد از مشکلات و ایرادات متداول که ممکن است در مایکروفر باکنشت رخ دهد، اشاره شده و راهکارهایی برای رفع آنها بیان شده است. در صورتی که مشکل جدی باشد پیشنهاد می کنیم تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت بسپارید.

علت کار نکردن مایکروفر چیست؟ برای تعمیر تخصصب مایکروفر باکنشت در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن آن است. در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر باکنشت موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • این یک مشکل و ایراد جزئی است. با گذشت زمان دکمه های مایکروفر دچار خرابی و اشکال شده و از کار می افتند.
 • دکمه های مایکروفرهای امروزی بر روی یک صفحه لمسی قرار دارند.
 • در واقع خرابی صفحه لمسی باعث بروز این مشکل می شود.
 • برای دسترسی و تعویض صفحه لمسی، پنل پشتی مایکروفر را باز کنید تا به صفحه لمسی دسترسی پیدا کنید.
 • سپس آن را در آورده و صفحه جدیدی جایگزین نمایید.

اگر مهارت لازم را برای این کار ندارید می توانید از نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در تهران برای تعمیر مایکروفر خود کمک بگیرید.

علت ایجاد صدای اضافی در مایکروفر چیست؟ برای تعمیرات ماکروفر باکنشت در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، ایجاد صدای اضافی آن است. در صورت ایجاد صدای اضافی در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در اثر استهلاک و با استفاده زیاد، به مرور زمان خازنی که در مایکروفر تعبیه شده است از بین می رود.
 • در صورتی که خازن ها دچار اشکال گردند باعث ایجاد صدای نویز و اضافی در مایکروفر می شوند.
 • برای رفع مشکل باید خازن تعویض یا تعمیر گردد. اما از آن جایی که عملکرد خازن ها در مایکروفر حساس می باشد برای تعویض یا تعمیر آن فردی متخصص و کاربلد را می طلبد.
 • در صورتی که اطلاعات کافی برای انجام تعمیر یا تعویض خازن را ندارید این کار را به متخصصان مجرب در نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت بسپارید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرگاه مجاز مایکروفر باکنشت در تهران تماس بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر در زمان استفاده چیست؟ شیوه عیب یابی ماکروفر باکنشت در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر باکنشت حین کار باید برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟

 • در هنگام بروز این مشکل ابتدایی ترین دلیل می تواند از قفل درب مایکروفر باشد.
 • پس ابتدا از بسته شدن کامل درب مایکروفر مطمئن شوید. درصورت صحیح بسته شدن درب، دلیل دیگر می تواند از سنسور یا سوئیچ قفل درب باشد.
 • اگر سوئیچ خراب شده باشد، دستگاه سوئیچ نشده و خود به خود خاموش می شود.
 • برای تعویض سوئیچ بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید.
 • اگر مشکل رفع نشود پس ایراد تخصصی و حاد است.
 • از میان دلایل این خرابی می توان به ایراد در فن موتور، پد و خازن، ترانسفورمر و تاچ مایکروفر اشاره کرد که باید توسط تعمیرکار عیب یابی و تعمیر گردد.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر باکنشت را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت روشن نشدن یا ضعیف شدن نور لامپ دستگاه باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر باکنشت چه باید کرد؟

 • نیم سوز شدن یا سوختن لامپ، دلیل اصلی این مشکل است.
 • بهتر است قبل از تعویض لامپ، تنظیمات مایکروفر را نیز بررسی کنید تا نور کم آن به دلیل اشکال در تنظیمات نباشد.
 • با مطمئن شدن از این موضوع لامپ را تعویض کنید تا مشکل حل شود. برای این کار باید محفظه لامپ را باز کنید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مجاز مایکروفر باکنشت در منزل تماس بگیرید.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو باکنشت در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر باکنشت حین کار موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب چه باید کرد؟

 • درصورت تمیز نبودن محفظه مایکروفر، حین کار دستگاه دودی از آن خارج می شود.
 • تمیز کردن مرتب و بعد از هربار استفاده از مایکروفر، مانع از این مشکل خواهد شد.

گریل مایکروفر متوقف شده؛ تعمیرکار ماکروفر باکنشت در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، منوقف شدن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر باکنشت موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟

 • مایکروفرها دارای المنت های حرارتی می باشند که در صورت خرابی آن، المنت گریل مایکروفر روشن نخواهد شد.
 • در این صورت باید آن را تعمیر یا تعویض کنید. دلیل روشن نشدن گریل مایکروفر ممکن است ایراد در ترموستات و برد مایکروفر باشد.
 • با توجه به تخصصی بودن این مشکل، نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت تعمیرات تخصصی شما عزیزان را بر روی مایکروفر انجام خواهد داد.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مرکزی مایکروفر باکنشت در خانه تماس بگیرید.

چرا مایکروفر گرم نمیکند؟ عیب یابی ماکروفر باکنشت در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن آن است. در صورتی که ماکروفر باکنشت گرما ندارد موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورتی که دستگاه گرمای کافی ندارد، مشکل از مگنترون است.
 • در صورتی که مشکل با تعویض مگنترون حل نشد باید از تعمیرکار مجاز مرکزی درخواست کمک داشته باشید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مرکزی مایکروفر باکنشت در محل تماس بگیرید.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر باکنشت این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورتی که ماکروفر باکنشت جرقه می زند، برای تعمیر و رفع عیب موارد زیر را به کار ببرید:

 • در صورتی که ماکروفر باکنشت جرقه می زند باید به دنبال شی فلزی یا ورق آلومینیومی در داخل محفظه ماکروفر باشید.
 • زیرا برخورد اشعه با شی فلزی سبب ایجاد جرقه می شود. همچینن از بین رفتن رنگ بدنه ماکروفر نیز سبب جرقه زدن دستگاه می شود.
 • خراش برداشتن و از بین رفتن رنگ لعاب را می توانید به راحتی رفع کنید.

گریل مایکروفر کار نمیکند؛ متخصص ماکروفر باکنشت در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن گریل آن است. در صورتی که گریل ماکروفر باکنشت به خوبی کار نمی کند برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد؟

 • در صورتی که المنت و ترموستات دستگاه دچار ایراد شده باشد باید اقدام به تعویض آن نمود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما تعمیرات مرکزی مایکروفر باکنشت در تهران تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر باکنشت توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر باکنشت در این بخش توضیح داده شده است؛ برای تعمیرات تخصصی، عیب یابی دستگاه مایکروفر باید انجام گیرد تا قطعه معیوب شناسایی شده و سپس تعمیر یا تعویض گردد. این کار نیاز به یک متخصص کاربلد دارد تا از مایکروفر و اجزای آن و عملکرد این قطعات اطلاعات کافی داشته باشد.
در نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت عیب یابی و تعمیرات توسط متخصصان مجرب صورت می گیرد. آنها ابتدا مایکروفر را عیب یابی کرده و قطعه معیوب را خارج می کنند. سپس برای کم کردن هزینه تعمیرات، اولویت کار خود را بر تعمیر قطعه معیوب بجای تعویض آن قرار می دهند. با این کار قعطه اصلی و فابریک دستگاه دوباره به جای خود بازگشته و خللی در کارکرد دستگاه ایجاد نمی شود.

در برخی موارد، امکان تعمیر قطعه وجود ندارد و متخصص مجبور به تعویض قطعه خواهد بود. برای این منظور، متخصص در مرحله اول از اورجینال و اصل بودن قطعه اطمینان کرده و با استفاده از قطعات اورجینال، قطعه معیوب را در مایکروفر شما تعویض خواهد کرد تا از کارکرد بدون افت دستگاه بعد از تعمیر مطمئن باشد.

در مرحله دوم برای کار خود ضمانت نامه یک ساله صادر می کند. بدین ترتیب تعمیرات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت بصورت فنی و تخصصی بوده و شما می توانید با گارانتی یک ساله از صحت تعمیرات در این نمایندگی ها مطمئن باشید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت به شرح زیر می باشد؛ در این مقاله شما با ایرادات و مشکلات متداول در مایکروفر باکنشت آشنا شدید. همچنین چند راهکار ساده برای رفع این مشکلات را آموز دیدید.

مزیت عیب یابی و تعمیرات در تعمیرگاه های مجاز و مرکزی نیز در این مقاله آورده شده است. در صورتی که نیاز به تعمیر مایکروفر دارید هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت با سابقه کاری بالا و کادر مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. این مرکز در کمترین زمان ممکن لوازم خانگی معیوب شما را تعمیر کرده و تحویل می دهند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست