تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس Electrolux در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

الکترولوکس با تولید ماشین لباسشویی پا به عرصه تولید لوازم خانگی گذاشت و پس از آن به تولید دیگر لوازم خانگی ورود پیدا کرد. این شرکت در سوئد قرار گرفته و خط تولید خود را در زمینه تولید لوازم خانگی و به ویژه ماکروفر راه اندازی کرده است. نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در کنار نمایندگی فروش آن به مشتریان سرویس دهی می نماید.

خدمات رسانی در هوم خانه نمایندگی تعمیرات الکترولوکس این گونه است که نیاز به صرف وقت و هزینه ندارید چرا که تعمیرکاران حرفه ای این شرکت، ظرف مدت زمان کوتاهی، با شناسایی سریع مشکل، تعمیرات را به پایان می رسانند همچنین هزینه پرداختی نیز متعارف می باشد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر الکترولوکس نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر الکترولوکس در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر الکترولوکس در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر الکترولوکس
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر الکترولوکس
 • مراحل تعمیر مایکروفر الکترولوکس در تعمیرگاه مجاز هوم خانه
 • استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر الکترولوکس در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر الکترولوکس در تهران به شرح زیر است؛ برخورداری از متخصصان مجرب از ویژگی های بارزِ نمایندگی تعمیرات ماکروفر الکترولوکس می باشد. با وجود تغییر فرآیند تعمیر این نمایندگی شاخصه کارآمدی و تخصص به روز را سر لوحه خود قرار داده و با برگزاری دوره های آموزشی متعدد، در جهت ارتقاء سطح دانش و تخصص پرسنل، گام می بردارد.
برگزاری کارگاه های آموزشی تئوری و عملی و هم چنین ارزیابی آنان از طریق آزمون، نقش زیادی در ارتقاء سطح تخصص و تجربه آنان دارد.

تخصص و کارآمدی متخصصان باعث می شود که ظرف مدت زمان کوتاهی مشکل بوجود آمده در مایکروفر Electrolux را شناسایی کنند و آن را بر طرف نمایند.
از دیگر موارد مورد انتظار این نمایندگی تعهد در قبال انجام وظیفه و نسبت به مشتریان می باشد. متخصصان شاغل در نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس علاوه بر تخصص از تعهد قابل قبولی برخوردارند. آن ها با پاسخگویی به موقع به دغدغه و سوالات مشتریان، رضایتمندی بیشتری را برای آن ها تامین می کنند. این همراهی به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق دور کاری و تماس تلفنی و یا پاسخ گویی به سوالات مشتریان انجام می شود.

خدمات پس از فروش  مایکروفر الکترولوکس به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر الکترولوکس توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر الکترولوکس استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر الکترولوکس در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس Electrolux در محل و منزل

خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در محل و منزل به شرح زیر است؛ حضور در محل و منزل از جمله خدماتی ست که کادر تعمیر نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس که به مشتریان خود ارائه می دهند. این اقدام جایگزین موثری برای حضور شما و حمل دستگاه تا نمایندگی الکترولوکس می باشد. همان طور که عنوان شد نیازی به حمل دستگاه نمی باشد و تعمیرکار است که با همراه داشتن وسایل مورد نیاز، به منزل و یا محل مورد نظر شما مراجعه می کند.

تکنسین های این نمایندگی با حضور در محل و منزل شما باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما می شوند. امروزه تنها با تماس تلفنی و شماره گیری و اعلام خرابی دستگاه مایکروفر الکترولوکس یک نوبت را به خود اختصاص می دهید.
هم چنین پیش از مراجعه حضوری متخصص نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس امکان اعلام ایرادات قابل مشاهده در دستگاه وجود دارد. با این اقدام شما می توانید مشاوره و راهنمایی های کاربردی به صورت تلفنی را نیز دریافت کنید و با بکار بستن آن، ایرادات سطحی را خودتان رفع نمایید.

هزینه تعمیر مایکروفر الکترولوکس در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر الکترولوکس در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه شرح داده شده است؛ متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس تعمیرات را به دو صورت انجام می دهند:

 • تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه مایکروفر الکترولوکس: تکنسین در این مرحله پس از ارزیابی اولیه ایرادات دستگاه، مشکل را شناسایی می کنند. در صورتی که خرابی مایکروویو به دلیل خرابی قطعه ای در دستگاه باشد، تمام تلاش خود را در تعمیر قطعه معیوب انجام می دهند. این موضوع از این جهت مقرون به صرفه می باشد که نیازی به خرید قطعه جدید پیدا نمی کنید. ضمن اینکه قطعات موجود در دستگاه از نوع اورجینال بوده که امتحان خود را پس داده است.
 • تعویض قطعه جدید در مایکروفر الکترولوکس: این روش زمانی انجام می شود که قطعه معیوب قابل استفاده نباشد و تعمیرکار چاره ای جزء تعویض قطعه را نداشته باشد. استفاده از قطعات اورجینال، کاری ست که آن ها در این مرحله انجام می دهند. با وجود قطعات تقلبی ارزان قیمت در بازار، متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس توصیه می کنند از خرید آن خودداری کنید حتی اگر به صورت هدیه در اختیار تان قرار گرفت نیز از آن استفاده نکنید. استفاده از قطعات فیک و تقلبی عملکرد دستگاه ماکروفر را مختل می کند و باعث می شود ظرف مدت زمان کوتاهی آن را از دست بدهید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو الکترولوکس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو الکترولوکس در این بخش توضیح داده شده است؛ استفاده مستمر از دستگاه باعث می شود که عملکرد آن را با مشکلاتی مواجه کند. در زیر به بخشی از ایرادات رایج اشاره می کنیم.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر الکترولوکس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت گرم نشدن ماکروفر الکترولوکس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • از جمله مشکلاتی که ممکن است حین استفاده از دستگاه با آن مواجه شوید، گرم نشدن ماکروفر است.
 • پیش از هر کاری تنظیمات دستگاه را بررسی نمایید تا از درست بودن آن اطمینان حاصل پیدا کنید.
 • در صورت تنظیم نبودن، دستگاه را متناسب با آنچه در دفترچه راهنما است، تنظیم نمایید در غیر این صورت می بایست خازن و دیود، برد اصلی و لامپ را بررسی نمایید.
 • خرابی هر یک از این قطعات، دلیلی بر گرم نشدن دستگاه مایکروویو الکترولوکس می باشد.

چرا مایکروفر به صورت ناگهانی خاموش می شود؟ برای رفع عیب ماکروفر الکترولوکس در این مواقع چه باید کرد؟

در صورت خاموش شدن ماکروفر الکترولوکس نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • از شایع ترین مشکلات پیش رو ممکن است خاموش شدن ناگهانی مایکروویو باشد که به دلیل خرابی میکرو سوئیچ درب ماکروفر است.
 • لازم است این نکته را بدانید که خرابی سوئیچ زمانی اتفاق می افتد که درب دستگاه به صورت غیر اصولی باز و بسته شود و در نتیجه به خاموشی ناگهانی دستگاه منجر می شود.
 • در این زمان تعویض میکروسوئیچ بهترین راهکار است.
 • زمانی که گریل ماکروفر متوقف می شود: از مهم ترین بخش های مایکروویو گریل آن است و خرابی این بخش می تواند شوک بزرگ برای شما باشد.
 • المنت، برد اصلی و ترموستات سه قطعه اصلی هستند که با فعالیت بخش گریل ارتباط مستقیم دارند در نتیجه در هنگام بروز خطا می بایست این قطعه ها را بررسی نموده و از صحت آن مطمئن شوید.
 • اگر خودتان فنی هستید و یا کار را به تعمیرکار می سپارید اجازه دهید برد اصلی به دلیل حساسیت آن در آخرین مرحله عیب یابی شود چرا که میزان خرابی آن نیز کم تر از المنت و ترموستات می باشد.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترولوکس در خانه تماس بگیرید.

چرا داخل مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر الکترولوکس این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر الکترولوکس نکات زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • جرقه زدن دستگاه را جدی بگیرید چرا که ممکن است منجر به آتش سوزی نیز شود.
 • در صورت مشاهده جرقه پیش از ار کاری، دستگاه را خاموش نموده و دو شاخه را از برق جدا کنید.
 • جنس ظرف مورد استفاده یکی از مواردی ست که در جرقه زدن تاثیر گذار است بنابراین از استفاده از ظروف آلومینیومی و فلزی در ماکروفر خودداری نمایید.
 • هم چنین ممکن است قطعاتی مانند پایه های فلزی، خازن و مگنترون دچار مشکل شده باشند که از طریق جرقه زدن نشان داده می شود.
 • بنابراین این قطعات را نیز با حضور شخصی حرفه ای مورد بررسی قرار دهید.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در تهران تماس بگیرید.

چرا سینی مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر الکترولوکس در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر الکترولوکس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار ببرید:

 • مواد غذایی با چرخش منظم و مناسب مایکروویو به خوبی پخته و گرم می شوند اما گاهی شاهد این موضوع هستید که سینی گردان کار نمی کند.
 • در این مواقع باید به سراغ موتور دستگاه بروید و آن را بررسی نمایید.
 • موتور قطعه حساسی ست در نتیجه تعمیر و یا تعویض آن را با دقت و هماهنگی تعمیرکار حرفه ای انجام دهید در غیر این صورت ممکن است دستگاه کارایی خودش را از دست دهد.

در صورت بروز هر یک از خطاها از نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در محل کمک بگیرید.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر الکترولوکس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر الکترولوکس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب باید به کار ببرید:

 • از برقرار بودن جریان برق در پریز مطمئن باشید.
 • کابل و سیم کشی داخلی نیز باید چک شود. همچنین در صورتی که قفل یا چفت درب خراب شده باشد، نیز ماکروفر روشن نمی شود.
 • وجود خرابی در برد نیز عامل دیگر روشن نشدن دستگاه است.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر الکترولوکس در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای غیر طبیعی ماکروفر الکترولوکس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب در نظر داشته باشید.

 • در صورتی که ریل و سینی در جای درست خود قرار نداشته باشد این مشکل پدید می آید.
 • همچنین تراز نبودن ماکروفر نیز عامل دیگر صدای عجیب دستکاه است.
 • البته ممکن است فن دستگاه نیز صدا داشته باشد که این امر طبیعی است.

در صورت بروز هر یک از خطاها از تعمیرگاه مجاز مایکروفر الکترولوکس در محل کمک بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر الکترولوکس در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر الکترولوکس در زمان استفاده موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • خاموش شدن ماکروفر در حین استفاده به دلیل خرابی قفل درب است.
 • در صورت فرسوده شدن خازن یا سوئیچ ها و همچنین خرابی تاچ پد و یا ترانسفورمر نیز این مشکل ایجاد می شود.

در صورت بروز هر یک از خطاها از تعمیرکار مایکروفر الکترولوکس در تهران کمک بگیرید.

علت دود کردن مایکروفر الکترولوکس چیست؟ راهکار تعمیر ماکروفر در این اوقات

در صورت دود کردن ماکروفر الکترولوکس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • دود کردن ماکروفر به دلیل وجود مواد غذایی است که درون دستگاه ریخته شده است.
 • همچنین انتخاب دکمه گریل سبب دود کردن آن می شود. با جوش شیرین و یک دستمال تمیز اقدام به تمیز کردن آن نمایید.

چرا گریل مایکروفر روشن نمی شود؟ طریقه تعمیر ماکروفر الکترولوکس در این اوقات

یکی از مشکلات مایکروفر، مشکل داشتن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر الکترولوکس موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • خرابی المنت و ترموستات ماکروفر سبب روشن نشدن گریل می شود.
 • باید این قطعات با مولتی متر بررسی شوند. برد دستگاه نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر الکترولوکس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر الکترولوکس به شرح زیر است؛ همان طور که گفته شده شناسایی و عیب یابی سریع و کم هزینه توسط نمایندگی تعمیرات ماکروفر الکترولوکس صورت می گیرد.
هر چند این تعمیر با دقت کافی و به صورت بی کم و کاست انجام می گیرد اما شما به عنوان مشتری نمایندگی تعمیرات مایکروویو الکترولوکس از ضمانت یکساله خدمات برخوردار خواهید شد.
بر اساس این ضمانت نامه که به شما ارائه می شود به مدت یک سال پس از انجام تعمیر می توانید از خدمات تعمیرات این نمایندگی بهره مند شوید حال اگر به صورت دریافت مشاوره باشد و یا اینکه دستگاه نیاز به تعمیر مجدد پیدا کند. در هر دو حالت بدون پرداخت هزینه و به صورت کاملاً رایگان به شما سرویس دهی می شود.

مراحل تعمیر مایکروفر الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات هوم خانه

اگر قصد تعمیر ماکروفر الکترولوکس در هوم خانه را دارید، مراحل تعمیر مایکروفر الکترولوکس در تعمیرگاه مجاز هوم خانه به شرح زیر است:

 • تماس تلفنی  با متخصصین هوم خانه.
 • و یا در صورتی که سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده باشید کارشناسان هوم خانه با شما تماس می گیرند.
 • کارشناسان هوم خانه در ابتدا راهنمایی‌ های لازم برای عیب یابی ماکروفر الکترولوکس و برطرف کردن مشکل  را به شما ارائه می‌کنند.
 • در صورتی که ماکروفر شما نیاز به تعمیر داشته باشد کارشناسان هوم خانه هزینه تعمیر مایکروفر الکترولوکس و زمان حضور تعمیرکار در محل را با شما هماهنگ می‌کنند.
 • نام تعمیرکار مایکروفر الکترولوکس و شماره اشتراک برای شما پیامک می شود.
 • تعمیرکار مایکروویو الکترولوکس مطابق زمان بندی و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را مانند روز اول تعمیر می کنند

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

اما استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

 • تعمیرگاه هوم خانه به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به کاربران است.
 • تعرفه های تعمیر لوازم خانگی در هوم خانه طبق تعرفه های اتحادیه است که همین امر موجب کاهش 75 درصدی هزینه تعمیر ماکروفر الکترولوکس شما و یا هر گونه لوازم خانگی شما خواهد شد.
 • تعمیرگاه مجاز هوم خانه برای تعمیر تمامی لوازم خانگی ضمانت بدون قید و شرط 3 الی 12 ماهه در نظر گرفته است.

استفاده از لوازم خانگی الکترولوکس نیازمند شرایط و اصولی ست که باعث می شود دستگاه حداکثر عمر مطلوب خود را داشته باشد. هر چند در این میان شرایط جوی و مسائل غیر قابل پیش بینی نظیر نوسان برق، افتادن از ارتفاع و غیره دستگاه را دچار مشکل کند، اما در صورت مراجعه به هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در تهران شاهد تعمیرات نتیجه بخشی خواهید بود. وجود نمایندگی های متعدد در بخش های مختلف تهران، مشکل محدودیت مکانی و فعالیت شبانه روزی این نمایندگی، محدودیت زمانی را رفع می نماید. همین حالا تعمیر مایکروفر خود را به این تیم حرفه ای و متعهد هوم خانه بسپارید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترولوکس در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست