تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر ظرفشویی وست پوینت را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

امروزه بیشتر افراد از ظرفشویی برای شستن ظرف های خود استفاده می کنند. همین عامل باعث شده در صورت خراب شدن این وسیله، خانم خانه با مشکلات زیادی رو به رو شده و دردسرهای زیادی را تحمل کند. اگر از ظرفشویی وست پوینت در منزل خود استفاده می کنید، دیگر نگران خراب شدن این دستگاه نباشید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در تهران برای درست کردن دستگاه شما آماده بوده و خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهد. برای به دست آوردن اطلاعاتی بیشتر در خصوص این مرکز، با ما در ادامه همراه شوید.

هوم خانه خدمات تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی وست پوینت را تا میزان 75 درصد کاهش خواهد داد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی است و نمایندگی رسمی نیست. این برند در ایران نمایندگی فعال ندارد. چنانچه دفتر آن دایر شد، شما کاربران را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در تهران
 2. تعمیر ظرفشویی وست پوینت در تهران
 3. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وست پوینت در محل و منزل
 4. ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت
 5. هزینه تعمیر ظرفشویی وست پوینت در نمایندگی مجاز و مرکزی
 6. مشکلات و ایرادات متداول ظرفشویی وست پوینت
 7. عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت
 8. پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وست پوینت
 9. هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی وست پوینت

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در تهران

درخواست کمک از  کارشناسان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در جهت رفع مشکل دستگاه کار بسیار آسانی است، فقط کافیست یکی از روش‌های زیر را برای برقراری ارتباط با آنها استفاده نمایید:

 • روش اول که ساده‌ترین روش برای برقراری ارتباط بوده، تماس با شماره 02158941 است.
 • در روش بعدی شما می‌توانید از طریق ثبت‌نام در سایت و یا تماس با نزدیک‌ترین شعبه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت  مشخصات خود را اعلام کنید.
 • پس از دریافت پیامک کد اشتراک و نام تعمیرکار ظرف مدت یک ساعت تعمیرکار به منزل شما مراجعه کرده و مشکل ماشین ظرفشویی شما را برطرف می‌نماید.
 • بعد از اتمام کار تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وست پوینت، برگه فاکتور و گارانتی را به شما داده و درباره میزان رضایتمندی شما از خدماتی که دریافت نموده‌اید، پرس‌و‌جو می‌کند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت در تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در تهران به شرح زیر است:

تعمیر ظرفشویی وست پوینت در تهران، توسط تعمیرکاران حرفه ای و متخصص نمایندگی تعمیرات وست پوینت انجام می شود. این تعمیرکاران به صورت حرفه ای و با دقت کامل قطعات دستگاه را بررسی کرده و عیوب موجود در آن را پیدا می کنند. انواع وسایل و تجهیزات تخصصی در اختیار این تعمیرکاران بوده و به همین خاطر نیز در سریع ترین زمان ممکن، مشکل را رفع می نمایند. اگر قطعه ای را از تعمیرکار خریداری کنید، اما آن را خودتان یا دیگران نصب کنید، شامل گارانتی نمی شود. شعب مختلف این نمایندگی در محله های مختلف تهران موجود می باشد. برای استفاده از خدمات و حضور سریع و به موقع تعمیرکار، می توانید با نزدیک ترین شعبه ای که در نزدیکی محل سکونت شما وجود دارد، تماس برقرار کنید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی وست پوینت به چه صورت است؟

هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت نیست. در واقع هوم خانه نمایندگی مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی وست پوینت است که با استفاده از قطعات فابریک و با ضمانت‌نامه رسمی مشکل دستگاه را در محل برطرف می‌کند. در صورتی که ماشین ظرفشویی وست پوینت با مشکل رو به رو شده باشد، می‌توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی آن که دارای زمان محدودی است، با شماره‌هایی که بر روی کارت گارانتی وجود دارد، تماس گرفته و از آن استفاده کنید.

در صورتی که از تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت در نمایندگی رسمی این برند رضایت کامل ندارید، می‌توانید با کارشناسان هوم خانه مشکل دستگاه خود را مطرح نمایید. هوم خانه با ارائه خدمات ویژه‌ طبق استانداردهای لازم، کار تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام می‌دهد. همچنین اگر سوالی درباره تعمیر آن دارید، می‌توانید سوال خود را از قسمت انتهای صفحه در بخش دیدگاه مطرح نمایید. تعمیرکار هوم خانه در مدت زمان کوتاهی به سوال شما پاسخ می‌دهد و شما می‌توانید در منزل بدون هیچ هزینه‌ای مشکل ظرفشویی وست پوینت خود را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در محل و منزل به شرح زیر است:

پس از انتخاب یک نمایندگی معتبر برای درست کردن ظرفشویی وست پوینت، حمل و نقل این وسیله نیز دغدغه بسیاری از افراد می باشد. آیا وسیله نقلیه مناسب برای جابجایی ظرفشویی را ندارید؟ آیا فرصت کافی برای حمل و نقل این دستگاه به یک نمایندگی مجاز را ندارید؟ نگران نشوید. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وست پوینت در کنار شماست. این مرکز تمامی سرویس هایی که در نمایندگی خود عرضه می کند را در منزل مشتری نیز ارائه می دهد و از این نظر هیچگونه محدودیتی ندارد. برای استفاده از خدمات، تنها کافیست در زمانی که شرایط برایتان مقدور است، از طریق پل های ارتباطی که در پیش رو دارید، اقدام نمایید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مسائلی که بسیاری از مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی وست پوینت به آن توجه زیادی دارند، تعمیرات دستگاه به هنگام بروز ایراد می باشد. زیرا تعمیر ماشین ظرفشویی توسط افراد غیرمتخصص و بی تجربه باعث خرابی سایر قطعات خواهد شد. از این رو هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت می تواند در این امر به شما کمک کند.

 • تعمیرکاران این مجموعه از دانش به روز و آموزش های لازم در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت برخوردار می باشند.
 • تعمیرکاران نمایندگی دارای سال ها تجربه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت هستند و می توانند به سرعت ایراد دستگاه را رفع کنند.
 • کلیه خدمات تعمیرات ارائه شده توسط تعمیرکار نمایندگی دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر است.
 • تعمیرکار نمایندگی در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر ظرفشویی وست پوینت در محل اعزام می شود.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت

هزینه تعمیر ظرفشویی وست پوینت در نمایندگی مجاز و مرکزی هوم خانه به شرح زیر است:

اگرچه نمایندگی های بسیار زیادی در تهران وجود دارند که ممکن است تعمیر ماشین ظرفشویی شما را با هزینه بسیار پایین انجام دهند، اما باید بدانید این مراکز، گزینه مناسبی برای انجام تعمیرات نمی باشند. اگر دو فاکتور هزینه و کیفیت کار برایتان اهمیت ویژه ای دارد، انتخاب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت برایتان پیشنهاد می شود. تمامی خدمات این مرکز شامل میزان هزینه ها، تحت نظر اتحادیه می باشد. برای جلب اعتماد مشتری، تمامی هزینه ها قبل از اعزام تعمیرکار، شفاف سازی و پس از اتمام کار نیز فاکتور کامل آن به مشتری تحویل داده می شود.

تعرفه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت

جدول زیر به شما کمک می کند تا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت خود را برآورد کنید:

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت
نصب ماشین ظرفشویی وست پوینت 350.000 تومان الی 400.000 تومان
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی وست پوینت 450.000 تومان الی 1.800.000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی وست پوینت 800.000 تومان الی 2.000.000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی وست پوینت 700.000 تومان الی 2.000.000 تومان
تعویض چاهک ماشین ظرفشویی وست پوینت 1.000.000 تومان الی 2.400.000 تومان
تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی وست پوینت 600.000 تومان الی 1.000.000 تومان
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی وست پوینت 390.000 تومان الی 700.000 تومان
تعمیر برد ماشین ظرفشویی وست پوینت 600.000 تومان الی 1.000.000 تومان
تعویض سنسور ماشین ظرفشویی وست پوینت 400.000 تومان الی 700.000 تومان
تعویض موتور ساعت ماشین ظرفشویی وست پوینت 400.000 تومان الی 700.000 تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی وست پوینت 300.000 تومان الی 400.000 تومان
رفع آبریزی ماشین ظرفشویی وست پوینت 200.000 تومان الی 450.000 تومان

عیب یابی ظرفشویی وست پوینت

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت به شرح زیر است:

اگر می خواهید با سرعت بسیار بالا عیوب موجود در ظرفشویی وست پوینت خود را تشخیص دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت می باشد. این مرکز، تعمیرکاران ماهری از لحاظ فنی و علمی داشته و به دلیل داشتن مهارت بسیار بالا، ایراد را سریعاً و به درستی تشخیص داده و رفع می کنند. نگران خراب بودن و تعویض قطعات درون ظرفشویی خود نباشید. این تعمیرکاران در صورت تعویض قطعات، استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت که قیمت مناسب دارند را مهمترین هدف کاری خود قرار می دهند.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید، با نمایندگی مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی وست پوینت تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول ماشین ظرفشویی وست پوینت توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول ماشین ظرفشویی وست پوینت به شرح زیر است:

با وجود اینکه ظرفشویی وست پوینت به کیفیت بالای آن شهرت دارد و دارای ضمانت نامه نیز می باشد، در برخی از مواقع کاربران متوجه مشکلات مختلفی در آن می شوند. در این صورت، ابتدا باید میزان عمیق و یا سطحی بودن مشکل را بررسی کنید. اگر مشکل جزئی بود، می توانید خودتان دست به کار شده و درصدد رفع عیب برآیید. در صورت عمیق بودن مشکل نیز می توانید با نمایندگی وست پوینت تماس برقرار کنید.

علت ورود آب در حجم زیاد در ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

در صورت عدم ورود آب در حجم زیاد به دستگاه، از موارد زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت در منزل استفاده کنید:

 • در برخی مواقع در هنگام روشن کردن ظرفشویی، حجم بسیار زیادی از آب به درون آن وارد می شود.
 • این مشکل هیچ ارتباطی به نحوه استفاده کاربر ندارد و به دلیل وجود خرابی در یکی از قطعات دستگاه است.
 • برای رفع عیب باید دریچه ورودی آب و شلنگ سوئیچ فشار را بررسی و سالم بودن این قطعات را تست نمایید.

اگر مشکل ورود بیش از حد آب در دستگاه شما حل نشده است، جهت عیب یابی و رفع مشکل می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت بهره مند شوید.

علت وارد نشدن آب به داخل ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

در صورت عدم ورود آب به دستگاه، از موارد زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت استفاده کنید:

 • در این حال با روشن شدن ظرفشویی، هیچگونه آبی به درون دستگاه وارد نمی شود.
 • قطع بودن منبع تغذیه، مسدود شدن فیلترهای ورودی آب، قطع شدن اتصالات الکتریکی موجود در ظرفشویی و وجود انسداد در شیلنگ ها، از جمله دلایل رایج بروز این مشکل می باشد.
 • برای رفع ایراد، شما می توانید شیری که آب از درون آن به دستگاه وارد می شود را چک نمایید و از وصل بودن شیر اطمینان حاصل پیدا کنید‌.
 • در صورت نبود مشکل در شیر ورودی، برای بررسی دقیق تر از تعمیرکارانی که در نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت مشغول هستند، کمک بگیرید.

مشکل کثیف ماندن ظروف در ماشین ظرفشویی وست پوینت از کجاست؟

در صورت کثیف ماندن ظروف در دستگاه، از موارد زیر برای تعمیر ظرفشویی وست پوینت در محل استفاده کنید:

 • در این حال، ظروفی که از ظرفشویی خارج می شوند، مانند گذشته تمیز نبوده و لکه های مختلفی بر روی آن مشاهده می شود.
 • برای رفع این حالت باید ابتدا نرم کننده را چک کرده و از وجود نمک درون آن مطمئن شوید.
 • در قدم بعدی، فیلترهای ظرفشویی را نیز چک کرده و از مسدود نبودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 • در صورتی که مشکل دستگاه با انجام این کار برطرف نشد، قطعاتی همچون المنت حرارتی، شیر ورودی آب، لوله های آب را چک نمایید و از عدم وجود مشکل در آنها مطمئن شوید.
 • حتما با اصول شست و شو طروف در ظرفشویی آشنا شوید.

اگر مشکل کثیف بودن ظروف در دستگاه شما حل نشد، بهتر است جهت عیب یابی از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وست پوینت بهره مند شوید.

علت صدای زیاد در ماشین ظرفشویی وست پوینت در حین کار چیست؟

در صورت بروز صدای زیاد در دستگاه، از موارد زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت استفاده کنید:

 • ساییدگی و یا شکستگی بلبرینگ را چک کنید.
 • ترک خوردگی و یا پوسیدگی پولی قرقره را نیز بررسی نمایید.
 • از کار افتادن بلبرینگ های موتور نیز باید بررسی شود.
 • آسیب دیدگی پمپ تخلیه را نیز بررسی کنید.

اگر مشکل صدای زیاد در دستگاه شما حل نشده است، می توانید جهت عیب یابی و رفع مشکل با نزدیک ترین شعبه خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت در تهران تماس حاصل نمایید.

دلیل خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

برای بررسی دلیل خشک نشدن ظروف در ظرفشویی، از موارد زیر برای تعمیر و رفع عیب ظرفشویی وست پوینت استفاده کنید:

 • بخش حرارت دهنده دستگاه را چک کنید.
 •  ترموستات ماشین ظرفشویی را نیز بررسی کنيد.
 • یک ترموستات معیوب می تواند باعث خاموش شدن عنصر حرارت دهنده شود.
 • از وجود مایع جلادهنده مطمئن باشید؛ زیرا سبب خشک شدن ظروف می شود.

در صورت عدم رفع ایراد خشک نشدن ظرف ها در دستگاه خود، از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست پوینت در محل و منزل کمک بگیرید.

علت سفیدک زدن ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟ 

در صورت سفیدک زدن ظروف در دستگاه، از موارد زیر برای تعمیر ظرفشویی وست پوینت در منزل استفاده کنید:

 • سخت بودن آب را چک کنید.
 • برای رفع این مشکل از مواد کمک شستشو (rinse aid) استفاده کنید.
 • از نمک ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.

در صورت عدم رفع عیب سفیدک زدن ظروف در دستگاه، از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت در تهران بهره مند شوید.

دلیل نشتی آب در ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

در صورت بروز نشتی در دستگاه، از موارد زیر برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی وست پوینت استفاده کنید:

 • شیلنگ تخلیه و پمپ ظرفشویی را باید بررسی شود.
 • خم شدگی شیلنگ را نیز چک کنید.
 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی وست پوینت پشت پنل جلویی دستگاه قرار دارد. با باز کردن آن، اقدام به بررسی  علت نشتی نمایید.
 • لاستیک دور درب ظرفشویی را نیز چک کنید.

اگر مشکل نشتی آب در ظرفشویی حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت تماس بگیرید.

علت باقی ماندن لکه ها روی ظروف در ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

در صورت باقی ماندن لکه ها در ظروف در دستگاه، از موارد زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت استفاده کنید:

 • انتخاب کردن برنامه شستشو باید متناسب با کثیفی و جنس ظروف باشد.
 • باید مخزن نمک ظرفشویی را چک کنید تا نمک داشته باشد.
 • باید از مواد شوینده مانند جلادهنده استفاده کنید.
 • از مواد شوینده مرغوب استفاده کنید.

اگر لکه ها بر روی ظروف دستگاه شما باقی می مانند، می توانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت بهره مند شوید.

علت خروج آب از ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

در صورت عدم خروج آب از دستگاه، از موارد زیر برای تعمیر ظرفشویی وست پوینت استفاده کنید:

 • در این حالت، آب از قسمت های مختلف ظرفشویی به بیرون نشت پیدا کرده و موجب کثیف شدن آشپزخانه شما می شود.
 • علت های بسیار زیادی می تواند این مشکل را ایجاد کند.
 • برای پیدا کردن علت قبل از تماس با نمایندگی مجاز، می توانید درب ظرفشویی و واشرهای آن را چک نمایید.
 • در قدم بعدی، میزان ماده شوینده را نیز چک نمایید.‌
 • چون یکی از رایج ترین علت های بروز این امر، ریختن بیش از حد ماده شوینده نیز می باشد‌.

اگر مشکل خروج آب از دستگاه شما را آزار می دهد، نگران نباشید و سریعا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وست پوینت در تهران در تماس باشید.

چرا چرخه شست و شو ماشین ظرفشویی وست پوینت بیش از حد معمول و یا کم تر است؟

به شما توصیه می کنیم برای تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است تایمر ماشین ظرفشویی وست پوینت دچار خرابی شده باشد.
 • حتما در زمان عیب یابی ماشین ظرفشویی وست پوینت، ترموستات و یا خازن حرارتی را بررسی کنید.

چرا ماشین ظرفشویی وست پوینت از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

اگر می خواهید مشکل گفته شده را برای تعمیر ماشین ظرفشویی وست پونت بر طرف کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • اگر از قرص ماشین ظرفشویی استفاده می کنید؛
 • حتما جا قرصی را بررسی کنید تا جرم نگرفته باشد.
 • به دلیل رسوبات زیاد، درب جا قرصی باز نشود.
 • مخزن مواد شوینده را بررسی کنید تا مواد شوینده به درستی وارد ماشین ظرفشویی وست پوینت شوند.

دلیل بوی بد در ماشین ظرفشویی وست پوینت چیست؟

اگر می خواهید تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت را برای رفع بوی بد انجام دهید، اقدامات زیر را دنبال کنید:

 • حتما فیلتر کف، پمپ تخلیه و شلنگ خروحی فاضلاب را بررسی کنید.
 • در صورت گرفتگی آن را رفع کنید.

برای تمیز کردن و از بین بردن بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی وست پوینت اقدامات زیر را انجام دهید:

 • ابتدا ماشین ظرفشویی وست پوینت را از هر گونه مواد غذایی پاک کنید.
 • یک استکان محلول سرکه و جوش را با هم مخلوط کنید.
 • محلول را در کف ماشین ظرفشویی وست پوینت بریزید.
 • حال ماشین ظرفشویی را روشن کنید و اجازه دهید تا یک دور کامل عملیات کوتاه مدت شست و شو به اتمام برسد.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت

اغلب مشتریان به هنگام اقدام برای تعمیر ماشین ظرفشویی در محل از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت سوالاتی را مطرح می نمایند که ما قصد داریم در این بخش برای این سوالات پاسخ هایی ارائه دهیم:

 • هزینه تعمیرات مربوط به ماشین ظرفشویی وست پوینت در هوم خانه چه مقدار است؟

اینکه شما باید چه هزینه ای را برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت بپردازید، مسئله ای است که مستقیما به نوع ایراد دستگاه شما بستگی دارد. تمامی هزینه های تعمیر و عیب یابی ظرفشویی وست پوینت مطابق با تعرفه اعلام شده توسط اتحادیه معین خواهد شد.

 • گارانتی و ضمانت نامه ارائه شده توسط نمایندگی مجاز هوم خانه به چه صورت است؟

نمایندگی هوم خانه خدمات تعمیرات ظرفشویی وست پوینت خود را به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت می کند و در این مدت در صورت خرابی مجدد دستگاه، هزینه ای برای تعمیر دریافت نمی شود.

 • صورتحساب تعمیرات ماشین ظرفشویی در نمایندگی مرکزی هوم خانه به چه صورت پرداخت می شود؟

پس از تعمیر ظرفشویی وست پوینت در محل و در صورتی که مشتری از کار تعمیرات دستگاه خود رضایت داشته باشد، می تواند هزینه را پرداخت نماید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

در نمایندگی مجاز هوم خانه همواره متخصصان ما در تلاش اند تا بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت به مصرف کنندگان خود ارائه دهد و مشتریان خود را با رضایت کامل همراهی کند. برای پاسخ به این پرسش که با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

 • در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت، بعد از تعمیر دستگاه معیوب و در زمان تحویل دادن آن به مشتری، هوم خانه یک کارت گارانتی به او ارائه می هد.
 • هوم خانه صرفه جویی در هزینه ها و زمان را برای شما میسر می سازد.
 • تعمیرکاران هوم خانه تنها از  قطعات فابریک در روند عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی شما استفاده می کنند.
 • سرعت در انجام فرآیند تعمیرات
 • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی وست پوینت
 • هزینه های تعمیرات در هوم خانه مطابق با تعرفه های اتحادیه است که همین مسئله موجب کاهش 75 درصدی هزینه ها می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست