تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک Gosonic در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

مایکروفر گوسونیک ساخت کشور ترکیه به عنوان یکی از برندهای معتبر در تولید لوازم خانگی در بازار می باشد . در زندگی مدرن امروزه هر وسیله ای که بتواند کار را راحت تر و با سرعت بیشتر انجام دهد، از محبوبیت برخوردار خواهد بود و مایکروفر یکی از این وسایل پرکاربرد جای خود را در آشپزخانه های خانواده های ایرانی پیدا کرده است. به دلیل استفاده مکرر از این دستگاه، احتمال خرابی در آن بالا بوده و بهترین راه جهت تعمیر و سرویس مجدد آن، مراجعه به موقع به نمایندگی های مجاز و معتبر این محصول می باشد. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در تهران با استفاده از تکنسین های حرفه ای و کارآزموده خود آماده پاسخگویی به نیازهای متقاضیان می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر گوسونیک نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر گوسونیک در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر گوسونیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گوسونیک
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گوسونیک
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر گاسونیک در تهران در ادامه شرح داده شده است؛ در هر کجای شهر تهران که باشید و مایکروفر شما دچار مشکل و خرابی شد، اولین و بهترین راه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در تهران می باشد. کارشناسان مجرب این مجموعه با استفاده از مهارت و دانش خود، دستگاه شما را عیب یابی نموده و مشکل آن را برطرف می نمایند. کافی است با این نمایندگی تعمیرات گوسونیک تماس بگیرید. این مرکز به صورت حضوری و غیر حضوری آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. دارا بودن شعب مختلف در همه جای تهران و امکان دسترسی راحت و سریع و نیز مهارت، دقت و سرعت عمل متخصصان این مجموعه باعث شده تا اگر در هر ساعت شبانه روز و در هر روز هفته اختلالی در دستگاه شما پیش آمد، دیگر نگران تعمیر آن نباشید.

خدمات پس از فروش  مایکروفر گوسونیک به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر گوسونیک توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر گوسونیک استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر گوسونیک در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک Gosonic در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در محل و منزل به شرح زیر است؛ هوم خانه به عنوان یکی از نمایندگی های معتبر تعمیرات مایکروفر گوسونیک در محل و منزل مشکل رفت و آمد و حمل دستگاه برقی شما را به تعمیرگاه برطرف نموده است. هر زمان که اولین علایم عدم کارایی مایکروفر را مشاهده نمودید با نمایندگی گوسونیک تماس بگیرید تا از رسیدن آسیب بیشتر به سایر قطعات دستگاه جلوگیری شود. کارشناسان این مجموعه با توجه به مشکل دستگاه و محل زندگی شما، تعمیرکار خود را اعزام خواهند کرد.

کلیه خدمات تعمیر و سرویس مایکروفر در نهایت دقت، سرعت عمل و بهترین کیفیت در منزل و محل کار شما و تحت نظارت شما صورت می گیرد. ضمانت یکساله ی خدمات دلیلی بر اطمینان از ارائه خدمات در این مرکز می باشد. بعد از تعمیر دستگاه و تحویل آن به مشتری، ضمانت می شود که در طول یک سال، اگر دستگاه در همان قطعه ی تعمیر شده مجددا ایراد پیدا کند، کلیه خدمات به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می گیرد.

هزینه تعمیر مایکروفر گوسونیک در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر گوسونیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این قسمت توضیح داده شده است؛ یکی از دغدغه های مشتریان، هزینه بالای تعمیر لوازم خانگی از جمله مایکروفر می باشد. در صورتی که شما از تعمیرگاه های مجاز و مرکزی گاسونیک در تهران خدمات گرفته اید، نگران این موضوع نباشید.

چون این هزینه ها بر اساس نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه محاسبه می شود. در صورت مراجعه حضوری یا غیر حضوری متقاضی خدمات به نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک با توجه به مشکل پیش آمده برآوردی از هزینه ها در اختیار مشتری قرار می دهد و در صورت رضایت مشتری خدمات مورد نیاز ارائه می گردد و در پایان کار یک برگه فاکتور شامل هزینه های تعمیر به مشتری ارائه می شود.

همچنین متخصصان این مجموعه سعی می نمایند تا قطعات معیوب را تعمیر نموده و تا حد امکان از تعویض قطعات خودداری می نمایند که این خود باعث کاهش هزینه های تعمیر خواهد بود. ولی در صورتی که قطعه قابل تعمیر نبوده و یا در صورت تعمیر کارایی لازم را نخواهد داشت، از قطعات اصل و اورجینال برای تعویض استفاده می نمایند تا کیفیت دستگاه محفوظ بماند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گوسونیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر گوسونیک به شرح زیر است؛ مایکروفر با توجه به زندگی پرمشغله و کمبود زمان برای آشپزی، به وسیله ای پرکاربرد و مهم در آشپزخانه ها تبدیل شده است. غیر از کاربرد آن در پخت سریع، ذوب کردن یخ مواد غذایی منجمد، ایمنی بالا و حفظ ارزش مواد غذایی از مزایای دیگر این دستگاه می باشد.
در اینجا به مشکلات متداول مایکروفر ها پرداخته و راه حل هایی را ارائه می دهیم. اما توصیه می شود در صورت نیاز، تعمیر و تعویض قطعات را به نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک بسپارید.

کم نور بودن لامپ مایکروفر؛ آموزش تعمیر ماکروفر گوسونیک در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کم نور بودن لامپ آن است. در صورت کم بودن نور لامپ ماکروفر گوسونیک موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

علل مختلفی برای این مشکل وجود دارد از جمله:

 • تنظیم نبودن دستگاه که باید اصلاح شود،
 • سیم کشی داخل دستگاه و یا مشکل از صفحه کنترل باشد که بعلت نزدیکی به خازن است.
 • ولی در صورتی که لامپ اصلا روشن نمی شود مطمئنا لامپ سوخته است.
 • در صورتی که همه قسمت ها را چک کردید ولی مشکل حل نشد، بعلت جلوگیری از آسیب به قطعات دیگر مایکروفر، به نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک مراجعه نمایید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر گاسونیک را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت گرم نشدن غذا در دستگاه نکات زیر را برای تعمیر ماکروفر گوسونیک انجام دهید:

 • یکی از مشکلات رایج مایکروفر گرم نکردن غذا می باشد.
 • ابتدا دیود دستگاه را بوسیله مولتی متر چک کنید. چون دیود مگنترون برای کارکردن باید ولتاژ کافی را دریافت کرده و غذا را گرم کند.
 • در صورت سوختن دیود، آن را تعویض کنید. قطعه دوم سوئیچ درب دستگاه می باشد که بوسیله مولتی متر مجددا چک نمایید و در صورت عدم اتصال، تعویض نمایید.
 • قطعه سوم مگنترون دستگاه است که چون قابل تعمیر نمی باشد، باید تعویض گردد.
 • میزان حجم غذا که در داخل دستگاه قرار می گیرد را نیز باید چک کنید چون در صورت بالا بودن حجم غذا، به زمان بیشتری برای گرم کردن نیاز داریم.
 • کثیف بودن و جرم گرفتن فضای داخلی مایکروفر نیز مانع انتقال حرارت می شود.

در صورتی که مشکل از ترانس های ولتاژ، سیم کشی داخل دستگاه و خازن ها باشد، با تعمیرگاه مجاز مایکروفر گوسونیک در تهران تماس بگیرید تا قطعات معیوب شناسایی و مشکل برطرف گردد.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر گوسونیک در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر گوسونیک در حین کار باید نکات زیر را برای عیب یابی و رفع مشکل انجام دهید:

 • عمده ترین دلیل این مشکل، قفل درب مایکروفر می باشد که خراب شده است.
 • علت دیگر خرابی فن موتور، ترانسفورمر و تاچ پد معیوب می باشد.

علت دیگر آن مشکل سوئیچ و خازن ها است که در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض هر یک از این قطعات با نمایندگی تعمیر مایکروفر گوسونیک در محل تماس بگیرید تا متخصصان حرفه ای این مجموعه مشکل را عیب یابی و تعمیر نمایند.

چراسینی مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر گوسونیک در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن صفحه گردان ماکروفر گوسونیک نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

این مشکل در دو صورت برای دستگاه پیش می آید:

 • کثیف بودن داخل محفظه مایکروفر، سینی و ریل سینی که ضروری است از تجمع ذرات چربی و غذا در این قسمت ها جلوگیری شود.
 • مورد دوم خرابی شفت دستگاه می باشد که باید تعویض گردد.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر گوسونیک این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر گوسونیک باید موارد زیر برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • قرار دادن ظروف استیل، فویل فلزی، کیسه های مواد غذایی و یا ظروف لب پریده در داخل مایکروفر باعث جرقه زدن در حین کار دستگاه خواهد شد.
 • ممکن است کثیفی و یا آسیب دیدگی قطعات داخلی دستگاه نیز یکی از این علل باشد.
 • می توانید جهت بررسی و چک کردن اتصالات داخلی دستگاه، از یک لیوان آب استفاده کنید.

دستگاه را روشن کنید در صورتی که جرقه تولید شد، با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گاسونیک در خانه تماس بگیرید.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی مایکروفر گاسونیک در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت خرابی قفل درب دستگاه موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر گوسونیک انجام دهید:

 • غالبا استفاده ناصحیح از درب دستگاه باعث آسیب رسیدن به قفل درب شده که باید تعویض گردد.
 • ممکن است درب مایکروفر دچار فرسودگی نیز شده باشد که قابل تعویض است.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروویو گاسونیک در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کار نکردن دکمه های دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات و رفع مشکل ماکروفر گوسونیک انجام دهید:

 • خراب شدن صفحه لمسی که در قسمت پشت پنل کنترل دکمه ها تعبیه شده است می تواند باعث بروز این مشکل گردد.

ممکن است مشکل از صفحه کنترل دستگاه نیز باشد که در صورتی که خودتان قادر به تعویض این قطعات نمی باشید، با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در منزل تماس بگیرید.

علت خراب شدن ترایاک مایکروفر چیست؟ تعمیرکار مایکروفر گوسونیک در این مورد چه نظری دارد؟

در صورت خراب شدن ترایاک ماکروفر گوسونیک نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی آن به کار ببرید:

این مشکل به ندرت پیش می آید ولی بدانید که علت آن خرابی سوئیچ کنترل دستگاه است که در صورت مواجهه با این مشکل از نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در محل مشورت بخواهید.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر گوسونیک این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر گوسونیک موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورتی که قطعه فلزی یا فویل آلومینیومی درون دستگاه باشد، برخورد اشعه با آن سبب جرقه می شود.
 • همچنین از بین رفتن رنگ دیواره محفظه داخلی دستگاه نیز سبب جرقه در ماکروفر گوسونیک می شود.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر گوسونیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر گوسونیک به شرح زیر است؛ با توجه به اینکه مایکروفر جزو وسایل برقی حساس و پرمصرف می باشد، تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات آن نیاز به مهارت، دقت و تخصص داشته که نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک سعی دارد از با تجربه ترین و بهترین تعمیرکاران خود در این حوزه استفاده نماید. به روز بودن دانش این متخصصان، عیب یابی دقیق و سرعت و مهارت در تعمیر از جمله خدماتی است که این نمایندگی به مشتریان خود ارائه می دهد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک به شرح زیر می باشد؛ در این مقاله سعی شد در خصوص ویژگی های نمایندگی تعمیرات مایکروفر گاسونیک و ایرادات و مشکلات متداول این دستگاه توضیحاتی داده شود. تاکید می شود در صورتی که مهارت فنی لازم را در خصوص تعویض یا تعمیر قطعات ندارید، به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری ننمایید .

بهتر است قبل از هر اقدامی با نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در تهران تماس گرفته و از آن ها کمک بگیرید.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. از جمله ویژگی های این مجموعه سرعت، دقت، مهارت و تخصص تکنسین ها آن در عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات لوازم خانگی می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست