تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو MATHEO در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه از نیاز های ضروری یک آشپزخانه داشتن یک مایکروفر خوب است. از این رو برندهای مختلف در تولید مایکروفر فعالیت دارند. برند متئو محصولی از کشور آلمان است که با توجه به کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات خود، توجه عده زیادی را به خود جلب کرده است. هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو خدمات پس از فروش و تعمیرات این برند را با مجوز رسمی در اختیار دارد. در صورت آسیب و مشکل در مایکروفر خود می توانید از خدمات این نمایندگی  استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر متئو نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر متئو در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر متئو در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر متئو
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر متئو
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر متئو در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر متئو در تهران به شرح زیر است؛ برای تعمیر مایکروفر متئو در تهران شعب زیادی وجود دارد. نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو برای جذب مشتری و ارائه خدمات بهتر شعب زیادی را در مناطق مختلف شهر تهران برای تعمیرات تدارک دیده است. با وجود این شعب و امکانات، رفع مشکل خرابی و آسیب در مایکروفر متئو کاری بسیار راحت و آسان خواهد بود.

مشتری می تواند به نزدیک ترین شعبه ی این نمایندگی مراجعه کرده و برای انجام تعمیرات مایکروفر متئو اقدام نماید. راه دوم برای سفارش تعمیر این است که مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این شرکت سفارشات خود را به ثبت برسانند.

همچنین با تماس تلفنی نیز می توان ضمن برخورداری از مشاوره رایگان سفارش خود را نیز ثبت کنید. شما می توانید با راهنمایی و مشاوره متخصصان مجرب، خود نیز نسبت به تعمیر مایکروفر متئو اقدام نمایید. پیشنهاد ما این است که اگر مشکل دستگاه فنی نباشد این کار را انجام دهید و گرنه در صورت بروز مشکل جدی انجام تعمیر را به متخصصان این کار در نمایندگی تعمیرات متئو بسپارید.

خدمات پس از فروش  مایکروفر متئو به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر متئو توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر متئو استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر متئو در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو MATHEO در محل و منزل

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در محل و منزل در ادامه توضیح داده شده است؛ علاوه بر شعب متعددی که در سطح شهر تهران برای تعمیرات در نظر گرفته شده است، گاهی ممکن است که برخی از مشتری ها خواهان رفع مشکل در محل و منزل باشند. شرکت هوم خانه به عنوان نمایندگی متئو تمامی خدمات رفع مشکل مایکروفر متئو را در محل و منزل نیز انجام می دهد.

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت و تماس تلفنی، آدرس شما برای تعمیر گرفته خواهد شد. متخصص این کار با هماهنگی قبلی در سریعترین زمان ممکن برای تعمیرات به آدرس شما مراجعه خواهند کرد. لازم به ذکر است که متخصصی که برای تعمیرات فرستاده می شود طی دوره هایی مهارت های لازم برای تعمیر مایکروفر متئو در محل و منزل را آموزش دیده است. بنابراین کار او تخصصی خواهد بود. نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو با عنایت به اعتمادی که بر متخصصان خود دارد خدمات تعمیر متخصصین خود را تا یک سال ضمانت می کند.

هزینه تعمیر مایکروفر متئو در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر متئو در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش شرح داده شده است؛ امروزه با وجود مراکز زیاد برای تعمیرات، رقابت برای جذب مشتری بالاست. یکی از فاکتور های مهم برای مشتری هزینه تعمیر می باشد.

هزینه تعمیر مایکروفر متئو در نمایندگی تعمیرات مایکروویو متئو منصفانه و بر طبق قیمت های مصوب در اتحادیه تعیین می شود. در این نمایندگی ها علاوه بر تعیین منصفانه قیمت، شفاف سازی قیمت ها نیز انجام می شود. به این گونه که پیش فاکتور تعمیرات در اختیار مشتری قرار داده می شود تا از قیمت و هزینه تعمیر مایکروفر خود با خبر شود. در صورتی که از قیمت تعیین شده رضایت داشته باشد، تعمیرات بر روی مایکروفر او انجام می گیرد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو همچنین با ضمانت یک ساله ی خدمات کیفیت کار خود را تضمین می کنند. بعد از تعمیر، فاکتور هزینه ها و این ضمانت نامه به همراه مایکروفر او به مشتری تحویل داده شده و مبلغ فاکتور عیناً دریافت خواهد شد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول در مایکروویو متئو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول در مایکروویو متئو در این بخش توضیح داده شده است؛ امروزه مایکروفر به عنوان یک وسیله پر کاربرد در خانه های ما وجود دارد. گاهاً ممکن است که استفاده نادرست و زیاد موجب ایجاد مشکل و آسیب در آن شود. برخی از این مشکلات و ایرادات ساده بوده و با ترفند هایی درست و حل خواهند شد.

ولی برخی دیگر جدی و نیاز به تعمیر تخصصی دارند. برخی از این مشکلات متداول را در این قسمت برای شما بیان کرده ایم. پیشنهاد می شود در صورتی که تخصص لازم را در زمینه تعمیر مایکروفر ندارید آن را دست کاری نکنید. چرا که ممکن است موجب بروز مشکل جدی تری نیز شود و این کار را به متخصصان آن در نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو بسپارید.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر متئو در این مورد

در صورت کار نکردن دکمه ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • دکمه های مایکروفر می تواند از نوع لمسی و یا ساده باشد.
 • از کار افتادن دکمه های مایکروفر اشکال رایجی است که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیافتد.
 • خراب شدن صفحه لمسی مایکروفر می تواند باعث بروز این مشکل شود.
 • برای بررسی این مورد باز کردن پنل پشتی ضروری است که بتوان به صفحه لمسی دسترسی داشت.
 • بعد از باز کردن باید مهارت لازم در تعمیر صفحه لمسی را داشته باشید که اگر تخصص این کار را ندارید از انجام آن خودداری کرده و کار را به یک متخصص در نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو بسپارید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیر مایکروفر متئو در تهران تماس بگیرید.

علت صدای نویز دار در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر متئو در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای اضافی در ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • آسیب دیدگی و مشکل در خازن می تواند دلیل اصلی این صدای اضافی یا نویز در مایکروفر باشد.
 • خازن ها در اثر استفاده ی زیاد می توانند آسیب پذیر باشند.
 • پس در این صورت احتیاج به تعمیر یا تعویض خازن می باشد.
 • عملکرد این قطعه در مایکروفر متئو حساس بوده و به همین علت باید در صورت نداشتن تخصص کافی انجام تعمیر یا تعویض خازن را به دست یک متخصص بسپارید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر متئو در خانه تماس بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر در زمان استفاده چیست؟ تعمیرکار ماکروفر متئو این مورد را چظور حل میکند؟

در صورت خاموش شدن ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیر و رفع مشکل به کار گیرید:

 • دلایل زیادی برای خاموش شدن مایکروفر در حین کار وجود دارد.
 • از دلایل غیر تخصصی آن می توان به چفت و قفل نشدن درب مایکروفر اشاره کرد.
 • در این حالت قفل درب باید تعمیر یا تعویض گردد. اگر مشکل از قفل درب نبود می تواند در سوئیچ های درب باشد.
 • سوئیچ درب وظیفه اطمینان از قفل و چفت بودن درب را دارد. در صورت خرابی با توجه به این که این اطمینان حاصل نمی شود دستگاه مایکروفر به صورت خودکار خاموش می شود.
 • پس باید سوئیچ درب تعمیر یا تعویض گردد.
 • از دلایل دیگری که تخصصی تر بوده و منجر به این مشکل می شوند می توان به ایراد فن موتور، ترانسفورمر و تاچ پد و خازن مایکروفر اشاره کرد.
 • در نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو مشکل تخصصی مایکروفر شما توسط تعمیرکار متخصص و در کمترین زمان تعمیر خواهد شد.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر متئو در خانه تماس بگیرید.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر متئو را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت روشن نشدن یا ضعیف شدن لامپ ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • ضعیف بودن لامپ ممکن است به دلیل تنظیمات مایکروفر باشد.
 • پس ابتدا با مراجعه به تنظیمات مشکل حل می شود. ولی در غیر این صورت ممکن است لامپ ها نیم سوز یا سوخته باشند و نیاز به تعویض دارند.
 • پس محفظه لامپ ها را پیدا کرده و باز کنید و به راحتی لامپ های سوخته را تعویض نمایید.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر متئو در محل تماس بگیرید.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو متئو در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • دود کردن می تواند ناشی از کثیف بودن محفظه داخلی مایکروفر باشد.
 • بعد از هر بار استفاده از مایکروفر پیشنهاد می شود محفظه داخلی آن را پاک و تمیز کنید تا از این مشکل در امان بمانید.

علت روشن نشدن گریل مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر نف را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • خرابی و آسیب در المنت موجود در گریل مایکروفر موجب روشن نشدن آن خواهد شد.
 • المنت گریل را بررسی کرده و از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • در صورتی که المنت آسیب دیده باشد باید آن را تعویض یا تعمیر کرد.
 • همچنین وجود ایراد در برد و ترموستات مایکروفر نیز ممکن است باعث روشن نشدن گریل مایکروفر گردد.
 • با توجه به تخصصی بودن موارد گفته شده بهتر است از متخصصان نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو استفاده بکنید.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر متئو در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای زیاد در ماکروفر متئو موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • تراز بودن ماکروفر اهمیت دارد. همچنین در صورتی که سینی درست در جای خود قرار نگیرید، صدای غیر عادی منتشر می شود.
 • همچنین در صورتی که ریل ها کثیف شده باشد نیز صدای نویز ایجاد می شود.
 • در صورت قرار دادن ظرف با محتویات زیاد درون سینی، چرخیدن سینی سبب ایجاد صدای غیرعادی می شود.
 • خراب شدن خازن نیز عامل دیگر صدای ناهنجار است.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر متئو در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر متئو به کار گیرید:

 • بسته نشدن درب ماکروفر به دلیل خراب شدن فنر و قلاب و میکروسوئیچ درب می باشد.
 • در صورت فرسوده شدن، شکستگی یا زنگ زدگی هر یک از این قطعات درب به درستی بسته نمی شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرات مایکروفر متئو در تهران تماس بگیرید.

چرا صفحه گردان مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر متئو در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر متئو نکات زیر را برای رفع مشکل و تعمیر آن به کار گیرید:

 • نچرخیدن سینی به دلیل گیر کردن مواد غذایی درون آن است.
 • در صورتی ک موتور چرخنده سینی دچار خرابی شده باشد، نیز قادر به چرخش نیست.
 • همچنین قرار دادن حجم زیاد غذا روی سینی نیز سبب نچرخیدن آن می شود.

در صورتی که مشکل مایکروفر حل نشد حتما با تعمیرگاه مرکزی مایکروفر متئو در تهران تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر متئو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر متئو در ادامه شرح داده شده است؛ در نمایندگی متئو عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار متخصص و مجرب انجام می شود. انجام عیب یابی و تعمیر زیر نظر تعمیرکار متخصص باعث بهبود کیفیت تعمیر دستگاه و سرعت عمل تعمیرکار می شود. برای بهبود کیفیت تعمیر مایکروفر متخصصان، اصل تعمیر قطعه خراب به جای تعویض آن را در اولویت کار خود قرار داده و تمرکز خود را بر روی تعمیر قطعه فابریک می گذارند.

با این کار هم با تعمیر یک قطعه هزینه برآوردی کم خواهد شد و هم قطعه فابریک دستگاه به جای خود باز خواهد گشت تا کیفیت و کارایی دستگاه دچار افت نشود. اما از کار افتادن کامل قطعه، متخصصان را مجبور به تعویض قطعه خراب خواهد کرد. در این صورت تعمیرکار متخصص با استفاده از قطعات اورجینال باعث می شود تا کیفیت کار مایکروفر دچار افت نشود. پس شما عزیزان می توانید با سپردن تعمیر مایکروفر خود به دست متخصصان این کار در نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو از نحوه تعمیر و کیفیت عملکرد مایکروفر خود بعد از تعمیر مطمئن باشید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو به شرح زیر است؛ در این مقاله با مایکروفر متئو و ایرادات و مشکلات متداولی که ممکن است در آن اتفاق بیافتد آشنا شدید. برخی از این مشکلات را می توانید خود رفع کرده و دستگاه را دوباره به کار بیندازید.

اما برای تعمیرات تخصصی تر هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو برای شما معرفی شده است. کارنامه درخشان این شرکت  در طول سال ها خدمات برای مشتریان، به خوبی بیان کننده نحوه عملکرد و خدمات دهی نمایندگی است. با سپردن تعمیر مایکروفر خود به دست متخصصان این کار، مایکروفر سالم خود را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه و ضمانت نامه تعمیرات یک ساله، تعمیر خواهید کرد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر متئو در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست