تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس Philips در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

فیلیپس یکی از مدرن ترین برندهایی است که در زمینه ی تولید لوازم خانگی توانسته است محبوبیت و مقبولیت بالایی کسب کرده و در این عرصه پیشتاز باشد.این برند با تولید مایکروفر با کیفیت عالی و بالاترین استانداردهای طراحی، توانسته نام خود را در زمره ی پیشرفته ترین و مدرن ترین تولید کننده گان لوازم خانگی ثبت نماید. اما تعمیر مایکروفر فیلیپس یکی از دغدغه ها ی افراد هنگام خرابی این دستگاه می باشد. با مطالعه این متن از نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه و ویژگی های نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس آگاه شده و نگرانیتان رفع خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر فیلیپس نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر فیلیپس در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر فیلیپس در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر فیلیپس
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر فیلیپس
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر فیلیپس در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر فیلیپس در تهران به شرح زیر است؛ اگر منزل شما در تهران واقع شده باشد می توانید به راحتی با نمایندگی تعمیرات فیلیپس تماس گرفته و مشکل مایکروفر فیلیپس تان را برای این مرکز بازگو کنید تا نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در هوم خانه مشکل شما را بررسی کرده و آن را حل می کنند.
اگر از ساکنین شهر تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی مجاز و پیشرفته ای برای درست کردن مایکروفر فیلیپس خود می‌باشید، پیشنهاد می‌کنیم در هنگام خراب شدن دستگاهتان با این مرکز تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برطرف نمایید. این مرکز کادر خود را از میان افراد دارای دانش فنی بالا و همچنین دارای سابقه ی کاری انتخاب کرده است.

در واقع در این نمایندگی تعمیرات تعمیرکاران، دوره های تخصصی خود را در کلاس های مخصوص خود سپری می کنند و بعد از بدست آوردن تجربه ی لازم به آن ها اجازه ی تعمیر انواع دستگاه ها داده می شود.

خدمات پس از فروش  مایکروفر فیلیپس به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر فیلیپس توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر فیلیپس استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر فیلیپس در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس Philips در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در محل و منزل توضیح داده شده است؛ مشتریان ما می‌توانند در تمام ساعات شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته با نمایندگی فیلیپس تماس حاصل نموده و درصدد تعمیر مایکروفر فیلیپس خود بر آیند. در واقع بعد از اینکه مشتری فرم درخواستی خود را پر کرد این مجموعه در کوتاه ترین زمان و در همان روز تکنسین های خود را به محل و منزل ارائه می کنند.

در این مراجعه مایکروفر فیلیپس معیوب در محل عیب یابی شده و تعمیر می گردد. نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس از مزایای ویژه ای مثل تعمیر آسان دستگاه‌ ها خدمات خود را در محل و منزل برخوردار می باشد. مشتریان می‌توانند در تمام ساعات شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته با این مرکز تعمیراتی تماس حاصل نموده و درصدد تعمیر لوازم خانگی فیلیپس خود بر آیند.

حضور تعمیرکاران ما در محل و منزل شما باعث کاهش هزینه های پرداختی شما خواهد شد. تخصص این کادر حرفه ای در این کار به قدری است که در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل دستگاه را تشخیص داده و در جهت رفع آن بر خواهند آمد.

هزینه تعمیر مایکروفر فیلیپس در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر فیلیپس در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است؛ تعمیرات مایکروفر فیلیپس شما با کمترین مبلغ انجام می شود. صرفه جویی در هزینه یکی از امتیازاتی ست که نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس برایتان به ارمغان می آورد.

هزینه تعمیرات بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعیین خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نرخ نامه به سایت این نمایندگی مراجعه کنید. کلیه نرخ ها با استناد به نرخ مصوب اتحادیه به معرض نمایش گذاشته شده است.

امکان مقایسه نرخ ها با دیگر مراکز تعمیر برایتان وجود دارد. یکی از بهترین سرویس هایی که این نمایندگی برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته است، این است که در هنگام مراجعه ی متقاضی برای دریافت سرویس، تمامی هزینه ها برای وی شفاف سازی می شود تا بعد از اتمام کار تعمیر از صاحب کالا دریافت گردد. در صورت رضایت مشتری از این هزینه ها تکنسین ها به محل اعزام شده و دستگاه را دریافت کرده و اقدام به تعمیر دستگاه معیوب می کنند.

بررسی مشکلات و ایرادات رایج در ماکروویو فیلیپس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات رایج در ماکروویو فیلیپس در ادامه شرح داده شده است؛ در زیر به برخی از مشکلاتی که بیشتر برای این دستگاه اتفاق می افتد می پردازیم.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر فیلیپس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر فیلیپس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • قبل از انجام هر کاری مایکروفر را از برق بکشید و ولتاژ را در پریز چک کنید.
 • برای این کار کابل برق را از نظر هر گونه علامت آسیب و سوختگی بررسی کنید.
 • در مرحله بعد باید بدنه خارجی دستگاه را به صورت دقیق بررسی کنید، زیرا به وجود آمدن مشکل در هر کدام از قطعات داخلی و خارجی می تواند دلیل روشن نشدن دستگاه باشد.
 • بعد از چک کردن بدنه خارجی دستگاه، نوبت به بررسی هر یک از قطعات داخلی دستگاه می رسد که این کار باید به دقت صورت پذیرد.
 • توصیه می شود در صورت نداشتن تخصص در این زمینه کار را به دست یک متخصص حرفه ای بسپارید که در این زمینه سال ها تجربه و فعالیت بسیاری داشته است.

مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در خانه در هوم خانه این امتیاز را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا از خدمات آن ها استفاده کرده و ماکروفر فیلیپس خود را به این طریق تعمیر نمایید.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر فیلیپس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت انجام ندادن عمل پخت توسط دستگاه، نکات زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر فیلیپس انجام دهید:

 • دومین مشکلی که ممکن است برای ماکروفر فیلیپس شما به وجود بیاید این است که دستگاه شما به صورت معمول و نرمال روشن شود ولی در عملکرد پخت غذا دچار مشکل شود.
 • راه حلی که برای این مشکل می توان ارئه داد این است که ابتدا باید قطع کننده های گرما را در فر و مگنترون چک کنید.
 • قطع کننده های گرما در مایکروفر فیلیپس همان قطعات دیسکی شکلی هستند که با یک سیم به فر و یا به مگنترون وصل شده اند.
 • اگر قطع کننده های گرما در ماکروفر شما مشکلی نداشتند، خازن و یا دیود را بررسی کنید.
 • ممکن است مشکل از مگنترون یا مبدل باشد ولی باید توسط افراد متخصص چک شوند.
 • در صورت نا آگاه بودن و نداشتن تخصص لازم در این زمینه توصیه می شود خودتان این کار را انجام ندهید؛

زیرا ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات دیگری شوید که از آن بی اطلاعید. بنابراین توصیه ما به شما تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در محل در هوم خانه می باشد.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر فیلیپس در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر فیلیپس نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • ایجاد این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد که اولین دلیل مربوط به از کار افتادن کلید های در مایکروفر می باشد.
 • ممکن است کلید های در روی ماکروفر بیش از حد داغ شده و ذوب شده باشند که در این صورت باید تعویض شوند.
 • اما اگر علائم سوختگی را مشاهده نکردید، با استفاده از مولتی متر کلید را از نظر پیوستگی چک کنید.
 • اگر کلید دارای ایراد ظاهری و یا عدم پیوستگی بود، آن را تعویض کنید.
 • دلیل دوم ایجاد اختلال در ادامه عملکرد ماکروفر شما مربوط به برد کنترل دستگاه می باشد که می توان آن را بررسی کرد و در صورت خرابی، آن را تعویض نمود.
 • خراب بودن صفحه لمسی پنل کنترل از دیگر دلایل به وجود آمدن این مشکل می باشد.
 • به این منظور همه ی دکمه های روی پنل کنترل را فشار دهید و اگر بعضی از دکمه ها درست کار کردند و بقیه نه، صفحه لمسی و پنل کنترل را تعویض کنید.

در بررسی و عیب یابی این ایراد مراجعه به تعمیرگاه مجاز مایکروفر فیلیپس در تهران بهترین گزینه می باشد.

چرا مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر فیلیپس این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر فیلیپس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار ببرید:

 • هر گونه ظرف فلزی یا استیل درون محفظه داخلی ماکروفر سبب جرقه می شود.
 • قرار دادن فویل آلومینیومی نیز دلیل دیگر این مشکل است.
 • خراب شدن و اتصالی سیم کشی دستگاه علت دیگر است.
 • ز بین رفتن رنگ دیواره و برخورد اشعه به فلز دیوار سبب جرقه می شود.
 • ایراد در دیود و اتصالی در برد نیز عامل دیگر است.

در بررسی و عیب یابی این ایراد مراجعه به تعمیرکار مایکروفر فیلیپس در منزل بهترین گزینه می باشد.

چرا صفحه گردان مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر فیلیپس در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن صفحه گردان ماکروفر فیلیپس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • قرار دادن ظروف بسیار بزرگ در روی سینی مانع از حرکت آن می شود.
 • همچنین خراب شدن موتور چرخنده سینی گردان عامل دیگر است.
 • در صورتی که مواد غذایی در پایه دستگاه گیر کند، این اتفاق رخ می دهد.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر فیلیپس در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر فیلیپس، نکات زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • در صورتی که دکمه قفل کودک فعال باشد، هیچ دکمه ای کار نمی کند.
 • همچنین در صورتی که در پنل فرمان ایراد ایجاد شده باشد نیز سبب کار نکردن دکمه ها می شود.
 • خراب شدن تاچ پنل لمسی علت دیگر این مشکل است.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر فیلیپس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت گرم نکردن ماکروفر فیلیپس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • عدم ثبات در ولتاژ دیود می تواند سبب این مشکل شود.
 • خراب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه نیز سبب شده تا درب بسته نشود و در نتیجه درون محفظه گرم نمی شود.
 • برای رفع مشکل باید ابتدا ولتاژ دیود را خالی کنید و با مولتی متر میزان ولتاژ را بررسی کنید.

در بررسی و عیب یابی این ایراد مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در منزل بهترین گزینه می باشد.

کم نور بودن لامپ مایکروفر؛ آموزش تعمیر ماکروفر فیلیپس در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کم نور بودن لامپ آن است. در صورت کم بودن نور لامپ ماکروفر فیلیپس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • ایراد در سیم کشی دستگاه سبب کم نور بودن لامپ می شود.
 • همچنین خراب شدن صفحه کنترل عامل دیگر این مشکل است.
 • اتصالی در سیم کشی های لامپ دلیل دیگر است. در صورت روشن نشدن کلی لامپ، یعنی سوخته است.

در بررسی و عیب یابی این ایراد مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در تهران بهترین گزینه می باشد.

علت خراب شدن ترایاک مایکروفر چیست؟ تعمیرکار مایکروفر فیلیپس در این مورد چه نظری دارد؟

در صورت خراب شدن ترایاک ماکروفر فیلیپس نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی آن به کار ببرید:

 • ایراد در سوئیچ کنترل سبب از کار افتادن ترایاک ماکروفر می شود.
 • برای تعمیر و تعویض این قطعه باید تجربه کافی داشته باشید.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر فیلیپس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر فیلیپس در ادامه توضیح داده شده است؛ در نمایندگی مجاز ما در تهران برای تعمیر مایکروویو فیلیپس از تعمیرکار متخصص آن بهره گرفته شده است.

تعمیرکار مایکروفر فیلیپس با تمامی قطعات به کار رفته در آن و وظایف آنها آشنایی دارد و می تواند به سرعت دستگاه را عیب یابی کند. به لطف استفاده از این تعمیرکاران، تعمیرات لوازم خانگی در این مرکز به صورت تخصصی انجام می گیرد.

اولویت تعمیرکار مایکروویو فیلیپس تعمیر قطعه ی خراب به جای تعویض قطعه ی معیوب است. زیرا قطعات موجود در دستگاه به صورت فابریک هستند و احتمال دارد تنها با تعمیر یک قطعه مشکل دستگاه رفع شود. اما در صورتی که قطعه ی معیوب به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد، استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض آنها در دستور کار تعمیرکاران قرار دارد. همین ویژگی ها باعث شده تا کیفیت عملکرد و راندمان ماکروفر فیلیپس بعد از تعمیر افت پیدا نکند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس به شرح زیر است؛ تعمیرات سریع و به موقع یکی از مزیت هایی است که نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس از آن بهره مند می باشد.

این موضوع برای همه مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار بوده چون بدون هدر رفتن زمان در سریعترین زمان ممکن عیب یابی و رفع عیب می گرد.

نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر فیلیپس دارای ضمانت نامه معتبر یک ساله هستند که در صورت به وجود آمدن مشکل مجدد در همان ناحیه ی قبلی ، تعمیرات دوباره  آن را بر عهده خواهند گرفت و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ی اضافی از مشتری آن را تعمیر می کنند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست