تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر مایکروویو دلمونتی را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

زندگی مدرن امروزی مستلزم سبقت گرفتن از زمان را دارد. برای اینکه بتوانید در این شرایط پر ازدحام و مملو از کار آشپزی کنید و خودتان را با این شرایط وفق دهید، استفاده از مایکروفر دلمونتی، میان بُری ست که شما را هر چه سریع تر به پختن غذای آماده و مطابق میل اعضای خانواده می رساند. سعی کنید طرز استفاده صحیح از دستگاه را یاد بگیرید تا در شرایط حساس شما را غافلگیر نکند. نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی هوم خانه در شرایطی که به دلیل بروز خطا، امکان استفاده از ماکروفر را ندارید، در کنار شماست. جهت اطلاع از خدمات این نمایندگی تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر دلمونتی نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر دلمونتی در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر دلمونتی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر دلمونتی
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر دلمونتی
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر مایکروفر دلمونتی در تهران

نحوه تعمیر مایکروفر دلمونتی در تهران به شرح زیر است:

از جمله امتیازاتی که در صورت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی از آن بهره مند می شوید، ضمانت یکساله خدمات است. با وجود تیم حرفه ای، کادری مجرب و دلسوز که امور تعمیر را بر عهده دارند، ضمانت تعمیر نیز به عنوان امتیاز برای مشتریان در نظر گرفته شده است. اگر اخیراً از سرویس دهی نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی استفاده کرده اید، حتماً کارت ضمانت و یا برگه رسیدی به شما تحویل داده اند. این برگه ضمانت برای آن است که در صورت بروز مشکل مجدد برای ماکروفر بتوانید تا یک سال از خدمات رایگان آن استفاده کنید بنابراین به منظور استفاده از این خدمات تعمیر رایگان، برگه ضمانت را در جای مناسبی نگهداری نمایید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در محل و منزل به شرح زیر است:

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در تهران با هدف تسهیل در رفت و آمد و تردد مشترکین و مشتریان خود اقدام به اعزام نمایندگان می نمایند. در این بخش، تعمیرات، از طریق حضور در محل و منزل انجام می گیرد، از طرفی شما می توانید همزمان به انجام فعالیت های روتین خود بپردازید و از طرفی دیگر اجازه می دهید به جای تعویق در تعمیر، این عمل در زمان مقرر انجام گیرد. از دیگر امتیازاتِ تعمیر در محل و منزل این است که در هر نقطه ای تهران که باشید، شما هزینه ای را در ازای ارسال و دریافت دستگاه پرداخت نمی کنید بلکه جوانب کار از سوی این نمایندگی انجام می گیرد.

برای این کار تنها کافی ست درخواست خود را از طریق درگاه های ارتباطی فعال نمایندگی دلمونتی ثبت نمایید و زمان مورد نظر خود را نیز اعلام کنید. چیزی نمی گذرد که متصدی مربوطه در محل و منزل حضور می یابد.

هزینه تعمیر مایکروفر دلمونتی در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر دلمونتی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است:

انجام امور تعمیرات و دریافت هزینه به صورت کاملاً استاندارد و اصولی توسط نمایندگی تعمیرات دلمونتی انجام می گیرد. وجود نرخ نامه شفاف در سایت آن، بر این ادعا صحه می گذارد. جهت کسب اطلاع از نحوه خدمات رسانی و حق الزحمه مرتبط می توانید به سایت و یا کانال تلگرام نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی مراجعه نمایید. همان طور که مشاهده می کنید هزینه ها بر اساس نرخ مصوب از سوی صنف تعمیرات، تعیین شده است.

تمام تلاش و همت متخصصان مجرب فعال در این نمایندگی شناسایی و عیب یابی  مشکل موجود در دستگاه می باشد. سرعت بالا، هزینه کم، ضمانت، دلگرمی و تعهد کاری را در کنار کارشناسان، مشاوران و متخصصان مجرب و حرفه ای این نمایندگی تجربه خواهید کرد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو دلمونتی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو دلمونتی به شرح زیر  است:

مشکلات و ایرادات موجود در دستگاه ماکروفر می تواند از دلایل متعددی، نشأت بگیرد. در صورت استفاده غیر اصولی از دستگاه و همچنین استفاده زیاد، به مرور زمان دستگاه دچار استهلاک می گردد. در تمام موارد این مشکلات توسط نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی قابل رفع می باشد. گاهی با تعمیر قطعه و گاهی با تعویض آن. تعویض قطعه توسط تعمیرکاران این نمایندگی زمانی صورت می گیرد که قطعه معیوب، کارایی خود را از دست داده باشد و با تعمیر نیز گرهی از مشکل باز نشود.

بر اساس تشخیص متخصصان، تعمیر قطعه ای که عمر خود را کرده و از رده خارج شده است تنها تحمیل هزینه اضافی را برای مشتری به دنبال دارد، چرا که ظرف مدت زمان کوتاهی باید قطعه جدیدی را خریداری نمایند. استفاده از قطعات اورجینال اطمینانی ست که تکنسین های این نمایندگی به شما می دهند.

در ادامه به برخی از مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر دلمونتی اشاره می کنیم:

چرا مایکروفر دلمونتی روشن نمی شود، برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن ماکروفر دلمونتی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • روشن نشدن ماکروفر دلمونتی به دلایلی نظیر جدا شدن دو شاخه از برق، خراب شدن سیم و یا فعال شدن قفل کودک باشد. .
 • در صورت مواجه شدن با این مشکل، موارد یاد شده را بررسی نمایید و چنانچه دستگاه روشن نشد، اجازه دهید تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلمونتی مشکل را برای تان بر طرف نماید.

چرا مایکروفر دلمونتی صدا می دهد، برای تعمیرات و رفع عیب چه کنیم؟

در صورت صدا دادن ماکروفر دلمونتی موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • در صورتی که فن دستگاه دچار مشکل شده باشد، سینی به درستی در ماکروفر قرار نگرفته باشد و یا ریل زیر سینی کثیف شده باشد، عملکرد ماکروفر دلمونتی همراه با سر و صدا خواهد بود.
 • اگر این موارد را بررسی کردید و باز هم از دستگاه صدا شنیدید، ممکن است به دلیل قرار گرفتن ظرف سنگین بر روی سینی باشد.
 • برای رفع این مشکل لازم است فضای دستگاه را تمیز نگه دارید و از چگونگی و درستی قرار گرفتن ظرف و سینی ماکروفر اطمینان حاصل نمایید.

چرا ماکروفر دلمونتی گرم نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت گرم نکردن ماکروفر دلمونتی، موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • دیود و خازن دو قطعه مهمی ست که در گرم کردن ماکروفر تاثیر دارد.
 • چنانچه ماکروفر گرم نکرد مشخص است که یکی از این دو قطعه و یا هر دو دچار مشکل شده است بنابراین برای رفع این مشکل، این دو قطعه را بررسی نمایید.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلمونتی پس از بررسی آن را تعمیر نموده در غیر این صورت، قطعه اورجینال جدیدی را جایگزین می کند.

چرا مایکروفر دلمونتی به طور ناگهانی خاموش می شود، برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت خاموش شدن ماکروفر دلمونتی موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار ببرید:

 • چنانچه میکروسوئیچ، برد اصلی و موتور ماکروفر نقصی پیدا کند، با مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه روبرو می شوید.
 • برای جلوگیری از بروز این مشکل درب دستگاه را با احتیاط باز و بسته کنید، و استفاده اصولی و صحیح را از نمایندگی تعمیرات فرا بگیرید.
 • این قطعه ها از مهم ترین قطعات محسوب می شوند و از ظرافت و حساسیت بالایی برخوردارند در نتیجه جهت رفع این مشکل از تعمیرکار مربوطه، کمک بگیرید.

چرا مایکروفر دلمونتی جرقه می زند، برای تعمیرات و رفع عیب چه باید کرد؟

در صورتی که ماکروفر دلمونتی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • جرقه زدن ماکروفر می تواند دلایل متعددی داشته باشد.
 • اگر از ظرف استیل، آلومینیوم و فلزی استفاده می کنید، احتمال جرقه زدن وجود دارد در غیر این صورت این مشکل ناشی از وجود خطا در مگنترون و خازن دستگاه می باشد.
 • تعمیر این قطعات نیازمند شناخت کافی در امور فنی می باشد در نتیجه پیشنهاد می شود جهت رفع مشکل از مشاوره و راهنمایی کارشناسان نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی استفاده کنید.

چرا سینی مایکروفر دلمونتی نمی چرخد، برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر دلمونتی موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • نچرخیدن سینی ماکروفر ارتباط مستقیمی با موتور دستگاه دارد به این معنا که موتور دچار مشکل شده است.
 • اگر تخصص کافی برای بررسی موتور دستگاه ماکروفر را ندارید، شناسایی و عیب یابی آن را به عهده متخصصان ماهر و با تجربه بگذارید تا ظرف مدت زمان کوتاهی آن را بر طرف نمایند.

چرا مایکروفر دلمونتی دود می کند، برای تعمیر و رفع عیب چه کنیم؟

در صورت دود کردن ماکروفر دلمونتی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • اگر دستگاه ماکروفر دلمونتی کثیف باشد و ذرات غذا به آن چسبیده باشد به دلیل سوختن و حرارت دیدن، در هنگام استفاده دود می کند.
 • باید به طور منظم و پس از هر بار استفاده، سینی، بدنه و سقف ماکروفر را با ابر و پارچه ای مرطوب تمیز شست و شو دهید.
 • استفاده از محلول آب و جوش شیرین نیز برای براق شدن آن پیشنهاد می شود.

چرا دکمه های مایکروفر دلمونتی کار نمی کند، برای تعمیرات چه باید کرد؟

در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر دلمونتی راهکارهای زیر را برای تعمیرات به کار گیرید:

 • خراب شدن صفحه لمسی که پشت پنل کنترل و یا صفحه کنترل اصلی باعث عدم کار کردن دکمه های ماکروفر می شود.
 • در چنین حالتی از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا ایراد موجود را بر طرف نماید.

لامپ های مایکروفر دلمونتی روشن نشده یا ضعیف هستند، برای تعمیر چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن لامپ ماکروفر دلونگی نکات زیر را برای تعمیرات و رفع مشکل انجام دهید:

 • سوختن لامپ از دلایل روشن نشدن آن است.
 • در صورتی که سیم کشی دستگاه اتصالی پیدا کرده باشد، نیز ممکن است لامپ نور ضعیفی داشته باشد.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر دلمونتی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر دلمونتی به شرح زیر است:

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی به منظور شناسایی خطاها و ایرادات موجود در دستگاه، پس از جداسازی قطعات، با دقت سلامت هر کدام را ارزیابی می کند. یکی از دلایل خوب عمل نکردن دستگاه، خرابی برخی قطعه های آن است. تعمیر قطعه خراب بجای تعویض قطعه مهم ترین اقدامی ست که توسط این متخصص صورت می گیرد. اگر در بازار قطعات لوازم خانگی جست و جویی داشته باشید متوجه فراز و نشیب قیمت خواهید شد.

تعمیرکار این نمایندگی با علم به این موضوع و به منظور حمایت از مشتریان جهت جلوگیری از خرید اضافی، قطعه و یا قطعات معیوب را تعمیر می کند. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که شما می توانید هم چنان از قطعه اصلی که قابلیت استفاده دارد، بهره مند شوید و هزینه دیگری را برای خرید قطعه نپردازید.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر دلمونتی در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی به شرح زیر است:

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی آمده است تا در شرایط اضطراری مشکل ماکروفر شما را بر ظرف نماید. رفع مشکل توسط کارشناسان خبره، ماهر، متعهد، دلسوز و با تجربه صورت می گیرد. شما بدون نوبت دهی قبلی، تنها با ثبت درخواست تعمیر، در هر ساعت از شبانه روز، میزبان این تعمیرکاران در منزل و محل مورد نظر می باشید. در طول مدت تعمیر به تمام سوالات شما پاسخ داده می شود و راهنمایی های لازم در راستای شیوه نگهداری از دستگاه در اختیارتان قرار می گیرد. ضمن اینکه  با دریافت کارت ضمانت تعمیر، از پشتیبانی رایگان تعمیر به مدت یک سال برخوردار می شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست