تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک Arcelik در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

برند آرچلیک که به برتری کیفی معروف است و با صادرات به بیش از 100 کشور عنوان معتبرترین و بزرگترین شرکت تولیدی لوازم خانگی مانند مایکروفر آرچلیک، مایکروفر آرچلیک، تلوزیون آرچلیک و … را در ترکیه دارد. این شرکت با رعایت استانداردهای طراحی و ساخت بهترین نوع مایکروفر را روانه بازارهای جهانی نموده است. در ادامه مطلب با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک همراه باشید.

کاربران گرامی؛ نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در مجل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر آرچلیک نیست. بلکه به عنوان نمایندگی مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در تهران
 • تعمیر مایکروفر آرچلیک در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در محل و منزل
 • ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک
 • هزینه تعمیر مایکروفر آرچلیک در نمایندگی مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر آرچلیک
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر آرچلیک
 • پاسخ به پرسش های رایج در نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک Arcelik در تهران

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک با نزدیک ترین شعبه مجموعه تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق سایت ثبت کنید.
 2. پس از برقراری تماس اطلاعات شما در سیستم ثبت می شود و نام تعمیرکار و کد اشتراک به تلفن همراه شما پیامک می گردد.
 3. تعمیرکار متخصص نمایندگی با در اختیار داشتن قطعات لازم در کمتر از یک ساعت برای تعمیر مایکروفر آرچلیک در محل شما حاضر خواهد شد.
 4. پس از ارائه خدمات، فاکتور و ضمانت نامه رسمی تعمیرات ماکروفر آرچلیک را دریافت خواهید کرد.
 5. در انتها بابت رضایتمندی از خدمات تعمیرکار نمایندگی از شما نظرسنجی می شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک Arcelik در تهران

 

نمایندگی تعمیر ماکروفر آرچلیک در تهران

نیاز به یادآوری است که کیفیت بالا لزوما به معنای مصون بودن از خرابی و بروز ایراد در لوازم خانگی نیست. مهم این است که در صورت خرابی بتوان با یک تعمیر صحیح و اصولی، کیفیت و سلامت اولیه را به دستگاه بازگردانده و عمر مفید آن را افزایش داد.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک مفتخر است که با داشتن متخصصان مجرب و سیستم خدمات رسانی گسترده در سطح شهر تهران آماده است تا در صورت خرابی مایکروفر آرچلیک شما در کوتاه ترین زمان اقدام به عیب یابی و رفع خرابی دستگاه شما نموده و خاطر شما را از بابت تعمیر اصولی و بهینه لوازم خانگی آرچلیک شما آسوده نماید.
تکنسین های نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک تعمیر را به جای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال را در صورت نیاز به تعویض، در دستور کار خود داشته و با ارائه برگه یک ساله گارانتی، کیفیت خدمات خود را تضمین می نمایند.

امروزه به دلیل مشغله زیاد بانوان، استفاده مکرر از مایکروفرها جهت پخت و گرم نمودن غذا رواج بیشتری یافته است. استفاده مداوم از یک وسیله برقی نیز می تواند باعث خرابی های زود هنگام در این دستگاه شود. اما جای نگرانی نیست، وقتی شما یک نمایندگی مجاز در شهر خود سراغ دارید که می توانید با اطمینان خاطر مسئولیت تعمیر دستگاه خراب خود را به او بسپارید.

اگر شما ساکن تهران هستید و ماکروویو آرچلیک شما خراب شده است، راه حل مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با یکی از نزدیک ترین شعبه های نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک است.نمایندگی تعمیرات آرچلیک در سطح شهر تهران با وجود تکنسین های مجرب و متخصص هر برند و با تجهیزات و ابزار آلات به روز و پیشرفته قادر به تعمیر تخصصی محصولات برند آرچلیک می باشد.

خدمات پس از فروش مایکروفر آرچلیک به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر آرچلیک توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود که برای تماس با آنها می توانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است، استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، می توانید از هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر آرچلیک در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در محل و منزل در این بخش توضیح داده شده است:

 • اگر بخواهیم از یکی از بهترین سرویس های نمایندگی آرچلیک را رونمایی کنیم، سرویس تعمیرکار در محل می باشد.
 • با وجود مشغله زیاد افراد، ترافیک سنگین در سطح شهر، آلودگی هوا و هزینه بالای حمل و نقل دستگاه های خراب، اهمیت حضور تعمیرکار در محل بدون نیاز به مراجعه حضوری به خوبی روشن می شود.
 • حضور تعمیرکار در محل با به همراه داشتن تجهیزات کافی در واقع آوردن نمایندگی به درب منزل مشتریان است.
 • نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک در صورتی که شما در تهران زندگی کنید و از کاربران محصولات آرچلیک باشید، می تواند شما را از هرگونه مراجعه به نمایندگی و یا صرف هزینه های اضافی بی نیاز کند.

در صورت تماس با این نمایندگی و یا ثبت در خواست به صورت اینترنتی، در اولین فرصت کارشناسان نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک با شما تماس گرفته و سوالاتی درباره کم و کیف خرابی دستگاه شما خواهند پرسید. در صورت امکان جهت رفع عیب توسط خود شما، مشاوره های لازم به شما داده خواهد شد، در غیر اینصورت با کسب رضایت شما هماهنگی های لازم برای حضور تعمیرکار در محل مورد نظر شما صورت خواهد گرفت. در ادامه یکی از تکنسین های متخصص برند دستگاه شما، از یکی از نزدیک ترین شعبه های نمایندگی به محل زندگی و کار شما مراجعه نموده و با عیب یابی دقیق اقدام به تعمیر دستگاه شما خواهد نمود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک چه ویژگی هایی دارد؟

اولین مسئله ای که افراد به هنگام خرابی مایکروفر خود آن را در نظر می گیرند، عیب یابی و تعمیرات صحیح دستگاه توسط تعمیرکار متخصص می باشد. از این رو استفاده از خدمات تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه می تواند بهترین گزینه محسوب شود.

 • تعمیر ماکروفر آرچلیک در محل با بالاترین کیفیت ممکن توسط تعمیرکار نمایندگی صورت می گیرد.
 • کلیه آموزش های لازم و دانش روز دنیا برای تعمیرکاران متخصص هوم خانه ارائه شده است و این تعمیرکاران از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند.
 • تعمیرکار متخصص هوم خانه ابتدا به تعمیرات مایکروفر آرچلیک پرداخته و در صورت نیاز به کمک قطعات اورجینال اقدام به تعویض آن می کند.
 • تعمیرکار هوم خانه پس از تعمیر دستگاه به شما گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه می نماید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک

هزینه تعمیر مایکروفر آرچلیک در نمایندگی مجاز و مرکزی هوم خانه به شرح زیر است:

هزینه های تعمیر ماکروفر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک نسبت به سایر مراکز بسیار منصفانه می باشد. در پی رعایت اصل مشتری مداری در این مرکز تمامی هزینه ها مطابق با نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی مشخص شده اند.

هزینه تعمیرات ماکروفر آرچلیک در نمایندگی مجاز و مرکزی هوم خانه به شرح زیر است:

 • تعرفه های مناسب برای خدمات فاکتور مهمی هم برای مشتریان و هم مجموعه های خدماتی است.
 • حذف هزینه های اضافی و کاهش هزینه نهایی یکی از مزیت های نمایندگی مجاز لوازم خانگی است.
 • هزینه های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک دقیقا منطبق بر نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی بوده و طبق چهارچوب مشخص و از پیش تعیین شده از مشتری اخذ می شود.
 • در واقع یکی از اصول اساسی این نمایندگی رعایت حقوق مشتری است و منصفانه بودن قیمت ها یکی از وجوه رعایت اصل مشتری مداری است.
 • این مساله باعث اطمینان بخشی به مشتریان از بابت واقعی بودن هزینه ها می شود.
 • شفاف سازی هزینه ها نیز امکان خوبی برای مشتریان فراهم می کند تا پیش از اقدام به تعمیر در جریان هزینه احتمالی تعمیر قرار گرفته و با توجه به آن تصمیم گیری مناسبی را صورت دهند.

تعرفه خدمات تعمیرات ماکروفر آرچلیک

هوم خانه تعرفه خدمات تعمیر ماکروفر آرچلیک را در جدول زیر برای شما شرح داده است:

خدمات تعمیرات ماکروفر آرچلیک هزینه تعمیر ماکروفر آرچلیک
تعویض لامپ مگنتران ماکروفر آرچلیک 500.000 تومان الی 800.000 تومان
تعویض ترانس های ولتاژ ماکروفر آرچلیک 300.000 تومان الی 500.000 تومان
تعویض ورق نسوز ماکروفر آرچلیک 200.000 تومان الی 300.000 تومان
تعویض موتور صفحه گردان ماکروفر آرچلیک 250.000 تومان الی 400.000 تومان
تعویض دیود ماکروفر آرچلیک 150.000 تومان الی 250.000 تومان
تعویض خازن ماکروفر آرچلیک 150.000 تومان الی 250.000 تومان
تعویض المنت ماکروفر آرچلیک 250.000 تومان الی 350.000 تومان
تعویض ترموستات ماکروفر آرچلیک 100.000 تومان الی 150.000 تومان
تعمیر برد ماکروفر آرچلیک 320.000 تومان الی 450.000 تومان
تعویض برد ماکروفر آرچلیک 140.000 تومان الی 800.000 تومان
تعویض میکروسوییچ ماکروفر آرچلیک 190.000 تومان الی 250.000 تومان

عیب یابی ماکروفر آرچلیک

در این بخش به سوالات متداول مصرف کنندگان از نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک شرح داده شده است:

 • هزینه ای که نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در نظر می گیرد چقدر است؟

اینکه هزینه تعمیرات ماکروفر آرچلیک شما چقدر است، به نوع ایراد و مشکل موجود در دستگاه بستگی دارد. شما می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک هزینه های مربوط به تعمیرات دستگاه خود را تا میزان 75 درصد کاهش دهید.

 • آیا هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در تهران می باشد؟

هوم خانه خدمات تعمیر ماکروفر آرچلیک و دیگر برندها را در سراسر تهران انجام می دهد و نمایندگی رسمی این برند نمی باشد.

 • آیا در هوم خانه خدمات تعمیرات ماکروفر آرچلیک گارانتی می شود؟

کلیه خدمات تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد. در صورت بروز مشکل پیش از اتمام موعد ضمانتنامه، تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک موظف است دستگاه را به صورت رایگان تعمیر کند.

بررسی و عیب یابی مشکلات رایج مایکروفر آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

مشکلات و ایرادات رایج مایکروویو آرچلیک در این بخش توضیح داده شده است:

به هنگام استفاده از ماکروفر آرچلیک ممکن است با ایراداتی در آن مواجه شوید که این امر موجب اختلال در کار شما می شود. در این موارد بهتر است با کمک کارشناسان مجرب دستگاه را تعمیر کرده و مشکل ایجاد شده را در اولین فرصت برطرف نمایید.

عیب یابی مایکروفر آرچلیک توسط تعمیرکار هوم خانه به شرح زیر است:

 • مایکروفر Arcelik یک دستگاه پیشرفته با ساختار و طراحی مدرن و منحصر به فرد است.
 • این یعنی هر چند برخی از ایرادات را به راحتی می توان در منزل رفع نمود، اما در صورت بروز ایرادات جدی هرگونه دستکاری دستگاه بدون داشتن مهارت و دانش کافی به معنی خرابی بیشتر و وارد آوردن صدمات بیشتر به دستگاه است.
 • این وسیله کاربردی در صورت خراب شدن باید به دست یک تعمیرکار مجرب و متخصص تعمیر شود تا بتوان به بازیابی عملکرد و کیفیت اولیه دستگاه امیدوار شد.
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک با بهره گیری از تکنسین های مجرب آماده ارائه خدمات شبانه روزی به شهروندان محترم تهرانی بوده و با سرویس حضور تعمیرکار در محل و منزل در سریع ترین زمان ممکن تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به کار بسته و به آن افتخار می نماید.

در صورت به وجود آمدن مشکلی در ماکروفر بهتر است خود فرد پیش از هر اقدامی، سعی در عیب یابی دستگاه مورد نظر کند. این کار البته نیاز به دانشی نسبی درباره دستگاه و قطعات دارد. ما در اینجا با ارائه ی این اطلاعات به دنبال افزایش آگاهی شما درباره مشکلات و ایرادات ماکروفر هستیم. از جمله مواردی که در این زمینه می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

چرا ماکروفر آرچلیک روشن نمی شود؟

برای بررسی مشکل روشن نشدن دستگاه خود، باید موارد زیر را برای تعمیرات ماکروفر آرچلیک به کار ببرید:

عدم روشن شدن مایکروفر آرچلیک می تواند به چند دلیل زیر به وجود آید. راه حل این مساله کنترل اتصالات برق و سیم ها و غیر فعال نمودن قفل کودک است و برای تعمیرات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک بهترین پیشنهاد برای شماست.

 • قطعی پریز برق
 • ایراد در دوشاخه برق
 • فعال بودن قفل کودک
 • استفاده از سه راهی

چنانچه با چک کردن موارد گفته شده موفق به تعمیر و عیب یابی مایکروفر آرچلیک نشدید، می توانید با شماره های درج شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید تا نمایندگی مجاز هوم خانه، تکنسین های خود را به محل اعزام کند.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر آرچلیک چیست؟

برای بررسی مشکل گرم نشدن غذا در ماکروفر، نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر آرچلیک به کار ببرید:

گرم نکردن ماکروفر آرچلیک می تواند یکی از دلایل خرابی ماکروفر باشد که ممکن است به یک یا چند دلیل زیر به وجود آمده باشد. راه حل آن نیز بررسی ولتاژ و خازن، تمیز کردن و چربی زدایی ماکروفر، چک نمودن اتصالات درب به کمک مولتی متر می باشد. همچنین نمایندگی تعمیرات مایکروویو آرچلیک تعمیرکاران ماهری را برای تعمیر مایکروفر به شما معرفی خواهد کرد.

 • خرابی درب دستگاه
 • چرب بودن شدید غذا
 • خرابی دیود دستگاه
 • کاهش کارایی دستگاه در زمان پیک مصرف
 • خراب بودن ترانس های خازن

علت دود کردن ماکروفر آرچلیک چیست؟

موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر آرچلیک انجام دهید:

اگر پس از روشن نمودن دستگاه با ساطع شدن دود از آن مواجه شدید، نگران نباشید، مشکل جدی ای وجود ندارد. ممکن است کثیفی بیش از حد ماکروفر عامل دود کردن دستگاه باشد و راه حل آن پاک کردن و تمیز نمودن جداره داخلی و بیرونی آن است تمام تکه های باقی مانده را از داخل دستگاه جمع و با دستمالی آغشته به آب و جوش شیرین سقف و بدنه ماکروفر را تمیز نمایید.

اما اگر با انجام موارد گفته شده همچنان ماکروفتان دود می کند، برای حل مشکل می توانید از اطلاعات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در تهران توسط هوم خانه استفاده کنید.

چرا سینی مایکروفر آرچلیک به درستی نمی چرخد؟

موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب ماکروفر آرچلیک به کار ببرید، در این صورت می توانید علت نچرخیدن سینی ماکروفر خود را بررسی کنید:

عدم چرخش سینی مایکروفر آرچلیک مشکلی است که می تواند مانع از عملکرد صحیح دستگاه شود و عمدتا از دو عامل نشات می گیرد:

 • خرابی شفت دستگاه به دلیل قرار دادن جسم سنگین بر روی آن
 • جا ماندن غذا در لابلای سینی و یا انباشت چربی زیاد که مانع حرکت سینی می شود.
 • راه حل این مسئله تمیز نمودن و چربی زدایی دستگاه و یا تعویض شفت دستگاه در صورت نیاز است.

در صورت برطرف نشدن مشکل بهتر است به نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک مراجعه کنید. نمایندگی مرکزی هوم خانه، تعمیرات ماکروفر آرچلیک را با قطعات فابریک انجام می دهد.

علت صدای غیرطبیعی در مایکروفر آرچلیک چیست؟

در زمان شنیدن صدای ناهنجار از ماکروفر، نکات زیر را برای تعمیر ماکروفر آرچلیک در محل انجام دهید:

علت صدای زیاد ماکروفر آرچلیک در حین کار کردن، به موارد مختلفی بستگی دارد و در عین آزار دهنده بودن ممکن است نگران کننده نیز باشد. معمولا یکی از دلایل زیر علت این صدای زیاد است و راه حل آن تمیز کردن ریل و رعایت وزن استاندارد و یا تعویض شفت است.

 • کثیفی ریل زیر سینی
 • خرابی شفت دستگاه
 • خرابی فن دستگاه
 • قرار دادن جسم سنگین در داخل محفظه

برای بررسی دقیق تر دستگه خود بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در محل تماس بگیرید.

دلیل جرقه زدن ماکروفر آرچلیک چیست؟

نکات زیر را برای تعمیر و رفع عیب ماکروفر آرچلیک به کار ببرید تا علت جرقه زدن ماکروفر را شناسایی کنید:

یکی دیگر از مشکلات و ایرادات ماکروفر می تواند جرقه زدن ناگهانی دستگاه باشد. عوامل زیر را می توان از جمله دلایل جرقه زدن دستگاه بر شمرد و راه حل آن رعایت نظافت دستگاه و ملاحظات لازم و مراجعه به تعمیرکار در صورت وجود اتصالی در دستگاه است.

 • کثیفی دستگاه
 • لب پر بودن ظروف غذا و برخورد اشعه به آن و جرقه زدن آن
 • اتصالی داشتن دستگاه
 • استفاده از ظروف فلزی در ماکروفر
 • آسیب دیدگی قطعات درونی دستگاه به خاطر برخورد اجسام تیز مانند چاقو

جهت رفع مشکل دستگاه خود می توانید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در منزل تماس بگیرید.

چرا گریل مایکروفر آرچلیک روشن نمی شود؟

نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر آرچلیک به کار ببرید:

از جمله ایراداتی که در عیب یابی ها باید به آن توجه داشت، عدم روشن شدن گریل است که به دلایل زیر اتفاق می افتد. راه حل مناسب در این شرایط عدم دستکاری دستگاه و عیب یابی و تعمیر دستگاه به دست یک تعمیرکار حرفه ای است. نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک تعمیرکاران ماهری را برای تعمیر مایکروفر شما معرفی خواهد کرد.

 • خرابی برد
 • مشکل در المنت ها
 • خرابی در ترموستات
 • تعمیر برد ماکروفر

علت خراب بودن قفل درب مایکروفر آرچلیک چیست؟

برای بررسی علت باز نشدن درب ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب ماکروفر آرچلیک انجام دهید:

 • خرابی قفل یا چفت درب سبب بسته نشدن آن می شود.
 • در صورتی که سیم کشی میکروسوئیچ دستگاه نیز خراب شده باشد، قادر به قفل کردن درب نیست.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه، با تسلط کافی به این دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن ماکروفرتان را تعمیر می کنند.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

اما چرا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه؟ مگر استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

 • نمایندگی هوم خانه به صورت 24 ساعته و حتی در روزهای  تعطیل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.
 • تعمیرکاران و تکنسین های هوم خانه افرادی تحصیل کرده و دوره دیده در این زمینه هستند.
 • تعمیرکاران هوم خانه برای تعمیر لوازم خانگی از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می کنند.
 • تعرفه های تعمیر لوازم خانگی در هوم خانه طبق تعرفه های اتحادیه است که همین امر موجب کاهش 75 درصدی هزینه تعمیر ماکروفر آرچلیک شما می شود.
 • نمایندگی مرکزی هوم خانه برای تعمیر تمامی لوازم خانگی ضمانت بدون قید و شرط 3 الی 12 ماهه در نظر گرفته است.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست