تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک Arcelik در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

برند آرچلیک که به برتری کیفی معروف است و با صادرات به بیش از 100 کشور عنوان معتبرترین و بزرگترین شرکت تولیدی لوازم خانگی مانند مایکروفر آرچلیک، جاروبرقی آرچلیک، تلوزیون آرچلیک و … را در ترکیه دارد. این شرکت با رعایت استانداردهای طراحی و ساخت بهترین نوع مایکروفر را روانه ی بازارهای جهانی نموده است. در ادامه مطلب با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در مجل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر آرچلیک نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر آرچلیک در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر آرچلیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر آرچلیک
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر آرچلیک
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر آرچلیک در تهران

نیاز به یادآوری است که کیفیت بالا لزوما به معنای مصون بودن از خرابی و بروز ایراد در لوازم خانگی نیست. مهم این است که در صورت خرابی بتوان با یک تعمیر صحیح و اصولی کیفیت و سلامت اولیه را به دستگاه بازگردانده و عمر مفید آن را افزایش داد.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک مفتخر است که با داشتن متخصصان مجرب و سیستم خدمات رسانی گسترده در سطح شهر تهران آماده است تا در صورت خرابی مایکروفر آرچلیک شما در کوتاه ترین زمان اقدام به عیب یابی و رفع خرابی دستگاه شما نموده خاطر شما را از بابت تعمیر اصولی و بهینه ی لوازم خانگی آرچلیک شما آسوده نماید.
تکنسین های نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک تعمیر را به جای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال را در صورت نیاز به تعویض، در دستور کار خود داشته و با ارائه ی برگه ی یکساله ی گارانتی کیفیت خدمات خود را تضمین می نمایند.

امروزه به دلیل مشغله ی زیاد بانوان استفاده ی مکرر از مایکروفر ها جهت پخت و گرم نمودن غذا رواج بیشتری یافته است استفاده ی مداوم از یک وسیله ی برقی نیز می تواند باعث خرابی های زود هنگام در این دستگاه شود. اما جای نگرانی نیست وقتی شما یک تعمیرگاه مجاز در شهر خود سراغ دارید که می توانید با اطمینان خاطر مسئولیت تعمیر دستگاه خراب خود را به او بسپارید.

اگر شما ساکن تهران هستید و ماکروویو آرچلیک شما خراب شده است. راه حل مراجعه ی حضوری و یا تماس تلفنی با یکی از نزدیک ترین شعبه های نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک است.نمایندگی تعمیرات آرچلیک در سطح شهر تهران با وجود تکنسین های مجرب و متخصص هر برند و با تجهیزات و ابزار آلات به روز و پیشرفته قادر به تعمیر تخصصی محصولات برند آرچلیک می باشد.

خدمات پس از فروش  مایکروفر آرچلیک به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر آرچلیک توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر آرچلیک در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک Arcelik در محل و منزل

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در محل و منزل در این بخش توضیح داده شده است:

 • اگر بخواهیم از یکی از بهترین سرویس های نمایندگی آرچلیک رونمایی کنیم سرویس تعمیرکار در محل می باشد.
 • با وجود مشغله ی زیاد افراد، ترافیک سنگین در سطح شهر، آلودگی هوا و هزینه ی بالای حمل و نقل دستگاه های خراب، اهمیت حضور تعمیرکار در محل بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به خوبی روشن می شود.
 • حضور تعمیرکار در محل با به همراه داشتن تجهیزات کافی در واقع آوردن تعمیرگاه به درب منزل مشتریان است.
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در صورتی که شما در تهران زندگی کنید و از کاربران محصولات آرچلیک باشید می تواند شما را از هر گونه مراجعه به تعمیرگاه و یا صرف هزینه های اضافی بی نیاز کند.

در صورت تماس با این نمایندگی و یا ثبت در خواست به صورت اینترنتی در اولین فرصت کارشناسان نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک با شما تماس گرفته و سوالاتی در باره ی کم و کیف خرابی دستگاه شما خواهند پرسید در صورت امکان رفع عیب توسط خود شما مشاوره های لازم به شما داده خواهد شد در غیر اینصورت با کسب رضایت شما هماهنگی های لازم برای حضور تعمیرکار در محل مورد نظر شما صورت خواهد گرفت. در ادامه یکی از تکنسین های متخصص برند دستگاه شما، از یکی از نزدیک ترین شعبه های نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک به محل زندگی و کار شما، به درب خانه و محل کار شما مراجعه با عیب یابی دقیق اقدام به تعمیر دستگاه شما خواهند نمود.

هزینه تعمیر مایکروفر آرچلیک در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است؛ هزینه های تعمیر ماکروفر آرچلیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک نسبت به سایر مراکز بسیار منصفانه می باشد. در پی رعایت اصل مشتری مداری در این مرکز تمامی هزینه ها مطابق با نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی مشخص شده اند.

هزینه تعمیر مایکروفر آرچلیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است:

 • تعرفه های مناسب برای خدمات فاکتور مهمی هم برای مشتریان و هم مجموعه های خدماتی است.
 • حذف هزینه های اضافی و کاهش هزینه ی نهایی یکی از مزیت های تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی است.
 • هزینه های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک دقیقا منطبق بر نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی بوده و طبق چهارچوب مشخص و از پیش تعیین شده از مشتری اخذ می شود.
 • در واقع یکی از اصول اساسی این نمایندگی رعایت حقوق مشتری است و منصفانه بودن قیمت ها یکی از وجوه رعایت اصل مشتری مداری است.
 • این مساله باعث اطمینان بخشی به مشتریان از بابت واقعی بودن هزینه ها می شود.
 • شفاف سازی هزینه ها نیز امکان خوبی برای مشتریان فراهم می کند تا پیش از اقدام به تعمیر در جریان هزینه ی احتمالی تعمیر قرار گرفته و با توجه به آن تصمیم گیری مناسبی را صورت دهند.

عیب یابی مایکروفر آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات رایج مایکروویو آرچلیک در این بخش توضیح داده شده است؛ به هنگام کار با ماکروفر آرچلیک ممکن است با ایراداتی در آن مواجه شوید که این امر موجب اخلال در کار شما می شود. در این موارد بهتر است با کمک کارشناسان مجرب دستگاه را تعمیر کرده و مشکل ایجاد شده را در اولین فرصت برطرف نمایید.

عیب یابی مایکروفر آرچلیک توسط تعمیرکار هوم خانه به شرح زیر است:

 • مایکروفر Arcelik یک دستگاه پیشرفته با ساختار و طراحی مدرن و منحصر به فرد است.
 • این یعنی هر چند برخی از ایرادات را به راحتی می توان در منزل رفع نمود اما در صورت بروز ایرادات جدی هر گونه دستکاری دستگاه بدون داشتن مهارت و دانش کافی به معنی خرابی بیشتر و وارد آوردن صدمات بیشتر به دستگاه است.
 • این وسیله کاربردی در صورت خراب شدن باید به دست یک تعمیر کار مجرب و متخصص تعمیر شود تا بتوان به بازیابی عملکرد و کیفیت اولیه دستگاه امیدوار شد.
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک با بهره گیری از تکنسین های مجرب آماده ی ارائه ی خدمات شبانه روزی به شهروندان محترم تهرانی بوده و با سرویس حضور تعمیرکار در محل و منزل در سریع ترین زمان ممکن تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به کار بسته و به آن افتخار می نماید.

در صورت به وجود آمدن مشکلی در ماکروفر بهتر است خود فرد پیش از هر اقدامی، سعی در عیب یابی دستگاه مورد نظر کند این کار البته نیاز به دانشی نسبی درباره ی دستگاه و قطعات دارد. ما در اینجا با ارائه ی این اطلاعات به دنبال افزایش آگاهی شما درباره ی مشکلات و ایرادات ماکروفر هستیم. از جمله مواردی که در این زمینه می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر آرچلیک را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر آرچلیک باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

روشن نشدن مایکروفر آرچلیک این مشکل می تواند به چند دلیل زیر به وجود آید. راه حل این مساله کنترل اتصالات برق و سیم ها و غیر فعال نمودن قفل کودک است و برای تعمیرات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک بهترین پیشنهاد برای شماست.

 • قطعی پریز برق
 • ایراد در دوشاخه ی برق
 • فعال بودن قفل کودک
 • استفاده از سه راهی

چنانچه با چک کردن موارد گفته شده موفق به رفع عیب یابی مایکروفر آرچلیک نشدید، می توانید با شماره های درج شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید تا تعمیرگاه مجاز هوم خانه، تکنسین های خود را به محل اعزام کند.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر آرچلیک را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت گرم نکردن ماکروفر آرچلیک نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

گرم نکردن مایکروفر آرچلیک گرم نکردن یکی از دلایل خرابی ماکروفر می تواند باشد که ممکن به یک از چند دلیل زیر به وجود آمده باشد. راه حل بررسی ولتاژ و خازن، تمیز کردن و چربی زدایی دستگاه، چک نمودن اتصالات درب به کمک مولتی متر می باشد. و همچنین نمایندگی تعمیرات مایکروویو آرچلیک تعمیرکاران ماهری را برای تعمیر جاروبرقی آرچلیک شما معرفی خواهد کرد.

 • خرابی درب دستگاه
 • چرب بودن شدید غذا
 • خرابی دیود دستگاه
 • کاهش کارایی دستگاه در زمان پیک مصرف
 • خراب بودن ترانس های خازن

علت دود کردن دستگاه چیست؟ برای عیب یابی مایکروفر آرچلیک در این شرایط چه کنیم؟

در صورت دود کردن ماکروفر آرچلیک موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید؛ دود کردن مایکروفر آرچلیک اگر پس از روشن نمودن دستگاه با ساطع شدن دود از آن مواجه شدید نگران نباشید مشکل جدی ای وجود ندارد ممکن است کثیفی بیش از حد ماکروفر عامل دود کردن دستگاه باید و راه حل پاک کردن و تمیز نمودن جداره ی داخلی و بیرونی آن است تمام تکه های باقی مانده را از داخل دستگاه جمع و با دستمالی آغشته به آب و جوش شیرین سقف و بدنه ی ماکروفر را تمیز نمایید.

اما اگر با انجام موارد گفته شده همچنان ماکروفتان دود می کند، برای حل مشکل می توانید از اطلاعات تعمیرکار مایکروفر آرچلیک در تهران توسط هوم خانه استفاده کنید.

چرا سینی مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر آرچلیک در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر آرچلیک موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار ببرید:

 • عدم چرخش سینی مایکروفر آرچلیک مشکلی است که می تواند مانع از عملکرد صحیح دستگاه شود و عمدتا از دو عامل زیر نشات می گیرد. ر
 • اه حل تمیز نمودن و چربی زدایی دستگاه و یاد تعویض شفت دستگاه در صورت نیاز است. در صورت برطرف نشدن مشکل بهتر است به نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک مراجعه کنید.
 • خرابی شفت دستگاه به دلیل قرار دادن جسم سنگین بر روی آن
 • جا ماندن غذا در لابلای سینی و یا انباشت چربی زیاد که مانع حرکت سینی می شود.

تعمیرگاه مرکزی هوم خانه، تعمیرات مایکروفر آرچلیک را با قطعات فابریک انجام می دهد.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر آرچلیک در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای زیاد ماکروفر آرچلیک نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

صدای زیاد مایکروفر آرچلیک صدای  بالای دستگاه در حین کار کردن در عین آزار دهنده بودن ممکن است نگران کننده نیز باشد معمولا یکی از دلایل زیر علت این صدای زیاد است و راه حل تمیز کردن ریل و رعایت وزن استاندارد و یا تعویض شفت است

 • کثیفی ریل زیر سینی
 • خرابی شفت دستگاه
 • خرابی فن دستگاه
 • قرار دادن جسم سنگین در داخل محفظه

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با تعمیر مایکروفر آرچلیک در محل تماس بگیرید.

چرا داخل مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر آرچلیک این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر آرچلیک نکات زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار ببرید:

جرقه زدن مایکروفر آرچلیک یکی دیگر از مشکلات و ایرادات ماکروفر می تواند جرقه زدن ناگهانی دستگاه باشد. عوامل زیر را می توان از جمله دلایل جرقه زدن دستگاه بر شمرد و راه حل رعایت نظافت دستگاه و ملاحظات لازم و مراجعه به تعمیرکار در صورت وجود اتصالی در دستگاه است.

 • کثیفی دستگاه
 • لب پر بودن ظروف غذا و برخورد اشعه به آن و جرقه زدن آن
 • اتصالی داشتن دستگاه
 • استفاده از ظروف فلزی در دستگاه
 • آسیب دیدگی قطعات درونی دستگاه به خاطر برخورد اجسام تیز مانند چاقو

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با تعمیرات مایکروفر آرچلیک در خانه تماس بگیرید.

چرا گریل مایکروفر روشن نمی شود؟ طریقه تعمیر ماکروفر آرچلیک در این اوقات

یکی از مشکلات مایکروفر، مشکل داشتن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر آرچلیک نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

روشن نشدن گریل مایکروفر آرچلیک از جمله ایراداتی که در عیب یابی ها باید به آن توجه داشت عدم روشن شدن گریل است که به دلایل زیر اتفاق می افتد. راه حل دراین شرایط عدم دستکاری دستگاه و عیب یابی و تعمیر دستگاه به دست یک تعمیر کار حرفه ای است. نمایندگی تعمیرات ماکروفر آرچلیک تعمیرکاران ماهری را برای تعمیر مایکروفر آرچلیک شما معرفی خواهد کرد.

 • خرابی برد
 • مشکل در المنت ها
 • خرابی در ترموستات

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با تعمیرگاه مجاز مایکروفر آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

علت خراب بودن قفل درب مایکروفر چیست؟ راهکار تعمیرکار ماکروفر آرچلیک در این مواقع

در صورت خراب بودن قفل درب ماکروفر آرچلیک موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • خرابی قفل یا چفت درب سبب بسته نشدن آن می شود.
 • در صورتی که سیم کشی میکروسوئیچ دستگاه نیز خراب شده باشد، قادر به قفل کردن درب نیست.

تعمیرکاران مایکروفر آرچلیک در هوم خانه، با تسلط کافی به این دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن ماکروفرتان را تعمیر می کنند.

مراحل تعمیر مایکروفر آرچلیک در نمایندگی مجاز تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر آرچلیک به شرح زیر است؛ به انها دقت کرده و اگر در این زمینه تجربه ای ندارید با ما تماس بگیرید.

 • با شماره های درج شده در قسمت پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.
 • و یا فرم درخواست تعمیر را در همین وب سایت پر کنید تا کارشناسان ما در هوم خانه در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
 • نام تعمیرکار ماکروفر آرچلیک و شماره اشتراک برای شما پیامک خواهد شد.
 • تعمیرکاران هوم خانه در کمترین زمان ممکن در محل کار و یا منزل شما برای تعمیر ماکروفر آرچلیک اعزام می شوند.
 • پس از اتمام فرایند تعمیر ماکروفر آرچلیک، ضمانت نامه ای از طرف هوم خانه به شما تحویل داده می شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

اما چرا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه؟ مگر استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

 • تعمیرگاه هوم خانه به صورت 24 ساعته و حتی در روزهای  آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.
 • تعمیرکاران و تکنسین های هوم خانه افرادی تحصیل کرده و دوره دیده در این زمینه هستند.
 • تعمیرکاران هوم خانه برای تعمیر لوازم خانگی از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می کنند.
 • تعرفه های تعمیر لوازم خانگی در هوم خانه طبق تعرفه های اتحادیه است که همین امر موجب کاهش 75 درصدی هزینه تعمیر مایکروفر آرچلیک شما می شود.
 • تعمیرگاه مرکزی هوم خانه برای تعمیر تمامی لوازم خانگی ضمانت بدون قید و شرط 3 الی 12 ماهه در نظر گرفته است.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست