تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر ظرفشویی آدمیرال را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

ماشین ظرفشویی آدمیرال از کیفیت بالایی برخوردار است. موتور به کار رفته در این دستگاه از نوع اینورتر دایرکت درایو است که مصرف انرژی و صدای بسیار پایین دارد. با کمک موتور اینورتر، آب با فشار قوی و شدت زیاد در جهت‌ های مختلف به ظروف برخورد می کند تا حتی کثیف ‌ترین ظروف نیز به خوبی تمیز شوند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال با استخدام تعمیرکاران مجرب، بهترین خدمات را با سرعت بالا ارائه می دهد، در صورت نیاز به هرگونه خدمات با این مرکز تماس برقرار کنید.

هوم خانه خدمات تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی آدمیرال را به همراه 75 درصد بهینه سازی ارائه می دهد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی لوازم خانگی است و نمایندگی رسمی نیست. این برند در ایران نمایندگی فعال ندارد. چنانچه دفتر آن دایر شد، شما کاربران را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران
 2. تعمیر ظرفشویی آدمیرال در تهران
 3. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال در محل و منزل
 4. ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال
 5. هزینه تعمیر ظرفشویی آدمیرال در نمایندگی مجاز و مرکزی
 6. مشکلات و ایرادات متداول ظرفشویی آدمیرال
 7. عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی آدمیرال
 8. پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال
 9. هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی آدمیرال

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران

کارشناسان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران با داشتن تخصص و تجهیزات در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در محل می‌توانند مشکل دستگاه شما را به خوبی و در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر نمایند. برای ارتباط با این کارشناسان کافیست که از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • برای سهولت در ارتباط می‌توانید با شماره 02158941 تماس حاصل کنید.
 • همچنین به غیر از روش بالا می‌توانید در سایت مشخصات خود را وارد کرده و یا با نزدیک‌ترین شعبه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام نمایید تا کد اشتراک و نام تکنسین برای شما ارسال گردد.
 • کارشناسنان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال در کوتاه‌ترین زمان ممکن در آدرس اعلام شده حضور داشته و دستگاه شما را با قطعات فابریک تعمیر می‌کنند.
 • در پایان کار، کارشناسان و تعمیرکاران به شما برگه گارانتی و فاکتور را تحویل می‌دهند.
 • همچنین می‌توانید برای رضایتمندی از خدمات تعمیرکار ظرفشویی در نظرسنجی شرکت نمایید و با نظرات خود به کارشناسان این نمایندگی در جهت ارتقا سطح خدمات‌رسانی کمک نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آدمیرال در تهران

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران به شرح زیر است:

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال با تعداد شعبات مختلف در تمام مناطق تهران، تعمیرکاران زیادی را استخدام کرده است. آنها به محله شما نزدیک بوده و بدون ماندن در ترافیک، در زمان کوتاهی در محل حاضر می‌ شوند. برای تعویض قطعه معیوب نیازی نیست تا شما قطعه مورد نظر را تهیه کنید. این قطعات توسط نمایندگی تعمیرات آدمیرال در اختیار تعمیرکار قرار داده می شود و تحت ضمانت می باشند. استفاده از قطعات اورجینال و ضمانت یک ساله خدمات و قطعات، از تعهدات تعمیرکاران این مجموعه می باشد که به آن بسیار پایبند هستند. اگر قطعه ای را از تعمیرکار خریداری کنید اما آن را خودتان یا دیگران نصب کنید، شامل گارانتی نمی شود. ضمانت نامه تنها شامل قطعات خریداری شده می باشد که توسط خود تعمیرکار نیز نصب شود. استفاده از قطعات اورجینال، کیفیت و کارایی دستگاه را افزایش داده و می توانید مدت زمان بیشتری از دستگاه استفاده کنید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آدمیرال به چه صورت است؟

مصرف‌کنندگان در صورتی که بخواهند از خدمات پس از فروش و گارانتی لوازم برقی خود استفاده نمایند، باید با شماره‌هایی که بر روی کارت گارانتی قرار گرفته است، تماس حاصل کنند. اغلب گارانتی‌های لوازم خانگی مدت نامحدودی ندارند و در صورتی که مدت آنها تمام شود و ماشین ظرفشویی آدمیرال شما خراب گردد، تعمیر دستگاه شامل گارانتی نمی‌شود. از این رو در صورتی که افراد نخواهند تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال را به دست نمایندگی رسمی این برند بسپارند، می‌توانند با اعتماد به هوم خانه مشکل ماشین ظرفشویی را برطرف کنند.

هوم خانه نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال نیست. اما تعمیرکار هوم خانه دستگاه شما را با استفاده از قطعات فابریک که دارای ضمانت‌نامه رسمی هستند؛ طبق استانداردهای لازم تعمیر می‌کند. علاوه بر این اگر مشتریان برای رفع مشکل ماشین ظرفشویی آدمیرال سوالی داشته باشند، می‌توانند سوال خود را در قسمت دیدگاه در پایین صفحه مطرح کرده و با دریافت جواب از تعمیرکار هوم خانه بدون هزینه‌ای در منزل مشکل دستگاه را برطرف سازند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل و منزل به شرح زیر است:

تعمیر در محل، این امکان را به وجود می ‌آورد که شما از تسلط و مهارت تعمیرکار اطلاع پیدا کرده و قطعاتی را که تعویض می کند را چک کرده و سپس تعمیرکاران آن را استفاده کنند. در هر زمانی که شما تعیین کنید، حتی در ساعات پایانی شب، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل حضور پیدا می کنند. تعمیرکاران نمایندگی بسیار خوش قول و متعهد هستند و در زمان تعیین شده در محل حضور پیدا می کنند. هرگز نگران زمان تعمیرات نباشید و کارهای خود را طبق برنامه ریزی انجام دهید. زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال گارانتی خدمات را به شما ارائه می دهد می ‌توانید در مدت زمان تعیین شده در صورت مشاهده هر گونه ایراد، از خدمات رایگان این مجموعه استفاده کنید. تمامی تعمیرکاران این مجموعه دارای کارتخوان ‌سیار می باشند و نیازی نیست برای دریافت پول نقد به عابر بانک مراجعه کنید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال چه ویژگی هایی دارد؟

احتمال بروز هرگونه خرابی و ایراد در لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی وجود دارد و تعمیر آن نیز مسئله ای بسیار مهم به حساب می آید. تعمیرکار ظرفشویی آدمیرال باید به سیستم داخلی این دستگاه آشنایی کاملی داشته باشد؛ زیرا فرد غیرمتخصص می تواند به دستگاه آسیب زیادی وارد کند. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در هوم خانه می تواند بهترین راه محسوب شود.

 • تعمیرکار ماشین ظرفشویی آدمیرال مشاوره های لازم در زمینه خرابی دستگاه را برای شما به صورت کامل ارائه خواهد داد.
 • تعمیرکار نمایندگی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال تنها از قطعات اصل همراه با ضمانت نامه معتبر استفاده می نماید.
 • تعمیرکاران این مجموعه دارای سطح تخصص و دانش بالایی هستند و به تمامی ایرادات ماشین ظرفشویی آدمیرال آشنایی کامل دارند.
 • تعمیرکار نمایندگی هوم خانه برای تعمیر ظرفشویی آدمیرال در محل در سریع ترین زمان ممکن اعزام می شود.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال در نمایندگی مجاز و مرکزی هوم خانه به شرح زیر است:

شفاف سازی هزینه ها یکی از کارهای مهمی است که در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال صورت گرفته است. تعمیرکار در انتهای کار خود، یک فاکتور رسمی به شما ارائه می دهد که در آن تمام خدمات انجام شده همراه با هزینه ها درج شده است و شما با بررسی فاکتور و تست دستگاه می توانید هزینه را پرداخت کنید. در برخی از مواقع، ایراد با تعمیر قطعه برطرف می ‌شود و گاهی قطعه مورد نظر باید تعویض شود و این موضوع در کم یا زیاد شدن هزینه ها تأثیرگذار است.

در این نمایندگی هزینه ها منصفانه و زیر نظر اتحادیه می باشند. تمام خدمات این مجموعه دارای ضمانت و گارانتی می باشند. گارانتی، تعهدی است که نمایندگی آدمیرال در مقابل خدماتی که ارائه می دهد، متعهد می شود در مدت زمان تعیین شده اگر ایرادی در دستگاه رخ دهد، قطعه مجدداً تعمیر یا تعویض شود.

تعرفه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

با استفاده از جدول زیر می توانید هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال خود را محاسبه کنید:

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال
نصب ماشین ظرفشویی آدمیرال 350.000 تومان الی 400.000 تومان
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی آدمیرال 450.000 تومان الی 1.800.000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی آدمیرال 800.000 تومان الی 2.000.000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آدمیرال 700.000 تومان الی 2.000.000 تومان
تعویض چاهک ماشین ظرفشویی آدمیرال 1.000.000 تومان الی 2.400.000 تومان
تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی آدمیرال 600.000 تومان الی 1.000.000 تومان
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی آدمیرال 390.000 تومان الی 700.000 تومان
تعمیر برد ماشین ظرفشویی آدمیرال 600.000 تومان الی 1.000.000 تومان
تعویض سنسور ماشین ظرفشویی آدمیرال 400.000 تومان الی 7000.000 تومان
تعویض موتور ساعت ماشین ظرفشویی آدمیرال 400.000 تومان الی 700.000 تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی آدمیرال 300.000 تومان الی 400.000 تومان
رفع آبریزی ماشین ظرفشویی آدمیرال 200.000 تومان الی 450.000 تومان

عیب یابی ماشین ظرفشویی آدمیرال

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال به شرح زیر است:

اگر از تعمیرکاران غیرحرفه ای و غیرمتخصص برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کنید، نباید انتظار داشته باشید که ماشین ظرفشویی، دیگر خراب نشود. آنها هرگز به شما فاکتور و ضمانت نامه ارائه نمی دهند. اگر می خواهید هزینه های خود را کاهش دهید، بهتر است از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید تا مجدداً در فاصله ای نه چندان دور، هزینه تعمیرات پرداخت نکنید. از آنجایی که فرآیند عیب یابی، یک کار تخصصی است تعمیرکاران مجرب که به کار خود تسلط کافی دارند، می توانند عیب یابی را با سرعت بالایی انجام دهند.

پس از عیب یابی تعمیرکار باید یک روش ساده و کم هزینه را برای تعمیر قطعه معیوب انتخاب کند. اگر قطعه قابل تعمیر نباشد، تعمیرکار آن را تعویض می کند. تمام قطعاتی که تعمیرکار همراه خود دارد، قطعات اصل و اورجینال می باشند که نمایندگی آنها را در اختیار تعمیرکار قرار داده است.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید، با نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی آدمیرال تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول ماشین ظرفشویی آدمیرال توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

از مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی آدمیرال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

علت نشتی از ماشین ظرفشویی آدمیرال چیست؟

در صورت بروز نشتی در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل استفاده کنید:

 • شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.
 • اگر دچار شکاف یا پارگی شده باشد، باید آن را تعویض کنید.
 • ممکن است شلنگ تخلیه از محل اتصال شل شده و آب از ظرفشویی نشت پیدا کرده باشد.
 • اگر سال هاست از وسیله خود استفاده می کنید، ممکن است لاستیک‌ درب فرسوده شده و خاصیت چسبندگی خود را از دست داده باشد.

اگر مشکل نشتی آب در دستگاه شما حل نشد، جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال در تهران بهره مند شوید.

علت قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی آدمیرال چیست؟

در صورت قفل نشدن درب دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

اگر درب دستگاه شما قفل نمی شود، لازم است جهت عیب یابی این مشکل با تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی آدمیرال در محل تماس حاصل نمایید.

علت وارد نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی آدمیرال چیست؟

در صورت وارد نشدن آب در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل استفاده کنید:

 • اگر پمپ تخلیه و موتور ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده باشند، آب وارد ظرفشویی نمی شود.
 • درب ماشین ظرفشویی باید به خوبی بسته شود تا آب وارد دستگاه شود.
 • شیر آب ورودی را نیز بررسی کنید، اگر بسته است آن را باز کنید.

اگر آب وارد دستگاه شما نمی شود، می توانید جهت عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در منزل بهره مند شوید.

علت بروز صدای بیش از حد در ماشین ظرفشویی آدمیرال چیست؟

در صورت بروز صدا در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

 • ساییدگی و یا شکستگی بلبرینگ را بررسی کنید.
 • ترک خوردگی و یا پوسیدگی پولی قرقره را چک کنید.
 • از کار افتادن بلبرینگ های موتور را نیز چک کنید.
 • آسیب دیدگی پمپ را نیز چک کنید.

اگر مشکل صدای زیاد دستگاه حل نشد، می توانید برای حل این مشکل با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال در تهران ارتباط برقرار نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی آدمیرال شروع به کار نمی کند؟

در صورت کار نکردن دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

 • فشار آب منزل را بررسی نمایید.
 • از بسته بودن و سفت بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید.
 • شکستگی شیلنگ های ورودی آب را بررسی کنید.
 • برق دستگاه را نیز چک کنید.

در صورت حل نشدن مشکل کار نکردن دستگاه، از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال در تهران بهره ببرید.

دلیل بوی نامطبوع و بد در ماشین ظرفشویی آدمیرال چیست؟

در صورت بروز بوی بد در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

 • جهت رفع بوی بد ظرفشویی آدمیرال، فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را چک کنید.
 • با محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین ماشین ظرفشویی را تمیز کنید.

اگر با راهنمایی های بالا مشکل بوی بد در دستگاه شما حل نشد، می توانید جهت عیب یابی با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال در تماس باشید.

چرا مواد شوینده در ماشین ظرفشویی آدمیرال حل نمی شوند؟

در صورت حل نشدن مواد شوینده در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در منزل استفاده کنید:

 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می نمایید، دقت کنید تا جاقرصی جرم نگرفته باشد.
 • ممکن است بر اثر رسوبات، درب جاقرصی خراب شده باشد.
 • مخزن مواد شوینده را نیز چک کنید.

اگر مواد شوینده در دستگاه شما حل نمی شود، لازم است جهت عیب یابی با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ادمیرال در ارتباط باشید.

به چه دلیل ماشین ظرفشویی آدمیرال روشن نمی شود؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

 • ایراد چفت درب را چک کنید.
 • خرابی موتور محرک یا سیم پیچ های آن را نیز بررسی کنید.
 • خرابی رله استارت موتور را نیز بررسی کنید.
 • خرابی فیوز حرارتی را نیز چک کنید.
 • خرابی برد کنترل دستگاه را نیز چک کنید.
 • خرابی تایمر را نیز چک کنید.

در صورتی که موفق به رفع مشکل روشن نشدن دستگاه نشدید، از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال کمک بگیرید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی آدمیرال چیست؟

برای بررسی دلیل خاموش نشدن ظرفشویی، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

 • ممکن است سنسور نشتی ایراد پیدا کرده باشد.
 • بروز نشتی آب در دستگاه را هم چک کنید.

در صورتی که موفق به خاموش کردن دستگاه نشدید، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال تماس بگیرید.

چرا قفسه ها در ماشین ظرفشویی آدمیرال نمی چرخند؟

در صورت نچرخیدن قفسه ها در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر و رفع عیب ظرفشویی آدمیرال استفاده کنید:

 • خراب شدن غلطک ها را چک کنید.
 • ممکن است غلطک ها زنگ زده باشند.
 • ممکن است راه قفسه ها با چربی های اضافی پر شده باشد.

دلیل کثیف ماندن ظروف در ماشین ظرفشویی آدمیرال پس از اتمام کار دستگاه چیست؟

در صورت تمیز نشدن ظروف در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در محل استفاده کنید:

 • استفاده از مواد شوینده غیراستاندارد و تاریخ مصرف گذشته، کثیفی را از ظروف پاک نمی‌ کند.
 • باید قبل از گذاشتن ظروف در دستگاه، آنها را کاملاً از مواد غذایی پاک کنید. بازوهای آبپاش را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشند.
 • آنها باید به درستی حرکت کنند تا آب به تمام ظروف پاشیده شود.
 • در هنگام گذاشتن ظروف داخل سبدها ی ظرفشویی دقت کنید تا جلوی حرکت بازوهای آبپاش را نگیرند.
 • اگر بازوهای آبپاش شکسته اند، باید آنها را تعویض کنید.

اگر ظرفشویی آدمیرال شما ظروف تمیزی را بعد از شستشو تحویل نمی دهد، لازم است برای حل این مشکل با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال در تماس باشید.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال

بسیاری از مصرف کنندگان پیش از دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال همواره سوالاتی را مطرح می کنند. در این بخش جهت رفاه مشتریان به تمامی این سوالات به طور کامل پاسخ می دهیم:

 • هزینه تعمیرات ظرفشویی آدمیرال در نمایندگی مجاز مرکزی هوم خانه چقدر است؟

نرخ هزینه ای که برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در نمایندگی مجاز هوم خانه در نظر گرفته می شود، مطابق با تعرفه ای است که توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی تعیین شده است و این مسئله موجب کاهش 75 درصد از هزینه های تعمیرات خواهد شد.

 • نحوه پرداخت هزینه تعمیرات در نمایندگی هوم خانه به چه شکل است؟

مشتریان می توانند پس از اتمام کار تعمیرات و در صورت رضایت، هزینه را به تعمیرکار نمایندگی تعمیر ظرفشویی آدمیرال پرداخت نمایند.

 • ضمانت نامه ای که هوم خانه برای خدمات ارائه می دهد تا چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی مجاز هوم خانه خدمات تعویض و تعمیر ظرفشویی آدمیرال در محل را به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت می کند.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

نمایندگی مجاز هوم خانه همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال به مصرف کنندگان خود ارائه دهد و مشتریان خود را با رضایت کامل همراهی کند. برای پاسخ به این پرسش که با استفاده از خدمات نمایندگی هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

 • در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال، بعد از تعمیر دستگاه معیوب و در زمان تحویل دادن آن به مشتری، هوم خانه یک کارت گارانتی به او ارائه می هد.
 • صرفه جویی در هزینه ها و زمان
 • استفاده از قطعات فابریک در روند تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی آدمیرال
 • سرعت در انجام فرآیند تعمیرات
 • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی آدمیرال
 • قیمت مناسب خدمات تعمیرات تا سقف 75 درصد

در مدت شش تا 12 ماه ضمانت نامه تعمیر ظرفشویی آدمیرال، هیچگونه هزینه اضافی از مشتری گرفته نمی شود و حتی هزینه ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آدمیرال در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425
4/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست