تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر مایکروویو سایا را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

امروزه وجود صدها برند داخلی و خارجی موجود از وسایل و لوازم خانگی افراد را در انتخاب یک برند خوب دچار سردرگمی کرده است. مایکروفر یکی از لوازم ضروری آشپزخانه های امروزی به شمار می رود. این محصول توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می شود. یکی از بهترین نوع برندهای مایکروفر برند سایا است. برند سایا محصول داخلی بوده و محصولات خود را با دو نام پارس خزر و سایا در کشور عرضه می کند. این برند با تولید محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش توانسته است مورد پسند خانواده های ایرانی قرار بگیرد. هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا را در تهران می باشد. در صورت هرگونه مشکل شما می توانید به شعب نمایندگی مجاز برای دریافت خدمات رجوع کنید.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا تا 75 درصد در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی مد نظر داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی سایا نمی باشد، بلکه نمایندگی لوازم خانگی در تهران است برای ارتباط با نمایندگی رسمی این برند به سایت مربوطه مراجعه کنید.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در تهران
 • تعمیر مایکروفر سایا در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر سایا در نمایندگی مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر سایا
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر سایا
 • پاسخ به پرسش های رایج در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا
 • هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر سایا
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا SAYA در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در گام اول با مراجعه به سایت هوم خانه به ثبت آنلاین درخواست بپردازید یا با نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات ماکروفر سایا تماس بگیرید.
 2. پس از تماس اطلاعات شما در سیستم ثبت شده و نام تعمیرکار با کد اشتراک به تلفن شما ارسال می گردد.
 3. تعمیرکار متخصص نمایندگی در مدت زمان کمتر از یک ساعت برای تعمیر مایکروفر سایا در محل حاضر می شود.
 4. پس از انجام تعمیرات مایکروفر، ضمانت نامه رسمی و فاکتور هزینه ها به شما ارائه می شود.
 5. در نهایت نسبت به نحوه عملکرد تعمیرکار برای تعمیرات مایکروفر سایا نظرسنجی می شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا SAYA در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر سایا در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر سایا در تهران به شرح زیر است:

از آنجایی که سایا محصول داخلی است، نمایندگی های زیادی برای خدمات پس از فروش و تعمیرات آن در کشور و به خصوص تهران وجود دارد. از طرفی در راستای مشتری مداری و جذب مشتری، نمایندگی تعمیر مایکروفر سایا شعب متعددی را در مناطق مختلف تهران در نظر گرفته است. تعدد شعب در مناطق مختلف تهران باعث شده است که رفع مشکل و خرابی مایکروفر سایا کاری بسیار راحت و آسان باشد. در صورت بروز هرگونه آسیب و خرابی مایکروفر سایا می توانید با مراجعه حضوری و غیرحضوری مایکروفر خود را تعمیر نمایید.

در روش حضوری با مراجعه به نزدیک ترین شعبه نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر سایا می توانید تعمیرات خود را انجام دهید. ولی در مراجعه غیرحضوری اولاً از طریق سایت اینترنتی می توانید سفارش تعمیر خود را به ثبت برسانید. دوماً از طریق تماس با مراکز پاسخگویی نمایندگی مجاز تعمیرات سایا سفارش خود را ثبت کرده و از مزیت مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. برای کم کردن هزینه می توانید در صورت داشتن مهارت از مشاوره رایگان استفاده کرده و مایکروفر خود را در منزل تعمیر نمایید.

خدمات پس از فروش مایکروفر سایا به چه صورت است؟

مصرف کنندگان ماکروفر سایا در هنگام خرابی دستگاه همواره به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش مایکروفر سایا می باشند. مطمئنا یکی از بهترین راه ها برای تعمیرات ماکروفر سایا استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی آن است. در صورتی که دستگاه شما از ضمانت نامه و گارانتی معتبر برخوردار می باشد، برای استفاده از خدمات گارانتی مایکروفر سایا خود می توانید با شماره های موجود بر روی برگه ضمانت نامه دستگاه تماس بگیرید.

چنانچه از مهلت گارانتی دستگاه شما گذشته است و یا از خدمات رضایت نداشتید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در هوم خانه برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در محل و منزل

خدمات تعمیرات مایکروفر سایا در محل و منزل در ادامه شرح داده شده است:

هوم خانه برای آن دسته از عزیزانی که امکان مراجعه حضوری و حضور در شعب را جهت تعمیرات مایکروفر خود ندارند، تعمیرات مایکروفر در محل و منزل را در نظر گرفته است. بنابراین شما می توانید با ثبت سفارش به صورت غیرحضوری آدرس خود را به مراکز این شرکت داده و متخصصان مجرب این شرکت را برای انجام تعمیرات به محل و منزل خود بیاورید. پس از ثبت سفارش شما، متخصص تعمیر ماکروفر سایا با هماهنگی قبلی و در اسرع وقت برای تعمیرات به محل و منزل شما فرستاده خواهد شد.

این متخصص از نیروهای کاربلد نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا می باشد و مهارت های لازم را برای تعمیرات مایکروفر در محل و منزل کسب کرده است. این مرکز با توجه به مهارت های متخصصان خود تعمیرات آنان بر روی مایکروفر سایا را برای یک سال ضمانت می کند. با این ضمانت خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیرات راحت خواهد شد.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا

هزینه تعمیر مایکروفر سایا در نمایندگی مجاز و مرکزی هوم خانه در ادامه توضیح داده شده است:

یکی از فاکتورهای مهم در تعمیرات لوازم خانگی، هزینه تعمیرات می باشد. هزینه های برآوردی و تعیین شده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا بر اساس قیمت های مصوب اتحادیه می باشد و هیچ مبلغ اضافی دریافت نخواهد شد. در این برآورد و تعیین هزینه ها اصل مشتری مداری در نظر گرفته می شود تا علاوه بر جذب مشتری قیمت ها نیز منصفانه باشد. نمایندگی مجاز سایا شفاف سازی قیمت ها نیز انجام می شود.

بدین ترتیب که بعد از تعیین هزینه ها بر طبق قیمت های مصوب اتحادیه، پیش فاکتوری برای مشتری داده می شود تا هزینه برآوردی را مشاهده کند. تا در صورتی که از قیمت ها رضایت دارد، کار تعمیرات بر روی مایکروفر سایا انجام شود. بعد از تعمیر نیز مایکروفر سایا با فاکتور اصلی هزینه ها به همراه ضمانت یک ساله خدمات در اختیار مشتری قرار داده شده و هزینه آن دریافت می شود. در صورتی که تعمیرات با حضور در محل و منزل انجام شود، شما عزیزان می توانید که با کارتخوان های سیاری که متخصصان در اختیار دارند، هزینه تعمیر را بپردازید.

تعرفه خدمات تعمیرات ماکروفر سایا

تعرفه خدمات تعمیرات ماکروفر سایا به شرح جدول زیر می باشد:

خدمات تعمیرات ماکروفر سایا هزینه تعمیر ماکروفر سایا
تعویض لامپ مگنتران ماکروفر سایا 500.000 تومان الی 800.000 تومان
تعویض ترانس های ولتاژ ماکروفر سایا 300.000 تومان الی 500.000 تومان
تعویض ورق نسوز ماکروفر سایا 200.000 تومان الی 300.000 تومان
تعویض موتور صفحه گردان ماکروفر سایا 250.000 تومان الی 400.000 تومان
تعویض دیود ماکروفر سایا 150.000 تومان الی 250.000 تومان
تعویض خازن ماکروفر سایا 150.000 تومان الی 250.000 تومان
تعویض المنت ماکروفر سایا 250.000 تومان الی 350.000 تومان
تعویض ترموستات ماکروفر سایا 100.000 تومان الی 150.000 تومان
تعمیر برد ماکروفر سایا 320.000 تومان الی 450.000 تومان
تعویض برد ماکروفر سایا 140.000 تومان الی 800.000 تومان
تعویض میکروسوییچ ماکروفر سایا 190.000 تومان الی 250.000 تومان

عیب یابی ماکروفر سایا

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر سایا در ادامه شرح داده شده است:

فرق اساسی در تعمیر مایکروفر سایا در نمایندگی تعمیرات ماکروفر سایا و مراکز دیگر در نحوه تعمیر و همچنین فردی که تعمیر را انجام می دهد، می باشد. عیب یابی و تعمیرات در شعب نمایندگی توسط متخصصان مجرب و کاربلد انجام می شود. تعمیر مایکروفر توسط این افراد باعث بهبود کیفیت تعمیر دستگاه می شود. همچنین سرعت کار متخصصان در این زمینه مطرح می باشد. متخصصان، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض آن را در اولویت کار خود قرار می دهند. با این کار و براساس مشتری مداری با تعمیر یک قطعه معیوب هم در هزینه های مشتری صرفه جویی شده و هم قطعه فابریک دستگاه تعمیر شده و در کارکرد آن مشکلی ایجاد نمی شود.

اما در صورتی که انجام این کار مقدور نباشد، متخصص مجبور به تعویض قطعه خواهد بود. برای این منظور متخصص در مرحله اول از اورجینال و اصل بودن قطعه اطمینان حاصل کرده و قطعه را در مایکروفر شما تعویض خواهند کرد. استفاده از قطعات اورجینال از کارکرد بدون افت دستگاه بعد از تعمیر را ضمانت می کند. در مرحله دوم برای کار خود ضمانت نامه یک ساله صادر می کند. بدین ترتیب تعمیرات ماکروفر سایا در نمایندگی به صورت فنی و تخصصی بوده و شما می توانید از صحت تعمیرات در این نمایندگی مطمئن باشید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر سایا توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول در مایکروفر سایا در ادامه شرح داده می شود:

در صورت عدم آشنایی با راهنمای استفاده از ماکروفر سایا، آن وسیله را در معرض آسیب قرار می دهیم. دفترچه راهنمای ماکروفر که در جعبه آن تعبیه شده است، به ما کمک خواهد کرد تا طرز استفاده صحیح از وسیله را بیاموزیم. اما با این حال برخی مشکلات و ایرادات در وسایل الکتریکی از جمله مایکروفر سایا قابل انکار نیست. نمونه هایی از این مشکلات و ایرادات برای آشنایی شما عزیزان در این قسمت از مقاله آورده شده است تا با مطالعه و درصورت داشتن تخصص، مایکروفر خود را تعمیر نمایید. درصورتی که مهارتی ندارید، انجام این کار را به متخصصان این کار در نمایندگی تعمیرات ماکروفر سایا بسپارید.

علت کار نکردن دکمه های مایکروفر سایا چیست؟

در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر سایا انجام دهید:

 • از کار افتادن دکمه های مایکروفر اشکال رایجی است که ممکن است برای هر دستگاهی اتفاق بیافتد.
 • صفحه لمسی موجود بر روی مایکروفر ممکن است دچار آسیب شده و خراب شده باشد.
 • برای دسترسی به صفحه لمسی، ابتدا باید پنل پشتی دستگاه را باز کرد تا به آن رسید.
 • در صورت داشتن مهارت لازم برای تعمیر صفحه لمسی آن را تعمیر کنید و در غیر این صورت کار را به یک متخصص در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا بسپارید.

علت ایجاد صدای اضافی در مایکروفر سایا چیست؟

در صورت صدای اضافی در ماکروفر، نکات زیر را برای تعمیر ماکروفر سایا در محل به کار ببرید:

 • در داخل مایکروفر از خازن استفاده شده است.
 • عملکرد این خازن ها حساس بوده و ممکن است در اثر استهلاک آسیب پذیر باشند.
 • در صورتی که خازن ها دچار اشکال شوند، باعث ایجاد صدای نویز در مایکروفر خواهند شد و باید تعمیر یا تعویض گردد.
 • ولی عملکرد حساس خازن در مایکروفر ایجاب می کند که فردی ماهر با تخصص بالا عملیات تعمیر را بر روی آن انجام دهد.
 • پس این کار را به یک تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا واگذار کنید.

علت خاموش شدن مایکروفر سایا حین کار چیست؟

در صورت خاموش شدن ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر سایا به کار ببرید:

 • یکی از مشکلات ساده در خاموش شدن خودکار مایکروفر، قفل نشدن درب آن است.
 • خرابی قفل ممکن است باعث این اتفاق شود که در این حالت باید تعویض گردد.
 • اگر قفل سالم باشد، اشکال از سوئیچ های تعبیه شده بر روی درب نیز می تواند باشد که در صورت خراب بودن آن، گزارش قفل بودن در صادر نشده و مایکروفر خاموش می شود.
 • پس باید سوئیچ توسط تکنسین مایکروفر تعویض گردد.
 • از دلایل تخصصی دیگر می توان به ایراد فن موتور، پد و خازن، ترانسفورمر و تاچ مایکروفر نیز اشاره کرد که برای تعمیر آنها نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا وجود دارد.

علت روشن نشدن یا ضعیف بودن لامپ مایکروفر سایا چیست؟

برای بررسی علت روشن نشدن چراغ ماکروفر، می توانید نکات زیر را برای تعمیر و رفع عیب ماکروفر سایا انجام دهید:

 • ابتدا تنظیمات مایکروفر را بررسی کنید تا از تنظیم بودن نور لامپ مطمئن شوید.
 • در صورتی که مشکل برطرف نشود، پس نیم سوز شدن و سوختگی لامپ دلیل اصلی این مشکل است.
 • با باز کردن محفظه لامپ می توانید به سادگی آنها را تعویض نمایید.

علت دود کردن مایکروفر سایا در حین کار چیست؟

در صورت دود کردن ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیرات ماکروفر سایا در منزل انجام دهید:

 • تمیز کردن مرتب و بعد از هربار استفاده از مایکروفر مانع از این مشکل خواهد شد.
 • در صورت تمیز نبودن محفظه مایکروفر در حین کار دود از آن خارج می شود.
 • از این می توانید برای تمیز کردن ماکروفر با مواد طبیعی در منزل اقدام کنید.

علت روشن نشدن گریل مایکروفر سایا چیست؟

در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر، نکات زیر را برای تعمیر و رفع مشکل ماکروفر سایا انجام دهید:

 • مایکروفر دارای المنت حرارتی است که در صورت خرابی آن، گریل مایکروفر روشن نخواهد شد و باید تعمیر یا تعویض گردد.
 • از دلایل روشن نشدن گریل مایکروفر ایراد در ترموستات و برد مایکروفر نیز می تواند باشد.
 • لازم است با نحوه تعمیر برد الکترونیکی ماکروفر آشنا باشید.
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا تعمیرات تخصصی شما عزیزان را بر روی مایکروفر انجام خواهد داد.

علت ایجاد صدای غیرعادی در مایکروفر سایا چیست؟

در صورت صدای زیاد در ماکروفر، موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر سایا به کار ببرید:

 • در صورتی که ماکروفر در جای صاف باشد، صدای ناهنجار نمی دهد.
 • همچنین در صورتی که ریل به درستی در جای خود نباشد، صدای غیرعادی از ماکروفر به گوش می رسد.
 • در صورتی که چرخ دنده های ریل کثیف باشد و یا اگر ظرف غذا محتوی زیادی روی سینی باشد، دستگاه صدای عجیبی می دهد.
 • خراب شدن خازن نیز سبب می شود تا ماکروفر صدای غیرعادی بدهد.

مشکل بسته نشدن درب مایکروفر سایا چیست؟

در صورت بسته نشدن درب دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی ماکروفر سایا به کار گیرید:

 • در صورتی که چفت و همچنین قلاب و فنر درب خراب شده باشد، درب ماکروفر بسته نمی شود.
 • خراب شدن سیم کشی های میکروسوئیچ درب باعث بسته نشدن آن می شود.
 • در صورت نیاز باید برای تعویض میکروسوییچ درب ماکروفر سایا اقدام کنید.

علت نچرخیدن سینی مایکروفر سایا چیست؟

در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر، نکات زیر را برای تعمیر ماکروفر سایا در منزل به کار گیرید:

 • اگر در موتور چرخنده سینی خرابی ایجاد شود، پس سینی نمی چرخد.
 • همچنین قرار دادن مقدار زیادی غذا روی سینی مانع از چرخیدن سینی ماکروفر می شود.
 • همچنین گیر کردن مواد غذایی در پایه های سینی نیز عامل دیگر عدم چرخش سینی است.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا

سوالات رایج از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در هوم خانه به شرح زیر می باشد:

 • محاسبه هزینه تعمیرات ماکروفر سایا به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات ماکروفر سایا در هوم خانه با توجه به نوع مشکل دستگاه و مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می گردد.

 • آیا خدمات تعمیرات مایکروفر سایا در هوم خانه دارای گارانتی می باشد؟

خدمات تعمیر و عیب یابی ماکروفر سایا در مجموعه هوم خانه از گارانتی 3 الی 12 ماهه برخوردار می باشد.

 • تسویه صورتحساب تعمیرات ماکروفر سایا به چه شکل است؟

هزینه تعمیر مایکروفر سایا در محل پس از پایان تعمیرات و در صورت رضایت دریافت می شود.

 • در صورتی که مشکل دستگاه مجددا بروز پیدا نماید، هزینه ی جداگانه ای برای تعمیر باید پرداخت شود؟

اگر مشکل مایکروفر سایا مجددا بروز پیدا کند، تکنسین های هوم خانه مشکل را به صورت رایگان رفع می نمایند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر سایا در هوم خانه

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا به شرح زیر است:

در این مقاله با برند سایا که محصولی ایرانی است و امروزه در خانه های ایرانی جا باز کرده است، آشنا شدید. همچنین با ایرادات و مشکلات متداول در مایکروفر سایا آشنا شده و ترفندهایی برای حل و رفع اشکال آنها یاد گرفتید. در صورت داشتن تخصص و مهارت لازم می توانید مشکل را رفع نمایید. ولی در نبود تخصص، هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر سایا برای شما عزیزان معرفی شده است. این شرکت با داشتن متخصصان مجرب و سابقه بیش از 50 سال و داشتن شعبه های متعدد در تهران در اختیار شما عزیزان برای خدمات پس از فروش و تعمیرات مایکروفر سایا می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سایا در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست