تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل Rotel در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر  ایت دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

روتل یکی از برترین تولیدکنندگان در صنعت لوازم خانگی است. محصولات این شرکت بسیار با کیفیت و مطابق به استاندارد های جهانی تولید می شوند. مایکروفر روتل نیز یکی از محصولات این شرکت اروپایی است که در این مقاله درمورد نحوه عیب یابی و تعمیر آن صحبت خواهیم کرد. این محصول در بازار ایران متقاضی زیادی دارد؛ اما دغدغه هایی که کاربران به هنگام خرابی آن دارند تعمیرات مایکروفر روتل است. به هنگام روبرو شدن با خرابی آن اصلا نگران تعمیر آن نباشد نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر روتل نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر روتل در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر روتل در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر روتل
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر روتل
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر روتل در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر روتل در تهران به شرح زیر است؛ داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و خدمات و سرویس هایی که در این مرکز به مشتریان ارائه می شود و رضایتی که کاربران از این مرکز دارند باعث شده تا نمایندگی تعمیرات روتل اولین گزینه برای تعمیر لوازم برقی باشد. این مرکز به صورت 24 ساعته با درخواست شما، تکنسین مجرب خود را در اولین محدوده زمانی به محل مورد نظر اعزام می کند تا تعمیر دستگاه معیوبتان را در حضور شما انجام دهند. یکی از خدمات مهم این مرکز برای مراجعه کنندگان ارائه کارت ضمانت نامه است.

زمانی که کار تعمیر مایکروفر روتل به اتمام رسید، هنگام تحویل آن به مشتری یک کارت ضمانت نامه به صاحب کالا داده می شود. این کارت گارانتی به مدت یک سال اعتبار دارد و در طول این یک سال اگر دستگاه در همان قطعه ی تعمیر شده دوباره خراب شد، این مرکز با وجود کارت گارانتی تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

خدمات پس از فروش  مایکروفر روتل به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر روتل توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر روتل استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر روتل در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل Rotel در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در محل و منزل به شرح زیر است؛ امروزه بدلیل شرایط کاری و مشغله زندگی اکثر مردم سعی می‌کنند کارهای خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند. نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل این شرایط را برای شهروندان تهرانی فراهم کرده تا به صورت غیر حضوری خرابی مایکروفر روتل خود را به مرکز اعلام نمایند. این شرکت دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد اگر ماکروفر روتل شما دچار مشکلی یا خرابی در یکی از قطعات خود شد به هیچ عنوان نگران تعمیرات آن نباشید.

تکنسین های مجرب و کاربلد نمایندگی روتل بعد از تماس مراجعه کننده در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاضر شده دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می نمایند. این شرکت بر خلاف دیگر شرکت ها مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی تعیین شده دستگاه به عهده می گیرد.

هزینه تعمیر مایکروفر روتل در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر روتل در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است؛ یکی از مهم ترین ویژگی هایی که از نظر مشتری بسیار اهمیت دارد پرداخت هزینه کم پس از تعمیر دستگاه معیوب می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل هزینه های انجام تعمیرات مایکروفر را به گونه ای تنظیم می کند که پرداخت آن برای مشتری سخت نباشد و باعث رضایت مشتری شود. هزینه های این مرکز بر اساس نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه و نهاد های نظارتی تعیین شده است و هیچ هزینه ی اضافی از کاربران در این مرکز دریافت نمی شود.

پس از تشخیص نقص فنی ایجاد شده در مایکروفر روتل تعمیرکاران این مرکز جهت پایین آوردن هزینه های تعمیر سعی می کنند تعمیر قطعه ی خراب را به جای تعویض قطعه ی معیوب انجام دهند. در صورت تعمیر نشدن قطعه معیوب اقدام به تعویض قطعه خواهند کرد. تمامی قطعات ماکروفر روتل در این نمایندگی اصل و اورجینال هستند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو روتل توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول مایکروویو روتل در ادامه شرح داده شده است؛ در عصر امروز استفاده از مایکروفر جهت گرم نمودن و پختن غذا بسیار رایج شده است. به خاطر همین موضوع و استفاده زیاد دچار مشکلات و خرابی هایی می شود. در این بخش از مقاله انواع مشکلات متداول آن را در اختیارتان قرار می دهیم تا به هنگام مواجه با مشکل آن را حل کنید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر روتل را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت گرم نشدن ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب انجام دهید:

گرم نکردن ماکروفر می تواند دلایل بیشماری داشته باشد. در این بخش به چند مشکل رایج گرم نکردن مایکروفر اشاره می کنیم.

 • خرابی دیود ماکروفر روتل: اگر دیود مشکل داشته باشد ولتاژ کافی برای ایجاد گرما دریافت نمی کند. در این صورت غذا را گرم نخواهد کرد. برای بررسی آن می توانید از اهم متر استفاده نمایید.
 • خرابی مگنترون: برای بررسی این ایراد با استفاده از مولتی متر، سالم بودن سوئیچ های درب مایکروویو را چک کرده و در صورت عدم اتصال هر کدام باید تعویض شود.

آسیب دیدگی ترانس های ولتاژ، خازن و سیم ها : درصورت خراب بودن ترانس های ولتاژ، سیم ها و خازن ها بایستی از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید؛ زیرا تعمیر و تعویض آن ها کار افراد معمولی نیست. نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در محل در هر ساعت از شبانه روز در اختیار شما عزیزان می باشد.

 • کثیف بودن فضای داخلی ماکروفر روتل: هنگامی که میزان حجم غذا بیشتر از مدت زمان تعیین شده باشد، برای گرم شدن نیاز به زمان بیشتری دارد.

چرا سینی مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر روتل در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی کف ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار ببرید:

 • نچرخیدن سینی کف ماکروفر روتل می تواند به کثیف بودن داخل محفظه دستگاه، سینی و ریل زیر سینی و همچنین به خراب بودن شفت مایکروفر روتل بستگی داشته باشد.
 • برای رفع این ایراد داخل ماکروفر، سینی و ریل و چرخ زیر سینی را کاملا از ذرات چربی و غذا تمیز کنید.
 • به هنگام خرابی شفت و عدم چرخش سینی هنگام قرار دادن جسم سنگین روی آن، شفت مایکروفر بایستی تعویض شود.

تعویض قطعات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در خانه با استفاده از قطعات اصل و اورجینال صورت می گیرد.

چرا داخل مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر روتل این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • یکی از شایع ترین مشکلات و ایرادات ماکروفر روتل جرقه زدن آن می باشد عوامل ایجاد جرقه و علل آن می توان به مشکلات اتصالی داخلی مایکروفر، استفاده از ظروف فلزی، استیل و یا ظروفی که تزئینات فلزی دارند، لب پریده بودن ظروف،کثیف بودن قطعات داخلی ماکروفر و آسیب دیدگی قطعات داخلی مایکروفر اشاره کرد.
 • برای رفع جرقه زدن داخل کابین ماکروفر روتل در مرحله اول یک لیوان آب داخل مایکروفر روتل قرار دهید و دستگاه را روشن کنید.

در صورت مشاهده جرقه حتما دستگاه اتصالی داخلی دارد برای تعمیر آن باید از خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر روتل در تهران استفاده کنید.

 • از قرار دادن ظروف استیل و فلزی داخل مایکروفر روتل خودداری کنید. اگر ظرف داخل ماکروفر لب پریده باشد در اثر برخورد با امواج باعث ایجاد جرقه خواهد شد پس بهتر است از چنین ظروفی استفاده نکنید.
 • حتما قبل از استفاده ماکروفر روتل را از تمام کثیفی ها تمیز کنید.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر روتل در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کاری نکردن دکمه های ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • اگر صفحه لمسی که پشت پنل کنترل دکمه ها قرار دارد خراب شده باشد، دیگر دکمه های ماکروفر روتل نیز کار نخواهند کرد.
 • همچنین خراب بودن صفحه کنترل اصلی نیز می تواند باعث از کار افتادن دکمه ها شده باشد.

برای رفع این مشکل و تعویض دکمه های ماکروفر روتل می توانید از تعمیرکار مایکروفر روتل در تهران کمک بگیرید.

 • تعمیر کاران این مرکز در کار خود بسیار ماهر و حرفه ای هستند و تعمیر دستگاه معیوب شما را در کمترین زمان انجام می دهند.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر روتل را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر روتل راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • اشکال در پریز برق و فعال بودن قفل کودک باعث روشن نشدن مایکروفر روتل می شوند.
 • برای رفع آن از سلامت پریز برق مطمئن شوید به هیچ عنوان مایکروفر را به سه راهی متصل نکنید.
 • در صورت مشاهده پیغام L که به معنی فعال بودن قفل کودک می باشد.
 • در این حالت باید کلید stop/clear را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا از حالت قفل کودک خارج شود.
 • اگر باز هم مایکروفر روشن نشد برای عیب یابی و تعمیر آن به یک نمایندگی معتبر ماکروفر روتل مراجعه کنید.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر روتل در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

از عواملی که در خاموش شدن ماکروفر در حین کار نقش دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خراب بودن قفل درب ماکروفر روتل
 • خراب بودن فن موتور و ترانسفورمر
 • خراب بودن سوئیچ ها و یا خازن ها

برای حل این ایراد ماکروفر روتل بایستی با تعمیرگاه مایکروفر روتل در تهران تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجرب آن قفل درب خراب را تعمیر کنند و یا خازن ماکروفر روتل را تعویض کند.

روشن نشدن لامپ مایکروفر؛ آموزش تعمیر ماکروفر روتل در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن لامپ آن است. در صورت روشن نشدن چراغ ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • ممکن است لامپ های دستگاه سوخته باشند.
 • همچنین اتصالی در سیم کشی یا مدار داخلی دستگاه نیز سبب روشن نشدن چراغ های ماکروفر می شود.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو روتل در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر روتل موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورتی که محفظه داخلی تمیز نباشد، ماکروفر دود می کند.
 • همچنین اتصالی در مدار نیز سبب دود کردن دستگاه می شود.

علت صدای نویز در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر روتل در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای نویز در دستگاه موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر روتل به کار گیرید:

 • خازن ماکروفر باید چک شود.
 • همچنین گیر کردن ریل های دستگاه با مواد غذایی نیز سبب نویز یا صدا می شود.

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر روتل توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر روتل در ادامه توضیح داده شده است؛ این نمایندگی به برترین ابزارآلات و فناوری ها تجهیز می باشد و این تجهیزات باعث شده تا تعمیر لوازم برقی با استفاده از تازه ترین روش های تعمیر و بر اساس استانداردهای جهانی انجام گیرد. در نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در تهران برای تعمیر هر کدام از لوازم برقی از تعمیرکار متخصص آن برند کمک می گیرند. یکی از مزیت های مهم این مرکز حضور تعمیر کاران در محل جهت عیب یابی و تعمیرات است.

تعمیرکاران این مرکز می توانند با سرعت عمل بالایی کار تعمیر این محصولات را انجام دهند. دسترسی سریع و آسان تکنسین های این مرکز به تمامی قطعات به کار رفته در ساختمان این دستگاه ها باعث شده تا کار تعمیر به صورت دقیق تر و بدون ایراد انجام شود. تمامی قطعات در این مرکز به صورت اورجینال بوده و تعمیرکاران می توانند در صورت نیاز برای تعویض قطعات آن ها را مورد استفاده قرار دهند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل به شرح زیر است؛ نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در تهران بهترین خدمات را در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم برقی در اختیار کاربران قرار می دهد. این شرکت با فراهم آوردن زمینه ای جهت دسترسی آسان به آن در هر نقطه از شهر تهران موجب رفاه حال مراجعه کنندگان محترم نمایندگی هایی را به وجود آورده است. خدماتی که واحد تعمیر لوازم خانگی برای تعمیر مایکروفر ارائه می دهد شامل عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات و رفع تمامی مشکلات انواع مختلف مایکروفر روتل می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر روتل در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست