تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس Geepas در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

مایکروفر های جیپاس به دلیل کارایی بالایی که دارند مورد توجه متقاضیان قرار گرفته و توانسته رضایت آنها را به دست آورد. کاربران این محصول با قابلیت های تعبیه شده در آن می توانند انواع غذا را به راحتی پخته و نوش جان نمایند. اما یکی از مشکلاتی که این افراد دارند تعمیر آنها به هنگام خرابی است. اما با وجود هوم خانه که به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در تهران فعالیت دارد جای هیچ گونه نگرانی نیست. برای این که با ویژگی های این مرکز و نحوه ی عیب یابی و تعمیر این محصول بیشتر آشنا شوید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر جیپاس نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر جیپاس در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر جیپاس در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر جیپاس
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر جیپاس
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر جیپاس در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر جیپاس در تهران به شرح زیر است؛ تعمیر مایکروفر جیپاس در تهران با توجه به تعدد شعبات نمایندگی کار آسانی به نظر می رسد. این مرکز با تاسیس شعبه هایی در اکثر مناطق شهر توانسته بستری مناسب برای مراجعه ی حضوری مشتریان فراهم آورد.

البته تنها راه ارتباطی با نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس مراجعه ی حضوری نیست. بلکه شما می توانید با استفاده از شماره تماس های این مرکز سفارش خود را برای تعمیر مایکروفر خود ثبت کرده و یا از مشاوره های رایگان آن بهره بگیرید. یکی دیگر از روش های ارتباط با این نمایندگی مراجعه به سایت این مرکز می باشد.

با مراجعه به صورت آنلاین شما سفارش خود را ثبت می کنید. در این شرایط کادر ما با شما تماس گرفته و آدرس و مشخصات شما را دریافت می کنند. بعد از این کار متخصصان مجرب ما در همان روز به محل اعزام شده و دستگاه معیوب را تعمیر خواهند کرد.

خدمات پس از فروش  مایکروفر جیپاس به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر جیپاس توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر جیپاس استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر جیپاس در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس Geepas در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در محل و منزل به شرح زیر است؛ یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس را از دیگر مراکز تعمیر متمایز میسازد ارائه ی خدمات تعمیر در محل و منزل است. به هنگام تماس و یا سفارش تعمیرات مایکروفر جیپاس در این نمایندگی تعمیرکاران با در همان روز به محل و آدرس شما مراجعه می کنند.
این افراد با حضور در محل و منزل کار عیب یابی و تعمیر مایکروفر شما را در اسرع وقت انجام خواهند داد. این افراد به دلیل این که با تمامی قطعات به کار رفته در ساختمان مایکروفر آشنایی دارند می توانند در کمترین زمان آن را عیب یابی کنند. سرعت عمل آنها در تعمیر نیز بسیار بالا است.

به دلیل این که نمایندگی تعمیرات جیپاس به کار تعمیرکاران خود اعتماد دارد تمامی خدمات خود را تا یک سال تضمین می کند. ضمانت یک ساله ی خدمات به مشتریان این مرکز امکان می دهد تا در صورت خرابی دوباره ی دستگاه به این نمایندگی مراجعه کنند. در این مراجعه تمامی خدمات به صورت رایگان به مشتری ارائه خواهد شد.

هزینه تعمیر مایکروفر جیپاس در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر جیپاس در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه توضیح داده شده است؛ هوم خانه با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده ها هزینه های تعمیر لوازم خانگی را به صورت منصفانه تعیین کرده است. علاوه بر مناسب بودن هزینه ها عدم نیاز به انتقال دستگاه های معیوب به محل نمایندگی نیز می تواند در کاهش هزینه های تعمیر موثر باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس از ابتدا اصل مشتری مداری را سرلوحه ی کار خود قرار داده و نوع خدمات رسانی را نیز بر اساس آن تنظیم کرده است. یکی از اصول مشتری مداری در این مرکز شفاف سازی هزینه ها برای مشتریان است. طبق این اصل نمایندگی هزینه های تعمیر را قبل از تعمیر و بعد از عیب یابی دستگاه توسط تعمیرکاران محاسبه شده و به اطلاع مشتری می رسد.

در صورتی که مشتری از این هزینه ها رضایت داشته باشد تعمیرکاران اقدام به تعمیر مایکروفر خواهند کرد. در ضمن لیست تمامی هزینه ها در پایان کار طی یک برگه فاکتور به مشتری ارائه می شود. هزینه ی تعمیر مایکروفر در نمایندگی جیپاس طبق هزینه ای که در فاکتور آورده شده است از مشتری دریافت می شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر جیپاس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

در ادامه به مشکلات و ایرادات متداول مایکروفر جیپاس می پردازیم؛ مایکروفر جیپاس با این که از کیفیت عالی برخوردار است؛ اما با وجود این امر نیز ممکن است دچار خاربی و ایراد شود. زیرا علاوه بر کیفیت دستگاه عوامل دیگری چون نوع استفاده، نوسانات برق و … نیز در این مورد تاثیرگذار هستند. در صورت بروز خرابی می توانید با استفاده از نکاتی که در این مقاله ذکر شده آنها را رفع نمایید. اما اگر خرابی دستگاه جدی است یا دستی در تعمیرات ندارید پیشنهاد می شود از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس برای تعمیر آن استفاده کنید.

مشکل کار نکردن کلیدهای مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر جیپاس در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • برخی مواقع از کار افتادن دکمه های مایکروفر جیپاس می تواند برای کابران دردساز شود.
 • اکر دکمه ها کار نکنند کلا کار مایکروفر مختل خواهد شد. بنابراین باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر آنها اقدام کنید.
 • یکی از دلایلی که ممکن است باعث خرابی دکمه های مایکروفر شود خرابی صفحه لمسی دستگاه است.
 • این صفحه پشت پنل کنترل دستگاه قرار دارد و اگر اشکال پیدا کند مانع از کار کردن دکمه ها می شود.
 • البته اگر صفحه ی اصلی مایکروفر هم اسیب دیده باشد باعث بروز این مشکل می شود.
 • برای رفع این خرابی می توانید این صفحات را بررسی کرده ود ر صورت نیاز تعویض کنید.

علت صدای غیر طبیعی در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر جیپاس در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای نویز در ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که مایکروفرتان به هنگام کار صدای نویز تولید کند.
 • این صدا به دلیل خرابی خازن دستگاه ایجاد می شود. برای رفع آن باید خازن مایکروفر جیپاس خود را چک کنید.
 • خازن مایکروفر به دلیل استفاده ی زیاد در طول زمان ممکن است مستهلک شود.
 • در این صورت نیز به هنگام کار کردن دستگاه باعث ایجاد صدا می شود.

از آن جایی که این قطعه نقش حیاتی در عملکرد مایکروفر دارد باید برای بررسی و تعویض آن از نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در محل کمک بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر حین کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر جیپاس در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن خودکار ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • اگر بعد از روشن کردن مایکروفر جیپاس پس از چند ثانیه دستگاه به صورت خودکار خاموش شود باید دلیل آن را جویا شوید.
 • یکی از عوامل تاثیرگذار در این خرابی، وجود ایراد در قفل درب دستگاه است.
 • در این حالت معمولاً دستگاه بعد از سه ثانیه خاموش می شود. با تعویض قفل درب مشکل آن رفع خواهد شد.
 • اما اگر مشکل از قفل درب نبود بهتر است فن موتور، ترانسفورمر و تاچ پد مایکروفر را کنترل کنید.
 • علاوه بر این قطعات وجود ایراد در سوئیچ و یا خازن نیز می تواند در این امر دخیل باشد.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر جیپاس در منزل تماس بگیرید.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر جیپاس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت کار نکردن لامپ ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • کار نکردن و یا ضعیف شدن لامپ های مایکروفر جیپاس یکی از مشکلاتی است که اکثر کاربران با آن مواجه هستند.
 • در صورتی که لامپ ها نور کمی تولید کنند باید برنامه و تنظیمات دستگاه را کنترل کنید. اما در صورتی که لامپ ها به صورت کلی روشن نشوند احتمالاً سوخته اند. آنها را تعویض نمایید.

چرا مایکروفر دود می کند؟ برای تعمیر ماکروویو جیپاس در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات مایکروفر، دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • علت اصلی دود کردن مایکروفر جیپاس کثیف بودن آن است.
 • زیرا حرارت موجود در دستگاه باعث گرم شدن چربی ها و کثیفی های داخل آن شده و منجر به دود کردن می شود.
 • برای رفع این ایراد داخل دستگاه را بعد از هر بار استفاده به نحو صحیح تمیز کنید.

علت روشن نشدن گریل مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر جیپاس را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، مشکل داشتن گریل آن است. در صورت روشن نشدن گریل ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • اگر مایکروفر Geepas خود را بر روی برنامه گریل تنظیم کردید ولی متوجه شدید که گریل کار نمی کند بهتر است قطعات زیر را بررسی کنید.
 • یکی از این قطعات المنت دستگاه است.
 • برای چک کردن آن کافی است در حالت گریل دکمه ی Start را فشار دهید.
 • اگر با این کار المنت گریل سرخ شد به این معناست که عملکرد المنت بدون ایراد است.
 • اما اگر قرمز نشد باید المنت تعویض شود. دیگر قطعاتی که خرابی آنها منجر به روشن نشدن گریل مایکروفر می شود ترموستات و برد دستگاه می باشد.

برای این که این قطعات نیز به صورت تخصصی کنترل و تعمیر شود، دستگاه را به دست تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در خانه بسپارید.

چرا داخل مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر جیپاس این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر جیپاس نکات زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • قرار دادن شی فلزی یا استیل یا حتی فویل آلومینیومی درون دستگاه سبب جرقه زدن آن می شود.
 • در صورتی که رنگ دیواره داخلی ماکروفر نیز از بین رفته باشد برخورد اشعه با آن سبب جرقه می شود.
 • همچنین در صورتی که سیم کشی دستگاه نیز دچار اختلال شده باشد نیز سبب جرقه زدن می شود.

چرا سینی مایکروفر کار نمی کند؟ تعمیر تخصصی مایکروفر جیپاس در این خصوص

یکی از مشکلات مایکروفر، نچرخیدن سینی آن است. در صورت نچرخیدن سینی گردان ماکروفر جیپاس موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • در صورتی که پایه بشقاب گرداننده از جای خود کنده شده باشد یا شکسته شده باشد، سینی نمی چرخد.
 • همچنین در صورتی که مانعی در پایه چرخنده گیر کرده باشد نیز سبب نچرخیدن آن می شود.
 • در صورتی که در موتور چرخنده ایرادی باشد نیز سبب این مشکل می شود.

علت بسته نشدن درب مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر جیپاس در این مشکل

یکی از مشکلات مایکروفر، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب ماکروفر جیپاس  موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • در صورتی که قفل یا چفت درب ماکروفر خراب شده باشد، سبب می شود تا به خوبی بسته نشود.
 • همچنین در صورتی که در سیم کشی میکروسوئیچ دستگاه ایرادی به وجود آمده باشد و یا ارتباط آن با برد الکترونیکی دستگاه قطع شده باشد نیز این اتفاق رخ می هد.
 • قرار دادن ظرف بزرگ نیز مانع از بسته شدن درب می شود.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر جیپاس توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیر توسط تعمیرکار مایکروفر جیپاس به شرح زیر است؛ در نمایندگی ما تمامی تعمیرکاران با ساختمان لوازم خانگی آشنایی بوده و از روش تعمیر آنها آگاهی دارند. اما این مرکز به منظور تخصصی بودن تعمیرات از تعمیرکاران مجزایی برای تعمیرات هر کدام از لوازم خانگی استفاده می کند.

برای مثال تعمیرات مایکروفر جیپاس توسط تعمیرکار مختص این محصول در واحد تعمیرات مایکروفر نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس انجام می شود. این کار باعث شده تا هم سرعت تعمیرات بالا رود و هم کیفیت کار ارتقا پیدا کند. این تعمیرکار برای تعمیر محصولات تعمیر قطعات خراب به جای تعویض قطعات را ترجیح می دهند.

زیرا اگر با تعمیر یک قطعه عملکرد دستگاه به حالت قبل برگردد علاوه بر کاهش هزینه های تعمیر تاثیر سوئی در راندمان کاری دستگاه نیز ایجاد نمی شود. در مواردی که قطعه ی معیوب قابل تعمیر نباشد بالاجبار آن را تعویض می کنند. البته در این شرایط استفاده از قطعات اورجینال نیز از افت راندمان دستگاه پیشگیری می نماید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در ادامه توضیح داده شده است؛ اگر با خرابی مایکروفر جیپاس خود مواجه هستید می توانید با مطالعه ی این مقاله از نحوه ی عیب یابی و تعمیر آن آگاه شوید. اما اگر قصد دارید آن را به دست تعمیرکارانی مجرب تعمیر کنید، بهترین گزینه استفاده از تعمیرکاران هوم خانه می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در تهران به بهره گیری از متخصصان مجرب قادر است مایکروفر و دیگر لوازم خانگی شما را به صورت تضمین شده تعمیر نماید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جیپاس در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست