تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ Smeg در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

اسمگ یکی از بزرگترین برندهای ایتالیایی است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی با کیفیت فعالیت می کند. اما دخیل بودن عوامل متعدد سبب می شود فناوری ها و کیفیت ساخت بالا، تولیدات این برند را از خرابی مصون نگه ندارد. همین امر باعث شده تا کاربران این محصولات از بابت خرابی این محصولات نگران باشند. اما باید اعلام کنیم که هوم خانه، به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در تهران فعالیت دارد و تمامی خدمات لازم را برای تعمیرات تخصصی را ارائه می کند. در این مرکز از متخصصان مجرب و تعمیرکاران ماهر بهره گرفته شده است تا دستگاه ها بعد از تعمیر عملکردی دقیق و بی عیب و نقص داشته باشند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی مایکروفر اسمگ نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر مایکروفر اسمگ در تهران
 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در محل و منزل
 • هزینه تعمیر مایکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • عیب یابی مایکروویو اسمگ توسط تعمیرکار هوم خانه
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار مایکروفر اسمگ
 • مراحل تعمیر مایکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز هوم خانه
 • استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر ماکروفر اسمگ در تهران

نحوه تعمیر ماکروفر اسمگ در تهران به شرح زیر است؛ مایکروفر اسمگ از جمله لوازم خانگی با کیفیت و کارآمد است که به صورت حرفه ای ساخته شده است. نقص در یکی از اجزای این محصول می تواند عملکرد کل دستگاه را تحت تاثیر قرار داده و آن را مختل کند. به همین سبب به هنگام خرابی این دستگاه باید آن را با کمک تعمیرکاران ماهر تعمیر کرد.

تعمیر تخصصی ماکروفر در نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ باعث می گردد عملکرد دستگاه بعد از تعمیر همانند روز اول شود.

تعمیر مایکروفر معیوب در تعمیرگاه های عمومی و یا به دست افراد ناوارد زیان های جبران ناپذیری به دستگاه وارد می کند. به همین سبب نیز ممکن است خرابی دستگاه بیشتر شده و به علت تشخیص نادرست قطعه معیوب دیگر قطعات دستگاه نیز معیوب شوند.

ممکن است به هنگام کار با مایکروفر متوجه شوید که لامپ دستگاه کار نمی کند و یا نور آن کم است. یا دستگاه کار می کند ولی در داخل آن گرمایی تولید نشده یا گرمای آن بسیار ناچیز است. در این موارد بهترین راهکار استفاده از مهارت کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ است.

تکنسین ها با آشنایی کامل از قطعات داخل مایکروفر قادرند آن را به خوبی و درستی عیب یابی نمایند. با این کار می توان مطمئن بود که تعمیر ماکروفر به صورت تخصصی انجام می گیرد و بعداً مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

مواقعی متوجه خراب شدن ماکروفر خود از برند اسمگ شدید می توانید با استفاده از روش های حضوری و یا غیر حضوری با نمایندگی تعمیرات اسمگ تماس گرفته و از خدمات آن بهرمند شوید.

خدمات پس از فروش  مایکروفر اسمگ به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماکروفر اسمگ توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسمگ استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماکروفر اسمگ در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ Smeg در محل و منزل

از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ تعمیر دستگاه معیوب در محل و منزل است. یکی از فاکتورهایی که برای مراجعه کنندگان نمایندگی تعمیرات دارای اهمیت زیادی است سهولت در ارائه خدمات است. مدیران این نمایندگی با توجه به نیاز کاربران و همچنین قرار دادن اصل مشتری مداری در اولویت برنامه های خود، راه های ارتباطی متنوعی برای مشتریان در نظر گرفته و خدمات خود را در محل ارائه می دهند.

تعدد شعبات نمایندگی اسمگ باعث دسترسی آسان متقاضیان در صورت تمایل به مراجعه ی حضوری و انتقال دستگاه به محل نمایندگی می شود. اما در بسیاری موارد امکان مراجعه ی حضوری به دلایلی چون صرفه جویی در وقت و هزینه و یا دشواری انتقال دستگاه به محل نمایندگی وجود ندارد. در این حالت کاربران می توانند از طریق سایت این مرکز و یا شماره تلفن های آن سفارش خود را ثبت نمایند.

بعد از ثبت سفارش تکنسین های هوم خانه با حضور در محل و منزل دستگاه معیوب را عیب یابی و تعمیر می کنند. این تعمیرکاران تا 24 ساعت بعد از سفارش در محل حاضر می شوند و در اولین مرحله دستگاه را عیب یابی می کنند.

به دلیل آشنایی کامل آنها با قطعات به کار رفته در ساختمان ماکروفر اسمگ عیب یابی دستگاه به سرعت و با دقت بالایی انجام می گیرد.

تعمیرکاران ما با انجام تعمیرات در محل خیال شما را از بابت بالا بودن هزینه های تعمیر و همچنین هزینه های مازادی چون هزینه انتقال دستگاه و هزینه ی ایاب و ذهاب راحت می نمایند. اما در برخی موارد دستگاه در محل قابل تعمیر نمی باشد. در این شرایط کادر این نمایندگی دستگاه معیوب را از شما تحویل گرفته و به محل نمایندگی انتقال می دهند.

هزینه تعمیر مایکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر مایکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است؛ هزینه های تعمیر ماکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ نسبت به سایر مراکز بسیار منصفانه می باشد. در پی رعایت اصل مشتری مداری در این مرکز تمامی هزینه ها مطابق با نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی مشخص شده اند.

این امر به دلیل جلوگیری از وارد شدن فشار اقتصادی به خانواده ها و هموار کردن مسیر تعمیر لوازم خانگی معیوب صورت گرفته و رضایت مشتریان را به دنبال دارد.

تعمیرگاه مرکزی این نمایندگی جزو تعمیرگاه های مجهز و به روز در تهران می باشد. در این تعمیرگاه تمامی امکانات و قطعات اورجینال مورد استفاده از لوازم خانگی مهیا شده تا تعمیرکاران حین کار با کمبودی مواجه نشوند. استفاده از این تجهیزات و قطعات برای تعمیرات مایکروویو و دیگر لوازم خانگی اسمگ سبب می شود تعمیر آنها به روش نوین امکان‌‌پذیر باشد.

شفاف سازی هزینه های تعمیر برای مراجعه کنندگان یکی دیگر از خدمات این مرکز به حساب می آید. بر همین اساس بعد از عیب یابی ماکروفر اسمگ در محل هزینه نهایی تعمیر توسط تعمیرکاران تخمین زده می شود.

با اطلاع و رضایت مشتری از این هزینه ها تکنسین های ما اقدام به تعمیر دستگاه خواهند کرد. انتقال دستگاه معیوب به محل نمایندگی در موارد مورد نیاز توسط تکنسین ها و همچنین کاهش هزینه های ایاب و ذهاب یکی دیگر از عوامل موثر در مناسب بودن هزینه های تعمیر در این مرکز می باشد.

ارائه ی خدمات با قیمت های مناسب در عرصه ی رقابت نمایندگی های تعمیرات نقش مهمی ایفا می کند. با توجه به این امر نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ توانسته در این زمینه بسیار عالی عمل کند و رضایت حداکثری کاربران را حلب نماید.

عیب یابی مایکروویو اسمگ توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات رایج مایکروویو اسمگ در این بخش توضیح داده شده است؛ به هنگام کار با ماکروفر اسمگ ممکن است با ایراداتی در آن مواجه شوید که این امر موجب اخلال در کار شما می شود. در این موارد بهتر است با کمک کارشناسان مجرب دستگاه را تعمیر کرده و مشکل ایجاد شده را در اولین فرصت برطرف نمایید.

به منظور آشنایی شما با این ایرادات در این بخش از مقاله چند مورد از آنها و روش های رفع آنها را عنوان خواهیم کرد.

علت خاموش شدن مایکروفر در زمان کار چیست؟ برای تعمیر مایکروفر اسمگ در این مورد چه کنیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی آن است. در صورت خاموش شدن ماکروفر اسمگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • اگر به هنگام کار با ماکروفر اسمگ متوجه شوید که دستگاه بعد از مدتی خاموش می شود باید دلیل آن را بررسی کرده و آن را رفع کنید.
 • دلیل این امر خرابی در قفل درب یا ایراد فن و خازن آن می باشد.
 • این موارد به دلیل این که با ساختمان دستگاه در ارتباط هستند باید به صورت تخصصی تعمیر شوند.
 • استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ می تواند در این مورد راهگشا باشد.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در خانه تماس بگیرید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر اسمگ را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، گرم نکردن غذا در آن است. در صورت گرم نکردن غذا در ماکروفر اسمگ نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • اگر دستگاه به درستی کار کند اما غذا گرم نشود احتمالاً مشکل از محافظ حرارتی دستگاه است.
 • محافظ حرارتی توان کنترل دمای دستگاه را دارد و خراب شدن آن می تواند در این مورد موثر باشد.
 • برای تعمیر آن باید این محافظ تعمیر یا تعویض گردد.

چنانچه ماکروفر اسمگ غذا را خوب گرم نمی کند، باید با نمایندگی مجاز مرکزی هوم خانه تماس بگیرید.

صفحه گردان مایکروفر نمی چرخد؟ نظر تعمیرکار مایکروفر اسمگ در این باره

یکی از مشکلات مایکروفر، کار نکردن دکمه های آن است. صفحه گردان ماکروفر اسمگ نکات زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • این مشکل می تواند دلایل ساده ای چون تمیز نبودن زیر صفحه داشته باشد که با تمیز کردن مشکل نیز حل می شود.
 • اما اگر مشکل رفع نشد باید صفحه نمایش و کلید مربوط به تنظیمات گردش صفحه بررسی گردد.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در محل تماس بگیرید.

چرا داخل مایکروفر جرقه می زند؟ متخصص ماکروفر اسمگ این مورد را چطور حل میکند؟

یکی از مشکلات مایکروفر، جرقه زدن آن است. در صورت جرقه زدن ماکروفر اسمگ نکات زیر را برای تعمیر و رفع مشکل به کار ببرید:

 • اتصالی در سیم کشی داخلی ماکروفر سبب جرقه می شود.
 • همچنین در صورت کثیفی یا جرم درون محفظه ماکروفر نیز این اتفاق رخ می دهد.
 • قرار دادن ظروف استیل یا لب پریده درون دستگاه نیز سبب جرقه می شود.

برای بررسی سیم کشی می توانید به نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسمگ مراجعه کنید.

علت روشن نشدن مایکروفر چیست؟ چطور تعمیر ماکروفر اسمگ را در این مورد انجام دهیم؟

یکی از مشکلات مایکروفر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر اسمگ، نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • روشن نشدن ماکروفر بکو ممکن است به دلیل دوشاخه یا کابل باشد.
 • همچنین در صورتی که سیم کشی داخلی دستگاه دچار مشکل باشد نیز روشن نمی شود.
 • خراب شدن برد دستگاه دلیل دیگر این ایراد است. فعال بودن قفل کودک از دیگر دلایل است.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در تهران  تماس بگیرید.

علت صدای زیاد در مایکروفر چیست؟ تعمیر تخصصی ماکروفر اسمگ در این مورد

یکی از مشکلات مایکروفر، صدای زیاد آن است. در صورت صدای زیاد در ماکروفر اسمگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • شفت و سینی یا ریل دستگاه ممکن است به درستی در جای خود قرار نداشته باشد.
 • همچنین فن دستگاه نیز ممکن است ایراد داشته باشد و صدای عجیبی ایجاد کند.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با تعمیرکار مایکروفر اسمگ در تهران تماس بگیرید.

چرا گریل مایکروفر روشن نمی شود؟ طریقه تعمیر ماکروفر اسمگ در این اوقات

یکی از مشکلات مایکروفر، مشکل داشتن گریل آن است. در صورت روشن نشدن ماکروفر اسمگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی انجام دهید:

 • خراب شدن المنت ماکروفر اسمگ و یا از کار افتادن ترموستات دستگاه سبب روشن نشدن گریل ماکروفر می شود. برد دستگاه نیز باید چک شود.

مایکروفر دود می کند؛ پیشنهاد تعمیرکار مایکروویو اسمگ در این باره

از مشکلات دیگر ماکروفر دود کردن آن است. در صورت دود کردن ماکروفر اسمگ نکات زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • در صورت کثیف بودن دستگاه، ماکروفر دود می کند.
 • در صورتی که گریل و یا کانوکش فعال باشد، دستگاه دود می کند. همچنین اتصالی در سیم کشی نیز سبب دود کردن می شود.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در خانه تماس بگیرید.

ماکروفر حین کار خاموش می شود؟ برای رفع ایراد مایکروفر اسمگ در این مواقع چه باید کرد؟

در صورت خاموش شدن ماکروفر اسمگ در حین کار موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی انجام دهید:

 • خراب شدن قفل درب نیز سبب خاموش شدن ناگهانی می شود.
 • در صورت خرابی در فن، ترانسفورمر، تاچ پد و خازن نیز این مشکل رخ می دهد.

برای بررسی دقیق تر آن بهتر است با تعمیرگاه مجاز مایکروفر اسمگ در تهران  تماس بگیرید.

عیب خراب بودن قفل درب ماکروفر اسمگ چیست؟ شیوه تعمیر مایکروفر در این مواقع

در صورت خراب بودن قفل درب ماکروفر اسمگ موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب انجام دهید:

 • خرابی در چفت درب و یا قفل آن سبب می شود تا درب دستگاه بسته نشود.
 • همچنین در صورتی که سیم کشی میکروسوئیچ نیز دچار ایراد شده باشد این ایراد رخ می دهد.

هوم خانه با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شماست، تا دسترسی به تعمیرکاران و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیرات لوازم خانگی از طریق فرم درخواست تعمیر و یا از طریق شماره های درج شده در پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

مراحل تعمیر مایکروفر اسمگ در نمایندگی مجاز تعمیرات هوم خانه

مراحل تعمیر مایکروفر اسمگ در تعمیرگاه مجاز هوم خانه به شرح زیر است: به انها دقت کرده و اگر در این زمینه تجربه ای ندارید با ما تماس بگیرید.

 • با شماره های درج شده در قسمت پایین این صفحه تماس حاصل فرمایید.
 • و یا فرم درخواست تعمیر را در صفحه اصلی وب سایت پر کنید، و اگر درخواست تعمیر ماکروفر اسمگ در محل را دارید حتما در هنگام درخواست تعمیر این مورد را قید کنید، تا پشتیبانان هوم خانه در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
 • نام تعمیرکار مایکروفر اسمگ و شماره اشتراک برای شما پیامک می شود.
 • تعمیرکاران هوم خانه در کمترین زمان ممکن در محل کار و یا منزل شما برای تعمیر مایکروفر اسمگ حاضر می شوند.
 • پس از اتمام فرایند تعمیر ماکروفر اسمگ، ضمانت نامه ای از طرف شرکت به شما تحویل داده می شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

 • تعمیرکاران هوم خانه در سریع‌ ترین زمان ممکن لوازم خانگی شما را عیب‌ یابی و تعمیر می‌ کنند.
 • تکنسین کاران هوم خانه بلافاصله پس از تماس شما و در همان روز در محل شما برای تعمیر ماکروفر اسمگ حاضر خواهند شد.
 • تعمیرگاه مجاز هوم خانه پس از تعمیر مایکروفر اسمگ شما، کلیه خدمات اش را 3 الی 12 ماه ضمانت می کند.
 • هزینه تعمیرات هوم خانه مطابق نرخ مصوب اتحادیه است و قبل از اعزام تعمیرکار ماکروفر اسمگ، هزینه تعمیر دستگاه به شما اعلام خواهد شد.
 • تعمیرکاران هوم خانه با دستگاه کارتخوان به محل شما می‌آیند تا شما دغدغه پول نقد را نداشته باشید.

هوم خانه در تهران به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسمگ در محل فعالیت می کند. این مرکز با کارنامه ی درخشان خود توانسته به نامی آشنا و مورد اعتماد در بین عموم مردم تبدیل شود. این مرکز با بهره گیری از تکنسین های مجرب و دوره دیده تعمیرات لوازم خانگی را به صورت تخصصی ارائه می نماید. ضمانت یک ساله ی تمامی خدمات مهر تایید دیگر بر کیفیت کار و نوع سرویس دهی این نمایندگی می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست