تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات آاگ

هوم خانه نمایندگی تعمیرات آاگ در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی آاگ را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند.

یکی از بهترین و باکیفیت‌ ترین برند های لوازم‌ خانگی محصولات شرکت آاگ است. آاگ AEG کلمه‌ ای به زمان آلمانی است که در زبان انگلیسی شرکت برق معنا می‌شود. شرکت تولیدکننده لوازم‌ خانگی آاگ در کشور آلمان است و امیل راتنا این شرکت را در سال ۱۸۸۳ راه‌ اندازی کرده است. اگر مدت زیادی است که از لوازم‌خانگی آاگ در منزل خود استفاده می‌کنید به ‌احتمال‌ زیاد شاهد خراب شدن و ایجاد مشکل در لوازم ‌خانگی خود بوده‌ اید. اگر در گذشته برای درست کردن لوازم ‌خانگی آاگ خود از یک تعمیرگاه عمومی استفاده می‌کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم دیگر از انجام این کار خودداری کنید و تعمیر لوازم خانگی خود را تنها با استفاده از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آاگ انجام دهید.

اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران هستید تا تعمیر تمام لوازم‌ خانگی خود را به این نمایندگی بسپارید می‌توانید با نمایندگی هوم خانه در تهران تماس بگیرید و از خدمات و سرویس‌ های این نمایندگی در جهت رفع مشکل دستگاهتان استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی در مورد این نمایندگی مجاز در اختیار شما قرار دهیم؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه شوید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات آاگ

هوم خانه نمایندگی تعمیرات آاگ در سراسر شهر تهران دارای نمایندگی که آماده ارائه سرویس‌ها و خدماتش به تمام مردم این شهر می‌باشد. شما می‌توانید برای ارتباط با این نمایندگی و دریافت خدمات آن به ‌صورت مستقیم به آدرس آن‌ که در انتها ذکر شده است مراجعه کنید و یا با شماره‌ های نمایندگی آاگ تماس بگیرید و آدرس و مشخصات کامل خود را ثبت نمایید تا پیک‌های این نمایندگی در زمانی کوتاه و در کمتر از یک ساعت به منزل شما مراجعه کنند و دستگاه معیوب را از شما تحویل گرفته و بعد از تعمیر به شما تحویل دهد البته باید بدانید که شما می‌توانید خودتان به‌ صورت مستقیم به تعمیرگاه نمایندگی هوم خانه مراجعه کنید و دستگاهتان را تحویل بگیرید.

هزینه تعمیرات لوازم‌ خانگی آاگ

اگر در مورد هزینه‌های پرداختی به هوم خانه نمایندگی تعمیرات آاگ نگران هستید باید بدانید که میزان هزینه‌ های این نمایندگی باقیمت‌ های تصویب ‌شده در اتحادیه یکسان است و به ‌هیچ ‌وجه بالاتر از این مقدار نمی‌ باشد. لازم به ذکر است بدانید تعمیرکاران نمایندگی AEG در ابتدای کار و قبل از درست کردن دستگاه ابتدا میزان هزینه‌ های لازم را برای شما شفاف می‌کنند و در صورت رضایت شما تعمیر دستگاه را انجام می‌دهند همچنین در انتهای کارشان فاکتوری که در آن لیست تمام هزینه‌ هایی که برای درست کردن دستگاه استفاده ‌شده‌ اند به شما تقدیم می‌کنند.

چرا برای تعمیرات لوازم‌خانگی آاگ هوم خانه را انتخاب نمایید؟

به ‌احتمال ‌زیاد این سؤال ذهن شما را درگیر کرده است که چرا باید در هنگام خراب شدن وسایل برقی آاگ تعمیر آن را به ‌وسیله نمایندگی تعمیرات آاگ انجام دهید؟ پاسخ به این سؤال این است که این نمایندگی‌ ها دارای تعمیرکاران متخصصی هستند که با تمام قطعات و مشکلات لوازم‌ خانگی آاگ آشنایی دارد و براساس آخرین و به‌روزترین شیوه تعمیرات، تعمیرات وسایل برقی شمارا انجام می‌دهند. علاوه بر این مناسب بودن قیمت تعمیرات، ارائه گارانتی تعمیرات، تعمیر لوازم ‌خانگی AEG شما در کوتاه‌ ترین زمان از جمله دلایلی دیگری هستند که می‌توان این نمایندگی‌ ها را از سایر تعمیرگاه‌ های عمومی شهر متمایز می‌کند.

معرفی لوازم خانگی آاگ

 • یخچال آاگ: یکی از بهترین محصولات آاگ یخچال است. این دستگاه کیفیت و دوام بالایی دارد و در موارد مختلفی قابل‌ استفاده می‌باشد. هوم خانه به‌ عنوان تعمیر یخچال آاگ در تهران است که به ‌سادگی مشکلات دستگاه شما را تشخیص داده و آن‌ ها را برطرف می‌کند.
 • ماشین لباسشویی آاگ: یکی از خدمات و سرویس‌هایی که نمایندگی هوم خانه به شما عرضه می‌کند تعمیر ماشین لباسشویی آاگ است. شما می‌توانید در مشاهده هر مشکلی در لباسشویی خود با تعمیرگاه لباسشویی آاگ تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را از طریق این نمایندگی برطرف کنید.
 • چرخ‌ گوشت آاگ: چرخ‌گوشت آاگ یکی از پرطرفدارترین نوع چرخ‌گوشت در بازار است. شرکت هوم خانه تعمیرات چرخ‌گوشت آاگ را بر عهده دارد و تعمیرات این وسیله برقی را در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهد. با بهره بردن از خدمات این نمایندگی لذت درست کردن وسیله برقی را به بهترین صورت و درزمانی کوتاه تجربه کنید.
 • بخار شور آاگ: دیگر نگران تعمیرات بخار شور آاگ خود نباشید. هوم خانه به‌عنوان تعمیرات بخار شور آاگ تعمیرات این وسیله را براساس آخرین و به ‌روزترین روش‌های تعمیرات محصولات آاگ انجام داده و مانند روز اول این وسیله را به شما تحویل می‌دهد.
 • جارو شارژی آاگ: از خدمات و سرویس‌های تعمیر جاروشارژی آاگ که توسط هوم خانه عرضه می‌شود لذت ببرید. این نمایندگی تعمیرات جاروشارژی شما را عرض زمانی کوتاه انجام می‌داده و با ارائه ضمانت‌نامه و گارانتی خیالتان را از بابت خراب شدن مجدداً آن راحت می‌کند.
 • جاروبرقی آاگ: دیگر نگران خراب شدن جاروبرقی آاگ خود نباشید چون یکی از خدمات و سرویس‌هایی که شرکت هوم خانه به شهروندان تهرانی عرضه می‌کند تعمیرات جاروبرقی آاگ می‌باشد و این شرکت به ‌عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران شناخته می‌شود.
 • مایکروفر آاگ: تعمیرات مایکروفر آاگ خود را به هوم خانه بسپارید. این شرکت به‌ عنوان نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ است که به دلیل داشتن پرسنل متخصص در زمینه‌ی تعمیرات مایکروفر مشکل دستگاه شما را سریع تشخیص و آن را به بهترین صورت تعمیر می‌کند.
 • قهوه ساز آاگ: اگر از قهوه ساز آاگ در منزلتان استفاده می‌کنید می‌توانید در هنگام بروز مشکلات مختلف در آن با هوم خانه که تعمیرات قهوه ساز آاگ در تهران است تماس بگیرید و با کمک این نمایندگی مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.
 • توستر آاگ: یکی از وظایف تعمیرکاران نمایندگی هوم خانه تعمیرات توستر آاگ می‌باشد. تعمیرکاران این نمایندگی اطلاعات کامل در خصوص تعمیرات توستر آاگ و نحوه رفع مشکلات آن را دارا می‌باشد و تعمیرات آن را در کوتاه‌ترین زمان و باقیمت مناسب انجام می‌دهند.
 • چای‌ ساز آاگ: اگر می‌خواهید چای ‌ساز آاگ خود را به ‌صورت تخصصی تعمیر کنید می‌توانید با هوم خانه نمایندگی تعمیرات چای ‌ساز آاگ در تهران‌ که دارای تعمیرکاران متخصص در زمینه‌ تعمیر چای ‌ساز آاگ است تماس بگیرد و برای حل کردن مشکل دستگاه خود اقدام نمایید.
 • اتو آاگ: اگر فرصت کافی برای حمل ‌و نقل اتوی آاگ خود به یک تعمیرات اتو آاگ ندارید نگران نشوید چون شما می‌توانید به‌سادگی با هوم خانه تماس بگیرید و مشخصات منزلتان را برای ارسال پیک به منزلتان ثبت نمایید. پیک این شرکت بعد از مراجعه به منزل شما با رسید دستگاه را از شما تحویل می‌گیرد و بعد از انجام تعمیرات اتو آن را به شما تحویل می‌دهد.
 • اسپرسوساز آاگ: اگر اسپرسوساز آاگ شما اخیراً دچار مشکلاتی شده است و به دنبال یک تعمیرات اسپرسوساز آاگ می‌باشید پیشنهاد ما به شما انتخاب شرکت هوم خانه است. شما می‌توانید به‌صورت مستقیم اسپرسوساز خود را به کارگاه مجهز این نمایندگی ببرید و با حضور در محل شاهد تعمیرات دستگاه خود باشید.
 • سرخ‌ کن آاگ: شرکت هوم خانه تعمیرات سرخ آاگ با ارزش خود را به شما تقدیم می‌کند. شما می‌توانید در هرزمانی که دستگاهتان دچار مشکلاتی مانند روشن نشدن، درست‌کار نکردن و… شده است با شماره‌های این نمایندگی تماس بگیرید و باقیمت مناسب و به‌صورت تخصصی مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.
 • پنکه آاگ: شاید برایتان جالب باشد که بدانید شرکت هوم خانه تعمیرات پنکه آاگ را نیز بر عهده دارد. تعمیرکاران هوم خانه تعمیر پنکه آاگ را به‌صورت تخصصی انجام داده و آن را به همراه گارانتی تعمیرات به شما تقدیم می‌نماید.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات آاگ

اگر برای تعمیرات لوازم‌خانگی آاگ خود از خدمات و سرویس‌های نمایندگی تعمیرات آاگ استفاده کنید می‌توانید لوازم ‌خانگیان را با قیمت مناسب و به ‌صورت تخصصی تعمیر کنید که این امر باعث می‌شود تا شما بتوانید مدت زیادی نیز از دستگاه استفاده نمایید که تمام این‌ ها هزینه‌ های شما را به طرز چشمگیری کاهش داده و از نظر اقتصادی برایتان مقرون ‌به ‌صرفه می‌باشد. پس اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات لوازم‌ خانگی آاگ هستید همین حالا به‌ صورت مستقیم با هوم خانه با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرد و با مشورت با کارشناسان ما مشکلتان را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرات آاگ در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات آاگ در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات آاگ در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات آاگ در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات آاگ در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست