تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر توستر

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع توستر در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر توستر را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

یکی از اصلی ترین مواد غذایی در سبد خانواده ها، نان می باشد. اگر برای ناهار و شام از نان استفاده نکنید، برای صبحانه حتما از نان استفاده می کنید.  چه بهتر که هر روز صبحانه خود را با نان برشته و داغ میل کنید. شاید هر روز صبح نتوانید نان تازه از نانوایی تهیه کنید، اگر یک توستر نان در خانه داشته باشید دیگر نیازی نیست هر روز مسافت خانه تا نانوایی را طی کنید و می توانید هر روز نان تازه میل کنید. کار کردن با توستر نان خیلی سخت و پیچیده نمی باشد، توسترها دارای المنت هستند و شما می توانید با توستر نان، نان گرم، نان کمی تیره، نان ترد و برشته داشته باشید. در برخی از توسترها  شما می توانید مدت زمان گرم شدن نان را تنظیم کنید. توسترها چندین ظرفیت دارند و شما می توانید با توجه به تعداد اعضای خانواده آن را تهیه کنید. اگر کودک شما هنوز سن کمی دارد در هنگام استفاده از توستر مراقب باشید چرا که بدنه برخی از توسترها گرم می شود.  برخی از توسترها این قابلیت را دارند تا عمل یخ زدایی نان را نیز انجام  دهند. توصیه می شود خرده های نان را به طور مداوم از توستر خارج کرده و آن را تمیز نگه دارید. تعمیر توستر شاید خیلی پیچیده نباشد اما باید توسط  یک تکنسین آگاه انجام گیرد.

ویژگی های نمایندگی تعمیر توستر

در زیر بخشی از خدماتی که ممکن است یک نمایندگی تعمیرات توستر به مشتریان خود ارائه کنید را بیان می کنیم.

استفاده از تعمیرکار توستر با تجربه

نمایندگی تعمیرات توستر توسط مدیران متخصص مدیریت می‌شوند. آنها تکنسین های خود را بر اساس معیارهایی همچون خوش اخلاقی، وقت شناسی، مجرب و متعهد بودن انتخاب می کنند. آنها دوره هایی را برای تکنسین ها برنامه ریزی و اجرا می کنند، تا تکنسین ها اطلاعات خود را  بروز رسانی کنند، چرا که روز به روز طراحی و تنظیمات توستر ها در حال تغییر است و آنها باید به خوبی با ساختار توستر ها آشنا شوند. اگر آنها از اطلاعات کافی برخوردار باشند می توانند مشاوره های سازنده و مفید به مشتریان خود بدهند. قطعا اگر تکنسین تخصص کافی در حیطه کاری خود را داشته باشد در عملکرد خود موفق تر خواهد بود. او با توجه به مهارتی که دارد می تواند به راحتی چالش هایی را که برای توستر به وجود می آید را برطرف کند. تجهیزات کامل یک تکنسین نشان دهند با تجربه بودن و منضبط بودن او می باشد. قطعا درطی سال ها فعالیت تجربه به او ثابت کرده است که برای تعمیرات توستر باید با تجهیزات کامل به محل مورد نظر برای تعمیر توستر برود. اگر او یکی از ابزار خود را به همراه نداشته باشد، کار تعمیر توستر به مشکل برمی خورد و تعمیر وسیله شما نیز به روز دیگری موکول خواهد شد.

صرفه جویی در وقت با بهره مندی از نمایندگی تعمیر توستر در محل

از مزیت های تعمیر توستر در محل، می توان به سرعت بالای تعمیر اشاره کرد. تکنسینی که به محل شما اعزام می شود با توجه به تجربه هایی که دارد توستر شما را در زمان اندک تعمیر می کند. البته تکنسین باید تمام تلاش خود را بکار گیرد تا آشپزخانه را تمیز نگه دارد. او سعی می کند در کنار تعمیر توستر مشاوره های لازم را برای استفاده از توستر برای شما بیان کند تا شما بتوانید با استفاده صحیح از توستر، عمر آن را افزایش دهید و برای مدت طولانی بتوانید از آن استفاده کنید. مدت زمانی که شما برای بردن توستر به تعمیرگاه باید صرف کنید را می توانید در کنار خانواده سپری کنید و تکنسین توستر شما را در محل تعمیر کند. قطعا بهتر است به جای اینکه ساعت ها در ترافیک بمانید توستر خود را به یک تکنسین در محل بسپارید تا آن را به خوبی تعمیر کند. از دیگر فاکتورهای اصلی در یک نمایندگی تعمیرات توستر می توان به تعداد تکنسین ها اشاره کرد. هرچه تعداد تکنسین ها بیشر باشند، تکنسینی که به محل شما اعزام می شود زودتر خواهد رسید. اما اگر تعداد تکنسین ها کم باشد، دیرتر به محل شما خواهد رسید، چرا که باید در طی روز تعداد زیادی توستر را تعمیر کند و همین امر منجر به خستگی او می شود، تمرکز خود را از دست می دهد و نمی تواند به درستی تعمیر توستر را انجام دهد.

تعمیرات توستر در تهران با ضمانت نامه رسمی

شما می توانید توستر خود را رایگان تعمیر کنید، البته اگر مدت زمان گارانتی توستر شما تمام نشده باشد. اما اگر گارانتی توستر شما به اتمام رسیده است، باید در مقابل تعمیر انجام شده هزینه ای را پرداخت کنید. هزینه دستمزد تکنسین ها بر اساس کاری که صورت گرفته است متفاوت می باشد. اما نگران نباشید هزینه ها طبق نرخ اتحادیه می باشد و تکنسین متناسب با کاری که انجام داده است دستمزد خود را دریافت می کند. . تکنسین به هیچ عنوان نمی تواند و نباید هزینه بیشتر از نرخ مصوب دریافت کند. اگر تکنسین کار خود را به خوبی انجام داد و شما از کار او راضی بودید می توانید مبلغ را پرداخت کنید. ممکن است یک تعمیرکار نابلد با هزینه کمتر توستر شما را تعمیر کند اما بدون شک کمتر از چند ماه مجددا دستگاه شما خراب خواهد شد. تعمیر توستر را نباید به یک فرد عادی سپرد. تعمیر توستر باید توسط تکنسین های متخصص صورت گیرد، حتی اگر هزینه بیشتری پرداخت کنید. به یاد داشته باشید هزینه ای را که بابت تعویض قطعه پرداخت می کنید، برای قطعه اصل و فابریک باشد. رضایت مشتری از اولویت های اصلی در نمایندگی تعمیرات توستر می باشد.

مشکلات رایج در تعمیر توستر

توستر از جمله لوازم خانگی است که ایجاد شدن مشکل در آن باعث ناراحتی اعضای خانواده می شود. اما این اشکالات طیف مشخصی را شامل می شود که در زیر به برخی از آنها و راه برطرف کردن آنها می پردازیم.

علت روشن نشدن توستر چیست، چرا توستر روشن نمی شود؟

 • اطمینان پیدا کنید پریز برق دارد. می توانید توستر را با یک پریز دیگر امتحان کنید. اگر با پریز دیگر دستگاه روشن شود ایراد از پریز بوده است، در غیر این صورت توستر دچار ایراد شده است.
 • اگر بر روی کابل برق ساییدگی مشاهده کردید احتمال دارد کابل برق توستر خراب شده است و باید تعویض شود.
 •  اگر توستر از جایی سقوط کرده باشد و یا آب روی آن ریخته شده باشد، المنت ها دچار آسیب شده اند.
 • خراب شدن ترموستات یکی از دلایل روشن نشدن توستر است. برای تعمیر توستر از تکنسین ماهر استفاده کنید.
 • اگر یکی از سیم‌ های اصلی در توستر از جای خود جدا شده باشد، توستر روشن نخواهد شد.
 • برای اطمینان، از سالم بودن فیوز مطلع شوید،  اگر فیوز سوخته باشد باید آن را تعویض کنید.

علت قطع شدن فیوز با روشن شدن توستر چیست؟

 • احتمال دارد یکی از سیم های داخلی توستر از جای خود جدا شده و به سیم‌های دیگر برخورد می کند که در نهایت فیوز برق قطع می شود.
 • به علت استفاده پی در پی از توستر عایق ‌های سیم های داخلی از بین رفته اند و با برخورد با یکدیگر قطع جریان برق اتفاق می افتد. با کمک از تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیرات توستر این مشکل را برطرف کنید.

مشکل بالا نیامدن نان پس از داغ شدن در توستر

 • ممکن است قسمت مکانیکی توستر دچار ایراد شده باشد. ابتدا دستگاه را از برق بکشید سپس با باز کردن بخش انتهایی توستر، سیلندر‌ها را با دست فشار دهید. این فشار موجب بازگرداندن سیلندرها به سمت بالا می‌شود.
 • سیم پیچ رله مغناطیسی سوخته است و باید تعمیر توستر با تعویض قطعه انجام شود.

علت خارج شدن دود از توستر چیست؟

 • احتمال دارد خرده های نان در زیر توستر باقی مانده اند و سوخته اند.
 • چسبیدن نان به المنت نیز تولید دود خواهد کرد. سعی کنید توستر را تمیز نگه داشته تا از ایجاد مشکلات پیشگیری کنید.

هوم خانه نمایندگی تعمیر توستر در تهران

هوم خانه با اطمینان از کیفیت تعمیر توستر ، توستر شما را ضمانت می کند، تا در صورت خرابی مجدد آن را برای شما تعمیر کند. به دلیل اینکه  توستر یکی از وسایلی می باشد که شما هر روز به آن نیاز دارید، تکنسین های مجرب هوم خانه در کمترین زمان ممکن آن را برای شما تعمیر خواهند کرد. تکنسین های هوم خانه قطعات مورد نیاز برای تعمیر توستر را فابریک و اصل تهیه کرده و برای توستر شما استفاده می کنند.

تعمیر توستر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر توستر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر توستر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر توستر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر توستر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

12 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
علی 23 فروردین 1400

سلام خسته نباشید توستر من المنت هاش مثله قبل داغ نمیشن قبلا در حدی داغ میشد ک المنت هاش قرمز میشدن اما الان فقط حرارت کمی میده دلیلش چیه!؟

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 21 اردیبهشت 1400

  سلام، المنت های توستر شما باید تعویض شود

  پاسخ دادن
avatar
علی 05 مهر 1400

سلام من یک توستر کنوود ۴ تیکه دارم و الان مشکلش اینه که پس از داغ شدن بالا نمیاد آیا قطعات کنوود دارید جهت تعمیر

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 09 مهر 1400

  سلام برای خرید قطعات باید به وبسایت آی پی یدک مراجعه کنید.

  پاسخ دادن
avatar
علی 03 اسفند 1400

تستر من در اثر گذاشتن ظروف آهنی خراب شده کجا تعمیر میکنند؟؟

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 05 اسفند 1400

  سلام. می تونید با شماره 02158941 تماس بگیرید تا تکنسین های مربوطه به شما کمک کنند.

  پاسخ دادن
avatar
مانی 19 خرداد 1401

سلام. روز بخیر توتستر من قبلا المنتاش همیشه داغ بود. الان چن دیقه داغ میشه بعد خاموش میشه و فقط گرم نگه میداره دوبار برای تعمیر دادم و کلی هزینه کردم ولی همون طوریه. خواستم بدونم درست میشه

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 21 خرداد 1401

  سلام. حتما المنت ها را تعویض کنید تا مشکل توستر شما رفع شود.

  پاسخ دادن
avatar
فاطمه سادات تقوی زاده 30 آبان 1401

سلام وقت شما بخیر آون توستر بنده جوجه گردانش کار نمیکند دلیل آن چیست و هزینه تعمیرش چقدر است

پاسخ دادن
  avatar
  homekhane3 03 آذر 1401

  سلام. موتور تایم دستگاه دچار ایراد شده است.

  پاسخ دادن
avatar
هادی افشار 25 آذر 1402

بزرگوار ما نیاز به شیشه هود سرانزو داریم، راه وشیوه تهیه داریم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

پاسخ دادن
  avatar
  homekhane3 25 آذر 1402

  درود، تصویر قطعه مورد نظر را در واتساپ به شماره 09333336936 ارسال نمایید تا در صورت موجود بودن برای شما ارسال شود.

  پاسخ دادن