تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت Bauknecht در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

یخچال باکنشت دارای آپشن ‌های جدید آبسرد کن، محفظه‌ های مشخص برای قرارگیری شیشه مایعات و سیستم تهویه می باشد. این محصول از موادی ساخته شده است که نظافت آن به سهولت انجام می شود. یخچال باکنشت نسبت به سایر یخچال ها از سر و صدای کمتری برخوردار است. اما این برند نیز مانند سایر برندها ممکن است دچار آسیب و ایرادات فنی شود. برای حل مشکل و عیب یابی نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت با تشکیل قوی ترین تیم تعمیرات، انواع خدمات مربوط به یخچال را در محل و منزل و با ضمانت 3 الی 12 ماهه خدمات ارائه می دهد.

هوم خانه برای تعمیرات یخچال باکنشت در محل تا 75 درصد در کاهش هزنیه صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی مد نظر داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی باکنشت نمی باشد، بلکه تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران است. این برند در ایران نمایندگی رسمی فعالی ندارد. چنانچه دفتر مرکزی و رسمی باکنشت در ایران دایر شد، اطلاعات لازم را به شما ارائه می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در تهران
 • تعمیر یخچال باکنشت در تهران
 • نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در محل و منزل
 • تعمیر یخچال باکنشت در تهران
 • هزینه تعمیر یخچال باکنشت در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول یخچال باکنشت
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال باکنشت
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت
در ادامه این مطلب در مورد تعمیرات یخچال باکنشت و همچنین خدمات هوم خانه مواردی را بیان می کنیم.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در تهران

مشتریانی که برای رفع عیوب یخچال خود به دنبال افرادی ماهر و تعمیرکارن مجرب هستند؛ می‌توانند از روش‌های زیر با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت خود اقدام کنند.

 • ابتدا با شماره‌های 02158941 تماس گرفته؛ زیرا این راه آسانترین شیوه برقراری ارتباط است.
 • یا در سایت ثبت‌نام کنند و مشخصات خود را وارد کرده و یا با نزدیک‌ترین شعبه خدمات تعمیر یخچال باکنشت تماس حاصل نمایند.
 • پس از تماس و اعلام مشخصات برای شما از طرف نمایندگی کد اشتراک و نام تعمیرکار ارسال می‌گردد و ظرف یک ساعت تعمیرکار در محل حاضر می‌شود.
 • بعد از اینکه مشکل یخچال برطرف شد برگه فاکتور و گارانتی را به شما داده و درباره میزان رضایت شما از خدماتی که دریافت نموده‌اید. نظرسنجی می کند.

تعمیر یخچال باکنشت در تهران

نحوه تعمیر یخچال باکنشت در تهران به شرح زیر می باشد؛ شما می توانید با تمام شعبات نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در سرتاسر شهر تهران تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر تعمیر یخچال توسط تعمیرکار با حضور در محل و منزل ثبت کنید.
تمام خدمات مربوط به یخچال در این نمایندگی، طبق یک زمان بندی مشخص در یک روز انجام می شود. تعمیرکار با تجهیزات و قطعات کامل به محل آمده تا به دلیل کسری در لوازم و قطعات، تعمیر یخچال به تعویق نیافتد.
تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه معیوب از اولویت‌ های تعمیرکار حرفه ای می باشد. از زمانی که نمایندگی تعمیرات باکنشت تأسیس شده است با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک و ضمانت یک ساله خدمات، عیب و ایرادات یخچال را در سریع ترین زمان ممکن و توسط متخصصان مجرب برطرف کرده است. جهت شفاف سازی هزینه ها، تعمیرکار در پایان کار خود فاکتور معتبر به شما ارائه می دهد.

هوم خانه خدمات تعمیر یخچال باکنشت را در محل و منزل با به روز تکنولوژی انجام می دهد.

خدمات پس از فروش  یخچال باکنشت به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون الجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش یخچال باکنشت توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر یخچال باکنشت در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت Bauknecht در محل، منزل و خانه شما

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در محل و منزل در این بخش شرح داده شده است؛ با خراب شدن یخچال خود نگران حمل و نقل آن به تعمیرگاه نباشید. نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران خود را به محل و منزل شما اعزام می کند. تعمیرکاران هرگز بدون هماهنگی قبلی به منزل و محل شما نمی آیند.

آنها ابتدا ساعت حضور را با شما تنظیم کرده و در زمان مقرر در محل حضور پیدا می کنند. زمانی که با نمایندگی باکنشت تماس می گیرید، تعمیرکار مجرب به محل شما اعزام می شود. قابل ذکر است که برای رفاه حال شما عزیزان تمامی هزینه ها طبق نرخ مصوب و زیر نظر نمایندگی می باشد.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال باکنشت در هوم خانه با ضمانت نامه معتبر 3 الی 12 ماهه سبب افزایش اعتماد مشتریان می شود.

هزینه تعمیر یخچال باکنشت در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر یخچال باکنشت در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در این قسمت شرح داده شده است. هر نوع خدماتی اعم از تعمیرات یخچال که از سوی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت ارائه می شود، در فاکتور رسمی ثبت شده و هزینه آن طبق نرخ اتحادیه حساب می شود. ارائه فاکتور دو مزیت دارد: اول این که شما از تعداد خدماتی که تعمیرکار ارائه داده است مطلع می شوید و مطابق با کار انجام شده هزینه را پرداخت می کنید.

دوم این که اگر تعمیرکار قطعاتی را تعویض کرده باشد در فاکتور ثبت می کند. بدین ترتیب شما متوجه خواهید شد که تعمیرکار با استفاده از قطعات اورجینال، قطعه معیوب را تعویض کرده است. اگر تعمیرکار در پایان کار خود به شما فاکتور ارائه ندهد یا از قطعات اصل استفاده نکرده باشد و یا قصد دارد هزینه بیشتری از شما دریافت کند، در این حالت می توانید با مرکز، تماس گرفته و مورد را گزارش دهید.

ارائه فاکتور با سربرگ شرکت سبب شفاف سازی هزین تعمیرات و عیب یابی یخچال باکنشت می شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال باکنشت Bauknecht توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

یخچال باکنشت گذشته از کیفیت ساخت و عملکرد بی نظیری که دارد ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلف، دچار خرابی شود. در این حالت می توانید سطح خرابی را بررسی کرده و در صورت داشتن تجربه فنی، آن را تعمیر کنید. چنانچه سطح خرابی دستگاه گسترده باشد، توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در تهران تماس بگیرید. از جمله مشکلات و ایرادات متداول یخچال باکنشت که در استفاده از یخچال ممکن است با آنها مواجه شوید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشکلات و ایرادات متداول یخچال باکنشت عبارتند از:

چرا یخچال صدای غیر عادی دارد؟ برای تعمیر یخچال باکنشت در چنین مواقعی چه باید کرد؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، صدای بیش از حد آن است. در صورت صدای غیرطبیعی در یخچال باکنشت باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار برد:

 • ابتدا باید مطمئن شوید که یخچال در حالت تراز قرار دارد.
 • اگر یخچال در حالت شیب دار قرار گرفته باشد دچار اختلال شده و تولید صدا می کند.
 • احتمال دارد پره های فن یخچال شکسته شده‌ است و شما متوجه این نکته نشده اید.
 • آن را بررسی کرده و در صورت مشاهده شکستگی آن را تعویض کنید.
 • امکان دارد پیچ های موتور کمی شل شده و موتور کمی جابه جا شده است.
 • با سفت کردن پیچ ها این مشکل برطرف خواهد شد.

اگر دستگاه شما صدای غیر عادی دارد، جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال باکنشت در منزل بهره مند شوید.

علت یخ زدن میوه و سبزیجات چیست؟ تعمیرکار یخچال باکنشت در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، یخ زدن میوه و سبزیجات در آن است. در صورت خراب شدن میوه و سبزیجات در یخچال باکنشت موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • اگر میوه و سبزیجات در یخچال خراب شده است، به دلیل کافی نبودن سرما در کابین یخچال است.
 • اگر هوای داخل یخچال بیشتر از ۵ درجه سانتیگراد باشد، میوه و سبزیجات خراب خواهند شد.
 • البته باید دقت داشته باشید میوه و سبزیجات در دمای صفر درجه حداکثر تا دو هفته و در دمای بین ۱ تا ۵ درجه حداکثر یک هفته تازه می مانند.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیر یخچال باکنشت در تهران تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

علت خارج  شدن هوای گرمای از زیر یخچال چیست؟ شیوه تعمیر یخچال باکنشت در این مشکل چگونه است؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، گرم بودن هوای آن است. در صورت خارج شدن هوای گرم از زیر یخچال باکنشت باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی در نظر گرفت:

 • در کنار موتور و لوله های کندانسور یخچال یک فن وجود دارد.
 • زمانی که فن شروع به کار کردن می کند هوای گرم از پشت یخچال به زیر یخچال آمده و از جلوی یخچال خارج می شود. این حالت کاملاً طبیعی است.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در محل تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال چیست؟ آموزش تعمیرتخصصی یخچال باکنشت در این مورد

یکی از مشکلات یخچال فریزر، یخ زدن مواد غذایی در آن است. در صورت یخ زدن مواد غذایی باکنشت برای تعمیرات و عیب یابی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • ابتدا تنظیم دما را بررسی کنید.
 • ممکن است بر اثر سهل انگاری، تنظیمات دما از حالت استاندارد خارج شده باشد.
 • سپس ترموستات را چک کرده و در صورت خراب شدن، آن را تعویض کنید.
 • سعی کنید مواد غذایی آبدار مانند هندوانه را در طبقات بالای یخچال و انتهای هر طبقه قرار ندهید؛ چرا که این قسمت ها از سرمای بیشتری برخوردار هستند.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در خانه تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

علت برفک زدن اواپراتور یخچال چیست؟ آموزش تعمیر یخچال باکنشت در این مورد

یکی از مشکلات یخچال فریزر، برفک زدن اواپراتور آن است. در صورت برفک زدن اواپراتور یخچال باکنشت برای تعمیرات و عیب یابی موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • ایراد در لاستیک دور درب یخچال بر اثر فرسودگی و پارگی می تواند سبب بسته نشدن درب شود و هوای گرم وارد یخچال شده و با هوای سرد برخورد کرده و برفک تشکیل شود.
 • همچنین در صورتی که مواد غذایی گرم نیز درون یخچال قرار داده شود نیز با هوای سرد برخورد کرده و برفک تولید می شود.
 • ایراد دیفراست اتوماتیک نیز سبب برفک زدن اواپراتور می شود.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیر یخچال باکنشت در محل تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

علت اتومات نکردن یخچال چیست؟ رفع ایراد یخچال باکنشت در این مورد

یکی از مشکلات یخچال فریزر، اتومات نکردن آن است. در صورت اتومات نکردن یخچال باکنشت برای تعمیر و عیب یابی موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • در صورتی که حفره در اطراف کندانسور و اواپراتور ایجاد شده باشد، گاز یخچال خالی شده و اتومات نمی کند.

علت روشن نشدن یخچال چیست؟ برای عیب یابی یخچال باکنشت در این مشکل چه کنیم؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن یخچال باکنشت باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • در صورتی که پریز و کابل برق خراب باشد یا دچار تاخوردگی یا پارگی شده باشد این امر رخ می دهد.
 • همچنین در صورتی که موتور نیم سوز شده باشد نیز یخچال روشن نمی شود.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در منزل تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

دلیل داغ شدن موتور یخچال چیست؟ جهت تعمیر یخچال باکنشت در چنین مواقعی چه باید کرد؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، داغ شدن موتور آن است. در صورت داغ شدن موتور یخچال باکنشت باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • در صورتی که دمای موتور یخچال بالا باشد، فیوز محافظتی کمپرسور باید خاموش باشد.
 • ایراد در فن می تواند سبب این امر شود.
 • همچنین باید سایر قطعات نیز چک شوند.
 • قرار دان یخچال در محیط گرم دلیل دیگر این مشکل است.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در تهران تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

از یخچال آب بیرون می اید؛ نحوه تعمیر یخچال باکنشت در این مورد

یکی از مشکلات یخچال فریزر، نشتی آب ازدرون یخچال است. در صورت نشتی آب یخچال باکنشت باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع مشکل به کار گیرید:

ایراد در پیستون و بسته شدن شیر برقی دستگاه سبب این ایراد می شود.

 • مشکل در لوله زهکشی آب نیز سبب نشتی آب می شود.
 • زیرا مسدود شدن آن مانع از تخلیه آب به سینی زیرین می شود.

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال Bauknecht باکنشت

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال باکنشت در این قسمت توضیح داده شده است؛ نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت توانسته است با استفاده از تجربیات تعمیرکاران حرفه ای خود و مدیریت صحیح، یکی از بهترین تعمیرگاه های یخچال در تهران باشد.

آنچه باعث می شود یک تعمیرکار همیشه کار خود را به درستی انجام دهد تجربه و مهارت است و این دو فاکتور فقط از راه کار مدوام و به روز کردن دانش به دست می آید. اگر تعمیرکار دانش کافی نداشته باشد نمی تواند عیب یابی را به درستی انجام دهد. یک تعمیرکار خبره و کاربلد با چند سؤال ساده اما مفید، به راحتی می تواند ایراد دستگاه را پیدا کند.

پس از عیب یابی موفق، تعمیرکار قطعه معیوب را بررسی کرده و تعمیر قطعه را انجام می دهد. در صورتی که قطعه بیش از اندازه آسیب دیده باشد یا عمر مفید قطعه به پایان رسیده باشد، تعمیرکار قطعه خراب را با استفاده از قطعه اورجینال تعویض خواهد کرد.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال باکنشت در تهران تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

تعمیرگاه مجاز هوم خانه همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر یخچال باکنشت به مصرف کنندگان خود ارائه دهد و مشتریان خود را با رضایت کامل همراهی کند؛ برای پاسخ به این پرسش که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می شوید در ادامه با ما همراه باشید.

 • در تعمیرگاه مجاز یخچال باکنشت، بعد از تعمیر دستگاه معیوب و در زمان تحویل دادن آن به مشتری، هوم خانه یک کارت گارانتی به او ارائه می هد.
 • صرفه جویی در هزینه ها و زمان.
 • استفاده از قطعات فابریک در روند عیب یابی و تعمیر یخچال باکنشت
 • سرعت در انجام فرایند تعمیرات
 • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص یخچال باکنشت
 • قیمت مناسب خدمات تعمیرات تا سقف 75 درصد

در مدت سه تا 12 ماه ضمانت نامه تعمیر یخچال باکنشت، هیچ گونه هزینه ای اضافی از مشتری گرفته نمی شود و حتی هزینه ی ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست