تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ Bloomberg در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این محصول را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

افزایش کیفیت و ارتقاء امکانات در ماشین لباسشویی بلومبرگ، این محصول را خاص و ویژه کرده است. بدنه مقاوم، حمل و نقل و جابجایی آن را آسان کرده است. این محصول دارای نمایشگر و پنل باکیفیت و کاربردی می باشد. برنامه های متنوع شستشو، موتور فوق پیشرفته و استفاده از فناوری های جدید در این محصول به خوبی رعایت شده است. این محصول علاوه بر اینکه لباس های شما را به خوبی تمیز می کند، آشپزخانه شما را نیز زیباتر می کند. در صورت بروز هرگونه ایراد در این محصول می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده کنید.

هوم خانه خدمات تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل را تا 75 درصد تخفیف ارائه می دهد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران است و نمایندگی رسمی بلومبرگ نمی باشد. این برند در ایران نمایندگی رسمی ندارد، چنانچه دفتر اصلی آن در ایران دایر شد شما را در جریان قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران
 2. تعمیر لباسشویی بلومبرگ در تهران
 3. نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در محل و منزل
 4. تعمیر لباسشویی بلومبرگ در تهران
 5. هزینه تعمیر لباسشویی بلومبرگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 6. مشکلات و ایرادات متداول لباسشویی بلومبرگ
 7. عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ
 8. هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بلومبرگ

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران

اگر از آن دسته از افرادی هستید که از ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده می‌کنید و خرابی لوازم خانگی به شدت شما را کلافه می‌کند. می‌توانید از راه‌های زیر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران در ارتباط باشید.

 • ساده‌ترین راه برای ارتباط با نمایندگی تماس با شماره 02158941 است.
 • تماس با نزدیکترین شعبه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ نیز از دیگر روش‌هاست. در صورتی که امکان تماس برای شما فراهم نیست؛ می‌توانید با ثبت‌نام آنلاین در سایت درخواست خود را اعلام نمایید.
 • پس از ثبت درخواست شما کد اشتراک و نام تعمیرکار به شماره همراهی که اعلام کرده‌اید؛ ارسال می‌گردد.
 • تعمیرکار حداکثر طی یک ساعت خود را به محل اعلام شده رسانده و مشکل ماشین لباسشویی بلومبرگ را در حضور شما برطرف می‌کند.
 • کارت گارانتی به همراه برگه فاکتور در پایان کار به شما داده می‌شود.
 • شما نیز می‌توانید در صورت تمایل برگه نظرسنجی را برای خدمات‌رسانی بهتر کارشناسان نمایندگی تکمیل نمایید.

تعمیر لباسشویی بلومبرگ در تهران

نحوه تعمیر لباسشویی بلومبرگ در تهران در ادامه شرح داده شده است؛ پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تعمیرکار زمان و تاریخ حضور خود را با شما قطعی کرده و در ساعت مقرر در محل حضور پیدا می کند.
تعمیرکار فاصله چندانی با شما ندارد. تعجب نکنید، این مجموعه به دلیل پوشش سراسری شهر تهران، تعداد زیادی تعمیرکار را استخدام کرده است. در تمام مناطق تهران، تعمیرکاران حرفه ای آماده خدمت رسانی هستند.
کیفیت خدمات و شفافیت قیمت ها، نمایندگی تعمیرات بلومبرگ را به یک نمایندگی قابل اعتماد تبدیل کرده است. تمام قطعاتی که متخصصان مجرب این مجموعه برای تعمیرات ماشین لباسشویی استفاده می کنند محصول همان شرکت بوده و دارای گارانتی می باشند.
اگر شما قطعه مورد نظر را در اختیار داشته باشید و از تعمیرکار بخواهید از آن استفاده کند، اگر تعمیرکار تشخیص دهد که قطعه تقلبی می باشد، از این کار خودداری کرده و آن را انجام نمی دهد.

خدمات رسمی پس از فروش ماشین لباسشویی بلومبرگ

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ به دنبال افرادی ماهر هستید؛ می‌توانید درخواست خود را در هوم خانه ثبت نمایید. هوم خانه نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ نیست. هوم خانه تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لوازم خانگی با استفاده از قطعات فابریک است. تعمیرکار هوم خانه مشکل دستگاه شما را در منزل شما و در حضور خودتان برطرف می‌نماید و به تمامی سوالاتی که در قسمت دیدگاه در پایین صفحه مطرح می‌نمایید؛ پاسخگو است.
همچنین در صورتی که ماشین لباسشویی بلومبرگ دارای خدمات پس از فروش و کارت گارانتی است؛ می‌توانید با تماس با شماره مندرج بر روی کارت گارانتی مشکل خود را با نمایندگی رسمی برند بلومبرگ در میان بگذارید تا آنها برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ شما چاره‌ای بیاندیشند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ Bloomberg در محل، منزل و خانه شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل و منزل در این بخش شرح داده شده است؛ از جمله مشکلاتی که ممکن است در جابجایی ماشین لباسشویی به تعمیرگاه رخ دهد ضربه خوردن و شکستگی بدنه آن می باشد.
شما می توانید به راحتی به تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ اعتماد کرده و تعمیر ماشین لباسشویی خود را به آنها بسپارید. مشاوره های ابتدایی، یک فرصت برای شما محسوب می شود.
بهتر است از این فرصت به نحو احسنت استفاده کنید. کارشناسان چند راهکار را به طور تلفنی برای شما شرح می‌ دهند. سعی کنید آنها را به درستی به کار بگیرید تا خودتان ماشین لباسشویی را تعمیر کرده و دیگر هزینه تعمیرکار را پرداخت نکنید.

هیچ چیزی بهتر از این نیست که بدون خارج کردن ماشین لباسشویی از خانه، در محل خود بمانید و در کنار تعمیرکار نمایندگی بلومبرگ نظاره گر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. از این طریق می ‌توانید کیفیت کار تعمیرکار را بسنجید، قطعات مصرفی را چک کنید و در نهایت در صورت رضایت از کار تعمیرکار، هزینه را پرداخت کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه بیان شده است؛ قطعاً شما تلاش خود را می کنید تا هزینه های کمتری را برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود پرداخت کنید.
یکی از کارهایی که می‌ توانید انجام دهید استفاده از ضمانت نامه ماشین لباسشویی می باشد. اگر از مرکز معتبری ماشین لباسشویی خود را خریداری کرده باشید، حتماً همراه آن، ضمانت نامه معتبر هم به شما ارائه می شود. اگر مدت زمان گارانتی ماشین لباسشویی شما به پایان نرسیده باشد در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ می توانید هزینه‌ های خود را کمی کاهش دهید.

اگر فکر می ‌کنید با استفاده از خدمات نمایندگی های غیر مجاز، هزینه های شما کاهش پیدا می ‌کند، بهتر است این کار را انجام ندهید. چرا که بعد از مدت کوتاهی دستگاه شما مجدداً خراب شده و باید دوباره هزینه تعمیرات را پرداخت کنید. تعمیرکاران غیرمجاز از قطعات اورجینال استفاده نکرده و خدمات خود را گارانتی و ضمانت نمی ‌کنند. شفاف سازی در قیمت ها، این اطمینان را به شما می دهد که تعمیرکاران خودسرانه هزینه ها را تعیین نمی کنند و تمامی تعرفه های خدمات هر ساله توسط اتحادیه تعیین و در اختیار نمایندگی قرار می‌گیرد.

تعرفه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

تعرفه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ به شرح جدل زیر می باشد:

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ
هزینه نصب ماشین لباسشویی بلومبرگ 370.000 تومان الی 400.000 تومان
هزینه سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ 300.000 تومان الی 350.000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ 400.000 تومان الی 700.000 تومان
هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی بلومبرگ 350.000 تومان الی 800.000 تومان
هزینه تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی بلومبرگ بستگی به ارور لباسشویی دارد.
هزینه تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی بلومبرگ 350.000 تومان الی 1.300.000 تومان
هزینه تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی بلومبرگ 350.000 تومان الی 600.000 تومان
هزینه تعویض هیدرواستارت ماشین لباسشویی بلومبرگ 350.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی بلومبرگ 300.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض میکروسوییچ ماشین لباسشویی بلومبرگ 350.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی بلومبرگ 950.000 تومان الی 1.500.000 تومان
هزینه تعویض موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ 400.000 تومان الی 1.800.000 تومان
هزینه تعویض دیگ و آبکش ماشین لباسشویی بلومبرگ 750.000 تومان الی 1.350.000 تومان
هزینه تعویض پانل ماشین لباسشویی بلومبرگ بستگی به مدل و نوع لباسشویی دارد.
هزینه تعویض خرطومی دیگ ماشین لباسشویی بلومبرگ 130.000 تومان الی 260.000 تومان

عیب یابی لباسشویی بلومبرگ

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی بلومبرگ به شرح زیر است؛ اگر می خواهید فقط یک بار هزینه تعمیرات را پرداخت کنید توصیه می‌کنیم از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده کنید.
این نمایندگی با سال ‌ها فعالیت صادقانه و استخدام صدها نیروی کار حرفه ای، تعمیرات ماشین لباسشویی شما را در زمان کوتاهی انجام می دهد. عیب یابی تأثیر مستقیمی در کاهش و افزایش هزینه های شما دارد.
تعمیرکار اگر به کار خود وارد باشد عیب یابی را به درستی انجام می دهد. تعمیر قطعه هزینه زیادی نخواهد داشت؛ اما اگر تعمیرکار ایراد را به درستی تشخیص ندهد روند تعمیر اشتباه خواهد بود و نه تنها ایراد برطرف نشده است بلکه هزینه بیشتری نیز باید پرداخت کنید.

پس از عیب یابی، تعمیرکار با تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه معیوب، کار خود را ادامه داده و با موفقیت به پایان می رساند. معمولاً تعمیرکاران بعد از پایان کار خود برای افزایش کارایی ماشین لباسشویی، راهکارهای مفیدی را به شما آموزش می دهند. بهتر است به آنها عمل کنید تا ماشین لباسشویی دیگر دچار ایراد نشود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی بلومبرگ در این بخش ارائه شده است؛ برخی از ایرادات ماشین لباسشویی به گونه ای هستند که به راحتی می توان آنها را رفع کرد.
تنها، کافی است اندکی اطلاعات فنی داشته باشید و دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی را با دقت مطالعه کنید. برای این که بتوانید این ایرادات را شناخته و با راهکارهای پیش رو آشنا شوید، توصیه می کنیم این قسمت را با دقت بالا مطالعه نمایید. زیرا در این قسمت به توضیح درباره ایرادات متداول ماشین لباسشویی و روش های تعمیر آنها پرداخته ایم.

مشکلات و ایرادات متداول لباسشویی بلومبرگ عبارتند از:

آب در ماشین لباسشویی بلومبرگ گرم نمی شود، چه اقداماتی برای تعمیر این مشکل انجام دهیم؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی گرم نشدن آب در آن است. در صورت گرم نشدن آب از ماشین لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • اگر سیم های ترموستات قطع شده باشند یا هیدرواستات خراب شده باشد آب ماشین لباسشویی گرم نخواهد شد.
 • جهت تعمیر می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده نمایید.

اگر مشکتان حل نشد با نمایندگی تعمیرات مرکزی ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل توسط هوم خانه اقدام نمائید.

تعمیرکار هوم خانه چه راهکاری را برای تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی بلومبرگ پیشنهاد می دهد؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی روشن نشدن آن است. در صورت روشن نشدن ماشین لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • ابتدا اتصال برق را بررسی کنید. ممکن است به علت تکان های ماشین لباسشویی، دوشاخه از پریز خارج شده است.
 • امکان دارد بر اثر کشیدگی، سیم برق دچار پارگی شده باشد.
 • اگر از سه راهی و محافظ استفاده می کنید اطمینان پیدا کنید که آنها سالم هستند.
 • گاهی هم ممکن است ایراد در دکمه خاموش و روشن دستگاه می باشد.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران اقدام نمائید.

علت خاموش شدن ماشین لباسشویی بلومبرگ بعد از چند دقیقه کار کردن چیست؟ آموزش تعمیر لباسشویی در این مورد

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی خاموش شدن آن بعد از چند دقیقه کار کردن است. در صورت خاموش شدن ماشین لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • ممکن است بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی در آن لباس قرار داده اید.
 • دقت داشته باشید اگر پتو، ملحفه و روتختی را در ماشین لباسشویی قرار می دهید بعد از خیس شدن، سنگین می شوند و احتمال دارد دیگ نچرخد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ باید تسمه ها را نیز بررسی کند.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران اقدام نمائید.

ماشین لباسشویی بلومبرگ بوی سوختگی می دهد، برای تعمیر چه کاری لازم است؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی بوی سوختگی آن است. در صورت انتشار بوی سوختگی در ماشین لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • دوشاخه را از پریز خارج کنید.
 • احتمال دارد به دلیل اینکه از ماشین لباسشویی بیش از اندازه استفاده کرده اید یا بیش از ظرفیت ‌آن لباس قرار داده اید، سیم پیچ های آن، آسیب دیده و بوی سوختگی می دهد.
 • دیگ ماشین لباسشویی و موتور با یک تسمه به یکدیگر متصل شده اند. اگر این تسمه پوسیده و پاره شود بوی سوختگی می دهد.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل اقدام نمائید.

به چه دلیل البسه در ماشین لباسشویی بلومبرگ تمیز نمی شود؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی عدم تمیز شستن لباس ها است. در صورت تمیز نشستن لباس ها در لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورتی که از مواد شوینده مرغوب برای شستن لباس ها استفاده نشود، انتظار نداشته باشید که لباس ها به خوبی تمیز شوند.
 • اگر بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی، لباس در دیگ بگذارید نیز به خوبی تمیز نمی شوند.
 • باید متناسب با هر پارچه ای برنامه مناسب را انتخاب کنید.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل اقدام نمائید.

چگونه مشکل سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی بلومبرگ را رفع کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی سر و صدای زیاد آن است. در صورت ایجاد صدای ناهنجار در لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • تراز نبودن ماشین لباسشویی عامل صدای ناهنجار است.
 • همچنین در صورتی که حجم لباس ها زیاد باشد ممکن است صدای غیر عادی از دستگاه پخش شود.
 • خراب بودن بلبرینگ و یا شل بودن تسمه نیز سبب صدای غیرعادی می شود.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در خانه اقدام نمائید.

درب ماشین لباسشویی بلومبرگ باز نمی شود، تعمیر این مشکل به چه صورت است؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی باز نشدن درب آن است. در صورت باز نشدن درب لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • قفل کودک لباسشویی در صورت فعال بودن، مانع از باز شدن درب می شود.
 • همچنین در صورتی که قفل یا میکروسوئیچ خراب شده باشد نیز  درب باز نمی شود.

اگر درب دستگاه شما باز نمیشود، کافی است برای حل این مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران بهره مند شوید.

چرا دیگ ماشین لباسشویی بلومبرگ به خوبی نمیچرخد؟ متخصص لباسشویی بلومبرگ در این مورد چه نظری دارد؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی نچرخیدن دیگ ماشین است. در صورت نچرخیدن دیگ لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • عملکرد موتور و تسمه را باید به دقت بررسی کنید.
 • در صورتی که موتور نیم سوز شده باشد یا موتور کامل سوخته شده باشد دیگ نمی چرخد.
 • اگر بیش از حد ظرفیت لباس در دیگ قرار داشته باشد، دیگ به خوبی نمی چرخد.
 • همچنین اگر قفل یا میکروسوئیچ درب خراب شده باشد درب بسته نمی شود و برد مانع از شروع به کار لباسشویی می شود.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل توسط هوم خانه اقدام نمائید.

از ماشین لباسشویی بلومبرگ آب نشت میکند؛ چگونه این مشکل را برطرف کنیم؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی نشت کردن اب است. در صورت نشت کردن آب از لباسشویی بلومبرگ باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • نشتی آب از ماشین لباسشویی به دلیل خراب بودن قفل درب یا میکروسوئیچ درب است.
 • همچنین در نظر داشته باشید که شلنگ تخلیه و یا شلنگ ورودی نیز سبب می شود تا از دستگاه آب نشت کند.
 • در نظر داشته باشید که خراب شدن جاپودری نیز یکی دیگر از مواردی است که سبب نشت آب می شود.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل توسط هوم خانه اقدام نمائید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در هوم خانه

تجهیزات کامل، روند تعمیرات را سرعت می بخشند. تعمیرکاران هوم خانه با تمام تجهیزات در محل حضور پیدا می کنند؛ حتی اگر از آنها استفاده نکنند. ابزارآلات پیشرفته باعث عیب یابی سریع و دقیق شده و درصد خطا را کاهش می دهند.
تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با انتخاب تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه، هم هزینه های شما را کاهش می دهد و هم مهارت خود را نشان می دهد. استفاده از قطعات اورجینال و ارائه ضمانت یک ساله خدمات از جمله خدمات ویژه در هوم خانه می باشد.

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ به شرح زیر است:

 1. ارائه خدمات تعمیرات در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 2. ارائه گارانتی معتبر
 3. ارائه قطعات اصل و فابریک

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
اسحاق 21 خرداد 1401

سلام ماشین ما بوی بدی میداد شیر تخلیه رو باز کردین شستشو کردیم حالا روشن میکنیم حرکت نداره چه کار کنیم

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 21 خرداد 1401

  سلام. لطفا مدل ماشین لباسشویی خودتون رو بفرمایید.

  پاسخ دادن