تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون

هوم خانه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر جاروشارژی بایترون را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

بایترون یکی از برندهایی است که با رعایت استانداردهای لازم به تولید جارو شارژی و سایر لوازم خانگی می‌پردازد. بایترون یک برند آمریکایی است که سال‌های زیادی است که در عرصه طراحی و تولید لوازم خانگی، فعالیت خود را ادامه می‌دهد. کیفیت یکی از مهم ‌ترین موضوعاتی است که در خرید لوازم خانگی افراد را ملزم به توجه بیشتری می‌کند. طراحان این برند با در نظر گرفتن سلایق متفاوت مردم، اقدام به تولید لوازم برقی می‌کنند. هر چقدر هم که لوازم برقی از کیفیت بالایی برخوردار باشند، این امکان وجود دارد که این وسایل دچار مشکل شوند. به همین منظور باید برای تعمیر لوازم به نمایندگی معتبر مراجعه کرد. هوم خانه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون است که تجربه زیادی در تعمیر لوازم برقی دارد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی جارو شارژی بایترون نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر جارو شارژی بایترون در تهران
 • نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در محل و منزل
 • هزینه تعمیر جارو شارژی بایترون در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول جارو شارژی بایترون
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جارو شارژی بایترون
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر جاروشارژی بایترون در تهران

خدمات تعمیر جاروشارژی بایترون در تهران به شرح زیر انجام می پذیرد:

در صورتی که از جارو شارژی برند بایترون استفاده می‌کنید و بعد از مدتی دچار مشکل شد، در اسرع وقت با نمایندگی معتبر بایترون جهت تعمیر تماس بگیرید. برای ارائه کیفیت مناسب برای تعمیر، باید متخصصان مجرب برای تعمیر آن اقدام کنند. جاروشارژی از قطعات زیادی ساخته شده است و تعمیرکار با بررسی دقیق به تعمیر آن بپردازد. در برخی موارد ممکن است که دستگاه به طور کامل خاموش شود و قابل استفاده نباشد که در این صورت باید توسط تعمیرکار تشخیص داده شود که مشکل از کدام قطعه است. مشکلاتی که معمولاً برای جارو شارژی پیش می‌آیند شامل صدای بیش از حد، کم شدن قدرت مکش، لرزش زیاد و یا خراب شدن نشانگر می‌شوند. متخصصان مجرب باید تشخیص دهند که مشکل دستگاه از کدام قطعه است.

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون تکنسین‌ های مورد نظر را به صورت تخصصی آموزش داده است تا به طور دقیق‌ تری اقدام به تعمیر جارو شارژی کنند. در برخی موارد ممکن است که تعمیر قطعه خراب بجای تعویض قطعه برای درست شدن آن کافی باشد. در برخی موارد هم رفع خرابی‌ جارو شارژی فقط با تعویض قطعه امکان‌پذیر است. به‌هرحال در صورت خرابی باید از خدمات نمایندگی‌ رسمی بایترون برای تعمیر استفاده کرد. در نمایندگی تعمیرات جاروشارژی در هوم خانه، ضمانت خدمات یک ‌ساله هم به مشتریان ارائه می‌شود تا در صورت خرابی، مجدداً تعمیرات صورت بگیرد. کیفیت مناسب تعمیرات لوازم برقی نیاز به امکانات و همچنین تخصص کافی دارد و در نمایندگی‌های معتبر هر دو مورد رعایت می‌شود. برد الکتریکی، مدارات، چراغ نشانگر، دکمه‌ها و باتری، قطعاتی از دستگاه هستند که برای تعمیر معمولاً تعویض می‌شوند. با توجه به مشکل موجود در دستگاه، یکی از قطعات باید تعمیر و یا تعویض شود.

هوم ‌خانه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در محل و منزل

خدمات هوم ‌خانه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در محل و منزل به شرح زیر ات:

در صورتی که برای تعمیرات جارو شارژی بایترون با نمایندگی تماس بگیرید، متخصصان مجرب در اسرع وقت برای تعمیر حضوری به محل مراجعه خواهند کرد. تعمیرات جاروشارژی غالباً مربوط به مشکلاتی در برد، مدارات و به طور کلی قطعات الکتریکی می‌شود. در برخی موارد با تعمیر قطعه خراب بجای تعویض قطعه هم کار تعمیرات به درستی انجام می‌شود. برای تعمیر لوازم خانگی معمولاً وسایلی که قابل حمل هستند به صورت حضوری به نمایندگی برده می‌شوند. در مواردی که امکان انتقال دستگاه به نمایندگی وجود ندارد، متخصصان مجرب نمایندگی می‌توانند با حضور در محل و منزل تعمیرات را با کیفیت مناسب انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در مواردی که امکان مراجعه حضوری باری مشتریان میسر نیست، سعی می‌کند تا در اسرع وقت متخصصان مجرب را به محل بفرستد. تنها کاری که مشتریان باید انجام دهند، این است که در هنگام خرابی دستگاه خود با یکی از نمایندگی های‌ نزدیک محل زندگی خود تماس بگیرند. البته راه‌ های دیگری هم برای برقراری ارتباط با نمایندگی‌ وجود دارد مثل سایت‌های اینترنتی. با مراجعه به سایت نمایندگی و پر کردن فرم‌ های قرار گرفته بر روی سایت، می‌توانید به راحتی مشکل لوازم خانگی خود را در میان بگذارید.

هزینه تعمیر جارو شارژی بایترون در تعمیرگاه مجاز و مرکزی

نحوه برآورد هزینه تعمیر جارو شارژی بایترون در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر است:

هزینه تعمیر لوازم خانگی به عوامل زیادی بستگی دارد. در برخی موارد ممکن است که نیاز به تعویض قطعه باشد که در این صورت هزینه تعمیر بیشتر خواهد بود. در صورت خرابی موتور هزینه تعمیر جارو شارژی بیشتر از سایر موارد خرابی است. به طور کلی موتور بخش اصلی هر وسیله‌ی برقی است و تعمیر کردن آن هم نیاز به هزینه‌ بیشتری دارد. برد دستگاه هم یکی دیگر از مواردی است که در صورت خرابی هزینه زیادی را به دوش صاحب دستگاه می‌گذارد. بدیهی است که تعویض کردن قطعات بهتر از تعمیر قطعات اصلی است. برای تعویض قطعه باید اطمینان حاصل کنید که قطعات درجه یک و متناسب با برند استفاده می‌شود. استفاده از قطعات اورجینال باعث افزایش طول عمر جاروشارژی می‌شود.

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون با هزینه‌ مناسب و مطابق با استانداردهای موجود تعمیرات جارو شارژی بایترون را انجام می‌دهند. در صورتی که از نمایندگی‌های معتبر برای تعمیر لوازم برقی خود کمک بگیرید، قطعاً از قطعات با کیفیتی برای تعویض استفاده می‌شود. در نمایندگی ‌های غیر رسمی معمولاً برای افزایش سود حاصل از تعمیر، از قطعات دسته دوم برای تعویض استفاده می‌کنند. در صورت تعمیر جارو شارژی توسط نمایندگی‌ بایترون ضمانت خدمات یک‌ ساله هم به مشتری ارائه می‌شود. در مواقعی که بعد از تعمیر دستگاه دوباره دچار مشکل شد، نمایندگی به طور کامل مسئولیت تعمیر مجدد را بر عهده می‌گیرد.

تعرفه خدمات تعمیرات جارو شارژی بایترون

هزینه تعمیر جارو شارژی بایترون در محل به شرح جدول زیر می باشد:

خدمات تعمیرات جارو شارژی بایترون هزینه تعمیر جارو شارژی بایترون
هزینه تعویض باتری جارو شارژی بایترون 240.000 تومان الی 1.200.000 تومان
هزینه تعویض موتور شارژی بایترون 250.000 تومان الی 3.000.000 تومان
هزینه تعویض برد الکترونیکی جارو شارژی بایترون 200.000 تومان الی 800.000 تومان
هزینه تعمیر برد الکترونیکی جارو شارژی بایترون 200.000 تومان الی 500.000 تومان
هزینه تعویض آداپتور جارو شارژی بایترون 80.000 تومان الی 200.000 تومان
هزینه تعمیر پلاتین های پایه جارو شارژی بایترون 60.000 تومان الی 80.000 تومان

عیب‌یابی جارو شارژی بایترون

مراحل عیب‌یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جارو شارژی بایترون به شرح زیر است:

خرابی جاروشارژی به دلایل متفاوتی امکان‌ پذیر است که توسط متخصصان مجرب، قابل تشخیص است. برای رفع مشکل دستگاه مورد نظر کافی است با نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در هوم خانه تماس بگیرید. متخصصان مجرب این نمایندگی با تشخیص سریع و درست مشکل دستگاه، تعمیر را انجام می‌دهد. تعمیرگاه مورد نظر دستگاه را باز کرده و مشکلات داخلی آن را بررسی می‌کند و در صورت نیاز به تعویض قطعه، این کار را انجام می‌دهد. استفاده از قطعات با کیفیت و برند مناسب برای تعمیر، یکی از مواردی است که کیفیت تعمیر را بیشتر می‌کند. تعمیرکار بایترون به طور کامل دستگاه مورد نظر را شناخته و با عملکرد آن آشنایی دارد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، استفاده از قطعات اورجینال می‌تواند، کیفیت تعمیر را بیشتر کند.

مشکلات و ایرادات متداول جارو شارژی بایترون

خرابی‌ جارو شارژی بایترون معمولاً بر اثر از کار افتادن قطعات مختلف آن است. نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بایترون با شناخت کاملی که از دستگاه مورد نظر دارند به تعمیر آن می‌پردازند. مشکلات قدرت مکش، روشن نشدن نشانگر، خرابی موتور، خاموش شدن دستگاه، از کار افتادن و … از مواردی هستند که ممکن است بعد از استفاده طولانی مدت از این وسیله به وجود آیند. این مشکلات عمدتاً با تعویض قطعه مورد نظر، رفع می‌شوند. بخش مهم فرآیند تعمیر جاروشارژی آگاهی پیدا کردن از مشکل موجود است. در صورت فهم درست از مشکل، به راحتی‌ می‌توان برای تعمیر آن اقدام کرد. برخی از مشکلاتی که برای جارو شارژی به وجود می‌آیند، قابل ‌پیشگیری هستند.

در صورتی به روش صحیح از جارو شارژی بایترون استفاده شود، احتمال کمتری برای بروز مشکل وجود دارد. در مواردی که افراد دیر هنگام اقدام به تخلیه مخزن دستگاه می‌کنند، مشکلات زیادی به وجود می‌آید. مخزن پر دستگاه باعث خرابی موتور می‌شود، در صورتی که می‌توان به راحتی از آن جلوگیری کرد. یکی از مشکلات عمده‌ی جارو ‌شارژی، شارژ نشدن و یا تمام شدن زود هنگام شارژ آن است. نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بایترون با متخصصان مجرب و با تشخیص مناسب اقدام به تعمیر این دستگاه می‌کنند. برای رفع مشکلات دستگاه حتماً با نمایندگی معتبر برند ارتباط بگیرید.

چرا مکش جارو شارژی بایترون ضعیف است؟

در صورت شعف در مکش دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر جارو شارژی بایترون در محل استفاده کنید:

 • محفظه دستگاه را چک کنید تا مسدود نباشد.
 • غلتک و برس دستگاه را نیز چک کنید تا مسدود نشده باشند.
 • فیلتر نیز باید چک شود تا در صورت کثیفی تمیز شده و یا تعویض شود.

جارو شارژی بایترون بوی سوختگی می دهد، برای تعمیر و رفع مشکل چه باید کرد؟

در صورت بروز بوی سوختگی در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر جارو شارژی بایترون استفاده کنید:

 • ممکن است تسمه دستگاه خراب شده باشد.
 • احتمال نیم سوز شدن و یا سوختن موتور نیز وجود دارد.
 • تعویض موتور الزاماً باید توسط تکنسین متخصص انجام شود.
 • کثیفی شدن فیلتر و موتور را نیز باید چک کنید.

علت ایجاد صدای غیرعادی در جارو شارژی بایترون از چیست، برای تعمیر چه باید کرد؟

در صورتی که صدای غیرعادی در جاروشارژی بایترون وجود دارد، برای تعمیرات و عیب یابی موارد زیر را به کار ببرید:

 • کثیفی فیلتر را در قدم اول چک کنید.
 • همچنین تجمع آشعال در لوله را نیز بررسی کنید.
 • خراب شدن بلبرینگ را هم باید کنترل نمایید.

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون انواع خدمات مربوط به جاروشارژی را در محل توسط تعمیرکاران مجرب ارائه می دهد.

دلیل گرم شدن بیش از حد جارو شارژی بایترون از چیه، برای تعمیرات و رفع عیب چه کنیم؟

در صورتی که جاروشارژی بایترون گرم شده است، باید راهکارهای زیر را برای تعمیرات به کار ببرید:

 • از دستگاه به مدت طولانی و پیوسته استفاده نکنید.
 • کثیف شدت فیلترها را نیز چک کنید.
 • پر بودن محفظه جاروشارژی نیز عاملی بر این ایراد است.

در صورتی که جاروشارژی بایترون داغ می شود و مشکل رفع نمی شود، با نمایندگی مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

تعمیرکار هوم خانه چه نظری در مورد شارژ نشدن باتری جارو شارژی بایترون دارد؟

در صورتی که باتری جاروشارژی بایترون شارژ نمی شود، موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی دستگاه به کار ببرید:

 • از سالم بدون پریز مطمئن شوید.
 • سیم دو شاخه و پایه شارژ دستگاه نیز باید چک شوند.
 • خود باتری نیز گاها با ایراداتی روبرو می شود.

در صورتی که مشکل جاروشارژی بایترون حل نشد، با نمایندگی مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

چرا باتری جارو شارژی بایترون خراب می شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت خرابی باتری جارو شارژی بایترون به نکات زیر دقت کنید:

 • ممکن است طول عمر باتری به اتمام رسیده باشد.
 • ولتاژ برق ورودی به دستگاه را نیز چک کنید.
 • کیفیت شارژر را نیز چک کنید.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون با استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر این دستگاه کار تعمیر را به صورت اصولی و درست انجام می‌دهند. نمایندگی هوم خانه بعد از تعمیرات ضمانت یکساله خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که اطمینان خاطر را در آن‌ها ایجاد می‌کند. متخصصان مجرب این نمایندگی با داشتن تجربه ‌ی کافی در مدت زمان کم تعمیر دستگاه را انجام می‌دهند. این نمایندگی معتبر با استفاده از قطعات اورجینال توانسته است تا اطمینان و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

در تعمیر لوازم خانگی به افراد متخصص نیاز است و هوم خانه با داشتن متخصصان مجرب توانسته است تا رضایت مشتریان خود را جلب بکند. استفاده از جارو شارژی در مدت زمان زیادی انجام می‌شود و این موضوع باعث می‌شود تا اغلب دچار مشکل شوند. جهت تعمیر آن باید به نمایندگی تعمیرات ‌بایترون مراجعه کرد و یا اینکه از طریق تماس با نمایندگی، درخواست مراجعه حضوری نمایندگی را داشته باشید اما معمولاً به دلیل قابل حمل بودن جارو شارژی، مشتریان به تعمیرگاه ‌ها مراجعه می‌کنند. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات بایترون در شهر تهران، در تلاش است که خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی بایترون در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست