تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا را در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب و با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

با پیشرفت تکنولوژی و نیازهای روزمره برای نظافت منزل مستلزم وجود یک جاروبرقی می باشد. وسایل و لوازم خانه از جمله جاروبرقی توسط شرکت های مختلف داخلی و خارجی تولید و ارائه می شوند که این انتخاب را برای مشتریان سخت می کند. انتخاب برند خوب از مسائل مهم در خرید جاروبرقی می باشد تا کیفیت جاروبرقی خوب باشد. البته در این میان خدمات پس از فروش آن نیز مطرح است. اسنوا یک شرکت داخلی است که محصولات خانگی از جمله جاروبرقی را با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش تولید می کند. شرکت هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا را در اختیار داشته و خدمات پس از فروش را به شما عزیزان ارائه می دهد.

هوم خانه تعمیرگاه جاروبرقی اسنوا تا 75 درصد در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی مد نظر داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی اسنوا نمی باشد، بلکه تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران است برای ارتباط با نمایندگی رسمی این برند به سایت مربوطه مراجعه کنید.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر جاروبرقی اسنوا در تهران
 • تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی اسنوا در محل و منزل
 • هزینه تعمیر جاروبرقی اسنوا در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی اسنوا
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جاروبرقی اسنوا
 • هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر جاروبرقی اسنوا در تهران

در ادامه به تعمیر جاروبرقی اسنوا در تهران می پردازیم:

شرکت اسنوا به عنوان یک برند نام آشنا در کشور، دارای نمایندگی های بسیاری برای خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات خود در کل کشور و بخصوص در تهران است. تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا دارای شعب متعددی در سطح شهر تهران و مناطق مختلف تهران است. ازدیاد این شعب دو مزیت مهم دارد اولاً اینکه درصورت هر گونه مشکل و نیاز به خدمات پس از فروش به راحتی با مراجعه به نزدیک ترین شعبه مشکل شما حل خواهد شد و دوماً در کوتاهترین زمان کار تعمیر با کیفیت بالایی انجام خواهد گرفت.

درصورتی که شما عزیزان امکان مراجعه حضوری به شعب این نمایندگی برای تعمیرات جاروبرقی خود را ندارید می توانید از روش های غیر حضوری نیز اقدام بکنید. در مراجعه غیر حضوری با رفتن به سایت اینترنتی این شرکت می توانید سفارشات تعمیرات خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با شماره تماس های این مرکز تماس حاصل کرده و ثبت سفارش را انجام دهید. لازم به ذکر است که تماس های شما عزیزان توسط متخصصان مجرب پاسخ داده شده و شما می توانید از مشاوره رایگان برای تعمیر جاروبرقی بهرمند شوید.

برای تماس با کارخانه اسنوا می توانید از سامانه پیامکی 30003435 استفاده کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در محل و منزل

خدمات تعمیرات جاروبرقی اسنوا در محل و منزل به شرح زیر است:

تعمیرگاه مجاز تعمیرات اسنوا در راستای مشتری مداری و رفاه مشتریان عزیز خدمات تعمیرات جاروبرقی را در محل و منزل انجام می دهد. بنابراین شما بدون هیچ دغدغه و مشکلی می توانید با متخصصان این مرکز تماس گرفته و یا از طریق سایت، سفارش خود را به ثبت رسانده و تقاضای تعمیر در محل و منزل را بکنید.

با این کار تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا متخصصان مجرب خود را در فاصله کوتاه و با هماهنگی شما عزیزان به محل و منزل شما خواهد فرستاد. متخصصان مجربی که دوره ها و راهکارهای تعمیر جاروبرقی اسنوا در محل و منزل را آموزش دیده اند باید تعمیرات خود را بصورت دقیق انجام دهند. برای اطمینان از تعمیرات سالم، ضمانت نامه یک ساله خدمات تعمیرات را به مشتری می دهند. با این کار مشتری به صحت تعمیرات اطمینان کرده و درصورت هرگونه مشکل بعدی می تواند با گارانتی مشکل را بصورت رایگان رفع نماید.

هزینه تعمیر جاروبرقی اسنوا در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر جاروبرقی اسنوا در تعمیرگاه مجاز و مرکزی به شرح زیر محاسبه می شود:

برای مشتریان کیفیت تعمیر و هزینه آن می تواند حائز اهمیت باشد. با انجام تعمیر در تعمیرگاه های مجاز و مرکزی علاوه بر اینکه از صحت کیفیت تعمیرات مطمئن خواهید بود، از هزینه های تعمیر نیز رضایت خواهید داشت. زیرا در تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا هزینه های برآوردی بر حسب قیمت های مصوب در اتحادیه تعیین می شود.

شفاف سازی هزینه برآوردی از دیگر مزیت های مهم تعمیرگاه مجاز اسنوا می باشد. به این ترتیب که بعد از دریافت سفارش مشکل جاروبرقی شما شناسایی می شود و هزینه تعمیر آن در پیش فاکتوری به شما داده می شود. مطابق این پیش فاکتور شما قیمت های برآوردی را مشاهده کرده و تمامی مراحل برای شما مشخص می شود. درصورتی که شما رضایتی از هزینه برآوردی ندارید می توانید عملیات تعمیر را متوقف نمایید. اما با توجه به منصفانه بودن هزینه ها می توانید رضایت خود را برای انجام تعمیرات اعلام کرده و کار تعمیرات آغاز خواهد شد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول در جاروبرقی اسنوا عبارتند از :

رخداد هر گونه مشکل در جاروبرقی نشانه خرابی و نیاز به تعمیر تخصصی در آن نیست. بلکه در این میان برخی از مشکلات و ایرادات متداول نیز ممکن است وجود داشته باشد که با ترفند های ساده ای قابل تعمیر باشند. از طرفی اطلاعات نادرست در استفاده از جاروبرقی نیز می تواند باعث بروز مشکلات و ایراداتی گردد. برای استفاده صحیح از جاروبرقی می توانید از دفترچه راهنمای آن کمک بگیرید. در این بخش از مقاله برخی از ایرادات و مشکلات متداولی در جاروبرقی که ممکن است برای آن اتفاق بیافتد بیان شده و ترفند های ساده ای برای حل آن ها آمده است. در صورتی که مشکل بوجود آمده مشکل جدی است، تعمیر جاروبرقی خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا بسپارید.

در ادامه مشکلات و ایرادات متداول در جاروبرقی اسنوا را با هم مرور می کنیم:

علت نداشتن مکش قوی جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه تعمیر و عیب یابی کنیم؟

یکی از مهمترین مسائل و مشکلات نداشتن مکش قوی جاروبرقی اسنوا است. این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد که متداول ترین آن:

 • علت پر بودن کیسه جاروبرقی اسنوا: بر روی برخی از جاروبرقی ها علائم هشدار دهنده برای پر بودن کیسه گذاشته شده است. ولی در برخی مدل ها اینگونه نیست و باید همواره آن را چک کرد تا پر نباشد. همچنین در صورت سوراخ بودن کیسه هوا نیز باید تعویض گردد تا مکش دستگاه را پایین نیاورد.
 • مشکل انسداد در خرطومی جاروبرقی اسنوا: گاهی اوقات آشغالی در خرطومی گیر کرده و باعث انسداد آن و کم شدن قدرت مکش می شود. انسداد خرطومی را باید رفع کرد تا مشکل از بین برود.
 • مسدود شدن فیلتر و برس جاروبرقی اسنوا: فیلتر و برس جاروبرقی درصورتی که توسط گرد و غبار و مو یا آشغال مسدود شده باشد باعث کم شدن قدرت مکش خواهد شد. پس هرازگاهی آن را در آورده و تمیز نمایید.
 • وجود شکاف در مسیر جریان مکش جاروبرقی اسنوا: هرگونه سوراخی در لوله جاروبرقی قدرت مکش آن را کم خواهد کرد. معمولاً در صورت سوراخ شدن لوله، جاروبرقی پر سر و صدا می شود. در صورت سوراخ بودن لوله باید آن را تعویض کنید.

علت بلند شدن دود و بوی سوختگی از جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه تعمیرات و عیب یابی کنیم؟

در صورت ایجاد بوی سوختگی در دستگاه، به نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی اسنوا دقت نمایید:

 • بوی سوختگی و بلند شدن دود در جاروبرقی اسنوا نیز دلایل متعددی دارد که اصلی ترین آن خراب شدن بلبرینگ جاروبرقی اسنوا است.
 • فرسودگی و خرابی بلبرینگ موجب سوختگی یا نیم سوز شدن موتور جاروبرقی اسنوا می شود و همین باعث بوی سوختگی و دود در جاروبرقی اسنوا می شود.
 • از دیگر دلایل بلند شدن دود و بوی سوختگی این است که اگر انسدادی در جاروبرقی اسنوا باشد که مانع از عمل کردن تسمه جاروبرقی اسنوا شود بوی سوختگی از تسمه نیز می تواند باشد.
 • در نهایت سیم کشی جاروبرقی اسنوا را نیز باید چک کرد. زیرا فشار زیاد به جاروبرقی اسنوا با کار یکسره و مداوم باعث داغ شدن سیم و ایجاد سوختگی خواهد شد که ممکن است خطرناک باشد. برای رفع این ایراد از تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا کمک بگیرید.

علت صدای بلند جاروبرقی یا صدای ناهنجار در جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیر کنیم؟

در صورت ایجاد صدای زیاد در دستگاه، به نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی اسنوا دقت نمایید:

 • مشکل سر و صدای زیاد می تواند از خرابی پروانه ها، خرابی بوش و همچنین بلبرینگ جاروبرقی باشد که باید تعمیر گردد.
 • همچنین گرفتگی در اتصالات و اجزای جاروبرقی نیز می تواند باعث صدای ناهنجار در جاروبرقی باشد.
 • پس باید اتصالات و اجزای جاروبرقی را به دقت بررسی کنید. در صورتی که نیاز باشد به تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا مراجعه نمایید.

چنانچه مشکل دستگاه حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

علت یکسره کار کردن موتور جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیرات کنیم؟

در صورت یکسره شدن کارکرد دستگاه، به نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی اسنوا دقت نمایید:

 • خراب شدن دیمر جاروبرقی باعث کارکرد یکسره جاروبرقی خواهد شد.
 • خرابی این قطعه بیشتر به دلیل این است که دیمر را بصورت مداوم در درجه و دور آخر قرار می دهند.
 • اگر دیمر خراب شده باشد باید آن را تعمیر کرد. برای جلوگیری از خراب شدن دوباره آن توصیه می شود که مدت زمان کمی از دور آخر آن استفاده گردد.

چنانچه مشکل دستگاه حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

مشکل کار نکردن جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه عیب یابی و رفع عیب کنیم؟

در صورت کار نکردن دستگاه، به نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی اسنوا دقت نمایید:

 • اگر جریان برق وجود دارد مشکل می تواند از کیت الکترونیکی جاروبرقی باشد یا می تواند در زغال های جاروبرقی مشکل ایجاد شده باشد.

بخاطر تخصصی بودن این مشکل توصیه می شود تعمیر آن را به متخصصان این کار در تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا بسپارید.

دلیل داغ شدن جاروبرقی اسنوا چیست؟ روند تعمیرات و عیب یابی به چه صورت است؟

در صورت داغ شدن دستگاه از موارد زیر برای تعمیرات جاروبرقی اسنوا استفاده نمایید:

 • داغ شدن جاروبرقی اسنوا یک دلیل عمده داد که آن هم وارد شدن فشار زیادی به موتور دستگاه می باشد.
 • در صورت کار کردن زیاد و پیوسته این دستگاه و همچنین گیر کردن یک قطعه در لوله های آن ممکن است این مشکل به وجود آید.
 • برای جلوگیری از بروز ایرادات بعدی دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید تا خنک شود.

در صورت رفع نشدن مشکل، با خدمات تعمیرات جاروبرقی اسنوا هوم خانه تماس بگیرید.

علت خراب شدن چرخ های جاروبرقی اسنوا چیست و چگونه برای تعمیرات و رفع مشکل باید اقدام شود؟

در صورت خراب شدن چرخ های دستگاه از موارد زیر برای تعمیرات جاروبرقی اسنوا استفاده نمایید:

 • چرخ های جاروبرقی اسنوا از جنس پلاستیک می باشند. این چرخ ها در صورت کشیده شدن روی سطح ناصاف مانند سرامیک و یا برخورد با اجسام سفت در معرض شکستن قرار دارند.
 • برای رفع این عیب می توانید از چرخ های جدید فابریک جاروبرقی اسنوا استفاده نمایید.

هوم خانه تامین کننده قطعات فابریک برند اسنوا در تهران می باشد.

مشکل جمع نشدن سیم جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه می توان تعمیرات و رفع ایراد نمود؟

در صورت جمع نشدن سیم دستگاه از موارد زیر برای تعمیر جاروبرقی اسنوا استفاده نمایید:

 • این ایراد ممکن است به دلیل پارگی سیم باشد. همچنین شکستگی قطعات ریز سیم جمع کن نیز باعث بروز این عیب خواهند شد.

در این مواقع می بایست از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی اسنوا در تهران کمک بگیرید.

دلیل خاموشی خودکار جاروبرقی اسنوا چیست؟ چگونه رفع عیب و تعمیرات کنیم؟

در صورت خاموشی خودکار دستگاه از موارد زیر برای تعمیرات جاروبرقی اسنوا استفاده نمایید:

 • سه قطعه اصلی در جاروبرقی در صورت خرابی باعث خاموشی ناگهانی آن می شوند. کلکتور، زغال و کیت های الکترونیکی.
 • همچنین داغ شدن زیاد موتور جاروبرقی نیز باعث می شود تا ترموستات دستگاه دستور خاموشی این دستگاه را صادر نماید.
 • برای رفع عیب می توانید تا چند ساعت دستگاه را خاموش نمایید.

در صورت رفع نشدن مشکل، می توانید دلیل خاموشی خودکار جاروبرقی اسنوا را توسط تعمیرکار مجرب و متخصص هوم خانه به دست آورید.

عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مراحل عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جاروبرقی اسنوا به شرح زیر است:

تعمیرکاران و متخصصان جاروبرقی اسنوا در نمایندگی ها در راستای جلب رضایت مشتری جاروبرقی را عیب یابی کرده و اصل تعمیر قطعه خراب به جای تعویض آن را در اولویت کار خود قرار می دهند. بنابراین با مهارتی که دارند تمرکز خود را بر روی تعمیر قطعه خراب و فابریک دستگاه می گذارند. با این کار هزینه تعمیرات کمتر خواهد شد. زیرا تعمیر فقط یک قطعه خراب هزینه کمی نسبت به تعویض آن خواهد داشت. همچنین کیفیت کار تعمیرات نیز بالا خواهد رفت. چون قطعه اصلی و فابریک دستگاه به جای خود باز خواهد گشت. اما ممکن است قطعه فابریک دیگر قابل تعمیر نباشد و بطور کامل از بین رفته باشد. در چنین حالتی تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا قطعه اورجینال جاروبرقی را تهیه کرده و این قطعه اورجینال را بر روی جاروبرقی نصب خواهند کرد تا کمترین افت در کارکرد دستگاه را شاهد باشید.

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا به شرح زیر است:

از آن جایی که وسایل الکتریکی می توانند آسیب پذیر باشند و خراب شوند، نمایندگی هایی برای ارائه خدمات پس از فروش آنها در نظر گرفته شده است. برخی از این مشکلات متداول بوده و به سادگی قابل حل هستند که به آنها و راهکار حل مشکل اشاره شده است. در مورد مشکلات جدی تر نیز هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا با متخصصان مجرب و داشتن نمایندگی های زیاد با سابقه کاری بیش از 50 سال، مشکلات و ایرادات شما عزیزان را حل خواهد کرد. تکنسین های آن با حضور در محل و منزل و ضمانت یک ساله ی خدمات و تعمیر دستگاه با استفاده از قطعات اورجینال مشکلات جاروبرقی شما را به سرعت رفع می کنند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست