تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو LETO در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر اجاق گاز لتو را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

اجاق گاز‌های امروزی از نظر جنس، ظاهر و کارایی بسیار متنوع ‌هستند. اجاق گاز هوشمند و قابل برنامه‌ ریزی لتو، دارای فندک، ترموکوپل و شعله‌ هایی برای ظروف بزرگ می باشد. این محصول بسیار زیبا و مقاوم است و مواد غذایی روی سطوح آن نمی چسبد و به راحتی تمیز می شود. اگر اجاق گازی که خریداری کرده اید از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، باید هزینه تعمیرات زیادی را متحمل شوید. با حضور تعمیرکار حرفه ای در محل می توانید زمان خود را صرف امورات دیگر کنید. هوم خانه نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو برای جلب اعتماد مشتریان خود فاکتور معتبر همراه با ضمانت یک ساله خدمات ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در محل تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی اجاق گاز لتو نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر اجاق گاز لتو در تهران
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در محل و منزل
 • هزینه تعمیر اجاق گاز لتو در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول اجاق گاز لتو
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار اجاق گاز لتو
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر اجاق گاز لتو در تهران

اگر تعداد تعمیرکاران یک نمایندگی در حد مطلوب باشد تعمیرکار به موقع در محل حضور پیدا می کند. اگر تعداد تعمیرکاران کم باشد تعمیرکار به دلیل اینکه در طی روز، سرویس های مختلفی را انجام داده است دچار خستگی شده و این خستگی منجر به از دست دادن تمرکز و در نهایت شکست پروسه تعمیر اجاق گاز می شود. اگر ساکن شهر تهران هستید می توانید برای تعمیر اجاق گاز خود از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو استفاده کنید. خوشبختانه این مجموعه در تمام مناطق شهر تهران، شعبات خود را گسترش داده و تعداد بسیار زیادی از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب را به خدمت گرفته است.

تعمیرکار از نزدیک ترین شعبه، در زمان تعیین شده از سوی شما، در محل حضور پیدا می‌ کند. برخی از تعمیرکاران نامعتبر خدماتی که ارائه می‌ دهند را ضمانت نمی ‌کنند. چرا که قطعاتی که استفاده می‌ کنند تقلبی بوده و در آینده ای نه چندان دور مجدداً خراب می شوند. اما تعمیرکاران این مجموعه طبق تعهدی که به نمایندگی تعمیرات لتو برای استفاده از قطعات اورجینال دارند هرگز نمی توانند از قطعات تقلبی استفاده کنند.

تعمیر اجاق گاز لتو در تهران توسط تعمیرکاران مجرب، متعهد و آموزش دیده هوم خانه انجام میگردد.

خدمات پس از فروش  اجاق گاز لتو به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش اجاق گاز لتو توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر اجاق گاز لتو در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو LETO در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در محل و منزل به شرح زیر است؛ قطعاً با آمدن تعمیرکار به محل، هزینه ‌های شما کاهش پیدا می ‌کند. چرا که هزینه حمل و نقل به تعمیرگاه را دیگر پرداخت نخواهید کرد. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو با توجه به تجربه و مهارتی که دارند می ‌توانند علاوه بر تعمیر اجاق گاز، مشاوره و اطلاعات مفیدی را در خصوص نگهداری و نظافت اجاق گاز در اختیار شما قرار دهند. زمانی که تعمیرکار در محل، مشغول به تعمیر اجاق گاز می باشد می توانید با نظارت بر کار او، کیفیت کار را ارزیابی کنید.

همچنین اگر قطعه ای را تعویض می کند از اصل و تقلبی بودن آن مطمئن شوید. زمانی که شما با کارشناس این مجموعه تماس بگیرید می توانید تا حدودی از تعرفه خدمات اطلاع پیدا کنید. اما در نهایت این تعمیرکار است که بعد از عیب یابی اجاق گاز مراحل تعمیر را شرح داده و هزینه های احتمالی را بیان می کند.

هزینه تعمیر اجاق گاز لتو در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر اجاق گاز لتو در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در ادامه تشریح شده است. اگر برای خرید اجاق گاز بسیار حساس هستید، بهتر است برای انتخاب نمایندگی ‌تعمیرات اجاق گاز نیز این حساسیت را داشته باشید. انتخاب یک نمایندگی معتبر و مجاز، می تواند خیال شما را از هر حیث آسوده کند. اگر تعمیر اجاق گاز لتو را افراد نابلد انجام دهند، ممکن است شما را متحمل پرداخت هزینه ‌های بیشتر کنند. تعمیرکاران توانای نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو با هدف کاهش هزینه های شما، عیب یابی و تعمیر را به طور دقیق انجام می دهند.

اگر تعمیرکاری مهارت کافی نداشته باشد بلافاصله قطعه معیوب را تعویض خواهد کرد در صورتی که اولویت کار تعمیرکار ماهر، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه است. هزینه هایی که شما برای تعمیر اجاق گاز خود در نمایندگی لتو پرداخت می کنید طبق نرخ مصوب است. فاکتوری که از سوی تعمیرکار برای شما صادر می شود با توجه به خدماتی است که تعمیرکار ارائه داده است.

تعرفه خدمات تعمیرات اجاق گاز لتو

هوم خانه تعرفه هزینه های تعمیر اجاق گاز لتو را برای شما در ادامه آورده است:

خدمات تعمیرات اجاق گاز لتو هزینه تعمیر اجاق گاز لتو
تعویض ترانس اجاق گاز لتو 80.000 تومان الی 190.000 تومان
تعویض بوبین اجاق گاز لتو 45.000 تومان الی 70.000 تومان
تعویض سیم ترموکوبل 45.000 تومان الی 75.000 تومان
تعویض سر شعله اجاق گاز لتو 40.000 تومان الی 400.000 تومان
تعویض ولوم، تنظیم هوا و فنجونی اجاق گاز لتو 30.000 تومان الی 150.000 تومان
تعویض چینی فندک اجاق گاز لتو 35.000 تومان الی 65.000 تومان
تعویض شیشه اجاق گاز لتو 95.000 تومان الی 395.000 تومان
کارشاسی و عیب یابی اجاق گاز لتو 85.000 تومان الی 95.000 تومان

عیب یابی اجاق گاز لتو

عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز لتو به شرح زیر است؛ در عیب یابی اجاق گاز، داشتن تمرکز بسیار مهم است. زمانی که تعمیرکار از نظر روحی و روانی در وضعیت مناسبی باشد می ‌تواند عیب یابی را با سرعت زیاد و بسیار دقیق انجام دهد. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو پس از عیب یابی، با بررسی تمام جوانب قطعات را مورد بررسی قرار می‌ دهد. اگر قطعه معیوب عمر مفید خود را کرده باشد یا هزینه تعمیر بیشتر از هزینه تعویض باشد و یا خرابی در حدی باشد که پس از تعمیر مجدداً قطعه از همان ناحیه دچار آسیب ‌شود، تعمیرکار تصمیم به تعویض قطعه می گیرد.

یک تعمیرکار حرفه ای با حضور رد محل و منزل، تجهیزات کامل را با خود به همراه دارد. قطعاتی که او برای تعویض قطعه معیوب در اختیار دارد توسط نمایندگی تهیه شده و تعمیرکار نمی تواند قطعاتی را که خود تهیه کرده است، استفاده کند. شما می توانید در این نمایندگی اجاق گاز خود را رایگان تعمیر کنید، البته اگر مدت زمان گارانتی شما به اتمام نرسیده باشد. اما اگر مدتی از تاریخ گارانتی اجاق گاز شما گذشته است این نمایندگی همچنان خدمات خود را برای تعمیر اجاق گاز ارائه می ‌دهد.

 بررسی مشکلات و ایرادات متداول اجاق گاز لتو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول اجاق گاز لتو در ادامه شرح داده شده است؛ اگر با بررسی ایرادات در اجاق گاز، نتوانستید آنها را بدون حضور تعمیرکار برطرف کنید، از خدمات در محل نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو استفاده کنید. با حضور تعمیرکار اجاق گار در محل، می توانید سوالات و ابهامات خود را در مورد حفظ و نگهداری اجاق گاز از تعمیرکار پرسیده و تعمیرکار با توجه به تجربه و تعهدی که دارد تمام سوالات شما را پاسخ می دهد.

علت روشن نشدن شعله اجاق گاز لتو چیست؟

یکی از مشکلات اجاق گاز، روشن نشدن گاز میباشد. در صورت روشن نشدن شعله اجاز گاز لتو، موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار ببرید:

 • اگر منافذ مشعل به دلیل لایه ای از چربی و مواد غذایی مسدود شده باشد اجازه نمی دهند که شعله ای تشکیل شود.
 • با یک برس و کمی مواد تمیز کننده منافذ مشعل ها را تمیز کنید.

در صورتی که شعله اجاق روشن نمی شود، با نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات اجاق گاز لتو در تهران تماس بگیرید.

علت طولانی شدن زمان روشن شدن شعله اجاق گاز لتو چیست؟

در صورتی که زمان روشن شدن شعله اجاق گاز لتو طولانی شده است، برای تعمیرات و رفع عیب موارد زیر را به کار ببرید:

 • اگر زمانی که مشعل اجاق گاز را روشن می کنید زمان زیادی نیاز خواهید داشت تا شعله روشن بماند این، نشان دهنده خراب شدن ترموکوپل می باشد.

در صورت حل نشدن مشکل با نمایندگی تعمیرات مرکزی اجاق گاز لتو در خانه تماس بگیرید.

علت یک دست نبودن شعله اجاق گاز لتو چیست؟

در صورتی که شعله اجاق گاز لتو یکدست نیست، موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • اگر تنظیم هوا دچار ایراد شده باشد، حرارت به یک اندازه در مشعل ایجاد نمی شود.
 • گاهی ممکن است به دلیل انسداد منافذ مشعل با مواد غذایی و چربی، حرارت یکنواختی را شاهد نباشیم.
 • اگر مشعل های اجاق گاز خود را به تازگی شسته اید، ممکن است با ورود آب به منافذ مشعل ها، مسیر جریان گاز مسدود شده و شعله ها به طور یکسان روشن نمی شوند.
 • اجازه دهید مشعل ها کاملاً خشک شود سپس از اجاق گاز استفاده کنید.

اگر شعله های دستگاه شما یکدست نمیباشد، بهتر است جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر گاز لتو بهره مند شوید.

علت گرم شدن بیش از حد شعله اجاق گاز لتو چیست؟

در صورت گرم شدن بیش از حد شعله برای رفع ایراد و تعمیرات اجاق گاز لتو چه می توان کرد:

 • اگر احساس می کنید شعله های اجاق گاز بیش از اندازه گرم هستند نشان دهنده خراب شدن ترموستات می باشد.
 • تعمیرکار حرفه ای نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو با بررسی این قطعه، در صورت نیاز آن را تعویض خواهد کرد.
 • تعمیرکاران این مجموعه از قطعات اورجینال برای تعویض قطعه استفاده می کنند.

چنانچه مشکل گرم شدن بیش از حد شعله اجاق گاز لتو حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی فر گاز لتو در تهران تماس بگیرید.

علت کم شدن شعله اجاق گاز لتو چیست؟

یکی از مشکلات گاز، کم و کوتاه بودن شعله های گاز است. در صورت کم شدن شعله اجاق گاز لتو موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • برای تهیه غذا، ولوم اجاق گاز را در حد بسیار بالایی قرار می دهید، اما شعله کمی ایجاد می شود.
 • از دلایل اصلی کم شدن شعله، انسداد منافذ مشعل می باشد.
 • چربی و مواد غذایی می توانند این منافذ را مسدود کنند. نظافت مشعل ها را هرگز فراموش نکنید.
 • گاهی ممکن است گاز شهری دچار افت شده است و شعله زیادی تشکیل نمی شود.
 • می ‌توانید شیلنگ گاز را بررسی کنید تا از نشت نکردن گاز اطمینان پیدا کنید.

اگر شعله های دستگاه شما کم شده است، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیر فر گاز، اجاق گاز توکار یا مبله و رومیزی لتو تماس حاصل نمایید.

علت جرقه نزدن اجاق گاز لتو چیست؟

یکی از مشکلات گاز، جرقه نزدن گاز است. در صورت جرقه نزدن اجاق گاز لتو راهکارهای زیر را برای تعمیرات و رفع ایراد انجام دهید:

 • ممکن است به دلیل خراب شدن ترانس جرقه و یا خراب شدن سیم ها، در فندک جرقه ایجاد نمی شود.
 • البته گاهی ممکن است کلید فندک دچار ایراد شده است.

در صورت حل نشدن مشکل جرقه نزدن میتوانید با تعمیرکار نمایندگی مجاز اجاق گاز لتو در محل تماس بگیرید.

علت نرسیدن گاز به اجاق گاز لتو چیست؟

یکی از مشکلات گاز، نرسیدن گاز به اجاق گاز است. در صورت نرسیدن گاز به اجاق گاز لتو راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • ابتدا اطمینان پیدا کنید که گاز منطقه دچار قطعی نشده است.
 • امکان دارد قطعات داخلی ولوم اجاق گاز دچار آسیب شده اند و گاز را به مشعل انتقال نمی دهند.

برای رفع مشکل نرسیدن گاز به دستگاه خود میتوانید از خدمات تعمیرکار نمیاندگی تعمیر گاز لتو در تهران بهره مند شوید.

علت انتشار بوی گاز در محیط اجاق گاز لتو چیست؟

یکی از مشکلات گاز، انتشار بوی گاز است. در صورتی که بوی گاز از اجاق لتو منتشر می شود، برا تعمیر و رفع عیب موارد زیر را انجام دهید:

 • با استشمام بوی گاز در محیط، ابتدا پنجره ها را باز بگذارید تا هوا جا به جا شود.
 • مسیر ورود گاز از شیر اصلی گاز به شیلنگ و از شلنگ به بدنه اجاق گاز را بررسی کنید.
 • ممکن است با شل شدن بست ها، گاز نشت پیدا کند. با تهیه کمی کف صابون، می توانید از وجود نشت گاز مطلع شوید.
 • پس از پایان کار خود با اجاق گاز، ولوم های شیر گاز را تا انتها ببندید و اطمینان پیدا کنید که ولوم ها سالم هستند.
 • گاهی ممکن است شما ولوم ها را تا انتها بسته اید، اما به دلیل خرابی در ساختار، همچنان از منافذ مشعل ها گاز خارج می شود.

اگر بوی گاز به مشام شما میخورد، سریعا جهت عیب یابی و رفع مشکل با خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات فرگاز لتو در تماس باشید.

خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو یا تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو به شرح زیر است؛ هدف هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو، راضی نگه داشتن مشتریان خود می باشد. استخدام متخصصان مجرب، ارائه خدمات در محل، استفاده از قطعات اورجینال و دریافت هزینه ها طبق تعرفه های اتحادیه، از جمله مواردی است که این نمایندگی برای رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است. تمام تعمیرکاران این مجموعه دانش و اطلاعات خود را به روز نگه می دارند تا بتوانند مدل های جدید اجاق گاز را نیز به خوبی تعمیر کنند. آنها بسیار متبحر هستند. توصیه می‌کنیم به آنها اعتماد کرده و اجاق گاز خود را مانند روز اول، سالم تحویل بگیرید. همراه داشتن تجهیزات کامل از مهم ترین ویژگی ‌های تعمیرکاران هوم خانه می باشد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست