تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر بخارشو

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع بخارشور در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر بخارشو را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

همه‌ ما به نظافت منزل و محل کارمان اهمیت می دهیم و می‌خواهیم که خانه‌ هایمان را تمیز نگه داشته و آن‌ ها را از آفات و گرد و غبار پاک کنیم. یکی از لوازم منزلی که به این امر کمک می‌کند، بخارشو‌ر ها هستند. بخارشو دستگاه فوق پیشرفته‌ ای است که امروزه از قابلیت‌ های اجرایی آن در دنیای صنعتی بسیار استفاده خواهد شد. بخارشو ها کاربرد های بسیاری را در منازل یا مکان‌ های دیگر برای شما انجام خواهند داد و مشکلات را به ‌راحتی برطرف می کنند . تکنولوژی استفاده از بخار یک راه حل بسیار موثر است که علاوه بر تمیزکنندگی بالا که به ما ارائه می‌دهد، می‌تواند در حذف خاک، میکروب‌ ها و لکه‌ های مواد غذایی از سطوح مختلف به ما کمک کند. گاهی اوقات بر اثر استفاده ی مکرر از بخار شو ها ممکن است دچار خرابی هایی شده و نیاز به تعمیر داشته داشته باشد. تعمیر بخارشو از اقدامات مهم و حیاتی است که حتما باید توسط یک کارشناس و تعمیرکار ماهر صورت پذیرد. نمایندگی تعمیرات بخار شو در سایت هوم خانه یکی از مراکز معتبر تعمیراتی می باشد که توانسته است سالیان سال طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. در ادامه با برخی از ویژگی ها و خصوصیات این نمایندگی آشنا خواهید شد:

ویژگی های نمایندگی تعمیر بخارشو

مرکز نمایندگی تعمیرات در هوم خانه دارای ویژگی های بسیار ممتاز و خوبی می باشد که توانسته است در نوع خود بهترین بوده و بهترین خدمات را ارائه دهد ، همچنین توانسته است گره از کار بسیاری از هموطنانمان بگشاید.

استفاده از تعمیرکار بخارشو با تجربه

یکی از ویژگی های بارز و ممتاز نمایندگی تعمیر بخارشو متخصص و حرفه ای بودن تکنسین های آن است. در واقع این تعمیرکاران بعد از گذراندن یک دوره ی آموزشی و تخصصی در زمینه ی تعمیرات بخارشو و همچنین بعد از به دست آوردن تجربه ی لازم، وارد این حرفه می شوند و آماده ی خدمت گذاری به مشتریان عزیز خود خواهند شد. این دوره آموزشی که کاملا به صورت عملی برگزار می شود از اساتید مجرب و صاحب نام و تجهیزات کارگاهی بروز استفاده شده تا کارآموزان مراحل تعمیرات را به صورت کامل و حرفه ای انجام دهند و همچنین پس از آموزش بتوانند وارد بازار کار تعمیرات شوند. از این رو این مجموعه با داشتن تیمی متخصص و حرفه ایی در حوزه تعمیر بخارشو منزل شما گزینه ایی درست و مناسب برای خدمات به شما عزیزان می باشد.

تعمیر بخارشو در محل

حمل و نقل وسایل بزرگ یکی از مشکلاتی است که اغلب افراد با آن مواجه اند. وزن زیاد لوازم خانگی، نداشتن زمان کافی برای مراجعه ی حضوری به تعمیرگاه و یا نبود نمایندگی مجاز در نزدیکی منزل و محل مورد نظراز دلایل چنین مشکلاتی است. نمایندگی تعمیر بخارشو یکی از نمایندگی های برجسته می باشد که تکنسین ها و تعمیرکاران را به محل درخواستی مشتری می فرستد، بنابراین دیگر نگران چنین مشکلاتی نباشد چون این نمایندگی مشکل حمل و نقل را برایتان حل نموده است.

مشاوره رایگان تعمیر بخارشو

یکی دیگر از مزایایی که نمایندگی تعمیرات بخارشو از آن برخوردار می باشد این است که این نمایندگی دارای مشاورانی است که در زمینه ی مشکلات به وجود امده در بخارشوی شما، به شما مشاوره ی رایگانی می دهند. در واقع تیم مشاوره ی این نمایندگی تعمیرات در این مرکز موظف است  که طی تماس مشتری با این مرکز و اعلام خرابی بخار شو، ابتدا به مشتری کمک نموده تا علت عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند.

حضور 24 ساعته تعمیرکار در محل و تعمیر بخارشو

خدمات بیست و چهار ساعته و بدون تعطیلی یکی دیگر از مزیت های نمایندگی تعمیرات بخارشو می باشد. در واقع مشتریان می‌توانند در تمام ساعات شبانه روز با این مرکز تعمیراتی تماس حاصل فرمایند.

هزینه تعمیر بخارشو

هزینه های به صرفه و اقتصادی از ویژگی های مهم این مرکز به شمار می آید. در واقع  تکنسین هایی که در این مجموعه کار می کنند، به جای تعویض قطعات در همان مرحله ی اول، ابتدا آن را تعمیر می کنند و تنها در صورت لزوم و درست نشدن آن، آن را با یک قطعه ی فابریک و اصل معاوضه می کنند. همین امر باعث شده بسیاری از هزینه های تعمیر بخارشو کاسته شود.

صرفه جویی در وقت با بهره مندی از نمایندگی تعمیر بخارشو

یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این نمایندگی تعمیرات، انجام تعمیر بخار شو در کم ترین زمان ممکن می باشد. این موضوع برای همه مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار بوده چون بدون هدر رفتن زمان در سریعترین زمان ممکن دستگاه بعیب یابی و رفع عیب می گردد.

تعمیر به جای تعویض قطعات بخارشو

معاوضه ی قطعات خراب شده و از کار افتاده با قطعات اصل و فابریک یکی از ویژگی های بارز نمایندگی تعمیربخارشو در هوم خانه می باشد. در صورتی که تکنسین های  متخصص پس از بررسی دستگاه بخار شوی شما متوجه شوند که نیاز به تعویض قطعه دارد از قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیرات استفاده می کنند. در نتیجه ی استفاده از قطعات اصل و اورجینال علاوه بر این که از هزینه های به صرفه و اقتصادی لذت خواهید برد، لذت افزایش عمر و ماندگاری بیشتر بخار شوی شما نیز به آن افزوده خواهد شد.

تعمیرات بخارشو در تهران با ضمانت نامه رسمی

مرکز خدمات مشتریان نمایندگی تعمیر بخارشو برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی نمایندگی ، دارای ضمانت نامه معتبری هستند که در صورت به وجود آمدن مشکل مجدد در همان ناحیه ی قبلی، تعمیرات دوباره ی آن را بر عهده خواهند گرفت و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ی اضافی از مشتری آن را تعمیر می کنند.

تست های مکرر بعد از تعمیر بخارشو

تکنسین های ما در این نمایندگی تعمیرات، پس از تعمیر بخارشو شما تست های اولیه ای را برای اطمینان از این که تعمیرات به صورت درست و صحیح صورت گرفته است را انجام می دهند. بعد ازاینکه آن ها از کارکرد درست و سالم بخارشوی شما مطمئن شدند و خیالشان از این بابت آسوده شد ان را به مشتری تحویل می دهند. در صورتی که هنوز دستگاه شما دچار عیب و ایرادی بود آن را به هیج وجه به مشتری تحویل نخواهند داد و تا زمان درستی کامل بخار شوی شما، آن را به طور مکرر تست خواهند نمود.

مشکلات رایج به وجود آمده در تعمیر بخارشو و برطرف کردن آن

از مشکلات رایجی که ممکن است برای یک دستگاه بخار شو ایجاد شود می توان به موارد زیر اشاره کرد

چرا بخارشو روشن نمی شود، علت روشن نشدن بخارشو چیست؟

یکی از مشکلات رایج و متداولی که در اکثر تعمیر بخارشو ها به وجود می آید مربوط به روشن نشدن دستگاه بخارشو می باشد. این دستگاه ها در دو نوع شارژی و برقی تولید می‌شوند که بسته به نوع خود راه حل های مختلفی به جهت حل این مشکل دارند. بخارشو های شارژی به دلیل اینکه با شارژ کار می کنند، علت روشن نشدن آن احتمالاً به باتری و شارژ آن مربوط است، پس برای بر طرف مشکل آن را شارژ کرده و از بخارشویتان مجددا استفاده کنید. بخارشو‌های برقی با برق کار می کنند و نرسیدن برق به این دستگاه ها گاهی اوقات علت روشن نشدن آن می باشد. برای بررسی علت روش نشدن بخارشو، ابتدا پریز برقی که سیم بخارشو به آن متصل است را از لحاظ، برق‌رسانی بررسی کنید. برای این کار می‌توانید از یک مولتی متر استفاده کنید یا اینکه وسیله برقی دیگری را به پریز متصل کنید.

علت مسدود شدن نازل بخارشو چیست، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

بیشتر کاربران در استفاده از بخارشوی دقت نمی‌کنند یعنی از آب مقطر استفاده نکرده و در بیشتر مواقع آبی که درون بخارشوی می‌ریزند از نوع آب سخت است. در این شرایط به علت گرم شدن آب کلسیم آزاد شده و در نتیجه درون نازل رسوب می‌کند و به‌مرور این رسوب بیشتر شده و مجرا را مسدود کرده و مانع از خروج بخار می‌شود. در ابتدا در صورتی که انسداد نازل جدی نباشد؛ می‌توانید به صورت دستی  آن را تمیز کرده و نازل را باز کنید. برای انجام این کار به پنبه و سرکه نیاز دارید. سرکه سفید مانند یک ماده پاک‌کننده عمل کرده و مجرا نازل را باز می‌کند. در این صورت پنبه را به سرکه آغشته کرده و تمام مجاری درونی نازل را پاک کنید.

غلت نشتی در بخارشو چیست؟

یکی از مشکلات رایج و متدوالی که در تعمیر بخارشو ها وجود دارد نشت کردن بخار است. این مشکل با کمی توجه قابل حل شدن می باشد. برای حل چنین مشکلی باید بدنه ی دستگاه بررسی شود و در صورت شل بودن پیچ های بدنه ی دستگاه باید آن ها را سفت کرد تا بر روی بدنه ی آن درز و شکافی وجود نداشته باشد.

علت کاهش مکش بخارشو چیست،؟

برای بررسی مشکل کم شدن مکش این دستگاه، بهتر است کار تشخیص را به یک متخصص بسپارید. این مشکل ممکن است از خرابی نازل‌ها یا پوسیدگی واشر نشاءت بگیرد.

چرا در بخارشو آب به طور کامل گرم نمی‌شود، علت گرم نشدن آب در بخارشو چیست؟

در برخی موارد با روشن کردن دستگاه شروع به تمیز کردن سطوح می‌کنید؛ بدون آنکه اجازه دهید دستگاه آب را گرم کند. بعد از روشن کردن دستگاه باید صبر کنید تا دمای آب به صد درجه سانتی‌گراد برسد؛ البته این مدت زمان در دستگاه‌ های مختلف متفاوت است. بخارشو های گران‌تر در مدت زمان کمتری آب را به جوش آورده و بخار تولید می‌کنند؛ اما برخی دستگاه ها به زمان بیشتری نیاز دارند.

مشکل بهم خوردن تنظیمات سرعت در بخارشو

دستگاه‌های بخارشوی دارای سطوح قدرت بخار متفاوتی هستند که این سطوح متفاوت از طریق یک دکمه قابل کنترل می باشد. برای متعادل کردن سرعت بخار بخارشو بهتر است قدرت بخار را در بالاترین سطح آن قرار دهید و در صورت نیاز و با توجه به نوع سطح خود بخار را کم کنید.

علت بخار نکردن دستگاه بخارشو چیست، چرا بخارشو بخار نمی دهد؟

علت بخار نکردن بخارشو ممکن است در فیلتر آن باشد. برای این‌که بفهمید فیلتر باید تعویض شود یا نه مخزن را بیرون بیاورید. سپس در قسمتی که متصل به فیلتر دستگاه است آب سرد بریزید. با فشردن دکمه روشن دستگاه باید بخار کند. اگر بخار را مشاهده کردید. پس مشکل از فیلتر دستگاه است و باید آن را تعویض کنید.

همچنین درصورتی‌که درون مخزن آب کافی وجود نداشته باشد؛ دستگاه نمی‌تواند بخار تولید کند. گاهی اوقات عجله داریم و آب درون دستگاه را بررسی نمی کنیم؛ بلافاصله دستگاه را روشن کرده و متوجه می‌شویم که دستگاه بخار تولید نمی‌کند. رفع این مشکل بسیار ساده است؛ آب درون مخزن را بررسی کنید و تا حد معین درون آن آب اضافه کنید. در صورت روشن کردن دستگاه بخار شو بدون آب ممکن است ایرادات و اشکالاتی در درون دستگاه شما پدید بیاید. بنابراین بهتر است قبل از استفاده و روشن کردن دستگاه بخارشوی، میزان آب را چک کرده و در صورت نیاز به آن آب اضافه کنید.

همچنین از دیگر علت های بخار نکردن دستگاه بخارشو این است که مخزن موجود در این دستگاه‌ های بخارشو آب مورد نیاز را  نگهداری کرده و با اعمال گرما به بخار تبدیل می‌کند. بنابراین اگر این مخزن به درستی نصب نباشد سیستم اجازه ورود گرما و تبدیل بخار را نخواهد داد و در نتیجه بخارشوی بخار تولید نمی‌کند.

هوم خانه نمایندگی تعمیر بخارشو در تهران

مجموعه هوم خانه با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در نقاط شهر تهران، دارای ظرفیت ارائه ی خدمات سریع، به موقع و با کیفیت می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر بخارشو خود نمایید. در واقع این نمایندگی با دارا بودن پیشرفته‌ ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، مشکلات بخاروشور شما را به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان حل خواهد کرد.

تعمیر بخارشو در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر بخارشو در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر بخارشو در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر بخارشو در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر بخارشو در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

8 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
فریبا 25 بهمن 1399

سلام داشتم با بخارشوی دلونگی کار میکردم درست بخار بیرون نمیامد بعد کنار چرخش دود بلند شد ودیگه چراغ قرمز که مخصوص بخار هست روش نمیشه علت چیه

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 21 فروردین 1400

  سلام، برد الکترونیکی و بویلر و پمپ آب باید بررسی شود.

  پاسخ دادن
avatar
حسنی 24 اردیبهشت 1400

سلام ممنون از سایت خوبتون .من یه بخارشو جانسون مدل sc-1010wj دارم(همین عکس دومی از مدل بخارشو جانسون).حین کار چراغ نشانگر تمام شدن آب روشن نشد و به همین خاطر آب دستگاه تمام شده بود و بوی پلاستیک سوخته از دستگاه بلند شد متاسفانه.بخار شو خیلی خوبی بود و از کارایش چندین سال واقعا راضی بودم. فکر میکنم کل مخزن آب باید عوض بشه .این قطعه موجوده؟؟؟

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 01 خرداد 1400

  سلام، بله مخزن آب باید تعویض شود.

  پاسخ دادن
avatar
زهرا 18 اردیبهشت 1401

سلام بخارشوي كارچر مدلاس سي 1402 دارم كه دسته اش خيلي داغ مي شه در حد سوزاندن دست چكار كنم ؟ لطفا راهنمايي بفرماييد ممنون

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 18 اردیبهشت 1401

  سلام. زمانی که بخارشوی با این مشکل مواجه میشه، مشکل از زانویی و یا نازل هست. حتما این دو را به دلیل نشت بخار بررسی کنید.

  پاسخ دادن
avatar
mosvi 16 اسفند 1401

من بخارشوی بویر دارم. داشت کار میکرد، از برق در اوردم، دوباره زدم، چراغ هاش روشن نمیشه علتش چیه؟

پاسخ دادن
  avatar
  homekhane3 16 اسفند 1401

  سلام. اتصالات دستگاه را بررسی کنید.

  پاسخ دادن