تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه Gorenje در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

برند گرنیه یکی از معتبرترین برندهای تولید لوازم خانگی است. این برند با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در ساخت محصولات خود، توانسته پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد. هوم خانه که نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در تهران را دارد، تمامی خدمات پس از فروش این برند را به مصرف کنندگان این محصول ارائه می کند. این مرکز، تکنسین های خود را از میان افراد دانش آموخته و با تجربه در زمینه تعمیرات، استخدام می کند. به همین سبب انجام تعمیرات در این مجموعه به صورت تخصصی می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با این مرکز، توصیه می کنیم ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

هوم خانه با ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال گرنیه در محل، سبب کاهش هزینه های تعمیرات تا 75 درصد شده است.

مشتریان گرامی این نکته را مد نظر داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی گرنیه نمی باشد، بلکه تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی در تهران است. این برند در ایران نمایندگی فعال ندارد. چنانچه دفتر اصلی گرنیه دایر شد شما عزیزان را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در تهران
 • تعمیر یخچال گرنیه در تهران
 • نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در محل و منزل
 • تعمیر یخچال گرنیه در تهران
 • هزینه تعمیر یخچال گرنیه در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول یخچال گرنیه
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال گرنیه
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در تهران

تعمیر و عیب‌یابی یخچال اگر توسط خود فرد انجام شود؛ ممکن است باعث ایجاد مشکل در قسمت‌های دیگر یخچال شود. به همین دلیل بهتر است که مصرف‌کنندگان برای رفع عیوب یخچال خود با نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه آشنا شوند.

 • ساده‌ترین و البته سریع‌ترین راه ممکن برای رفع مشکل یخچال گرنیه تماس با شماره 02158941 است.
 • اما در صورتی که از روش بالا اقدام به رفع عیب یخچال خود نکردید، می‌توانید با نزدیک‌ترین شعبه خدمات تعمیرات یخچال گرنیه تماس گرفته و یا مشخصات خود را در سایت بعد از ثبت‌نام وارد نموده و منتظر پیام کداشتراک و نام تعمیرکار باشید.
 • تعمیرکاران این نمایندگی در کمتر از 1 ساعت خود را به محل رسانده و مشکل را برطرف می‌سازند و کارت گارانتی قطعه و برگه فاکتور را به شما تقدیم می‌کنند و از شما جهت ارائه خدمات بهتر نظرسنجی می‌کنند.

تعمیر یخچال گرنیه در تهران

نحوه تعمیر یخچال گرنیه در تهران به شرح زیر است؛ شهروندان عزیز تهرانی با توجه به وضعیت حمل و نقل در شهر و همچنین هزینه های سرسام آور حمل و انتقال دستگاه به محل نمایندگی تعمیرات گرنیه به هنگام خراب شدن یخچال سردرگم می شوند.

اما نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه چاره ای برای این مشکل اندیشیده است. به همین منظور نیز اقدام به تأسیس شعبه های متعدد در مناطق مختلف شهر کرده است. هوم خانه نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات و عیب یابی یخچال گرنیه داشته و توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان پیدا کند، به همین دلیل برای رفاه بیشتر شعب متعددی تاسیس کرده است.

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در تهران از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب برای امر تعمیر بهره می برد.

خدمات پس از فروش یخچال گرنیه به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی همچون الجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش یخچال گرنیه توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر یخچال گرنیه در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه Gorenje در محل، منزل و خانه شما

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در محل و منزل در این بخش شرح داده شده است؛ یکی از اهداف مدیران هوم خانه، جلب رضایت حداکثری مشتریان و فراهم کردن زمینه تعمیر لوازم خانگی، بدون دردسر است.
در همین راستا نیز تمامی خدمات خود را در محل و منزل ارائه می کند. تعمیرکاران این نمایندگی بعد از ثبت سفارش، در محل حاضر شده و یخچال را عیب یابی و تعمیر می کنند. البته لازم به ذکر است که زمان حضور در محل و منزل با مشتری هماهنگ شده و سپس تعمیرکار به محل اعزام می گردد.

از آن جایی که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه تمامی دوره های لازم برای تعمیر را گذرانده اند می توانند یخچال را در کمترین زمان تعمیر کنند. این افراد هیچ گاه کیفیت را فدای سرعت عمل بالا نکرده و در کار خود دقت کافی به خرج می دهند. به همین سبب نیز نمایندگی گرنیه به کار آنها اعتماد دارد و به مشتریان خود ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه خدمات ارائه می کند.

هوم خانه با اعزام تعمیرکار به محل خدمات تعمیرات و عیب یابی را در منزل شما انجام داده و ناظر عملکرد تعمیرکار خواهید بود.

هزینه تعمیر یخچال گرنیه در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر یخچال گرنیه در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه بیان شده است؛ همان گونه که در بخش های قبلی نیز عنوان شد، نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه تمام تلاش خود را به خرج می دهد تا مشتریان با خیال راحت، اقدام به تعمیر لوازم خانگی معیوب نمایند.

یکی دیگر از خدماتی که در همین راستا به مراجعه کنندگان ارائه می شود، دریافت هزینه مناسب تعمیرات یخچال است. این هزینه ها بر اساس آن چه از سوی اتحادیه اعلام شده است تعیین می گردند. از این رو مشتریان اطمینان دارند که هیچ هزینه اضافی از آنها دریافت نمی شود.

در ضمن نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه تمامی هزینه ها را برای مشتریان شفاف سازی می کند تا با رضایت آنها، تعمیر یخچال انجام شود. در پایان کار نیز فاکتوری شامل هزینه ها و خدمات انجام شده، به مشتری ارائه می شود. هزینه تعمیر بر اساس آن چه در این فاکتور قید شده است از مشتری دریافت خواهد شد.

ارائه فاکتور شفاف هزینه در نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه، سبب افزایش اعتماد مشتریان شده است.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال گرنیه Gorenje توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

مشکلات و ایرادت متداول یخچال گرنیه در ادامه شرح داده شده است؛ یخچال ها به صورت شبانه روزی در حال کار کردن هستند. به همین سبب هم احتمال خراب شدن آنها بالا می باشد. اگر اندکی دانش فنی داشته و تجربه ای در زمینه تعمیرات داشته باشید می توانید این ایرادات را در منزل برطرف نمایید.

اما اگر از عهده این کار برنیایید، توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در تهران تماس بگیرید. در این بخش به بررسی برخی ایرادات رایج در یخچال پرداخته و راهکارهای پیش رو را ارائه کرده ایم.

علت عدم وجود سرمای کافی در یخچال چیست؟ تعمیر یخچال گرنیه در این مورد ممکن است؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، عدم سرمای آن است. در صورت عدم سرمای کافی در دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • عدم وجود سرمای کافی در یخچال باعث فساد مواد غذایی می شود. به همین جهت نیز در این موارد باید یخچال را فوراً تعمیر نمایید.
 • دلیل این خرابی در قطعات داخلی یخچال نظیر ترموستات، فن و کمپرسور است.
 • تنظیمات ترموستات را کنترل کرده و در صورت نیاز باید هر یک از این قطعات را تعمیر و یا تعویض نمایید.
 • در ضمن کم شدن گاز یخچال و خراب شدن لاستیک دور درب یخچال نیز می تواند در بروز این ایراد دخیل باشد.

اگر مشکل سرمای دستگاه شما حل نشده است، جهت عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه در محل بهره مند شوید.

علت بسته نشدن درب یخچال چیست؟ تعمیرکار یخچال گرنیه در چنین مواقعی چه میکند؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، بسته نشدن درب آن است. در صورت بسته نشدن درب یخچال گرنیه باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گرفت:

 • بسته نشدن درب یخچال، ارتباط مستقیم با لاستیک دور درب دارد.
 • اگر این لاستیک خراب شده باشد و یا پارگی داشته و شل شده باشد، باعث بسته نشدن درب یخچال خواهد شد. با تعویض لاستیک، مشکل رفع می شود.
 • تراز نبودن یخچال نیز در این مورد تأثیر دارد.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه در محل تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

روشن نشدن چراغ یخچال؛ برای تعمیر یخچال گرنیه در این مشکل چه کنیم؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، روشن نشدن چراغ آن است. در صورت روشن نشدن چراغ یخچال گرنیه باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • اگر لامپ داخل یخچال سوخته باشد به هنگام باز کردن درب یخچال، چراغ روشن نمی شود. به همین سبب نیز باید آن را تعویض کنید.
 • در برخی موارد نیز وجود مشکل در سیم کشی این بخش، مانع از روشن شدن چراغ می شود.
 • جهت تعویض قطعه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه استفاده نمایید.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید با تعمیر یخچال گرنیه در خانه تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

چرا این دستگاه یکسره کار می کند؟ نظر تعمیرکار یخچال گرنیه در این باره؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، یکسره کار کردن آن است. در صورتی که یخچال گرنیه به صورت یک سره کار می کند برای تعمیر یخچال گرنیه و عیب یابی موارد زیر را به کار گیرید:

 • در صورتی که ترموستات و یا لوله بلوی یخچال و یا اواپراتور دچار ایراد شده است این امر رخ می دهد.
 • همچنین در صورتی که لوله بلوی یخچال از جای خود خارج شده باشد نیز این امر رخ می دهد.
 • گاز یخچال را نیز باید بررسی کنید در صورت کاهش حجم گاز نیز سبب یکسره شدن یخچال می شود.

اگر دستگاه شما یکسره کار میکند، جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در منزل بهره مند شوید.

علت بوی نامطبوع در یخچال چیست؟ چطور میتوان تعمیر یخچال گرنیه را در این مورد برطرف کرد؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، بوی بد داشتن آن است. در صورت بوی ناطمبوع در یخچال گرنیه باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار برد:

 • فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال سبب بوی نامطبوع می شود.
 • همچنین تمیز نکردن یخچال به صورت دوره ای نیز سبب این امر می شود.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید با تعمیر یخچال گرنیه در منزل تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

علت خارج شدن هوای گرم زیر یخچال چیست؟ برای تعمیرات یخچال گرنیه چه کنیم؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، گرم شدن هوای زیر آن است. در صورت خارج شدن هوای گرم از زیر یخچال گرنیه موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • لوله های پشت یخچال حامل گاز هستند.
 • این گاز سبب می شود تا پشت یخچال و بدنه گرم شود.
 • این امر طبیعی است و نگران کننده نیست.

اگر هوای گرم از دستگاه شما خارج میشود، برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی یخچال گرنیه در خانه بهره مند شوید.

علت صدای زیاد دستگاه چیست؟ تعمیر یخچال گرنیه در این مورد چگونه است؟

یکی از مشکلات یخچال فریزر، صدای بیش از حد آن است. در صورت صدای زیاد دستگاه موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی یخچال گرنیه به کار گیرید:

 • تراز نبودن یخچال سبب می شود تا صدای زیادی تولید شود.
 • همچنین اگر تیغه های فن نیز خراب شوند صدای زیادی از دستگاه به گوش می رسد.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید با نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در تهران تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

بدنه یخچال برق دارد؛ رفع عیب یخچال گرنیه در این مورد

یکی از مشکلات یخچال فریزر، برق دار بودن آن است. در صورتی که بدنه یخچال گرنیه برق دارد برای تعمیر و عیب یابی موارد زیر را به کار گیرید:

 • در صورت ایراد و اتصالی در سیم های رابط یخچال و سرپیچ آن این امر رخ می دهد.
 • همچنین نیم سوز موتور نیز سبب این مشکل می شود.

برای تعمیر و یا تعویض کمپرسور یخچال گرنیه می توانید با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در هوم خانه تماس بگیرید.

از یخچال آب نشت می کند؛ نحوه تعمیر یخچال گرنیه در این مشکل

یکی از مشکلات یخچال فریزر، نشت کردن آب از آن است. در صورتی که آب از یخچال گرنیه نشت میکند، برای تعمیر و عیب یابی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • انسداد لوله تخلیه آب درون یخچال که به زهکشی دستگاه معروف است، سبب نشت آب به بیرون می شود.
 • همچنین رطوبت بالای مواد غذایی نیز ممکن است سبب این اتفاق شود.

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه Gorenje

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال گرنیه در این بخش شرح داده شده است؛ در نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه تعمیر هر کدام از لوازم خانگی به دست تعمیرکار مخصوص همان محصول انجام می شود.

بر همین اساس نیز کیفیت تعمیرات در این مرکز بسیار بالا است. تعمیرکاران ما در تعمیر یخچال معیوب، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه را سرلوحه کار خود قرار داده اند. با این روش نیز تمام تلاش خود را می کنند تا قطعه آسیب دیده را تعمیر نمایند. اما اگر قطعه قابلیت تعمیر نداشته باشد و یا تعمیر آن صرفه اقتصادی نداشته باشد، آن را با استفاده از قطعات اورجینال تعویض می کنند.

اگر موفق به عیب یابی این محصول در منزلتان نشدید با تعمیرگاه مجاز یخچال گرنیه تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

هوم خانه یک مکان در جهت خدمت رسانی در جهت ارائه بهترین خدمات را برای تعمیر یخچال گرنیه به مصرف کنندگان خودمی باشند تا مشتریان خود را با رضایت کامل همراهی کنند؛ برای پاسخ به این پرسش که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می شوید در ادامه با ما همراه باشید.

 • در نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه شما بعد از تعمیر دستگاه معیوب خود از هوم خانه یک کارت گارانتی تحویل خواهید گرفت
 • هوم خانه صرفه جویی در هزینه ها و زمان را برای شما میسر می سازد.
 • تعمیرکاران هوم خانه تنها از  قطعات فابریک در روند عیب یابی و تعمیر یخچال گرنیه استفاده می کنند
 • سرعت در انجام فرایند تعمیرات
 • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص یخچال گرنیه
 • هزینه های تعمیرات در هوم خانه مطابق با تعرفه های اتحادیه است که همین مسئله موجب کاهش 75 درصدی هزینه ها می شود

در مدت سه تا 12 ماه ضمانت نامه ی تعمیر یخچال گرنیه ، هیچ گونه هزینه ای اضافی از مشتری گرفته نمی شود و حتی هزینه ی ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان می باشد و شما نباید هزینه ایی برای آن پرداخت کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست