تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات یخچال نف

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر یخچال نف را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

یکی از برندهای موفق در زمینه طراحی و تولید انواع لوازم خانگی، برند نف است. این برند آلمانی با سابقه ای درخشان و عملکردی فوق العاده، توانسته جایگاه خود را در بازار لوازم خانگی به خوبی ثابت کند. یخچال های این برند جزو مدرن ترین یخچال های موجود در بازار هستند که از کیفیت ساخت خوبی برخوردار می باشند. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران، خدمات این برند در زمینه تعمیرات را به مشتریان ارائه می کند. به منظور آشنایی با ویژگی های این مجموعه و همچنین کسب اطلاعات در زمینه تعمیرات این دستگاه، مطالعه این مطلب خالی از لطف نخواهد بود.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات یخچال نف تا 75 درصد در هزینه تعمیر وعیب یابی صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی مد نظر داشته باشید که هوم خانه تعمیرگاه لوازم خانگی در سراسر تهران است، اما نمایندگی رسمی نف نمی باشد. این برند در ایران نمایندگی رسمی فعال ندارد. چنانچه دفتر اصلی آن دایر شد، شما عزیزان را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران
 • تعمیر یخچال نف در تهران
 • نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل و منزل
 • تعمیر یخچال نف در تهران
 • هزینه تعمیر یخچال نف در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول یخچال نف
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال نف
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات یخچال نف
در ادامه مطلب در مورد خدمات ویژه هوم خانه و همچنین ایرادات رایج یخچال نف مواردی را بیان کرده ایم، با ما همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمرات یخچال نف در تهران

یکی از تجهیزات مهم خانه و آشپزخانه یخچال‌فریزر بوده و به دلیل همین اهمیت، در صورت بروز کوچکترین نقص فنی می‌بایست در کمترین زمان و به وسیله زبده‌ترین افراد این نقص برطرف شود. برای حل مشکل، راه‌های گوناگونی وجود دارد که افراد با توجه به فاکتورهایی از جمله: نوع یخچال، میزان خرابی، هزینه و یا زمان می‌توانند هر کدام از این راه‌های زیر را انتخاب نمایند. افراد برای نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال نف در تهران می‌توانند از راه‌های زیر اقدام کنند.

 • افرادی که دسترسی به اینترنت دارند، می‌توانند با ورود به سایت و ثبت درخواست برای تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف استفاده کنند.
 • در صورتی که دسترسی به اینترنت برای این افراد مشکل بود و شماره‌ای از نزدیک‌ترین شعبه خدمات تعمیرات یخچال نف داشتند، می‌توانند با تماس درخواست خود را اعلام کنند.
 • همچنین در صورتی که هرکدام از راهکارهای ذکر شده برای مشتریان مقدور نبود، می‌توانند به ساده‌ترین راه ممکن با شماره‌های 02158941 تماس حاصل کنند.
 • تعمیرکاران یخچال نف در کمترین زمان ممکن با استفاده از دانش فنی و تجهیزات، با حضور در محل نقص فنی را رفع کرده و ضمن ارائه فاکتور جهت اطمینان خاطر مشتریان، گارانتی 3 الی 12 ماهه تقدیم حضورشان می‌کنند.
 • جهت خدمات‌رسانی هرچه بهتر توسط تعمیرکارن یخچال نف، پس از پایان تعمیرات یخچال به منظور بالا بردن کیفیت خدمات‌رسانی ،نظرسنجی صورت می‌گیرد.

تعمیر یخچال نف در تهران

نحوه تعمیر یخچال نف در تهران به شرح زیر می باشد:

شهروندان عزیز تهرانی شاید تصور کنند که برای تعمیر یخچال نف در تهران با مشکل روبرو خواهند شد؛ اما باید این مژده را به آنها بدهیم که نمایندگی تعمیرات یخچال نف با دایر کردن شعبه هایی متعدد در مناطق مختلف تهران، این نگرانی را رفع کرده است. به هنگام مواجهه با خرابی در یخچال نف، شما می توانید به نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود مراجعه کنید. درضمن شما می توانید از خدمات غیرحضوری این مرکز نیز بهرمند شوید. به این صورت که با شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات نف تماس گرفته و سفارش خود را برای تعمیرات یخچال ثبت کنید.  تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل مراجعه می کنند.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال نف در تهران با نیم قرن تجربه جایگاه ویژه و مورد قبولی را در بین مشتریان پیدا کرده است.

خدمات رسمی پس از فروش یخچال نف

گاهی برخی از مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند که مشکلات لوازم برقی منزل را به دست خود برطرف نمایند. درباره تعمیر یخچال فریزر این کار چندان آسان نیست و تعیمر یخچال را باید به دست تعمیرکار ماهر سپرد. اگر از یخچال نف استفاده می‌کنید، در صورت خرابی می‌توانید برای تعمیر یخچال خود با شماره‌هایی که بر روی برگه گارانتی درج شده است؛ تماس گرفته و از خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی یخچال نف استفاده کنید. اگر می‌خواهید برای تعمیر یخچال خود از دیگر راه‌ها به جز تماس با نمایندگی رسمی اقدام کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مشکل یخچال خود را به دست تعمیرکار هوم خانه بسپارید.

هوم خانه نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال نف نیست و تنها تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لوازم خانگی است. این مرکز معتبر با بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات و استفاده از قطعات اورجینال مشکل دستگاه شما را رفع می‌کند. پس بهتر است با اعتماد کامل تعمیر یخچال فریزر نف را به دست آنها بسپارید و یا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در جهت رفع مشکل یخچال خود از تعمیرکار هوم خانه مشاوره بگیرید. تعمیرکار هوم خانه در سریع‌ترین زمان ممکن به سوالاتی که در قسمت دیدگاه در پایین صفحه مطرح کرده‌اید؛ پاسخ می‌دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل، منزل و خانه شما

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل و منزل به شرح زیر است:

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل و منزل، شناخته می شود. نمایندگی خدمات تعمیرات خود را با اعزام تعمیرکاران به محل مشتری، ارائه می کند. به این ترتیب دیگر نیازی به انتقال لوازم خانگی معیوب به محل نمایندگی نف وجود ندارد. شما می توانید به صورت تلفنی و یا آنلاین، سفارش خود را جهت تعمیر یخچال نف، ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و زمان حضور در محل و منزل را با شما هماهنگ می کنند. تعمیرکاران ما در همان روز در محل حاضر خواهند شد. این افراد تمام تجهیزات لازم را با خود به همراه می آورند تا تعمیر یخچال با سرعت انجام شود.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال نف در محل یکی دیگر از مزایای ویژه هوم خانه در امر افزایش رفاه کاربران می باشد.

هزینه تعمیر یخچال نف در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر یخچال نف در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش شرح داده شده است:

در نمایندگی تعمیرات یخچال نف هزینه های تعمیر بر اساس نرخ هایی که از سوی اتحادیه مشخص شده است تعیین می شود. بنابراین مشتریان این مرکز نباید از بابت هزینه های تعمیر نگرانی داشته باشند. زمانی که با این نمایندگی تماس می گیرید، کارشناسان بر اساس توضیحاتی که ارائه می دهید، هزینه های تعمیر را محاسبه می کنند. در صورتی که شما از این هزینه ها رضایت داشته باشید، تعمیرکار به محل اعزام می شود. در پایان کار نیز فاکتوری شامل تمامی هزینه های تعمیر به شما تقدیم خواهد شد. با توجه به این که تعمیرکاران این مجموعه دارای دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیرات یخچال هستند، استفاده از خدمات این مرکز برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود؛ زیرا تعمیر یخچال در این نمایندگی به صورت تخصصی انجام می شود و احتمال بروز خطا در آن به حداقل ممکن می رسد.

ارائه گارانتی معتبر 3 الی 12 ماهه سبب افزایش اعتماد کاربران به امر تعمیرات یخچال نف در تعمیرگاه هوم خانه می شود.

تعرفه خدمات تعمیرات یخچال نف

جدول زیر به شما کمک خواهد کرد تا هزینه تعمیر یخچال نف را محاسبه کنید:

خدمات تعمیرات یخچال نف هزینه تعمیر یخچال نف
هزینه شارژ گاز یخچال نف 450.000 تومان الی 950.000 تومان
هزینه رفع نشتی گاز و وکیوم کامل یخچال نف 100.000 تومان الی 150.000 تومان
هزینه اضافه کردن کندانسور ضمیمه یخچال نف 150.000 تومان الی 350.000 تومان
هزینه شست و شو کامل مدار یخچال نف 40.000 تومان الی 45.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر درایر یخچال نف 40.000 تومان الی 50.000 تومان
هزینه تعویض ترموستات یخچال نف 200.000 تومان الی 400.000 تومان
هزینه تعویض موتور داخل یخچال نف 170.000 تومان الی 750.000 تومان
هزینه تعویض فن داخل معمولی یخچال نف 200.000 تومان الی 400.000 تومان
هزینه تعویض فن داخل سرامیکی یخچال نف 670.000 تومان الی 2.100.000 تومان
هزینه تعمیر برد یخچال نف بستگی به مدت زمان تعمیر و مدل یخچال دارد.
هزینه تعمیر یخساز ساید بای ساید یخچال نف 320.000 تومان الی 820.000 تومان
هزینه تعویض تایمر یخچال نف 270.000 تومان الی 410.000 تومان
هزینه تعمیر آبسرد کن یخچال نف 170.000 تومان الی 410.000 تومان
هزینه برطرف کردن آبریزی از یخچال نف 170.000 تومان الی 410.000 تومان
هزینه تعویض لاستیک درب یخچال نف 370.000 تومان الی 1.100.000 تومان
هزینه رفع مشکل رگلاژ درب یخچال نف 80.000 تومان الی 90.000 تومان
هزینه جا به جایی درب ساید بای ساید یخچال نف 270.000 تومان الی 290.000 تومان
هزینه تعویض لولای درب یخچال نف 120.000 تومان الی 150.000 تومان
هزینه تعویض کمپرسور یخچال نف 1.600.000 تومان الی 3.700.000 تومان
هزینه تعویض رله و اورلود کمپرسور یخچال نف 150.000 تومان الی 340.000 تومان
هزینه عیب یابی یخچال نف 85.000 تومان الی 95.000 تومان

عیب یابی یخچال NEFF

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال نف به شرح زیر می باشد:

یکی از ویژگی های متمایز نمایندگی تعمیرات یخچال نف تعمیر دستگاه ها با استفاده از تعمیرکاران مختص همان محصول است. این موضوع باعث تخصصی بودن تعمیرات در این مرکز شده است. تعمیرکاران ما با تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیرات، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه را در اولویت قرار می دهند. این امر باعث حفظ کیفیت عملکرد دستگاه خواهد شد. در صورتی که قطعه معیوب به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد، آن را با استفاده از قطعات اورجینال تعویض می کنند. در این صورت می توان از عدم افت راندمان یخچال مطمئن بود.

اگر موفق به عیب یابی یخچال نف در منزلتان نشدید با تعمیرگاه مجاز این محصول تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال NEFF نف توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول یخچال نف در ادامه شرح داده شده است:

استفاده نادرست و یا عواملی چون نوسانات برق و … ممکن است باعث خرابی در یخچال نف شما شود. برای این که بتوانید این ایرادات را خودتان در منزل رفع کنید، در این بخش به بررسی برخی ایرادات در این دستگاه پرداخته ایم. اما اگر از عهده تعمیرات آن برنیامدید توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیرات یخچال نف تماس بگیرید.

نحوه تعمیر مشکل کار نکردن یخچال نف به چه صورت است؟

در صورت کار نکردن یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • از جمله دلایل کار نکردن یخچال، می توان به عدم اتصال صحیح به پریز، قطع شدگی برق و مشکل در کابل دستگاه اشاره کرد. این موارد را بررسی کنید.
 • سپس کنترل کنید که یخچال در حالت دیفراست قرار نداشته باشد.
 • در صورتی که به نتیجه نرسیدید، احتمالاً ایراد در یکی از قطعات ترموستات، رله و یا موتور دستگاه است.
 • آنها را چک کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید.

اگر یخچال نف شما کار نمیکند، جهت عیب یابی و رفع این مشکل با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال نف مشورت نمایید.

چگونه برای تعمیر مشکل سر و صدای زیاد یخچال نف اقدام کنیم؟

در صورت سروصدای زیاد یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع ایراد در نظر بگیرید:

 • وجود سر و صدای زیاد در یخچال، ممکن است باعث اذیت افراد خانه شود.
 • برای این که این ایراد را رفع کنید، ابتدا تراز بودن آن را چک نمایید.
 • برای این کار می توانید یک لیوان آب را داخل یخچال گذاشته و تراز بودن آن را بررسی نمایید.
 • اما اگر اشکال از آن نبود، سراغ لاستیک صداگیر و موتور یخچال بروید.
 • در صورت نیاز، لاستیک را تعویض کرده و پیچ های موتور را سفت نمایید.
 • برای بررسی های بیشتر از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف استفاده کنید.

علت روشن نشدن چراغ یخچال نف چیست؟ برای تعمیر و رفع ایراد چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن چراغ یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • در این حالت احتمالاً لامپ سوخته و یا در سیم کشی این قسمت ایرادی به وجود آمده است.
 • لامپ را تعویض کرده و سیم کشی آن را کنترل کنید.

تعمیرکار هوم خانه چه راهکاری را برای تعمیر مشکل اتومات نکردن یخچال نف پیشنهاد می دهد؟

در صورت اتومات نکردن یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • در صورتی که یخچل شما بدون وقفه در حال کار کردن است و اتومات نمی کند، باید برای عیب یابی آن، ترموستات، میزان گاز یخچال و اواپراتور آن را چک کنید.
 • در صورت نیاز باید این قطعات را تعمیر و یا تعویض کرده و گاز آن را شارژ نمایید.

اگر دستگاه شما اتومات نمیکند، کافی است برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال نف در تهران بهره مند شوید.

مشکل برق داشتن بدنهیخچال نف از چیست؟ نظر تعمیرکار در این مورد چیست؟

در صورت برق داشتن بدنه یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع مشکل به کار برد:

 •  ابتدا باید سیم برق را چک کنید. ممکن است دچار پارگی شده و یخچال اتصالی پیدا کرده است.
 • ممکن است لامپ درون کابین یخچال یا ترموستات، اتصالی پیدا کرده و بدنه یخچال برق دارد.

نحوه تعمیر مشکل برفک زدن اواپراتور یخچال نف چگونه است؟

در صورت برفک زدن اواپراتور یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیرات در نظر بگیرید:

 • در صورتی که درب یخچال به صورت مکرر باز و بسته شود، هوای گرم وارد یخچال شده و با هوای سرد برخورد کرده و برفک تشکیل می شود.
 • همچنین از قرار دادن غذای گرم درون یخچال خودداری شود.
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال نیز سبب می شود تا هوای گرم وارد یخچال شود.
 • سیستم دیفراست و ترموفیوز و المنت نیز باید بررسی شود.

اگر اواپراتور دستگاه شما برفک میزند، جهت عیب یابی این مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در تماس باشید.

برای تعمیر مشکل لرزش شدید یخچال نف چه اقداماتی لازم است؟

در صورت لرزش شدید یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • شل شدن اتصالات موتور و شاسی سبب این مشکل می شود.
 • همچنین ایراد در کمپرسور و آلودگی مویین نیز این امر را سبب می شود.

اگر دستگاه شما لرزش دارد و با راهنمایی تعمیرکار هوم خانه مشکل یخچال در منزل برطرف نشد، با نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل تماس حاصل نمایید.

علت سرد کردن بیش از حد یخچال نف چیست؟ شیوه ی تعمیر این یخچال در این زمان؟

در صورت سرد کردن بیش از حد یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیرات به کار گیرید:

 • خرابی ترموستات دلیل دیگر این مشکل است.
 • در صورت تنظیم نبودن دما نیز این امر رخ می دهد.

اگر دستگاه شما بیش از حد سرد میکند، کافی است برای حل این مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال نف در تهران ارتباط برقرار نمایید.

به چه دلیل سرمای یخچال نف کم شده است؟ برای تعمیر چه کار کنیم؟

در صورت کم شدن سرمای یخچال نف باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع ایراد به کار گیرید:

 • در صورتی که گاز یخچال کم شود و لاستیک دور درب خراب باشد، سرمای یخچال کم می شود.
 • همچنین نقص در فن و ایراد در کندانسور نیز سبب بروز این مشکل می شود.

اگر سرمای دستگاه شما کم شده است، نگران نباشید و سریعا با نمایندگی تعمیر یخچال نف تماس حاصل نمایید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

تعمیرگاه مجاز هوم خانه همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر یخچال نف به مصرف کنندگان خود ارائه دهد و مشتریان خود را با رضایت کامل همراهی کند؛ برای پاسخ به این پرسش که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می شوید در ادامه با ما همراه باشید.

 • در تعمیرگاه مجاز یخچال نف، بعد از تعمیر دستگاه معیوب و در زمان تحویل دادن آن به مشتری، هوم خانه یک کارت گارانتی به او ارائه می هد.
 • صرفه جویی در هزینه ها و زمان.
 • استفاده از قطعات فابریک در روند عیب یابی و تعمیر یخچال نف
 • سرعت در انجام فرایند تعمیرات
 • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص یخچال نف
 • قیمت مناسب خدمات تعمیرات تا سقف 75 درصد

در مدت شش تا 12 ماه ضمانت نامه ی تعمیر یخچال نف، هیچ گونه هزینه ای اضافی از مشتری گرفته نمی شود و حتی هزینه ی ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست