تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون

چرخ گوشت هاردستون یکی از محبوب ترین محصولات برند معتبر هاردستون می باشد که مطابق با استانداردهای لازم طراحی و تولید شده است. کیفیت بالای چرخ گوشت های هاردستون موجب شده است تا طرفداران بسیاری را در میان مصرف کنندگان به خود اختصاص دهد. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران به کمک تعمیرکار چرخ گوشت هاردستون مجرب و حرفه ای، تعمیرات چرخ گوشت شما را با استفاده از قطعات فابریک و ضمانت نامه معتبر ارائه می نماید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت هاردستون در تعمیرگاه مجاز هوم خانه تا 75% در هزینه ها صرفه جویی کنید.

برای استفاده از خدمات تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در منزل شما توسط متخصصین آی پی امداد می توانید با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید.

مطالبی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون
 • نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در شهر تهران
 • تعمیر چرخ گوشت هاردستون در محل
 • تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت هاردستون توسط تعمیرکار نمایندگی
 • هزینه تعمیر چرخ گوشت هاردستون در نمایندگی هوم خانه

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه به صورت زیر است:

 1. ابتدا برای ثبت درخواست تعمیرات چرخ گوشت هاردستون با تعمیرگاه مجاز هوم خانه تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید فرم درخواست تعمیرات را به صورت آنلاین در سایت تکمیل نمایید.
 3. پس از ثبت درخواست، نام تعمیرکار چرخ گوشت هاردستون و کد اشتراک برای شما ارسال می گردد.
 4. تعمیرکار مربوطه ظرف مدت یک ساعت برای تعمیر چرخ گوشت هاردستون در محل شما حاضر می شود.
 5. پس از اتمام کار تعمیر چرخ گوشت هاردستون، ضمانتنامه معتبر تقدیم شما می شود.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در تهران

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در تعمیرگاه مجاز هوم خانه با بهره مندی از تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده در تلاش است تا خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود عرضه نماید. نمایندگی مرکزی هوم خانه دارای امکاناتی است که با استفاده از آنها می تواند بهترین خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت هاردستون را به مصرف کنندگان ارائه دهد. افرادی که اقدام به تعمیر چرخ گوشت خود در نمایندگی های غیرمجاز می کنند، به دلیل نداشتن مهارت کافی به جای رفع عیب دستگاه، باعث خرابی بیشتر آن خواهند شد. از این رو در نمایندگی معتبر هوم خانه می توانید دستگاه خود را به صورت صحیح و اصولی تعمیر نمایید.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت هاردستون به چه صورت است؟

برند هاردستون برای کلیه لوازم خانگی خود به خصوص چرخ گوشت هاردستون خدمات پس از فروش و گارانتی معتبری را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. از آنجایی که برند خارجی هاردستون نمی تواند بر گارانتی محصولات خود در ایران نظارت کاملی داشته باشد، خدمات پس از فروش هاردستون تنها توسط بعضی از شرکت ها و نمایندگی های داخلی ارائه می شود که برای استفاده از آنها باید با شماره موجود بر روی ضمانتنامه محصول تماس بگیرید. چنانچه از این خدمات رضایت کافی نداشتید و یا مهلت گارانتی چرخ گوشت شما به اتمام رسیده است، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه استفاده نمایید.

تعمیر چرخ گوشت هاردستون در محل

یکی از خدماتی که بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال استفاده از آن هستند، خدمات تعمیر چرخ گوشت هاردستون در محل می باشد. به کمک خدمات تعمیرات در محل دیگر نیازی به حمل دستگاه به تعمیرگاه و صرف هزینه برای جا به جایی آن نمی باشد. همچنین احتمال آسیب دیدن چرخ گوشت نیز در این روش وجود نخواهد داشت. نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه پس از درخواست تعمیرات مشتریان، در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران متخصص خود را به محل مورد نظر مشتری اعزام می کند. تعمیرکاران نیز در مدت زمان کوتاهی مشکل دستگاه تشخیص داده و آن را در محل تعمیر می نمایند.

تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت هاردستون توسط تعمیرکار نمایندگی

در اکثر مواقع افرادی که برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت هاردستون خود به تعمیرکاران غیرمتخصص و تعمیرگاه های غیرمجاز مراجعه می کنند، مجبور می شوند تا دستگاه خود را دوباره تعمیر کنند و یا در مواردی ممکن است خرابی های دستگاه باعث از کار افتادن کامل آن شود. در نتیجه بهتر است که از ابتدا برای تعمیرات دستگاه خود به صورت اصولی اقدام کنید. تکنسین های متخصص تعمیرگاه مجاز هوم خانه در زمینه شناخت ایرادات دستگاه و تعمیرات آن آموزش دیده اند و آن را به صورت اصولی تعمیر و عیب یابی می نمایند. در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد، می توانید برای تعمیرات چرخ گوشت هاردستون به نمایندگی معتبر هوم خانه مراجعه کنید.

از جمله مشکلات متداول چرخ گوشت هاردستون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

چرخ گوشت هاردستون روشن نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه باید کرد؟

در مواقعی که چرخ گوشت شما روشن نمی شود باید موارد زیر را برای بررسی آن در نظر بگیرید:

 • پریز برق ندارد و یا سیم های رابط و دو شاخه معیوب است که باید بررسی شوند.
 • اورلود دستگاه خراب است که باید سیم بندی مدار را بررسی کرده و با استفاده از اهم متر آن را تست کنید.
 • ممکن است مشکل از موتور دستگاه باشد. هرگونه ایراد در بخش های مختلف موتور مانند آرمیچر، زغال ها و قطب های هسته می تواند باعث روشن نشدن چرخ گوشت شود.
 • اتصالات داخلی دستگاه دچار مشکل شده است که در صورت مشاهده قطعی باید آنها را برطرف کنید.

برای عیب یابی دقیق دستگاه خود می توانید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در هوم خانه تماس بگیرید.

موتور کار می کند اما چرخ حلزونی نمی چرخد، روش تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت هاردستون در این مواقع

در بعضی موارد ممکن است موتور دستگاه به خوبی کار کرده اما چرخ حلزونی آن نچرخد. برای تعمیر چرخ گوشت هاردستون موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ممکن است قسمت مارپیچ انتهای آرمیچر هرز شده باشد. باید آرمیچر را خارج کرده و سپس قسمت مارپیچ انتهای محور را به دقت بررسی کنید. در صورت هرز شدن باید آن را تعمیر و یا تعویض نمایید.
 • جعبه دنده دستگاه را باز کرده و چرخ دنده های آن را بررسی کنید. ممکن است این چرخ دنده ها معیوب شده باشند که باید تعویض شوند.
 • ممکن است انتهای چرخ مارپیچ دچار ساییدگی شده باشد. انتهای مارپیچ دارای برآمدگی خاصی است که اگر دچار مشکل شود، شافت اصلی درگیر نشده و در نتیجه نمی چرخد.

برای تعمیر چرخ گوشت هاردستون خود می توانید از کارشناسان نمایندگی مرکزی هوم خانه کمک بگیرید.

چرخ گوشت هاردستون صدای زیادی تولید می کند، نظر تعمیرکار هوم خانه در این باره

در صورتی که دستگاه شما در هنگام کار صدای زیادی تولید می کند، برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت هاردستون خود باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • خرابی یاتاقان ها و هرزشدگی پروانه خنک کننده موتور دستگاه می تواند باعث ایجاد سر و صدا شود که باید آنها را تعویض کنید.
 • جعبه دنده را باز کنید و گریس موجود در آن را بررسی کنید. اگر گریس خالی شده و یا سوخته باشد، باید به آن گریس نسوز اضافه نمایید.
 • ممکن است موتور دستگاه دچار مشکل شده باشد که باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود.
 • هرگونه ایراد در جعبه دنده دستگاه نیز می تواند باعث صدای زیاد دستگاه شود.

برای تعمیر چرخ گوشت هاردستون خود می توانید از خدمات تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در نمایندگی هوم خانه استفاده کنید.

گوشت به دور تیغه می پیچد و خارج نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت هاردستون چه کنیم؟

در مواقعی که در هنگام کارکرد دستگاه گوشت به قسمت تیغه دستگاه پیچیده و از شبکه آن خارج نمی شود، برای عیب یابی آن موارد زیر را به دقت بررسی کنید:

 • ممکن است تیغه دستگاه تیز نباشد که باید تیز کردن تیغه آن را به افراد ماهر بسپارید.
 • در صورتی که بین تیغه و شبکه فاصله هوایی ایجاد شده باشد نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود. این فاصله ممکن است به دلیل از بین رفتن واشرهای پشت چرخ حلزونی و یا دقت نکردن در تیز نمودن تیغه باشد که باید مشکل را سریعا برطرف نمایید.
 • زیاد بودن چربی گوشت نیز یکی از دلایلی است که باعث ایجاد مشکل گیر کردن گوشت در دستگاه می شود.

در صورتی که قادر به بررسی دقیق دستگاه خود نیستید، برای تعمیر و عیب یابی آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه تماس بگیرید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت هاردستون

چرخ گوشت هاردستون ممکن است در طول زمان با مشکلات مختلفی مواجه شود و قطعات مختلفی از آن دچار آسیب دیدگی گردد. در نتیجه هزینه تعمیرات چرخه گوشت هاردستون با توجه به قطعات آسیب دیده و نوع خرابی دستگاه متفاوت خواهد بود. تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون پس از بررسی دقیق دستگاه مشکل را تشخیص داده و هزینه تعمیرات آن را به مشتری اعلام می کنند. به طور کلی هزینه های تعمیر چرخ گوشت هاردستون در نمایندگی هوم خانه مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود و مشتریان با استفاده از خدمات تعمیرات این مجموعه می توانند هزینه های خود را کاهش دهند.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون

بسیاری از مشتریان نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه سوالاتی را در زمینه خدمات این مجموعه مطرح می کنند که در قسمت زیر به این سوالات پرتکرار پاسخ داده ایم:

 • هزینه تعمیر چرخ گوشت هاردستون در محل چقدر است؟

هزینه تعمیرات چرخ گوشت هاردستون با توجه به مشکل دستگاه متفاوت خواهد بود. همچنین از آنجایی که کلیه خدمات تعمیرات این مجموعه بر اساس نرخ اتحادیه است، به میزان 75% در هزینه های مشتریان صرف جویی می شود.

 • پرداخت فاکتور تعمیرات دستگاه به چه صورت است؟

مشتریان این مجموعه می توانند پس از پایان کار تعمیر چرخ گوشت هاردستون و در صورت رضایت هزینه را به تعمیرکار مربوطه پرداخت نمایند.

 • آیا تعمیر چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه از گارانتی برخوردار است؟

کلیه خدمات تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در نماینگی مجاز هوم خانه از 3 الی 12 ماه گارانتی و ضمانتنامه بی قید و شرط برخوردار است.

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در هوم خانه دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته ای است که امکان ارائه خدمات تعمیرات و عیب یابی دستگاه را برای مشتریان فراهم می آورد. این مجموعه با در اختیار داشتن تعمیرکاران حرفه ای می تواند کیفیت مناسبی از تعمیرات چرخ گوشت هاردستون را در محل مورد نظر مشتری ارائه کند. همچنین در تعمیرگاه مجاز هوم خانه اگر برای تعمیر دستگاه نیاز به تعویض قطعات آن باشد، از قطعات اورجینال و درجه یک استفاده می شود تا دستگاه به صورت کامل و اصولی تعمیر شود. برای استفاده از خدمات تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در نمایندگی هوم خانه می توانید با شماره های این مجموعه تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست