تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر

چرخ گوشت فلر یکی از معتبرترین لوازم خانگی موجود در بازار است که تعمیر آن به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد. همواره یکی از دغدغه های مصرف کنندگان چرخ گوشت فلر، پیدا نمودن یک تعمیرگاه حرفه ای برای تعمیرات است. نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه با دارا بودن سال ها تجربه درخشان در زمینه تعمیرات محصولات فلر به خصوص تعمیر چرخ گوشت فلر توانسته است کلیه نیازهای مصرف کنندگان برای تعمیرات و رفع عیب چرخ گوشت فلر را برطرف نماید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی هوم خانه هزینه های تعمیر ار تا 75% کاهش دهید.

 • مطالبی که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:
 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر
 • نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در شهر تهران
 • استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت فلر
 • تعمیر چرخ گوشت فلر در محل
 • هزینه تعمیر چرخ گوشت فلر در نمایندگی هوم خانه

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه به صورت زیر است:

 1. ابتدا برای ثبت درخواست تعمیرات چرخ گوشت فلر با تعمیرگاه مجاز هوم خانه تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید فرم درخواست تعمیرات را به صورت آنلاین در سایت تکمیل نمایید.
 3. پس از ثبت درخواست، نام تعمیرکار چرخ گوشت فلر و کد اشتراک برای شما ارسال می گردد.
 4. تعمیرکار مربوطه ظرف مدت یک ساعت برای تعمیر چرخ گوشت فلر در محل شما حاضر می شود.
 5. پس از اتمام کار تعمیر چرخ گوشت فلر، ضمانتنامه معتبر تقدیم شما می شود.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در تهران

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر کلیه خدمات مرتبط با سرویس و تعمیرات این دستگاه را به صورت تخصصی ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز هوم خانه با استفاده از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص توانسته است به کمک تجهیزات به روز و پیشرفته، چرخ گوشت فلر را با بهترین کیفیت تعمیر نماید. این مجموعه به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل نیز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات تعمیر و رفع عیب دستگاه خود دارید، با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر تماس بگیرید تا کارشناسان هوم خانه در اسرع وقت تعمیرکاران خود را برای بازدید از دستگاه معیوب شما اعزام نمایند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت فلر به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش فلر و گارانتی آن یکی از مهمترین ویژگی هایی است که بسیاری از مصرف کنندگان به هنگام خرابی دستگاه خود به دنبال استفاده از آن می باشند. فلر از جمله برندهای خارجی است که به دلیل وجود شرایط اقتصادی خاص، نظارت مستقیمی بر روی شرایط ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش خود در کشور ایران ندارد و خدمات تعمیرات چرخ گوشت فلر تنها توسط بعضی شرکت ها ارائه می گردد. برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره موجود بر روی ضمانتنامه تماس بگیرید.

در صورت عدم رضایت از عملکرد این شرکت ها و یا اتمام گارانتی، می توانید از خدماتی که نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر  در هوم خانه برای مشتربان خود در نظر گرفته است، استفاده نمایید.

برای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه کافی است تا با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر چرخ گوشت فلر در محل

یکی از ویژگی های مهم تعمیرگاه های مجاز، ارائه خدمات سرویس و تعمیر چرخ گوشت فلر در محل می باشد. در این صورت دیگر نیازی به انتقال و جا به جایی دستگاه و یا مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمی باشد. این مسئله باعث صرفه جویی در هزینه و وقت مصرف کنندگان خواهد شد. همچنین این ویژگی موجب شده است تا کارشناسان و متخصصین نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه در محل و منزل شما حضور پیدا کنند و تعمیرات دستگاهتان را تحت نظارت شما انجام دهند. در این مجموعه پس از ثبت درخواست تعمیرات در سریع زمان ممکن کارشناس و تکنسین مربوطه همراه با تجهیزات کامل به محل مورد نظر شما برای ارائه خدمات اعزام می گردد.

تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر توسط تعمیرکار نمایندگی

اگرچه چرخ گوشت فلر بسیار باکیفیت بوده و از جنس معتبری است، اما پس از گذشت مدت زمانی ممکن است با اختلال در عملکرد و یا استهلاک قطعات مواجه شود و نیاز به استفاده از خدمات تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر داشته باشد. البته این امر بسیار طبیعی است و ممکن است در تمامی دستگاه ها اتفاق بیفتد. برطرف نمودن هریک از این خرابی ها و مشکلات کاملا تخصصی بوده و نیاز به فرد دوره دیده و آشنا به قطعات مختلف چرخ گوشت دارد. نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه دارای تکنسین های ماهر و مجربی است که به سرعت می توانند مشکل دستگاه را تشخیص داده و آن را رفع نمایند.

از جمله مشکلات رایج چرخ گوشت فلر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

چرا چرخ گوشت فلر صدای زیادی تولید می کند؟ برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه باید کرد؟

در مواردی که دستگاه سر و صدای غیرطبیعی تولید می کند، برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت فلر موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا جعبه دنده دستگاه را بررسی کنید. ممکن است گریس موجود در آن نشت کرده و یا فاسد شده باشد. بهتر است جعبه دنده را با گریس نسوز پر نمایید.
 • چرخ دنده های چرخ گوشت را بررسی کنید. در صورتی که چرخ دنده ساییده و یا شکسته شده باشد، صدای زیادی در دستگاه تولید می شود. برای برطرف نمودن این مشکل باید چرخ دنده تراش داده شده و یا تعویض شود.
 • ممکن است پروانه موتور هرزگرد شده و یا یاتاقان های دستگاه گشاد شده باشند که برای بررسی این قطعات باید از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

برای عیب یابی دقیق دستگاه خود بهتر است با متخصصین تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت در هوم خانه تماس بگیرید.

چرا موتور دستگاه جرقه می زند؟ روش تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر در این مواقع

بسیاری از افراد در هنگام کار با چرخ گوشت با مشکل جرقه زدن آن مواجه می شوند که برای عیب یابی آن باید به بررسی موارد زیر بپردازند:

 • ممکن است وجود اتصالی در سیم کشی دستگاه و یا وجود اصطکاک در آن باعث ایجاد این مشکل گردد که مشکل آن باید سریعا برطرف شود.
 • خرابی در اورلود چرخ گوشت و وجود رطوبت در دستگاه نیز می تواند باعث جرقه زدن موتور شود. در صورت خرابی باید تعویض گردد.
 • از دلایل دیگر جرقه زدن موتور می توان به خرابی کموتاتور دستگاه اشاره کرد. بررسی این بخش نیاز به بررسی تخصصی دارد و تنها باید توسط تعمیرکار انجام شود.

برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر خود می توانید از کارشناسان متخصص نمایندگی مرکزی هوم خانه کمک بگیرید.

چرا چرخ گوشت فلر روشن نمی شود؟ نظر تعمیرکار هوم خانه در این باره

در صورتی که دستگاه شما به هر دلیلی روشن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت فلر موارد زیر را بررسی کنید:

 • سیستم برق رسانی منزل را بررسی کنید و مطمئن شوید که برق جریان داشته باشد.
 • پریز و دو شاخه دستگاه را نیز بررسی نمایید. اگر در این قسمت ها قطع شدگی یا اتصالی وجود داشته باشد، باید آن را تعویض کنید.
 • وجود مشکل در کابل برق نیز می تواند باعث کار نکردن دستگاه شود. هرگونه پارگی یا کشیدگی در این کابل باید سریعا برطرف شود.
 • ممکن است کلید روشن / خاموش دستگاه دچار مشکل شده باشد که باید کلید را باز کرده و آن را بررسی کنید.
 • وجود هرگونه مشکل در موتور دستگاه نیز باعث روشن نشدن چرخ گوشت می شود که باید توسط تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر خود می توانید از خدمات تعمیرات چرخ گوشت فلر در نمایندگی هوم خانه استفاده کنید.

چرا مارپیچ چرخ گوشت فلر نمی چرخد؟ برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه کنیم؟

در بعضی از موارد مشاهده می شود که چرخ گوشت روشن شده است اما مارپیچ یا اسکرول آن نمی چرخد. از دلایل این مشکل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • یکی از علت های نچرخیدن اسکرول هرز شدن آرمیچر است که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.
 • ساییدگی انتهای مارپیچ نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود. این ساییدگی معمولا با تراشکاری برطرف می شود اما در مواردی باید آن را تعویض کرد.
 • ممکن است چرخ دنده دستگاه خراب شده باشد که با تعویض این قطعه مشکل برطرف خواهد شد.
 • خرابی شفت موتور و پین فنر نیز از دلایل نچرخیدن مارپیچ چرخ گوشت هستند. از آنجایی که این قطعات تخصصی می باشند، حتما باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شوند.

در صورتی که نمی توانید دستگاه خود را به درستی تعمیر و عیب یابی کنید، برای تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه تماس بگیرید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت فلر

یکی از بزرگترین سوالاتی که در حوزه تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر و سایر برندها وجود دارد، هزینه و قیمت تعمیر دستگاه می باشد. نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه با توجه به نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه تعمیرات هزینه خدمات خود را مشخص می نماید. کلیه هزینه های تعمیر و سرویس چرخ گوشت فلر شما در نمایندگی هوم خانه پیش از اقدام برای تعمیر دستگاه اعلام خواهد شد تا در صورت موافقت اقدام برای تعمیرات چرخ گوشت نمایند. همچنین در این مجموعه تنها هزینه تعمیرات چرخ گوشت فلر دریافت شده و نیاز به پرداخت هزینه اضافه ای نمی باشد.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر

در بسیاری از موارد مشتریان هنگام استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر با سوالاتی مواجه می گردند که کارشناسان هوم خانه در این بخش به بررسی این سوالات خواهند پرداخت:

 • هزینه تعمیرات چرخ گوشت فلر در محل چقدر است؟

هزینه تعمیر چرخ گوشت فلر در محل بستگی به نوع ایراد دستگاه دارد که باید به طور دقیق کارشناسی شود. همچنین مشتریان با استفاده از خدمات تعمیرات این مجموعه می توانند تا 75% هزینه های خود را کاهش دهند.

 • پرداخت صورتحساب تعمیرات چرخ گوشت به چه صورت است؟

پس از اتمام فرآیند تعمیرات و در صورت رضایت مشتری، صورتحساب تعمیرات به تعمیرکار چرخ گوشت فلر پرداخت می شود.

 • آیا در صورت بروز مجدد ایراد در دستگاه باید هزینه جداگانه ای پرداخت کرد؟

به طور کلی هوم خانه برای خدمات تعمیرات چرخ گوشت فلر خود گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می دهد که در این بازه زمانی چناچنچه دستگاه مجددا با همان مشکل مواجه شود، تعمیرات آن به صورت رایگان انجام خواهد شد.

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در هوم خانه

هوم خانه نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در تهران، به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین واحدهای تعمیرات انواع لوازم برقی خانگی به خصوص در زمینه تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت فلر شناخته شده و خدمات خود را ارائه می دهد. همچنین تمامی خدمات این مجموعه همراه با قطعات اورجینال و ضمانتنامه معتبر ارائه می شود تا خیال مشتریان از این بابت آسوده گردد. برای تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت فلر خود می توانید با نمایندگی مرکزی هوم خانه تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان این مرکز در زمینه تعمیرات دستگاه خود بهره مند شویدد.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست