تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر اتو

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع اتو در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر اتو را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

لباس آراسته نشانه شخصیت شماست، بارها این جمله را شنیده اید. برای آراسته بودن علاوه بر پوشیدن لباس های مناسب، باید لباس تمیز و اتو کشیده به تن داشته باشید. اتو کشیدن لباس ها همیشه مسئله دشواری بوده است، اما اگر شما فوت و فن اتوکشی را خوب بدانید، اگر از کارایی اتو خود آگاهی لازم را داشته باشید، می توانید یک اتوکشی آسان را تجربه کنید. اگر اتو کشی لباس ها به خوبی انجام نشود، شما زمان زیادی را از دست خواهید داد و نتیجه قابل قبولی دریافت نخواهید کرد. اولین نکته مهم در اتوکشی لباس آشنایی کامل با اتو می باشد، شما باید با میزان درجه حرارت ها در اتو آشنا شوید. با توجه به برچسب هایی که بر روی لباس وجود دارند، می توانید درجه حرارت اتو را نسبت به جنس لباس تنظیم کنید. شما باید جنس پارچه ها و ضخامت آنها را به خوبی بشناسید تا در اثر اتوکشی، درجه حرارت آنها را نسوزاند. دقت داشته باشید مخزن آب را به اندازه کافی پر کنید، نه خیلی زیاد که از اتو سرازیر شود و نه خیلی کم که اتو بسوزد. اگر می خواهید سال های زیادی از اتو خود استفاده کنید، اتو را بر روی دکمه و زیپ نکشید و از خش افتادن صفحه فلزی کف اتو جلوگیری کنید. اگر اتو شما دچار ایراد شده است، برای تعمیر اتو خود از تکنسین های نمایندگی تعمیرات اتو کمک بخواهید، تا با لباس اتو کشیده به محل کار خود بروید.

فاکتورهای مهم در تعمیر اتو

هزینه تعمیر اتو

اگر اتو شما دچار ایراد شده است، برای کاهش هزینه ها چند راه وجود دارد. با تعمیر اتو از خرید اتو جدید صرفه نظر کنید. با خرید یک اتو نو، قطعا شما متحمل هزینه های گزاف خواهید شد. اگر قصد تعمیر اتو را دارید از تکنسین بخواهید قطعه معیوب را تعمیر کند نه تعویض، تا هزینه های شما کمتر شوند.

تعمیرات اتو در تهران با ضمانت نامه رسمی

پس از اتمام کار تکنسین، از او درخواست ضمانت نامه داشته باشید. با گرفتن ضمانت نامه از تعمیرکار، اطمینان خواهید داشت اگر بعد از مدت کوتاهی همان ایراد در اتو شما رخ دهد می توانید با ضمانت نامه ای که دریافت کرده اید  از تعمیرکار بخواهید مجددا تعمیر اتو را انجام دهد.

صرفه جویی در وقت با بهره مندی از نمایندگی تعمیر اتو

از فاکتورهای مهمی که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود، تعمیر اتو در محل می باشد. زمانی که تکنسین به محل شما اعزام می شود، دیگر نیازی به انتقال وسیله به تعمیرگاه نیست و شما هزینه رفت و برگشت به تعمیرگاه را پرداخت نخواهید کرد. علاوه بر این زمان زیادی را در ترافیک سپری نمی کنید و وقت خود را بیهوده از دست نمی دهید. به دلیل تعدد شعبات نمایندگی تعمیر اتو در سطح شهر، تکنسین هایی که به محل شما نزدیک هستند اعزام می شوند، تا شما کمتر منتظر تکنسین بمانید. خوش قول بودن تکنسین بسیار حائز اهمیت است چرا که شما زمان خود را با ورود او چک می کنید تا بتوانید طبق برنامه ای که دارید به دیگر کارهای خود بپردازید.

تعمیرات اتو با قطعات فابریک

در بسیاری از موارد تعمیر اتو با تعمیر قطعه امکان پذیر خواهد بود. ممکن است ایرادی که در اتو پیش آمده سطحی بوده و تکنسین با توجه به تجربه و تبحری که دارد می تواند اتو را تعمیر کند. درصد کمی از عیب یابی ها منجر به تعویض قطعه می شوند و تعمیرکار باید از یک قطعه فابریک و اصل برای تعمیر اتو استفاده کند تا با گذشت زمان اتو خراب نشود. آنها باید برای کاری که انجام می دهند تعهد اخلاقی داشته باشند، در تعویض قطعه معیوب در تعمیر اتو از قطعه فابریک استفاده کنند و  هزینه دریافتی از مشتری را طبق مقررت دریافت کنند.

مشکلات رایج در تعمیر اتو

در زیر به برخی از مشکلاتی که ممکن است برای اتو اتفاق بیفتد و همینطور راه حل آن اشاره می کنیم:

علت روشن نشدن اتو چیست، چرا اتو روشن نمی شود؟

 • سیم برق را چک کنید. اگر سیم برق دچار آسیب یا پارگی شده است، باید تعویض شود.
 • از یک پریز دیگر برای استفاده از اتو استفاده کنید و مطمئن شوید که در مدار، برق وجود دارد.
 • ممکن است به علت تجمع رسوبات و آهک بر روی صفحه اتو، اتو روشن نشود.
 • برای تعمیر اتو تنظیمات اتو را بررسی کنید و مطمئن شوید که اتو در حالت خاموش خودکار قرار نگرفته باشد.

علت گرم نشدن اتو، چرا اتو گرم نمی شود؟

 • اگر مبدل برق در اتو دچار ایراد شده است آن را باید تعویض کنید.
 • ممکن است درجه حرارت اتو را به درستی تنطیم نکرده اید، شاید با تغییر درجه حرارت، اتو گرم شود.
 • تغییر تنظیمات ترموستات در اتو مانع از گرم شدن اتو می شود، با بررسی ترموستات می توانید این مشکل را برطرف کنید.
 • اگر اتصالات الکتریکی از هم جدا شده باشند اتو گرم نخواهد شد. با چک کردن اتصالات اتو، تعمیر اتو را انجام دهید.
 • کثیف بودن صفحه فلزی اتو در گرم شدن اتو تاثیرگذار است، سعی کنید صفحه فلزی را تمیز نگه دارید و موادی که ممکن است به آن چسبیده باشد را جدا کنید.
 • با کمک از تکنسین نمایندگی تعمیرات اتو، المنت دستگاه را چک کنید. ممکن است قطعی برق در المنت وجود داشته باشد، سیم بندی مدار را بررسی کنید، در صورت قطعی آن را تعمیر کرده و در صورت سوختن آن را تعویض کنید.

علت بخار ندادن اتو جیست، چرا اتو بخار نمی دهد؟

 • درجه ترموستات اتو را بررسی کنید. با تغییر درجه حرارت، بخار اتو نیز تنظیم خواهد شد.
 • ایجاد رسوب در محفظه آب مانع از تولید بخار می شود. سعی کنید محفظه آب را از رسوبات تمیز کنید.
 • احتمال دارد منافذ خروج بخار دچار گرفتگی شده و مانع از خروج بخار شده اند. برای تعمیر اتو محفظه آب را تخلیه کرده، با کمک قطره چکان یک تا دو قطره جوهر نمک بر روی منافذ صفحه فلزی کف اتو بریزید. مجددا مخزن را از آب پر کرده و دکمه بخار را فشار دهید تا منافذ باز شوند.

خارج شدن قطرات آب به همراه بخار از کف اتو

 • اگر دما را به درستی تنظیم کنید قطرات آب همراه بخار خارج نخواهد شد. اگر درجه حرارت پایین باشد این اتفاق رخ خواهد داد. اگر با تنظیم درجه حرارت همچنان مشکل وجود دارد ترموستات را بررسی کنید.

کم بودن حجم آب خارج شده از محفظه آب اتو

 • به دلیل رسوبات راه محفظه آب بسته شده است، آن را بررسی کنید.

علت نشتی آب از زیر اتو چیست؟

 • عایق بندی زیر اتو آسیب دیده است، ممکن است به علت فرسوده شدن واشر و لاستیک های موجود درکف اتو، آب از زیر اتو نشتی کند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات اتو در زمینه تعمیر اتو به شما کمک خواهند کرد.
 • ممکن است مخزن آب از جای خود خارج شده و یا ترک خورده باشد.
 • ممکن است محفظه آب بیش از اندازه پر شده است.

علت چسبیدن لباس به اتو چیست؟

 • از اتوکشی های قبل تکه های پارچه به اتو چسبیده اند و همین امر باعث سوختن صفحه فلزی اتو می شود. در نتیجه حجم قابل توجهی از لباس به اتو می چسبد و باعث از بین رفتن لباس می شود. پس از هر بار استفاده از اتو، صفحه فلزی آن را تمیز کنید. برای تعمیر اتو توصیه می شود مخلوطی از آب و جوش شیرین را بر روی صفحه بمالید تا صفحه کاملا تمیز شود.

تاثیر قطع شدن برق خانه در تعمیر اتو

 • اگر با زدن سیم برق اتو به پریز، فیوز خانه قطع شد، سیم کشی داخل اتو باید بررسی شود. احتمال قطعی سیم ها وجود دارد.

برق داشتن اتو

 • احتمال دارد سیم کشی های داخل اتو دچار نقص شده اند و باید توسط یک تعمیرکار مجرب از نمایندگی تعمیرات اتو، مورد بررسی قرار بگیرد.

روشن شدن چراغ قرمز بر روی اتو

 • به احتمال زیاد المنت اتو سوخته است و باید توسط یک تعمیرکار تعمیر اتو تعویض شود.

هوم خانه نمایندگی تعمیر اتو

هوم خانه با در اختیار داشتن تکنسین های آگاه و دلسوز خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. تعمیر اتو یکی از خدماتی است که این مرکز تعمیرات آن را ارائه می دهد. شما می توانید قبل از انجام کار، از تعرفه های این مجموعه اطلاع پیدا کنید و در صورت موافقت، تکنسین کار خود را آغاز کند، این یکی از اصول مشتری مداری در هوم خانه است.

 

تعمیر اتو در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر اتو در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر اتو در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر اتو در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر اتو در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

2.7/5 - (4 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست