تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر

پارس خزر یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده انواع لوازم خانگی از جمله چرخ گوشت می باشد که کیفیت محصولات آن برای مصرف کنندگان به اثبات رسیده است. با توجه به قیمت نسبتا بالای لوازم خانگی، لازم است تا تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر تنها در نمایندگی های مجاز و به دست تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر حرفه ای صورت بگیرد. تعمیرگاه مجاز هوم خانه یکی از بهترین گزینه ها برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در تهران محسوب می شود. نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه، از تعمیرکاران متخصص و مجربی برخوردار است که در صورت نیاز آنها را به محل مورد نظر مشتری اعزام می کند. با ارائه خدمات تعمیرات این مجموعه نه تنها در هزینه های مشتریان صرفه جویی می شود، بلکه تعمیرات نیز در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز هوم خانه برای تعمیر چرخ گوشت چارس خزر تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

در این مقاله به بررسی موارد زیر برای تعمیر چرخ گوشت پارس خزر خواهیم پرداخت:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر
 • استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت پارس خزر
 • تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در محل
 • تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر توسط تعمیرکار نمایندگی
 • هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر
 • نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه به صورت زیر است:

 1. ابتدا برای ثبت درخواست تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر با تعمیرگاه مجاز هوم خانه تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید فرم درخواست تعمیرات را به صورت آنلاین در سایت تکمیل نمایید.
 3. پس از ثبت درخواست، نام تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر و کد اشتراک به همراه شما ارسال می گردد.
 4. تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت برای تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در محل شما حاضر می شود.
 5. پس از اتمام کار تعمیر چرخ گوشت پارس خزر، ضمانتنامه معتبر تقدیم شما می گردد.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در تهران

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در تهران به تعمیر و عیب یابی انواع چرخ گوشت پارس خزر می پردازد. این روزها با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی، در صورت بروز هرگونه ایراد در چرخ گوشت پارس خزر، سپردن آنها به مراکز غیرمعتبر برای تعمیرات نوعی ریسک به حساب می آید. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر به شما این اطمینان را می دهد که تمامی قطعات تعویضی دستگاه از بهترین و بالاترین کیفیت بازار هستند. همچنین مجرب ترین تعمیرکاران و تکنسین ها نیز در این نمایندگی مشغول به کار هستند و به راحتی می توانند انواع مدل های چرخ گوشت پارس خزر را تعمیر نمایند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت پارس خزر به چه صورت است؟

به طور کلی سپردن چرخ گوشت پارس خزر در هنگام خرابی به نمایندگی ها و استفاده از خدمات پس از فروش آن بهترین گزینه محسوب می شود. خدمات پس از فروش چرخ گوشت پارس خزر در ایران توسط نمایندگی پارس شید ارائه می شود که مصرف کنندگان در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در دستگاه می توانند با این نمایندگی تماس بگیرند. در مواقعی ممکن است تاریخ اعتبار گارانتی دستگاه شما گذشته باشد و یا از خدماتی که برای تعمیرات دستگاه ارائه می شود، رضایت کافی نداشته باشید. در این صورت می توانید از خدماتی که نمایندگی تعمیر لوازم خانگی پارس خزر در هوم خانه برای تعمیر و عیب یابی دستگاه ارائه می دهد، استفاده نمایید. این خدمات می تواند شامل هر نوع خرابی و ایراد در دستگاه که کارکرد چرخ گوشت پارس خزر را با اختلال مواجه کرده، باشد.

برای برقراری تماس و درخواست تعمیر از متخصصین هوم خانه با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در محل

امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلف به دنبال نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در محل می باشند. از جمله این دلایل می توان به نداشتن زمان کافی برای مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات، وزن زیاد چرخ گوشت و همچنین نبود تعمیرگاه مجاز در نزدیکی محل مورد نظر اشاره کرد. در این شرایط بهتر است نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در تهران را انتخاب کنید که خدمات سرویس و تعمیر دستگاه را در محل و منزل شما ارائه می دهد. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر در محل، پس از ثبت درخواست شما کارشناسان خود را در سریع ترین زمان به محل مورد نظرتان اعزام کرده و اقدام به برطرف نمودن مشکلات دستگاه می نماید.

تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر توسط تعمیرکار نمایندگی

افراد زیادی هستند که به دلیل عدم آشنایی با سیستم داخلی چرخ گوشت بدون تخصص و دانش دست به تعمیر آن می زنند و با مشکلات زیادی روبه‌رو می شوند. لازم به ذکر است که تعمیر چرخ گوشت پارس خزر را تنها باید به تعمیرکار مجرب و متخصص سپرد. علاوه بر این، با توجه به قابلیت های مختلف چرخ گوشت ها، سیستم داخلی آنها نیز در مدل های مختلف متفاوت است. از این رو برای جلوگیری از مشکلات و خرابی های بیشتر دستگاه، بهترین کار تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر می باشد. توانایی تعمیرکاران این نمایندگی باعث می شود که ابتدا قطعات را به جای تعویض، عیب یابی و تعمیر نمایند.

از جمله مشکلات متداول چرخ گوشت پارس خزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

علت روشن نشدن چرخ گوشت پارس خزر چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه باید کرد؟

روشن نشدن چرخ گوشت ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در این مواقع باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است مشکل از برق سانی دستگاه باشد. در بعضی مواقع نیز مشکل از پریز برق است که برای عیب یابی آن باید از فازمتر استفاده کنید.
 • هرگونه پارگی در سیم کشی چرخ گوشت نیز می تواند باعث روشن نشدن آن شود.
 • همچنین اتصالی در کلید پاور دستگاه می تواند یکی از دلایل شایع این مشکل باشد.
 • ممکن است موتور چرخ گوشت و یا سیم پیچ آن سوخته باشد که باید تعویض شود.

در صورتی که مشکلی در برق رسانی دستگاه وجود ندارد، بهتر است با تعمیرکار چرخ گوشت در نمایندگی مجاز هوم خانه تماس بگیرید.

علت کند کار کردن چرخ گوشت پارس خزر چیست؟ روش تعمیر و عیب یابی دستگاه در این مواقع

در مواقعی که چرخ گوشت پارس خزر شما به کندی کار می کند، برای عیب یابی آن باید قسمت های مختلف دستگاه را بررسی کنید:

 • ابتدا بررسی نمایید که تمامی قسمت های چرخ گوشت به صورت صحیح نصب شده باشند. رنده و تیغه چرخ گوشت باید به درستی در جای خود قرار گرفته باشند.
 • علت دیگر کند شدن چرخ گوشت مربوط به کند شدن تیغه دستگاه است که در اثر استفاده زیاد و به مرور زمان حاصل می شود.
 • گاهی نیز ممکن است حجم گوشت و چربی داخل کانال و صفحه قیفی چرخ گوشت گیر کند و مانع حرکت دستگاه و در نتیجه کند شدن آن شود.

در صورتی که نمی توانید دستگاه خود را به درستی عیب یابی کنید، با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه تماس بگیرید.

علت سر و صدای چرخ گوشت پارس خزر چیست؟ نظر تعمیرکار هوم خانه در این باره

جهت رفع صدای بلند چرخ گوشت پارس خزر خود در حین کار باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • ابتدا گریس موجود در جعبه دنده چرخ گوشت را بررسی کنید. ممکن است گریس طی استفاده مکرر تمام و یا فاسد شده باشد. بهتر است جعبه دنده را با گریس نسوز پر نمایید.
 • ساییده شدن چرخ دنده های دستگاه نیز می تواند باعث ایجاد صدای بلند آن در حین کار شود.
 • همچنین مشکل می تواند از موتور چرخ گوشت نیز باشد.
 • هرزگرد شدن پروانه موتور و گشاد شدن یاتاقان نیز می تواند سر و صدای اضافی ایجاد کند.

برای عیب و یابی و تعمیر چرخ گوشت خود می توانید از خدمات تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در نمایندگی مجاز هوم خانه استفاده کنید.

علت داغ شدن موتور دستگاه در حین کار چیست؟ تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر به چه صورت است؟

در صورتی که موتور چرخ گوشت پارس خزر شما در هنگام کار داغ می کند، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است از کار افتادن فن دستگاه باعث بالا رفتن گرمای چرخ گوشت شود.
 • احتمال دارد موتور دستگاه نیم سوز شده باشد. معمولا در حین کار، هوا از روزنه های کنار دستگاه خارج می شود که اگر این هوا گرم بوده و بوی سوختگی بدهد، نشان دهنده نیم سوز شدن موتور است.

در صورتی که چرخ گوشت پارس خزر شما گرمای بیش از حدی تولید می کند، سریعا با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه تماس گرفته و برای تعمیر دستگاه خود اقدام نمایید.

علت نچرخیدن مارپیچ چرخ گوشت پارس خزر چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه چه کنیم؟

گاهی موتور چرخ گوشت روشن می شود اما مارپیچ آن حرکت نمی کند. در این مواقع برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت پارس خزر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ممکن است چرخ دنده اصلی، دنده مارپیچ، پین فنر و یا شفت موتور دچار ایراد شده باشد.
 • ساییدگی چرخ دنده مارپیچ نیز یکی از دلایل این مشکل است که از شکل ظاهری آن به راحتی قابل تشخیص است. در صورت وجود هرگونه علائم ساییدگی در چرخ دنده، باید سریعا تعویض شود.
 • ممکن است سر آرمیچر باعث نچرخیدن دنده مارپیچ چرخ گوشت باشد که باید تعویض شود.

در صورتی که همچنان نتوانستید علت خرابی دستگاه را عیب یابی کنید، با تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر در نمایندگی هوم خانه تماس بگیرید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر

هزینه تعمیرات یکی از دغدغه های اصلی افراد در هنگام خرابی چرخ گوشت است. همواره اولین سوال از نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر، هزینه تعمیر و عیب یابی دستگاه می باشد. هزینه تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در نمایندگی هوم خانه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد. بنابراین با انتخاب تعمیرگاه مرکزی هوم خانه هزینه بالایی را برای تعمیرات چرخ گوشت خود پرداخت نخواهید کرد. شما می توانید با پرداخت هزینه ای معقول و منصفانه دستگاه خود را به بهترین نحو ممکن و با مناسب ترین هزینه تعمیر نمایید.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر

بسیاری از مشتریان پیش از تعمیر دستگاه خود در نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر سوالاتی را به صورت مکرر مطرح می کنند که در این بخش از مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم:

هزینه تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در نمایندگی هوم خانه چقدر است؟

هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر با توجه به نوع خرابی دستگاه متفاوت است. کلیه خدمات تعمیرات در نمایندگی هوم خانه با توجه به تعرفه اتحادیه تعیین می شود.

پرداخت صورتحساب تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر به چه صورت است؟

مشتریان پس از اتمام کار و در صورت رضایت می توانند هزینه را به تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر پرداخت کنند.

آیا برای تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه گارانتی ارائه می شود؟

کلیه خدمات تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در تعمیرگاه مجاز هوم خانه از 3 الی 12 ماه گارانتی و ضمانتنامه معتبر دریافت می نماید. همچنین در طول مدت زمان اعتبار گارانتی نیز خرابی مجدد دستگاه به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه

در صورتی که به تعمیرات تخصصی چرخ گوشت پارس خزر در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران نیاز دارید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در هوم خانه استفاده نمایید. در تعمیرگاه تخصصی هوم خانه برای تعمیرات دستگاه از قطعات فابریک استفاده می شود تا هم در هزینه های مشتریان صرفه جویی شده و هم قطعه اصلی دستگاه حفظ شود. همچنین تمام قطعات تعمیر و یا تعویض شده توسط این مجموعه گارانتی می شوند و همراه با برگ ضمانتنامه در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. تعمیرکاران این مرکز می توانند تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

1/5 - (1 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست