تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر لباسشویی توشیبا را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

امروزه وجود ماشین لباسشویی در هر خانه ای، ضروری است. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که اقدام به طراحی و تولید ماشین لباسشویی کرده اند. توشیبا یکی از بهترین و قدرتمندترین برندها در بازار لوازم خانگی بوده و ماشین لباسشویی های آن از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول طول عمر بالایی دارد که تا سال های سال، شما را از خرید یک ماشین لباسشویی دیگر بی نیاز می سازد. به هنگام خرابی آن نیز می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا تعمیرات آن را با کیفیت بالا انجام دهید. این مجموعه به صورت 24 ساعته کار می کند. بنابراین محدودیتی در مراجعه به این مرکز نخواهید داشت. با اختصاص چند دقیقه از وقت خود به مطالعه این مقاله، می توانید با دیگر ویژگی های این نمایندگی آشنا شوید.

هوم خانه خدمات تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی توشیبا را تا 75 درصد صرفه جویی انجام می دهد.

مشتریان عزیز مد نظر داشته باشید که هوم خانه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است و نمایندگی رسمی نمی باشد. این برند در ایران نمایندگی فعال ندارد. در صورتی که دفتر اصلی آن دایر شد، شما را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در تهران
 2. تعمیر لباسشویی توشیبا در تهران
 3. نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا در محل و منزل
 4. تعمیر لباسشویی توشیبا در تهران
 5. هزینه تعمیر لباسشویی توشیبا در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 6. مشکلات و ایرادات متداول لباسشویی توشیبا
 7. عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار لباسشویی توشیبا
 8. هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی توشیبا

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در تهران

بسیاری از افراد زمانی که لوازم برقی در منزلشان با مشکل روبه‌رو می‌شود؛ ترجیح می‌دهند که خود مشکل دستگاه را حل نمایند. اما گاهی این خرابی‌ها به‌گونه‌ای است که توسط افراد غیر ماهر قابل تعمیر نیست. ماشین لباسشویی در صورت خرابی باید به دست افراد ماهر تعمیر شود. از این رو در زیر به روش‌های تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در تهران اشاره کرده‌ایم.

 • اگر می‌خواهید به راحتی با کارشناسان ماهر نمایندگی در تماس باشید از شماره 02158941 استفاده نمایید.
 • در غیر این صورت می‌توانید به صورت آنلاین مشخصات خود را پس از ثبت‌نام در سایت وارد نمایید و یا با نزدیکترین شعبه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا تماس حاصل نمایید.
 • کد اشتراک و نام تکنسین پس از وارد شدن مشخصات شما برایتان ارسال می‌گردد.
 • تعمیرکار نمایندگی نهایتاً تا یک ساعت خود را به منزل شما می‌رساند.
 • ماشین لباسشویی شما با استفاده از قطعات فابریک تعمیر می‌شود و برگه فاکتور و گارانتی پس از تست سلامت دستگاه به شما تقدیم می‌گردد.
 • در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید میزان رضایت خود را از خدمات دریافتی با پر کردن فرم نظرسنجی اعلام نمایید.

تعمیر لباسشویی توشیبا در تهران

نحوه تعمیر لباسشویی توشیبا در تهران به شرح زیر است:

آن دسته از مصرف کننده های ماشین لباسشویی توشیبا که در تهران زندگی می کنند، به هنگام مواجهه با خرابی این محصول، به راحتی می توانند نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. برای این کار کافی است به صورت حضوری و یا غیر حضوری، به نمایندگی تعمیرات این محصول در تهران مراجعه نمایند. با این کار، تکنسین ها در اسرع وقت نسبت به تعمیر این ماشین لباسشویی اقدام کرده و آن را با دقت بالایی تعمیر خواهند کرد. برای این که از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات توشیبا کمک بگیرید، می توانید به صورت تلفنی با این مرکز تماس بگیرید. در این حالت، متخصصان مجرب، پاسخ گوی شما بوده و حتی مشاوره هایی را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند. در ضمن وجود شعبه های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در مناطق مختلف شهر تهران، دسترسی مشتریان به این مرکز را راحت تر کرده است.

خدمات رسمی پس از فروش ماشین لباسشویی توشیبا

خدمات پس از فروش و کارت گارانتی از موارد مهم در خرید لوازم برقی هستند که مصرف‌کنندگان می‌توانند به راحتی با تماس با شماره موجود بر روی کارت گارانتی مشکل دستگاه خود را از طریق نمایندگی برطرف سازند. اگر از ماشین لباسشویی توشیبا استفاده می‌کنید؛ در صورت خرابی ماشین لباسشویی توشیبا می‌توانید طبق گفته‌های بالا عمل نمایید. در صورتی که مدت اعتبار کارت گارانتی شما به پایان رسیده است و یا به هر دلیلی تمایل ندارید که تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا را به دست نمایندگی رسمی بسپارید؛ می‌توانید از هوم خانه درخواست کمک کنید. هوم خانه تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لوازم خانگی است. هوم خانه نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا نیست. هوم خانه خدمات ویژه‌ای را به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد و تعمیرکار هوم خانه با استفاده از قطعات فابریک که دارای ضمانت‌نامه 3 ای 12 ماهه هستند؛ ایراد ماشین لباسشویی شما را برطرف می‌کند.
همچنین مشتریان در صورتیکه برای تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا سوال‌هایی در ذهن دارند؛ می‌توانند آنها را در پایین صفحه در قسمت دیدگاه مطرح کنند. کارشناسان هوم خانه بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به سوالات شما پاسخ داده و شما را در تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا کمک می‌نمایند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در محل، منزل و خانه شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در محل و منزل در این بخش توضیح داده شده است:

از آن جایی که ماشین لباسشویی دستگاهی بزرگ و سنگین است، انتقال آن به محل نمایندگی توشیبا کار بسیار سختی خواهد بود. این کار با هزینه بالایی نیز همراه است. اما مدیران هوم خانه با توجه به این مشکلات، تدابیری اندیشیده و خدمات خود را در محل و منزل ارائه می کنند. به این صورت که تکنسین ها با هماهنگی مشتری، به محل اعزام می شوند. این افراد سریعاً دست به کار شده و دستگاه را عیب یابی می کنند. سپس اقدامات لازم در جهت تعمیر آن انجام می دهند. این تعمیرکاران با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و کار تعمیرات را در همان روز به اتمام می رسانند. تکنسین های این مرکز به هنگام تعمیرات دستگاه، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه را در اولویت کار خود قرار می دهند. در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا تعمیرکاران فقط در صورت تعمیر نشدن قطعه خراب، اقدام به تعویض آن با استفاده از قطعات اورجینال می کنند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در تعمیرگاه مجاز و مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش ارائه شده است:

یکی از اهداف این نمایندگی، کاهش فشار مالی بر مشتریان می باشد. از این رو نیز خدمات خود را به گونه ای انتخاب کرده است که کمترین هزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی را از مشتریان دریافت کند. در همین راستا، هزینه های تعمیرات در این مرکز بر اساس نرخ های اعلام شده از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شوند. در ضمن تعمیر دستگاه در محل و منزل، خودداری از تعویض قطعات و استفاده از قطعات اورجینال به هنگام نیاز به تعویض قطعات معیوب، باعث شده تا هزینه های تعمیر در این نمایندگی به حداقل کاهش پیدا کند. متخصصان مجرب این نمایندگی، قبل از اعزام تعمیرکار به آدرس یاد شده، هزینه های تعمیر را برای مشتری شفاف سازی می کنند. این امر سبب می شود تا مشتریان با اعتماد کامل به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا ماشین لباسشویی خود را به دست این نمایندگی بسپارند.

تعرفه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

در صورتی که تصمیم به محاسبه هزینه تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا دارید، می توانید از جدول زیر کمک بگیرید:

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا
هزینه نصب ماشین لباسشویی توشیبا 370.000 تومان الی 400.000 تومان
هزینه سرویس ماشین لباسشویی توشیبا 300.000 تومان الی 350.000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی توشیبا 400.000 تومان الی 700.000 تومان
هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی توشیبا 350.000 تومان الی 800.000 تومان
هزینه تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی توشیبا بستگی به ارور لباسشویی دارد.
هزینه تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی توشیبا 350.000 تومان الی 1.300.000 تومان
هزینه تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی توشیبا 350.000 تومان الی 600.000 تومان
هزینه تعویض هیدرواستارت ماشین لباسشویی توشیبا 350.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا 300.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض میکروسوییچ ماشین لباسشویی توشیبا 350.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی توشیبا 950.000 تومان الی 1.500.000 تومان
هزینه تعویض موتور ماشین لباسشویی توشیبا 400.000 تومان الی 1.800.000 تومان
هزینه تعویض دیگ و آبکش ماشین لباسشویی توشیبا 750.000 تومان الی 1.350.000 تومان
هزینه تعویض پانل ماشین لباسشویی توشیبا بستگی به مدل و نوع لباسشویی دارد.
هزینه تعویض خرطومی دیگ ماشین لباسشویی توشیبا 130.000 تومان الی 260.000 تومان

عیب یابی لباسشویی توشیبا

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی توشیبا در این بخش توضیح داده شده است:

در این مجموعه، تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا به صورت تخصصی انجام می شود. زیرا برای تعمیر این محصول از تعمیرکار مختص ماشین لباسشویی استفاده می شود. این تعمیرکاران در کار خود وارد بوده و تجربه کافی در این زمینه را دارند. از این رو کار عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا را با سرعت بالایی انجام می دهند. این افراد دقت را چاشنی سرعت عمل می کنند. به همین سبب هم نتیجه تعمیرات این متخصصان، بسیار عالی می باشد. اعتمادی که نمایندگی به کار تعمیرکاران خود دارد باعث شده تا خدمات خود را تا یک سال ضمانت کند. ضمانت یک ساله خدمات به مشتریان این اجازه را می دهد تا در طول یک سال، مشکلات ایجاد شده در ماشین لباسشویی خود را به صورت رایگان تعمیر نمایند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی توشیبا توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی توشیبا در ادامه بیان شده است:

به دلیل این که ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است، احتمال خرابی در آن هم بالا می باشد. زمانی که متوجه شدید، ماشین لباسشویی تان خراب شده است بررسی کنید که آیا می توانید خودتان آن را تعمیر کنید یا نه. برای تعمیر برخی از ایرادات ماشین لباسشویی، باید کمی اطلاعات فنی داشته و دستی در تعمیرات داشته باشید. در این بخش از مقاله برای راهنمایی شما عزیزان، ایرادات متداول در این محصول را ذکر کرده و روش های تعمیر آن را آموزش داده ایم.

ماشین لباسشویی توشیبا لباس ها را تمیز شستشو نمی دهد، برای تعمیر چه کنیم؟

در صورت تمیز شسته نشدن لباس ها در لباسشویی توشیبا باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود ماشین لباسشویی نتواند لباس ها را به خوبی شستشو دهد.
 • از جمله آنها می توان به رسوب گرفتن المنت، خرابی در شیر برقی و هیدرواستات دستگاه اشاره کرد.
 • با چک کردن هر کدام از این قطعات می توانید دلیل این ایراد را پیدا کنید.
 • برای این کار بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا بهرمند شوید.

ماشین لباسشویی توشیبا آب را تخلیه نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت تخلیه نشدن آب از لباسشویی توشیبا باید موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • در قسمت کف ماشین لباسشویی قطعه ای به نام پمپ تخلیه وجود دارد.
 • اگر فیلتر این پمپ و یا شیلنگ آن مسدود شده باشد، مانع از تخلیه آب دستگاه می شود.
 • با رفع این گرفتگی، عملکرد ماشین لباسشویی تصحیح خواهد شد.
 • در ضمن اخلال در عملکرد پروانه پمپ و یا الکتروپمپ ماشین لباسشویی نیز می تواند در بروز این ایراد دخیل باشد.
 • با بررسی و تعمیر هر کدام از این قطعات، مشکل دستگاه رفع خواهد شد.

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه آب دارد، بهتر است جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در محل بهره مند شوید.

بدنه ماشین لباسشویی توشیبا برق دارد، برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورت برق داشتن بدنه لباسشویی توشیبا راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • وجود برق در بدنه ماشین لباسشویی یکی از موارد خطرناکی است که باید سریعاً آن را برطرف نمایید.
 • این ایراد ممکن است به دلیل وجود اتصال در سیستم برق کشی، سوختن موتور ماشین لباسشویی، وصل نبودن سیم ارت و یا تنظیم نبودن درب ماشین لباسشویی از قسمت لولای آن باشد.
 • علاوه بر تنظیم نبودن، شکستن لولای درب نیز می تواند سبب برق داشتن بدنه دستگاه شود.
 • برای رفع این ایراد جدی باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا تماس بگیرید.
 • این مرکز در اسرع وقت نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام خواهد کرد.

دلیل لرزش و صدای غیر طبیعی در ماشین لباسشویی توشیبا چیست، برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت لرزش و صدای غیر طبیعی در ماشین لباسشویی توشیبا راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورت باز نکردن پیچ های حمل و نقل باید ان ها را باز کنید.
 • همچنین در صورت برخورد شلنگ تخلیه به بدنه، صدا تولید می شود.
 • در صورتی که قطعات فلزی درون ماشین لباسشویی قرار گیرد صدای زیادی ایجاد می شود.
 • همچنین در صورت تراز نبودن نیز صدای زیادی از دستگاه ایجاد می شود.

اگر دستگاه شما مشکل صدا و لرزش دارد، بهتر است جهت عیب یابی با تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا در ارتباط باشید.

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی توشیبا چیست، برای تعمیر چه کنیم؟

در صورت نشتی آب از لباسشویی توشیبا باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورتی که درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد، نشتی آب رخ می دهد.
 • در صورتی که قفل درب خراب شده باشد مانع از بسته شدن کامل ان می شود.
 • همچنین در صورتی که شلنگ ورودی آب یا شلنگ تخلیه دچار پارگی و سوراخ شده باشد نیز آب نشت می کند.
 • همچنین در صورتی که لاستیک دور درب ماشین لباسشویی فرسوده شده باشد نیز این امر به وجود می آید.

اگر مشکل نشتی آب در دستگاه شما برطرف نشد، بهترین انتخاب برای حل مشکل؛ استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در منزل میباشد.

آب در ماشین لباسشویی توشیبا گرم نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر چه کاری لازم می باشد؟

در صورت گرم نشدن آب در لباسشویی توشیبا باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورت خراب بودن ترموستات، آب لباسشویی گرم نمی شود.
 • همچنین در صورت قطع شدن سیم های ترموستات نیز این امر به وجود می آید.

اگر دستگاه شما آب را گرم نمیکند، میتوانید جهت عیب یابی با خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا در محل در تماس باشید.

درب ماشین لباسشویی توشیبا باز نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت باز نشدن درب لباسشویی توشیبا باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورت باز نشدن درب ممکن است مشکل از قفل یا لولای درب باشد.
 • همچنین اگر قفل کودک فعال باشد نیز درب باز نمی شود.
 • در صورتی که سوئیچ فشار ایراد داشته باشد نیز درب باز نمی شود.

اگر درب دستگاه شما باز نمیشود، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا بهره مند شوید.

چگونه مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی توشیبا را برطرف کنیم؟

در صورت آبگیری نکردن لباسشویی توشیبا موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • در صورتی که آب وارد مخزن نشود، دستگاه آبگیری نمی کند.
 • همچنین در صورت خرابی پمپ آب، برد الکترونیکی و یا ایراد در میکروسوئیچ، هیدرواستات و یا خرابی شیر ورودی نیز این مشکل به وجود می آید.

اگر مشکل آبگیری نکردن در دستگاه شما حل نشد، میتوانید جهت رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در محل بهره مند شوید.

پودر و مواد شوینده در ماشین لباسشویی توشیبا حل نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت حل نشدن پودر و مواد شوینده در لباسشویی توشیبا باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورتی که فیلتر شیر الکتریکی و یا جاپودری کثیف باشد، دستگاه قادر به حل کردن پودر نیست.
 • همچنین در صورت استفاده از پودر شوینده به مقدار زیاد نیز این مشکل پدید می آید.

اگر مواد شوینده در دستگاه شما به خوبی حل نمیشود، بهتر است جهت حل مشکل با خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا در ارتباط باشید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا به شرح زیر است:

افرادی که از خدمات هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا استفاده کرده اند از آن رضایت کامل دارند. این مجموعه فکر تمامی جوانب کار را کرده و به همین دلیل خدمات خود را با کیفیت بالایی ارائه می دهد. این مرکز حتی فکر پرداخت راحت تر هزینه های تعمیرات توسط مشتریان را نیز کرده است. به همین دلیل نیز به همراه تعمیرکاران، دستگاه های کارت خوان سیار نیز به منزل مشتریان می فرستد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست