نمایندگی موریس

نمایندگی موریس
نمایندگی مجاز تعمیرات
موریس
021-88972003

نمایندگی موریس (MORRIS)

برند موریس نام تجاری برای محصولات لوازم خانگی شرکت فراگامان صنعت و تجارت می باشد. این شرکت در سال 1377 بنیان گذاری شد و فعالیت های خود را در زمینه ی تولید قطعات صنعتی برای صنایع نفت و خودرو و لوازم خانگی و … آغاز کرد. طی سال های بعدی این شرکت با رشد روز افزون خود و کسب موفقیت های متعدد، فعالیت های طراحی و مهندسی و قالب سازی را نیز در کنار فعالیت قطعه سازی آغاز کرده و سرانجام در سال 1380 تصمیم به تولید اولین ماشین ظرفشویی ایرانی گرفت. با ارائه ی این محصول به بازار داخلی، این محصول مورد استقبال عمومی قرار گرفته و در چندین جشنواره ی خارجی نیز خوش درخشیده و موفق به کسب گواهینامه های اروپایی شد. پس از این موفقیت این شرکت به صورت تخصصی قدم در عرصه ی تولید لوازم خانگی گذاشت و توانست در بازار این لوازم به نامی آشنا و معتبر تبدیل گردد. نمایندگی موریس امروزه در بیشتر شهر دایر است و شما می توانید با مراجعه به هر کدام از آنها از محصولات آن دیدن کرده و با ویژگی های آنها بیشتر آشنا گردید.

برند موریس در ساخت محصولات خود از فناوری های به روزی استفاده کرده و مهندسین شاغل در آن، این محصولات را بر اساس آخرین استانداردهای جهانی طراحی کرده اند. در نمایندگی موریس انواع محصولات آن نظیر یخچال‌های موریس با مدل ها و قابلیت های متنوع، ماشین های ظرفشویی و لباسشویی و همچنین انواع اجاق گاز، جاروبرقی، مایکروویو و کولرهای گازی آن موجود می باشد. تمامی این محصولات از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار بوده و کیفیت ساخت آنها در سطع بسیار بالای است، به گونه ای که می توانند به خوبی با محصولات مشابه خارجی رقابت نمایند. شما می‌ توانید جهت خرید هر کدام از آنها، از قیمت های مناسب نمایندگی موریس نیز بهرمند شوید.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات موریس با استفاده از کادر مجرب خود و همچنین خدمات و سرویس های درجه یک می تواند در صورت خرابی هر کدام از این محصولات در کنار شما بوده و تعمیرات دستگاه های معیوب شما را به صورت تخصصی انجام دهد.

ارور ماشین ظرفشویی موریس

ارور ماشین ظرفشویی موریس

ارور ماشین ظرفشویی موریس، شامل کد خطا های مختلفی می شود که تصمیم داریم یک به یک آن ها را در این مطلب مورد بررسی قرار دهیم. همین طور نحوه رفع هر یک را شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید تا کد خطا ظرفشویی موریس را شناسایی کنید.

21 اردیبهشت 1401
0 دیدگاه
برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی موریس

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی موریس

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی موریس تنوع بالایی دارد. این تنوع بالا برای شستشوی هر چه بهتر ظروف در این دستگاه تعبیه شده اند. برای استفاده بهینه از این دستگاه نیاز به اطلاع از نحوه عملکرد این برنامه ها و هم چنین معنی کلمات و اصطلاحات روی ماشین ظرفشویی موریس خواهند داشت.  

6 فروردین 1400
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر ظرفشویی موریس را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. یکی از برندهای موفق در تولید انواع لوازم خانگی، برند موریس است. نمونه ای از بهترین تولیدات این برند، ماشین های ظرفشویی […]

2 آذر 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات موریس

نمایندگی تعمیرات موریس

هوم خانه نمایندگی تعمیرات موریس در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی موریس را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. یکی از برندهای ایرانی موفق در زمینه ی طراحی و تولید لوازم خانگی، برند موریس است که در واقع برند شرکت […]

20 اسفند 1398
0 دیدگاه