تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات همیلتون

هوم خانه نمایندگی تعمیرات همیلتون در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی همیلتون را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند.

در این مقاله قصد داریم شما را با نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران آشنا کنیم. همیلتون دارای محصولات زیادی از قبیل، زودپز برقی، پلوپز، سرخ‌کن، ترازو، توستر، چای ساز، ساندویچ ساز، آبمیوه گیری، مخلوط کن، سشوار، اتو بخار، همزن، جاروبرقی و … است. تنوع محصولات این برند موجب می‌شود تا عده زیادی هر یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را خریداری کنند. آنچه در تمام لوازم برقی مسلم است، وجود احتمال خرابی در آن‌‌‌‌‌‌‌‌ ها است. با توجه به قیمت بالای محصولات کوچک آشپزخانه، معمولاً در هنگام خرابی هر یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ ها، به فکر تعمیر آن می‌افتیم. تعمیرگاه‌های بسیاری در حال ارائه خدمات در این زمینه هستند؛ اما آنچه کار را سخت می‌کند، انتخاب یک نمایندگی تعمیرات همیلتون مطمئن و با سابقه است. مسلماً برای تعمیر صحیح و اصولی این وسایل لازم است که آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به دست حرفه‌ ای‌ ها بسپارید.

ما مجموعه هوم خانه را به عنوان نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران به شما معرفی می‌کنیم. این مجموعه سابقه زیادی در امر تعمیرات دارد و به صورت اختصاصی در زمینه تعمیر لوازم خرد آشپزخانه فعالیت می‌کند. از ویژگی‌ های این مرکز می‌توان به ارائه خدمات تعمیر همیلتون در محل اشاره کرد. به این صورت که تکنسین مربوط محصول را درب منزل و با ارائه رسید از شما تحویل گرفته و در روز بعد تعمیر شده، به همراه فاکتور و ضمانت‌نامه در محل تحویل خواهد داد. این امر به ویژه برای افراد پرمشغله یک امتیاز مهم محسوب می‌شود.

شما همچنین می‌توانید از طریق تماس با هوم خانه با کارشناسان تعمیر همیلتون گفتگو کرده و در مورد رفع عیوب ساده دستگاه از آن‌ها راه‌ کار دریافت کنید.

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی همیلتون هوم خانه را انتخاب کنیم؟

آنچه ما را به انتخاب و اعتماد یک نمایندگی تعمیرات همیلتون برای تعمیر هر یک از لوازم این برند ترغیب می‌کند، سابقه و تجربه یک تعمیرگاه در ارائه خدمات، نحوه ارائه خدمات در آن و تضمین کیفیت خدمات است؛ بنابراین باید در حین انتخاب یک تعمیرگاه مجاز این فاکتورها را در نظر بگیریم. مجموعه هوم خانه نمایندگی همیلتون در تهران است. این مجموعه به صورت اختصاصی در زمینه تعمیرات لوازم کوچک آشپزخانه فعالیت می‌کند و دارای تجربه و سابقه بسیاری در این زمینه است. این مجموعه علاوه بر سابقه بسیار و فعالیت اختصاصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی همیلتون، تمامی مجوز‌های لازم را در این راستا دارا است. همچنین خدمات خود را با قیمت بسیار مناسب و بر اساس تعرفه تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی به مشتریان ارائه می‌دهد.

هوم خانه در تلاش است تا با همکاری با کارشناسان و متخصصان تعمیر همیلتون، بهترین و حرفه‌ای‌ ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. به‌گونه‌ ای که دستگاه برای مدت زیادی پس از تعمیر نیز بدون نقص کار کند. عملکرد صحیح دستگاه پس از تعمیر مستلزم تعمیرات حرفه‌ ای و استفاده از قطعات مرغوب است. مجموعه هوم خانه همواره تمامی این اصول را برای افزایش سطح کیفیت خدمات خود رعایت می‌کند.

هوم‌خانه ارائه‌ دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی همیلتون در محل و منزل است؛ یعنی نیازی نیست برای تعمیر لوازم کوچکی مانند قهوه ساز، غذا ساز و … به نمایندگی تعمیرات آن مراجعه کنید. بلکه تنها با یک تماس، نیروی مربوطه وسیله را درب منزل از شما تحویل گرفته و روز بعد تعمیر شده، در محل تحویل خواهد داد.

علاوه بر تمام موارد فوق، شما می‌توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات همیلتون (هوم خانه) با کارشناسان این مرکز صحبت کرده و از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. در موارد بسیاری پیش‌ آمده است که مشکلات کوچک دستگاه با استفاده از راهنمایی‌ های ارائه‌ شده توسط تعمیرکار همیلتون برطرف شده است. برای استفاده از خدمات این مجموعه کافیست با یکی از شماره تلفن‌ های ارائه‌ شده در قسمت انتهایی همین صفحه تماس بگیرید. همچنین می‌توانید مشکل دستگاه خود را در قسمت دیدگاه بیان کنید تا کارشناسان هوم خانه به صورت آنلاین به شما پاسخ دهند.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات همیلتون

اگر قصد تعمیر هر یک از لوازم خانگی همیلتون را دارید، حتماً سؤالاتی درباره هزینه تعمیرات آن ذهن شما را مشغول کرده است. مسلماً منطقی‌ تر است بجای پرداخت هزینه هنگفت برای تعمیرات این لوازم، یک دستگاه دیگر خریداری کنیم؛ بنابراین داشتن اطلاعات در مورد هزینه تعمیرات دستگاه می‌تواند ما را در تصمیم‌گیری در این رابطه یاری کند.

هزینه تعمیرات به‌طورکلی در دو بخش دستمزد تعمیرکار و قیمت قطعات تعویضی خلاصه می‌شود. قیمت قطعات تعویضی به تفکیک کیفیت در بازار مشخص است. لازم به ذکر است حتی باکیفیت‌ ترین قطعه به‌ کار رفته در یک وسیله برقی کوچک، قیمت چندان بالایی ندارد. دستمزد تعمیرکار همیلتون نیز در نمایندگی‌های مجاز تعمیرات آن به تفکیک نوع وسیله مشخص است. به همین دلایل است که همواره تعمیر به تعویض ارجعیت دارد.

شما می‌توانید برای اطلاع از علت خرابی دستگاه و اطلاع از هزینه تعمیرات آن با کارشناسان تعمیر همیلتون در هوم خانه تماس بگیرید.

نحوه ارائه خدمات در هوم خانه، نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران

پس از تماس با کارشناسان تعمیرات همیلتون و شرح مشکل، در صورتی که تعمیرکار همیلتون تشخیص دهد که مشکل دستگاه شما جزئی و قابل‌حل است، با ارائه توصیه‌ ها و راهنمایی‌ هایی به شما کمک می‌کند تا مشکلات کوچک و جزئی دستگاه را برطرف کنید. در غیر این صورت کارشناسان و تعمیرکاران مجموعه هوم خانه در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. سپس با ارائه رسید کتبی دستگاه شما را تحویل گرفته و پس از حل مشکل دستگاه، آن را در روز بعد به همراه فاکتور و ضمانت‌نامه درب منزل به شما تحویل خواهند داد.

همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند برای تعمیرات لوازم خانگی کوچک مانند آب‌ میوه‌ گیری، چرخ‌ گوشت، چای‌ ساز، بخار شو، جارو شارژی، جاروبرقی، ماکروفر، سرخ‌کن و … یا مشاهده تعمیرات هر یک از این وسایل به صورت حضوری به آدرس کارگاه مجهز هوم خانه (نمایندگی تعمیرات همیلتون)، واقع در میدان فاطمی، خیابان چهلستون، بین چهارم و ششم پلاک 46 مراجعه نمایند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات همیلتون

برای تماس با هوم خانه نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران می‌توانید از طریق هر یک از شماره تلفن‌های مندرج در پایین صفحه با این مجموعه تماس گرفته، با کارشناسان تعمیر همیلتون صحبت کنید و از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها مشاوره تلفنی رایگان بگیرید یا درخواست تعمیرات بدهید. همچنین می‌توانید از طریق نوشتن ایراد دستگاه خود، در قسمت دیدگاه به صورت آنلاین و در همان لحظه با تعمیرکار همیلتون صحبت کرده و با شرح ایراد دستگاه خود، برای حل مشکلات آن راه‌کار دریافت کنید.

تاریخچه نمایندگی تعمیرات همیلتون

با شنیدن نام همیلتون (Hamilton Beach) همگی آن را به عنوان یک برند چینی می‌شناسند؛ زیرا از سال 2012 تمامی محصولات همیلتون به صورت قراردادی در کشور چین تولید می‌شوند؛ اما درواقع این برند از سال 1910 در ایالت متحده آمریکا تأسیس‌ شده است. از زمان آغاز تولید محصولات این برند در چین، پای محصولات همیلتون (Hamilton) به بازارهای ایران نیز باز شد. به‌ تبع گسترش تقاضا و خرید محصولات این برند، نمایندگی‌ های تعمیرات همیلتون نیز در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش شروع به فعالیت کردند. هوم خانه نیز به عنوان نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت در حال فعالیت است.

نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران

این مجموعه به عنوان نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران در حال فعالیت است. هوم خانه دارای شعب متعدد در سراسر تهران است که منجر به افزایش سرعت عمل آن در ارائه خدمات شده. پس از تماس شما با هوم خانه و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان این مرکز، اگر مشکل دستگاه شما با این توصیه‌ ها حل نشود، تکنسین مربوط در کوتاه‌ ترین زمان از نزدیک‌ ترین نمایندگی hamilton برای تحویل گرفتن کالای شما در محل حاضر می‌شود و در روز بعد پس از تعمیر، کالا را به همراه فاکتور و ضمانت‌نامه کتبی درب منزل تحویل می‌دهد. این مجموعه همچنین به منظور جلب رضایت مشتریان و کسب رضایت آنان، امکانی را فراهم کرده تا مشتریان با مراجعه به کارگاه مجهز هوم خانه بتوانند بر روند تعمیرات دستگاه خود نظارت داشته باشند. مشتریان همچنین می‌توانند به صورت حضوری دستگاه خود را برای تعمیر به کارگاه هوم خانه بیاورند. برای استفاده از خدمات تلفنی و حضوری نمایندگی تعمیرات همیلتون، کافیست با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

 معرفی لوازم خانگی همیلتون

مجموعه هوم خانه ارائه‌ دهنده تمامی خدمات مربوط به تعمیرات محصولات همیلتون اعم از تعمیرات غذا ساز همیلتون، تعمیر آب‌ میوه‌ گیری همیلتون، تعمیر قهوه ساز همیلتون، تعمیرات سرخ‌ کن همیلتون، تعمیر مایکروفر همیلتون، تعمیرات اتو بخار همیلتون و تعمیر جاروبرقی همیلتون است. برای سرویس و تعمیر هر یک از این لوازم کافیست با تلفن های مجموعه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر لوازم خانگی همیلتون با استفاده از قطعات فابریک

همان‌ طور که می‌دانید استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات یک برند بسیار مؤثر است. قطعات بی‌کیفیت و نامرغوب عمر مفید دستگاه پس از تعمیر کاهش می‌دهد. علاوه بر این سطح کیفیت خدمات یک مجموعه را نیز به چالش می‌کشد. مجموعه هوم خانه با تهیه قطعات از تولید کننده اصلی، همواره برای تعمیرات هر یک از این دستگاه‌ ها از قطعات فابریک و اورجینال به عنوان جایگزین استفاده می‌کند. به همین علت است که (نمایندگی تعمیرات همیلتون در تهران) به راحتی خدمات خود را ضمانت می‌کند؛ زیرا استفاده از قطعات مرغوب باعث می‌شود دستگاه تا مدت‌ها بدون نقص کار کند.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات همیلتون

درنهایت بهتر است برای تعمیرات همیلتون، به نمایندگی‌ های مجاز تعمیرات آن مراجعه کنید. با تعمیرات صحیح اصولی می‌توانید تا مدت‌ها از دستگاه بهره ببرید. مجموعه هوم خانه ارائه‌ دهنده کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی همیلتون در تهران است. برای اطلاع از علت خرابی هر یک از دستگاه‌ های تولید این برند و همچنین اطلاع از هزینه تعمیرات آن‌‌‌‌‌‌‌‌ ها می‌توانید با شماره تلفن‌های این مجموعه تماس بگیرید تا دستگاه شما در کوتاه‌ ترین زمان به همراه ضمانت خدمات تعمیر و درب منزل تحویل شود.

نمایندگی تعمیرات همیلتون در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات همیلتون در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات همیلتون در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات همیلتون در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات همیلتون در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425

18 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
دستمالچیان 02 آذر 1399

سری گوش کوب ب قی رنگ مشکی میخاستم

پاسخ دادن
avatar
موناحمیدپور 07 آذر 1399

بدنه ساندویج ساز همیلتون از کجا باید تهیه کرد بدنه دستگاه من شکسته ولی ازنظر کارایی دستگاهم سالم وکار میکنه

پاسخ دادن
avatar
معصومه 25 آذر 1399

با سلام من توستر همیلتون دارم خیلی هم ازش راضیم فقط سینیش اذینم میکنه به خاطر برجستگی از جابی نمیشه سینی سطح صافش رو خرید؟

پاسخ دادن
avatar
وحید 18 دی 1399

سلام برای سرویس بخار شوی همیلتون به کدام شماره زنگ بزنم

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 21 فروردین 1400

  سلام، برای استفاده از خدمات با شماره 58941-021 در ارتباط باشید.

  پاسخ دادن
avatar
نفیسه 17 بهمن 1399

سلام اتو بخار همیلتون چراغش روشن میشه خاموش نمیشه یک باره دیگه همین جوری شد که به تعمیرات بردم درست شد الان دوباره هم همین شکلی شده

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 21 فروردین 1400

  سلام، ترموستات اتو بخار همیلتون شما باید تعویض شود.

  پاسخ دادن
avatar
فردوس موسوی 28 بهمن 1399

سلام وقت بخیر تیغه‌ی غذاسازم رو متاسفانه گم کردم چطور می‌تونم یه جدید تهیه کنم؟

پاسخ دادن
avatar
خندانی 26 اسفند 1399

خسته نباشید با عرض پوزش که این موقع شب مزاحم می شم من بخار شوی همسر تا ون رو دارم و در پوش مخزن اون رو گم کردم ، میخواستم بدونم شما درپوش مخزن بخارشو رو دارید؟ ممنون می شم پاسخ بدید.

پاسخ دادن
avatar
داود 13 اردیبهشت 1400

مخلوط كن پارچش شكسته داريد شما؟

پاسخ دادن
avatar
هدیه فرشچی 09 تیر 1400

سلام ...خدا قوت ببخشید ابمیوه گیری من پارچش شکست ...چطوری میتونم تهیه کنم مجدد؟

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 09 تیر 1400

  سلام وقت بخیر؛ به سایت آی پی یدک مراجعه کنید.

  پاسخ دادن
avatar
عابدی 13 تیر 1400

سبد ابمیوه گیری همیلتون jh 149, چطور میتونم تهیه کنم

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 16 تیر 1400

  سلام، به وبسایت آی پی یدک مراجه کنید.

  پاسخ دادن
avatar
ریحانه جعفری 17 تیر 1400

سلام پره ی همزن برقی م گم شده از کجا باید تهیه کنم

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 19 تیر 1400

  سلام؛ به وبسایت آی پی یدک مراجعه کنید.

  پاسخ دادن
avatar
محمد میثمی تبار 29 تیر 1400

سلام آبمیوه گیری همیلتون دارم موقع اب گرفتن لرزش شدید دارد چکار باید بکنم

پاسخ دادن
  avatar
  تیم هوم خانه 02 مرداد 1400

  سلامف کوبل ها مشکل دارن باید عوض بشن

  پاسخ دادن