تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی Candy  در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

لباس شویی یکی از پرمصرف ترین لوازم آشپزخانه است و به همین دلیل به دفعات ممکن است که نیاز به تعمیر داشته باشد. برای تعمیر این محصول خود باید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی مراجعه کنید. نمایندگی تعمیرات خدمات ارزشمندی را به مشتریان ارائه می دهد که اطمینان و رضایت آن ها را به ارمغان می آورد.

هوم خانه خدمات تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی کندی در محل را تا 75 درصد صرفه جویی انجام می دهد.

مشتریان عزیز مد نظر داشته باشید که هوم خانه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است و نمایندگی رسمی نمی باشد. این برند در ایران نمایندگی فعال ندارد. در صورتی که دفتر اصلی آن دایر شد، شما را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران
 2. تعمیر لباسشویی کندی در تهران
 3. نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در محل و منزل
 4. تعمیر لباسشویی کندی در تهران
 5. هزینه تعمیر لباسشویی کندی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 6. مشکلات و ایرادات متداول لباسشویی کندی
 7. عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار لباسشویی کندی
 8. هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی کندی

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران

لوازم برقی خانگی از جمله لوازمی هستند که خرابی آنها قابل پیش‌بینی نیست. ماشین لباسشویی‌ها که از جمله لوازم برقی خانگی به حساب می‌آیند؛ ممکن است در اولین شستشو دچار مشکل شده و یا خرابی آنها در مدت زمان طولانی اتفاق بیفتد. برای رفع این مشکلات افراد باید از روش‌های تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران آگاه باشند که این روش‌ها عبارتند از:

 • تماس با شماره 02158941 برای برقراری ارتباط با کارشناسان نمایندگی بهترین راه حل مشکل ماشین لباسشویی کندی است.
 • تماس با نزدیکترین شعبه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی و ثبت‌نام آنلاین در سایت از دیگر روش‌های برقراری ارتباط با نمایندگی است.
 • زمانی که شما از طریق یکی از این روش‌ها اعلام خرابی دستگاه می‌نمایید؛ پیامک کد اشتراک و نام تکنسین برای شما ارسال می‌گردد.
 • تعمیرکار حداکثر ظرف مدت یک ساعت خود را به منزل شما می‌رساند. تعمیرکار مشکل دستگاه شما را با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال که دارای 3 الی 12 ماه گارانتی هستند؛ برطرف می‌نماید و کارت گارانتی را به شما تقدیم می‌کند.
 • شما می‌توانید برگه فاکتور را برای اطلاع از هزینه‌های دستگاه دریافت کنید.
 • مشتریان می‌توانند با تکمیل کردن فرم نظرسنجی ارائه شده توسط تعمیرکار؛ خدمات پس از فروش لباسشویی کندی را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری رسانند.

تعمیر لباسشویی کندی در تهران

نحوه تعمیر لباسشویی کندی در تهران به شرح زیر است؛ تعمیر لوازم خانگی یکی از دغدغه های اصلی مشتریان است و برای رفع این مشکل، نمایندگی تعمیرات با پرورش متخصصان مجرب تلاش می کند تا بهترین کیفیت از خدمات را به مشتریان خود عرضه کند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران به صورت گسترده تمام مناطق تهران را پوشش داده و در صورت نیاز به خدمات آنها، در کمترین زمان شاهد حضور آنها خواهید بود.
در صورتی که از ماشین لباسشویی کندی استفاده می کنید و ساکن تهران هستید، به هیچ وجه کار تعمیر ماشین لباسشویی خود را به تعمیرکاران غیر حرفه ای نسپارید.

تعمیرکارانی که به صورت عمومی فعالیت می کنند، از تخصص کافی برای تعمیر دستگاه شما برخوردار نیستند و آسیب جدی به آن وارد خواهند کرد. ناگفته پیداست که یکی از مشکلات ساکنین شهر تهران، ترافیک شهری است. اینجاست که این نمایندگی با داشتن متخصصان مجرب در سراسر شهر تهران این مشکل را به حداقل رسانده است. ماشین لباسشویی به دلیل استفاده نادرست یا استفاده طولانی، مدت گاهی از وقت ها درچار مشکل می شود که حضور یک تعمیرکار را در کنار خود می طلبد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی Candy در محل، منزل و خانه شما

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در محل و منزل به شرح زیر است؛ نمایندگی تعمیرات هر وسیله ای باید به صورت تخصصی یک برند را تحت پوشش قرار دهد تا ضمن ارائه خدمات به موقع، از کیفیت هم غافل نشود.
هوم خانه به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی فعالیت درخشانی داشته است. تعمیرات لوازم خانگی به دو صورت تعمیر در محل و تعمیر در نمایندگی انجام می شود. تکنسین های نمایندگی با حضور در محل و منزل در ابتدا باید مشکل را شناسایی کرده و بعد از آن اقدام به تعمیر کنند.

تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه یکی از پرسش هایی است که اغلب به هنگام تعمیر لوازم منزل با آن مواجه خواهید شد. در این خصوص باید به نظر متخصصان مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی اطمینان کرده و از راهنمایی های آنان استفاده کنید.
در صورتی که قطعه خراب تعویض می شود، باید از قطعات اورجینال و سالم به عنوان جایگزین استفاده کرد. در غیر این صورت عمر ماشین لباسشویی کمتر شده و هزینه های بیشتری به شما تحمیل می کند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در این بخش ارائه شده است؛ شفاف سازی در مورد هزینه ها یکی از مواردی است که هر نمایندگی ملزم به انجام دادن آن است. زمانی که قصد استفاده از خدمات یک نمایندگی را دارید، باید بتوانید به راحتی به لیست هزینه های تعمیرات آن دسترسی پیدا کنید.

این موضوع باعث می شود تا اطمینان متقابلی بین مشتریان و متخصصان مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی به وجود بیاید. ضمن استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی می توانید از آن ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلاتی مثل تراز نبودن ماشین لباسشویی و غیره، بهره بگیرید.

در صورتی که لوازم خود را برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل کنید باز هم از خدمات ارزشمند نمایندگی بهره مند خواهید شد. تکنسین های این مرکز با هزینه های مندرج در لیست مربوطه اقدام به تعمیر لوازم شما می کنند. تعمیرات ماشین لباسشویی و هر نوع لوازم خانگی دیگری نیاز علاوه بر نیاز به تخصص کافی، به امکانات ویژه ای هم احتیاج دارد.
تعمیرگاه مجاز، ابزار کافی و مناسب برای تعمیر را داشته باشد و نمایندگی کندی هم مجهز به تمام امکانات لازم است. هر دستگاه از هر برندی ویژگی های خاص خودش را دارد و بنابراین باید در تعمیرشان از متخصصان مجرب نمایندگی برند دستگاه کمک بگیرید.

تعرفه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

با کمک مبالغ آورده شده در جدول زیر، می توانید به راحتی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی را برآورد کنید:

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی کندی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی
هزینه نصب ماشین لباسشویی کندی 370.000 تومان الی 400.000 تومان
هزینه سرویس ماشین لباسشویی کندی 300.000 تومان الی 350.000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کندی 400.000 تومان الی 700.000 تومان
هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی کندی 350.000 تومان الی 800.000 تومان
هزینه تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی کندی بستگی به ارور لباسشویی دارد.
هزینه تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی کندی 350.000 تومان الی 1.300.000 تومان
هزینه تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی کندی 350.000 تومان الی 600.000 تومان
هزینه تعویض هیدرواستارت ماشین لباسشویی کندی 350.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی کندی 300.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض میکروسوییچ ماشین لباسشویی کندی 350.000 تومان الی 850.000 تومان
هزینه تعویض کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی کندی 950.000 تومان الی 1.500.000 تومان
هزینه تعویض موتور ماشین لباسشویی کندی 400.000 تومان الی 1.800.000 تومان
هزینه تعویض دیگ و آبکش ماشین لباسشویی کندی 750.000 تومان الی 1.350.000 تومان
هزینه تعویض پانل ماشین لباسشویی کندی بستگی به مدل و نوع لباسشویی دارد.
هزینه تعویض خرطومی دیگ ماشین لباسشویی کندی 130.000 تومان الی 260.000 تومان

عیب یابی لباسشویی کندی

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی در این بخش شرح داده شده است؛ برای تعمیر ماشین لباسشویی خود، ابتدا باید اطلاعات کافی در مورد مشکلات متداول آن داشته باشید و در صورتی که نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات بود، تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی را در جریان بگذارید تا در اسرع وقت برای تعمیر در محل و منزل حاضر شوند. استفاده از خدمات نمایندگی مزیت های دیگری هم دارد از جمله ضمانت خدمات یکساله که اطمینان خاطر زیادی را برای مشتریان به وجود می آورد.
با این ضمانت نامه در صورت تعمیر ماشین لباسشویی، در هر زمانی که مجددا دستگاه خراب شد، از خدمات رایگان این نمایندگی بهره مند خواهید شد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی کندی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی کندی در ادامه بیان شده است؛ ماشین لباسشویی کندی یکی از بروزترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار است اما هر وسیله ای ممکن است بعد از مدت زمانی نیاز به تعمیر پیدا کند.
برای اینکه بهتر بتوانید اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی خود بکنید، بهتر است در مورد مشکلات و ایرادات ممکن برای دستگاه اطلاع داشته باشید. بعد از کسب اطلاعات در مورد مشکلات متداول و عدم توانایی در رفع آن، بهتر است که از نمایندگی کمک بگیرید.
نمایندگی تعمیرات کندی با ارائه راه حل برای رفع مشکل به شما کمک می کند و در صورت نیاز به تعمیر دستگاه تکنسین برای تعمیر در محل و منزل فرستاده خواهد شد. در ادامه با ایرادات متداول ماشین لباسشویی کندی آشنا خواهید شد.

ماشین لباسشویی کندی نشتی آب دارد، برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورت نشتی آب از لباسشویی کندی باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • این مشکل مربوط به قطعات داخلی ماشین لباسشویی است و تعمیرکار حرفه ای باید اقدام به تعمیر آن کند.
 • ممکن است تعویض قطعه برای تعمیر، امری ضروری باشد.
 • نشتی آب، خسارت های زیادی به آشپزخانه وارد می کند و بهتر است که هر چه زودتر اقدام به تعمیر آن کنید.

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، لازم است جهت عیب یابی با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در تهران در ارتباط باشید.

تعمیرکار هوم خانه چه راهکاری را برای تعمیر مشکل سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی کندی پیشنهاد می دهد؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی سر و صدای زیاد آن است. در صورت سروصدای زیاد در لباسشویی کندی باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در اکثر موارد سر و صدای ماشین لباسشویی و هر نوع لوازم خانگی، به دلیل تراز نبودن آن است.
 • به همین دلیل بهتر است در هنگام نصب ماشین لباسشویی، آن را در جای درستی قرار دهید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود.

اگر مشکل صدا در دستگاه شما حل نشد، لازم است جهت عیب یابی با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران در ارتباط باشید.

چگونه مشکل خشک نشدن البسه در ماشین لباسشویی کندی را رفع کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی خشک نکردن لباس ها است. در صورتی که لباسشویی کندی لباس ها را خشک نمی کند باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع مشکل به کار گیرید:

 • خشک نکردن ماشین لباسشویی هم یکی از مشکلات متداول است که باید با متخصصان مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در میان بگذارید تا برای تعمیر در محل و منزل مراجعه کنند.
 • این مشکل به خاطر قطعات داخلی دستگاه به وجود می آید که باید تعویض شود.

اگر بعد از فرایند شستشو لباس ها همچنان خیس هستند، لازم است جهت عیب یابی با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در محل در تماس باشید.

چرا شستشو لباس ها در ماشین لباسشویی کندی درست انجام نمی شود؟ تعمیر آن به چه صورت است؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی تمیز نشدن لباس ها است. در صورت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی کندی موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • ماشین لباسشویی برای وزن مشخصی از لباس تعیین شده است و بنابراین باید به همان اندازه لباس به درون ماشین لباسشویی ریخته شود.
 • در صورتی که بیشتر از وزن تعیین شده لباس ریخته شود، ماشین لباسشویی قادر نخواهد بود تا به اندازه کافی لباس ها را تمیز کند.

اگر شستشوی لباس ها در دستگاه شما به درستی انجام نمیشود، لازم است جهت عیب یابی با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران در تماس باشید.

دلیل برق داشتن ماشین لباسشویی کندی از چیست؟ برای تعمیر چه کاری ضروری است؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی برق گرفتگی آن است. در صورت کند بودن نوسان برق لباسشویی کندی موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار ببرید:

 • ممکن است سیم دستگاه دچار نقایصی باشد که در این صورت باید با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی کندی بافت لباس را از بین می برد؟ تعمیرکار متخصص در این مورد چه نظری دارد؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی خراب شدن بافت لباس ها است. در صورت از بین رفتن بافت لباس در لباسشویی کندی باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • اگر ماشین لباسشویی به صورت اصولی تنظیم نشده باشد و در صورت به هم ریختن تنظیمات، بافت لباس ها خراب می شود.
 • همچنین باید برای هر نوع جنس لباس، برنامه مخصوص انتخاب شود.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با تعمیرکار مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران اقدام نمائید.

موتور ماشین لباسشویی کندی به خوبی کار نمی کند، چه کاری برای عیب یابی و تعمیر انجام دهیم؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی کار نکردن درست است. در صورت درست کار نکردن موتور ماشین لباسشویی کندی موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • در صورت نیم سوز شدن موتور، لباسشویی به خوبی کار نمی کند.
 • نوسانات برق و همچنین کار کردن زیاد از دیگر مواردی است که ممکن است موتور را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر موتور دستگاه شما به خوبی کار نمیکند، لازم است جهت عیب یابی با نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تهران در تماس باشید.

چگونه مشکل صدای زیاد ماشین لباسشویی کندی را رفع کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی سر و صدای زیاد آن است. در صورت سروصدای زیاد در لباسشویی کندی باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • اگر ماشین لباسشویی تراز نباشد، سروصدای زیادی دارد.
 • در صورتی که اشیا فلزی نیز درون دیگ قرار داشته باشد سبب ایجاد سروصدای زیاد می شود. ایراد در بلبرینگ دلیل دیگر این مشکل است.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در منزل اقدام نمائید.

دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی کندی از چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه اقداماتی انجام دهیم؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی باز نشدن درب آن است. در صورت باز نشدن درب لباسشویی کندی باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • ایراد در میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی کندی سبب می شود تا درب باز نشود.
 • همچنین در صورتی که مرحله آبگیری تمام نشده باشد نیز درب باز نمی شود.

اگر درب دستگاه شما به درستی باز نمیشود، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیز ماشین لباسشویی کندی به خود تماس حاصل نمایید.

چرا باید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در هوم خانه استفاده کرد؟

هوم خانه، همه روزه و به صورت شبانه روزی خدمات ارزنده ای را برای مشتریان ارائه می دهد. بنابراین با اطمینان کامل می توانید از خدمات رضایت بخش این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی که از آن شما و در خدمت شماست بهره مند شوید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی به شرح زیر است:

 1. ارائه خدمات تعمیرات در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 2. ارائه گارانتی معتبر
 3. ارائه قطعات اصل و فابریک
 4. کاهش هزینه تعمیرات تا 75 درصد
 5. ارائه ضمانت 3 الی 12 ماهه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4.5/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست