تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال Admiral در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این محصول را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

ماشین لباسشویی های آدمیرال، از جمله با کیفیت ترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار هستند. این محصولات با قابلیت های متنوع و کارایی بالا، جزو محبوب ترین ماشین لباسشویی ها در بین مصرف کنندگان می باشند. برای خرید آنها می توانید به نمایندگی های رسمی و مجاز این برند مراجعه کرده و با خرید از این مرکز، از خدمات پس از فروش این محصولات نیز بهرمند شوید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال با ارائه خدمات تعمیرات این محصول، به هنگام خرابی این دستگاه ها، بهترین همراه شما خواهند بود. به منظور آشنایی با نوع خدمات دهی این نمایندگی، ما را در ادامه این مطلب همراهی نمایید.

هوم خانه خدمات تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی آدمیرال در منزل را تا 75 درصد صرفه جویی انجام می دهد.

مشتریان عزیز مد نظر داشته باشید که هوم خانه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است و نمایندگی رسمی نمی باشد. این برند در ایران نمایندگی فعال ندارد. در صورتی که دفتر اصلی آن دایر شد، شما را در جریان قرار می دهیم.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 1. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران
 2. تعمیر لباسشویی آدمیرال در تهران
 3. نمایندگی تعمیرات لباسشویی آدمیرال در محل و منزل
 4. تعمیر لباسشویی آدمیرال در تهران
 5. هزینه تعمیر لباسشویی آدمیرال در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 6. مشکلات و ایرادات متداول لباسشویی آدمیرال
 7. عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار لباسشویی آدمیرال
 8. هوم خانه نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آدمیرال

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران

بسیاری از افراد با ایجاد هرگونه مشکل در وسایل برقی یه فکر تماس با کارشناسان و تعمیرکاران ماهر می‌افتند. افرادی که در تهران سکونت دارند در صورت برخورد با هرگونه مشکلی در ماشین لباسشویی آدمیرال می‌توانند با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال با روش‌های زیر ارتباط برقرار نمایند:

 • برقراری تماس از طریق شماره تماس 02158941 با کارشناسان به راحتی امکان‌پذیر است.
 • علاوه بر این با ثبت‌نام در سایت و یا تماس با نزدیک‌ترین شعبه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال با منزل خود، از کارشناسان این نمایندگی درخواست کمک امکان دارد.
 • با ثبت‌نام در سایت و یا تماس، مشخصات شما ثبت شده و کد اشتراک و نام تعمیرکار برای شما ارسال می‌شود.
 • تا حداکثر 1 ساعت تعمیرکار با تجهیزات و قطعات فابریک که دارای ضمانت‌نامه رسمی هستند؛ به تعمیر یخچال شما می‌پردازد.
 • بعد از اتمام کار برگه فاکتور و گارانتی به شما داده می‌شود.
 • همچنین جهت اطلاع از میزان رضایت شما از خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال، فرم نظرسنجی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران به شرح زیر است؛ کاربران ماشین لباسشویی آدمیرال، به هنگام خراب شدن این دستگاه باید از مراجعه به تعمیرگاه های غیر مجاز و عمومی خودداری کنند.

زیرا در این مراکز از تعمیرکاران غیر متخصص و ناشی استفاده می شود. در نتیجه، تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال به صورت مؤثر انجام نمی شود. شهروندان تهرانی، برای سهولت در تعمیر این ماشین لباسشویی ها می توانند به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران مراجعه کنند.
این مرکز با شعب متعددی که در مناطق مختلف شهر دارد شما را از دردسرهای یافتن تعمیرگاه مطمئن، فارغ کرده است. نمایندگی تعمیرات آدمیرال با بهره گیری از تعمیرکاران باتجربه و کاردان، نهایت تلاش خود را به کار بسته تا ماشین لباسشویی ها را به صورت تخصصی تعمیرکرده و رضایت مشتریان را جلب کند.
با مراجعه به این مرکز، می توانید ماشین لباسشویی معیوب خود را هم در محل نمایندگی و هم در محل و منزل، تعمیر نمایید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آدمیرال به چه صورت است؟

با توجه به اینکه برندهای خارجی در کشور ایران به دلیل محدودیت های سیاسی، حضور مستقیم ندارند و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آدمیرال توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که برای تماس با آنها میتوانید از شماره هایی که روی ضمانت نامه محصول درج شده است استفاده کنید.

در صورتی که شما هم جر افرادی هستید که از این خدمات راضی نبوده اید، میتوانید از امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال استفاده کنید تا بتوانید از امکاناتی همچون تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در محل و منزل خود بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال Admiral در محل، منزل و خانه شما

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در محل و منزل به شرح زیر است؛ همانگونه که در بخش قبل اشاره شد یکی از خدمات هوم خانه، انجام تعمیرات با حضور در محل و منزل است. به این ترتیب دیگر نیازی نخواهد بود تا ماشین لباسشویی خود را به محل نمایندگی انتقال دهید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال با ارائه این نوع خدمات، سعی دارد تا مشتریان خود را از دردسرهای تعمیرات لوازم خانگی، آسوده نماید. تعمیرکارانی که در این مرکز فعالیت دارند ابتدا ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار داده و عیوب آن را شناسایی می کنند.

به این ترتیب قطعه یا قطعات خراب دستگاه مشخص می شود. سپس اقدامات لازم در جهت تعمیر این قطعات را انجام خواهند داد. یکی دیگر از خدماتی که در نمایندگی آدمیرال به مشتریان ارائه می شود، ضمانت یک ساله خدمات می باشد.

به این صورت که بعد از تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیرکاران تعمیرات خود را تا یک سال ضمانت کرده و کارت گارانتی را به مشتری تقدیم می کنند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در ادامه بیان شده است؛ در نگاه اول شاید به نظر برسد که هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال بسیار بالا باشد.

اما به هیچ عنوان این گونه نیست. در این مرکز، هزینه های تعمیر بر اساس نرخ هایی که اتحادیه اعلام کرده است تعیین می شوند. بنابراین از مشتریان هیچ هزینه مازادی دریافت نخواهد شد. خدماتی که در جهت تعمیر ماشین لباسشویی معیوب انجام شده و تعداد قطعاتی که برای تعمیرات این دستگاه، تعویض شده اند، توسط تعمیرکار در برگه ای یادداشت می شود. سپس این برگه در اختیار مشتری قرار می گیرد تا از ریز هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال اطلاع داشته باشد.

هزینه تعمیرات بر اساس هزینه ای که در این فاکتور آمده است از مشتری دریافت می شود. اگر برای پرداخت هزینه، پول به همراه ندارید، لازم نیست نگران باشید. تعمیرکاران با خود دستگاه کارت خوان سیار به همراه دارند که می توانید با استفاده از آن، هزینه تعمیرات را پرداخت کنید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی آدمیرال توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول ماشین لباسشویی آدمیرال در ادامه شرح داده شده است؛ با این که کیفیت ساخت ماشین لباسشویی های آدمیرال بسیار بالا است؛ اما این به معنای عدم خراب شدن آنها نیست.

زمانی که با خرابی در این دستگاه مواجه می شوید، با داشتن اندکی اطلاعات فنی می توانید آن را تعمیر کنید. در این بخش از مقاله، شما را با ایرادات متداول در این محصول آشنا کرده و راهکارهای پیش رو را ارائه کرده ایم. این ایرادات عبارتند از:

چرا ماشین کار نمی کند؟ برای تعمیر لباسشویی آدمیرال در این مورد چه کاری باید انجام داد؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی کار نکردن درست است. در صورت کار نکردن لباسشویی آدمیرال موارد زیر را برای تعمیرات به کار گیرید:

 • شاید برای شستن لباس ها، ماشین لباسشویی را روشن کرده ولی متوجه شوید که دستگاه روشن نشده و کار نمی کند.
 • در این حالت برای عیب یابی دستگاه، باید پریز و کابل دستگاه را بررسی کنید.
 • سپس سراغ ترمینال های کلید روشن/ خاموش ماشین لباسشویی بروید.
 • اگر برق رسانی در کلید وجود نداشته باشد، احتمالاً یکی از سیم ها قطع شده و باید وصل شود.
 • ممکن است هیدرواستات دستگاه و یا میکروسوئیچ دستگاه خراب شده باشند.
 • در این موارد، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال استفاده کرده و آنها را تعمیر و یا تعویض کنید.

دلیل عدم آبگیری ماشین چیست؟ نحوه تعمیر لباسشویی ادمیرال در این مورد

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی عدم آبگیری است. در صورت آبگیری نکردن لباسشویی ادمیرال موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • یکی از مشکلات رایجی که اکثر کاربران ماشین لباسشویی با آن مواجه می شوند، عدم آبگیری ماشین لباسشویی است.
 • این ایراد ممکن است به دلیل باز بودن درب ماشین لباسشویی باشد.
 • یا ممکن است میکروسوئیچ آن خراب شده باشد.
 • ز دیگر دلایل بروز این مشکل، می توان به ایراد در هیدوراستات، برد الکترونیکی و خراب شدن پمپ ماشین لباسشویی اشاره کرد.
 • این بخش ها را بررسی کرده و در صورت نیاز، از تعمیرکار مجاز و رسمی نمایندگی کمک بگیرید.

اگر دستگاه شما مشکل آبگیری دارد میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی آدمیرال در محل بهره مند شوید.

علت نرقتن به مرجله بعدی بعد از آبگیری ماشین چیست؟ نحوه تعمیر لباسشویی آدمیرال در این مورد

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی نرفتن به مرحله بعد از آبگیری است. در صورت شروع نشدن مرحله جدید شستشو باید راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی در نظر بگیرید:

 • چنانچه متوجه شدید که با اتمام یک مرحله از شستشوی لباس ها، ماشین لباسشویی وارد مرحله جدید نمی شود، باید ایراد را جستجو کنید.
 • برای عیب یابی، می توانید موتور تایمر آن را چک نمایید.
 • زیرا خراب شدن آن می تواند منجر به بروز این خرابی شود.
 • در ضمن قطع شدن سیم رابط موتور تایمر و هیدرواستات نیز می تواند از دلایل این مشکل باشد.
 • برای رفع این ایراد باید این قطعات را کنترل کرده و آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

اگر دستگاه شما بعد از آبگیری به مرحله بعدی نمیرود، بهتر است جهت عیب یابی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران در ارتباط باشید.

چرا ماشین لباس ها را تمیز شستشو نمی دهد؟ برای تعمیر لباسشویی آدمیرال چه کنیم؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی تمیز نشستن لباس هاست. در صورت تمیز شسته نشدن لباس ها در لباسشویی آدمیرال باید موارد زیر را برای تعمیرات و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورتی که المنت رسوب بگیرد یا اگر در عملکرد شیر برقی و هیدرواستات ایراد ایجاد شده باشد این امر اتفاق می افتد.

اگر دستگاه شما لباس ها را تمیز نمیشوید، بهتر است جهت عیب یابی با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران در تماس باشید.

ایراد تخلیه نشدن آب؛ برای تعمیر لباسشویی آدمیرال در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی تخلیه نشدن آب است. در صورت تخلیه نشدن آب از لباسشویی آدمیرال باید موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب به کار گیرید:

 • خرابی پمپ تخلیه از عواملی است که سبب تخلیه نشدن آب لباسشویی می شود.
 • همچنین ایراد در فیلتر یا پمپ و شلنگ تخلیه این مشکل را پدید می آورد.
 • در صورت اختلال در عملکرد پروانه پمپ و یا الکتروپمپ ماشین لباسشویی این ایراد ایجاد می شود.

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه آب دارد، میتوانید جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی آدمیرال در محل استفاده نمایید.

چرا بدنه ماشین لباسشویی باعث برق گرفتگی می شود؟ تعمیرکار لباسشویی آدمیرال در این مورد چه نظری دارد؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی برق گرفتگی بدنه آن است. در صورت برق داشتن بدنه لباسشویی آدمیرال راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورت اتصالی در سیم کشی دستگاه، بدنه برق دار می شود.
 • همچنین سوختن موتور و یا وصل نبودن سیم ارت و همچنین تنظیم نبودن درب لباسشویی نیز سبب می شود تا لباسشویی برق دار باشد.
 • خرابی میکروسوئیچ نیز از عواملی است که سبب می شود تا بدنه برق داشته باشد.

با رعایت نکات بالا اگر مشکل رفع نشد با تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران اقدام نمائید.

صدای غیر طبیعی ماشین؛ تعمیرات تخصصی لباسشویی آدمیرال در این مشکل

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی سر و صدای زیاد آن است. در صورت لرزش و صدای غیر طبیعی در ماشین لباسشویی آدمیرال راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • باز نکردن پیچ های حمل و نقل سبب می شود تا دستگاه صدای عجیبی بدهد.
 • همچنین برخورد شلنگ تخلیه با بدنه نیز سبب صدای زیاد می شود.
 • در صورت قرار دادن اشیا فلزی نیز این مشکل پدید می آید.
 • در صورتی که دستگاه تزار نباشد نیز این امر رخ می دهد.
 • در صورت باز نکردن پیچ های حمل و نقل باید ان ها را باز کنید.
 • همچنین در صورت برخورد شلنگ تخلیه به بدنه، صدا تولید می شود.
 • در صورتی که قطعات فلزی درون ماشین لباسشویی قرار گیرد صدای زیادی ایجاد می شود.
 • همچنین در صورت تراز نبودن نیز صدای زیادی از دستگاه ایجاد می شود.

اگر دستگاه شما صدای غیر طبیعی دارد، بهتر است جهت رفع مشکل با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در منزل در ارتباط باشید.

دلیل نشت آب از ماشین لباسشویی چیست؟ برای تعمیر لباسشویی آدمیرال در این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی نشت کردن اب است. در صورت نشتی آب از لباسشویی آدمیرال باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورتی که درب دستگاه به درستی بسته نشده باشد و یا اگر قفل درب خراب باشد، نشتی آب از کناره های درب دیده می شود.
 • همچنین در صورتی که شلنگ تخلیه سوراخ شده باشد یا دچار پارگی باشد نیز این امر رخ می دهد.
 • در صورتی که لاستیک دور درب لباسشویی نیز فرسوده باشد، نشتی آب رخ می دهد.

اگر دستگاه شما مشکل نشت آب دارد، بهتر است جهت عیب یابی با نمایندگی تعمیر لباسشویی آدمیرال در محل در تماس باشید.

علت گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی چیست؟ برای عیب یابی لباسشویی آدمیرال چه باید کرد؟

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی گرم نشدن اب است. در صورت گرم نشدن آب در لباسشویی آدمیرال باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • ایراد در عملکرد ترموستات و همچنین خراب شدن سیم های ترموستات سبب ایجاد این مشکل می شود.

اگر دستگاه شما آب را به خوبی گرم نمیکندف میتوانید جهت عیب یابی با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تماس باشید.

ایراد باز نشدن درب ماشین لباسشویی؛ نحوه تعمیر تحصصی لباسشویی آدمیرال در این مورد

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی باز نشدن درب ماشین است. در صورت باز نشدن درب لباسشویی آدمیرال باید راهکارهای زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • در صورت باز نشدن درب ممکن است مشکل از قفل یا لولای درب باشد.
 • همچنین اگر قفل کودک فعال باشد نیز درب باز نمی شود.
 • در صورتی که سوئیچ فشار ایراد داشته باشد نیز درب باز نمی شود.

اگر درب دستگاه شما به درستی باز نمیشود، بهتر است جهت عیب یابی و رفع مشکل با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران در تماس باشید.

ایراد حل نشدن پودر در ماشین چیست؟ برای تعمیرات لباسشویی آدمیرال در این مورد چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی باقی ماندن مواد شوینده در آن است. در صورت حل نشدن پودر و مواد شوینده در لباسشویی آدمیرال باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • کثیف بودن شیر الکتریکی و یا جاپودری سبب می شود تا پودر حل نشود.
 • همچنین استفاده زیاد از مواد شوینده نیز سبب می شود تا پودر حل نشد.

اگر پودر در دستگاه شما به درستی حل نمیشود، میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ادمیرال در تهران بهره مند شوید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی آدمیرال توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

نحوه عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال به شرح زیر است؛ در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال به دست تعمیرکار مخصوص این دستگاه انجام می شود.

این تعمیرکار با ساختمان و قطعات به کار رفته در دستگاه آشنایی کامل دارد. از این رو می تواند به سرعت آن را عیب یابی کرده و ایرادات دستگاه را شناسایی کند. در این نمایندگی، تعمیرکاران باید ابتدا تلاش خود را بکنند تا قطعه خراب را تعمیر کنند.

آنها فقط در صورتی مجاز به تعویض قطعات دستگاه معیوب هستند که قطعه به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد. یا این که تعمیر قطعه خراب از نظر اقتصادی، به صرفه نباشد. در این شرایط نیز آنها با استفاده از قطعات اورجینالی که نمایندگی در اختیار آنها قرار می دهد، قطعات را جایگزین می نمایند.

چرا باید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در هوم خانه استفاده کنیم؟

با مطالعه این مقاله می توانید از نحوه خدمات دهی هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال آشنا شوید. این نمایندگی در حدود 50 سال است که در این عرصه فعالیت کرده و توانسته کارنامه درخشانی داشته باشد.

این مرکز هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای ثبت سفارش تعمیرات، قائل نیست. به این ترتیب شما در هر ساعتی از شبانه روز و هفت روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کرده و در همان روز شاهد تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال خود باشید.

مزایای استفاده از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در زیر توضیح داده شده است:

 1. ارائه خدمات تعمیرات در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 2. ارائه گارانتی معتبر
 3. ارائه قطعات اصل و فابریک
 4. کاهش هزینه تعمیرات تا 75 درصد
 5. ارائه ضمانت 3 الی 12 ماهه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست