تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر Fakir در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

اگر برای خرید جاروبرقی به فروشگاه مراجعه کرده اید، با تنوع جاروبرقی رو به رو می شوید. در این شرایط، انتخاب برای شما سخت می شود. جاروبرقی فکر یکی از محصولاتی است که می تواند توجه هر خریداری را به خود جلب کند. گنجایش بالای کیسه، دسته خرطومی منعطف، تنظیم قدرت مکش، فیلتر بهداشتی، آلودگی صوتی کم، لوله تلسکوپی ضد زنگ با قابلیت تنظیم ارتفاع در جاروبرقی فکر قطعاً نظر شما را جلب خواهد کرد. پس از خرید این محصول در صورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل می توانید از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر استفاده کنید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در تهران تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می نمایید.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی جاروبرقی فکر نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی فکر
 • نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در تهران
 • تعمیر جاروبرقی فکر در محل
 • ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر
 • هزینه تعمیر جاروبرقی فکر در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی فکر
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جاروبرقی فکر
 • پاسخ به پرسش های رایج در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در تهران
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی فکر به شرح زیر است:

 • برای عیب یابی و تعمیر جاروبرقی فکر در امداد آی پی سریع ترین راه شماره گیری 02158941 می باشد.
 • علاوه بر این مس تواند از فرم درخواست آنلاین موجود در وبسایت هم برای اقدام به استفاده از این خدمات کمک کنید.
 • پس از برقراری تماس نام تکنسین و اشتراک برای شما پیامک خواهد شد.
 • تعمیرکار جاروبرقی فکر وظف است تا در کمتر از نیم ساعت خود را به محل برساند.
 • تعمیر جاروبرقی فکر در محل و با نظارت مستقیم شما انجام می شود.
 • پس از اتمام روند تعمیرات جاروبرقی فکر فاکتور و ضمانتنامه به شما ارائه خواهد شد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فکر در تهران

خدمات تعمیر جاروبرقی فکر در تهران در زیر توضیح داده شده است؛ فرقی نمی کند شما در کدام منطقه از تهران ساکن هستید، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر برای رفاه حال همشهریان تهرانی شعبات خود را گسترش داده است. هزینه ها نیز در تمام مناطق یکسان خواهد بود. متخصصان مجرب نمایندگی تعمیرات فکر با مسیرها و خیابان های تهران کاملاً آشنا بوده و در مدت زمان کوتاهی به محل شما خواهند رسید.

تعمیرکار هنگام ورود به محل تمام نکات بهداشتی را رعایت می کند. او سعی می کند کار خود را بسیار تمیز انجام داده و از کثیف کردن محل جلوگیری کند. تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه از اولویت های تعمیرکاران محسوب می شود. اگر یک تعمیرکار بدون بررسی، اقدام به تعویض قطعه کند، این کار غیرحرفه ای است. تعمیرکار باید بررسی های اولیه را انجام داده و سپس با سنجیدن شرایط تصمیم بگیرد که قطعه را تعمیر کند یا تعویض.

خدمات پس از فروش جاروبرقی فکر به چه صورت است؟

اگر  جاروبرقی فکر شما دچار خرابی شده باشد و دستگاه از ضمانتنامه و گارانتی معتبر نیز برخوردار باشد، می توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی فکر استفاده کنید. این خدمات توسط برخی از شرکت های داخلی ارائه می شود که برای استفاده از آن باید با شماره های درج شده بر روی برگه ضمانتنامه تماس بگیرید.
در صورتی که از تاریخ گارانتی جاروبرقی شما گذشته باشد، خرابی دستگاه شامل گارانتی نشود و یا اینکه از خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی ها رضایت کافی را نداشتید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات فکر در هوم خانه استفاده نمایید. در تعمیرگاه مجاز هوم خانه سرویس کاران با استفاده از دانش تخصصی خود اقدامات لازم برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی فکر شما را انجام می دهند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در محل و منزل در زیر توضیح داده شده است؛ ماندن در ترافیک برای رسیدن به تعمیرگاه مجاز و یا رسیدن بعد از ساعت کاری و بازگشت مجدد به تعمیرگاه، باعث می شود تا با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر تماس برقرار کرده و درخواست خدمات در محل را ثبت کنید. تعمیرکار با حضور در محل و منزل علاوه بر تعمیر جاروبرقی، اطلاعات مفید و کاربردی را در خصوص نگهداری و استفاده صحیح از جاروبرقی در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید از این به بعد با به کارگیری نکاتی که تعمیرکار در اختیار شما قرار داده است، از خراب شدن مجدد جاروبرقی جلوگیری کنید. اگر هنگام تماس با کارشناس نمایندگی فکر فراموش کردید هزینه ها را جویا شوید می توانید زمانی که تعمیرکار به محل اعزام شد قبل از شروع کار، در مورد هزینه ها اطلاعات خود را تکمیل کنید. تعمیرکار با بررسی های ابتدایی هزینه های حدودی را برای شما عنوان خواهد کرد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر چه ویژگی هایی دارد؟

در بسیاری از مواقع مصرف کنندگان برای تعمیرات جاروبرقی خود از تعمیرکارانی کمک می گیرند که از تخصص و تجربه لازم در زمینه رفع ایراد جاروبرقی برخوردار نیستند و باعث افزایش خرابی دستگاه خواهند شد. به طور کلی برای تعمیر جاروبرقی فکر می توانید از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در هوم خانه کمک بگیرید.

 • تعمیرکار نمایندگی دارای دانش و مهارت بالایی است و از چندین سال تجربه در زمینه تعمیرات جاروبرقی فکر برخوردار می باشد.
 • تعمیرکاران نمایندگی مجاز هوم خانه نسبت به مشکلات متداول جاروبرقی فکر آگاهی کاملی دارند و در کمترین زمان مشکل دستگاه را برطرف می کنند.
 • تکنسین متخصص این مجموعه در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه، از قطعات فابریک و اورجینال استفاده می نماید.
 • تعمیرکار نمایندگی برای تعمیر جاروبرقی فکر در محل ضمانت نامه معتبر ارائه می کند.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر

هزینه تعمیر جاروبرقی فکر در تعمیرگاه مجاز و مرکزی در زیر توضیح داده شده است؛ معمولاً هزینه های تعمیرات جاروبرقی به تعمیر یا تعویض قطعه بستگی دارد. اگر تعمیرکار ایراد جاروبرقی را با تعمیر قطعه برطرف کند قطعاً هزینه های شما کاهش خواهد یافت. البته به یاد داشته باشید تعمیر قطعات به نوع قطعه بستگی دارد.
برخی از قطعات ساده هستند و خراب شدن و تعمیر آنها هزینه چندانی نخواهد داشت. اما برخی از قطعات بسیار پیچیده می باشند و تعمیر آنها زمانبر خواهد بود و این ممکن است هزینه شما را افزایش دهد. اگر هزینه تعمیرات قطعات جاروبرقی با هزینه تعویض قطعات برابری می کند، تعمیر قطعه، کار بیهوده ای خواهد بود و بهتر است قطعه معیوب را تعویض کنید.

شما می توانید پس از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر از کارشناس مربوطه میزان هزینه ها را جویا شوید. کارشناس قیمت های حدودی را با توجه به ایراد پیش آمده در جاروبرقی برای شما عنوان می کند. در این مجموعه تمام هزینه ها طبق نرخ مصوب و اتحادیه می باشد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی فکر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی فکر در زیر شرح داده شده است؛ با خراب شدن جاروبرقی به این موضوع فکر خواهید کرد که باید هزینه زیادی را برای تعمیر به تعمیرکار پرداخت کنید. اما همیشه ایرادات و خرابی های جاروبرقی این گونه نیست.
بسیاری از ایرادات جاروبرقی را می توانید بدون پرداخت هزینه به تعمیرکار، با کمی دانش فنی در خانه بررسی و رفع کنید. بعد از شناسایی ایرادات در صورت رفع نشدن آنها می توانید از تبحر تعمیرکاران و خدمات با کیفیت نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر استفاده کنید.

چرا دستگاه مکش خوبی ندارد؟ روش تعمیر جاروبرقی فکر در این مواقع

یکی از مشکلات جاروبرقی نداشتن مکش ضعیف است. در صورت کاهش مکش جاروبرقی فکر، موارد زیر را برای تعمیرات و رفع ایراد انجام دهید:

 • خرابی یاتاقان و خرابی زغال جاروبرقی از عمده دلایل مکش کم در جاروبرقی می باشند.
 • تعمیرکار با بررسی قطعات آنها را تعمیر کرده و اگر با کثیفی کلکتور روبرو شود با استفاده از تینرهای فرار قوی و یا بنزین، آن را تمیز می کند.
 • اگر بر روی جاروبرقی دکمه تنظیمات مکش وجود دارد آن را بررسی کنید و در وضعیت مناسب قرار دهید.

در صورت رفع نشدن مشکل مکش جاروبرقی، با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در تهران توسط هوم خانه تماس بگیرید.

علت گرم شدن جاروبرقی در حین استفاده چیست؟ برای تعمیرات جاروبرقی فکر در این مورد چه باید کرد؟

در صورتی که جاروبرقی فکر در حین استفاده گرم می شود، برای تعمیر و رفع ایراد موارد زیر را به کار گیرید.

 • اگر مساحت جایی که قرار است نظافت کنید زیاد می باشد بهتر است بعد از دقایقی استفاده از جاروبرقی، آن را خاموش کرده، اجازه دهید خنک شود و مجدداً استفاده کنید.
 • خراب شدن ترموستات و خراب شدن فن جاروبرقی باعث می شوند جاروبرقی به سرعت گرم شود. نیم ‌سوز شدن موتور نیز یکی دیگر از دلایل گرم شدن جاروبرقی است.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در محل این ایراد را رفع می کنند.

علت پایین بودن قدرت موتور جاروبرقی فکر چیست؟ نحوه تعمیر جاروبرقی فکر در این مورد

در این بخش قصد داریم تا به بررسی نحوه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی فکر در هنگام کم شدن قدرت موتور این دستگاه بپردازیم:

 • خراب شدن زغال و بلبرینگ یا بوش ها از دلایل کمبود قدرت جاروبرقی است.
 • اگر کلکتور کثیف شده است باید با استفاده از تینر یا بنزین آن را تمیز کنید تا قدرت جاروبرقی به حالت اولیه بازگردد.بهتر است برای بررسی این موارد از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید.

در صورت حل نشدن مشکل مکش قدرت جاروبرقی، با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی روشن نمی شود یا فیور قطع میشود؟ برای تعمیر جاروبرقی فکردر این مورد چه باید کرد؟

یکی از مشکلات جاروبرقی روشن نشدن آن است. در صورت قطع شدن فیوز با روشن کردن جاروبرقی فکر باید راهکارهای زیر را برای تعمیرات و رفع مشکل انجام دهید:

 • با وجود اتصالی در کلید خاموش و روشن جاروبرقی، فیوز برق قطع خواهد شد.
 • اگر بین سیم ‌های رابط در جاروبرقی، اتصال کوتاه رخ دهد، فیوز قطع می شود.

برای رفع این مشکل تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر، سیم ‌های رابط و جعبه ترمینال را مورد بررسی قرار می دهد.

علت نچرخیدن برس جاروبرقی فکر چیست؟ تعمیرات تخصصی جاروبرقی فکر در این مورد

در صورت نچرخیدن برس جاروبرقی، باید مراحل زیر را برای رفع عیب دستگاه به کار گیرید:

 • سعی کنید به طور ماهانه برس جاروبرقی را تمیز کرده و مو و پرزها را از آن جدا کنید، تا برس به راحتی بر روی سطح بچرخد.

چنانچه از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل در منزل بهره مند نبودید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی فکر در تهران بهره مند شوید.

علت وجود گرد و غبار در اطراف دستگاه، هنگام روشن بودن جاروبرقی چیست؟ جهت تعمیرات جاروبرقی فکر چه کنیم؟

در صورتی که گردوغبار در کنار جاروبرقی روشن وجود دارد، باید موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی به کار گیرید:

 • کیسه جاروبرقی اگر پر شده باشد هنگام روشن کردن، گرد و غبار از کیسه خارج شده و در اطراف بدنه جاروبرقی هاله ای از گرد و غبار مشاهده خواهد شد.
 • کثیف بودن فیلتر هوای خروجی و فیلترهای میانی جاروبرقی نیز می توانند دلایل انتشار آلودگی به خارج از جاروبرقی باشند.

برای حل مشکل دستگاه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر مجاز جاروبرقی فکر در تهران بهره مند شوید.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی چیست؟ تعمیرکار جاروبرقی فکر در این مورد چه نظری دارد؟

در این بخش به کمک تعمیرکار جاروبرقی فکر قصد داریم تا به بررسی مشکل خاموش شدن ناگهانی در جاروبرقی بپردازیم:

 • اگر که مدت طولانی از جاروبرقی استفاده می کنید حرارت در جاروبرقی بالا رفته، به موتور فشار وارد شده و خاموش می شود. کمی زمان دهید تا جاروبرقی خنک شود.
 • اگر قسمت هایی که دید ندارند را تمیز می کنید ممکن است تکه ای از آشغال در لوله جاروبرقی گیر کند و شما متوجه نشوید. این موضوع باعث می شود هوا رد و بدل نشود و جاروبرقی خفه کند.
 • کیسه پر جاروبرقی نیز می تواند مانع از گردش جریان هوا شود. امکان دارد کلید روشن خاموش در جاروبرقی اتصالی پیدا کرده و یکباره جاروبرقی خاموش شود.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر توانایی برطرف کردن هرگونه ایراد را با توجه به مهارت و دانش بالا می توانند برطرف کنند.

علت جرقه زدن موتور جاروبرقی چیست؟ آیا میتوان تعمیر جاروبرقی فکر را در این مورد انجام داد؟

در صورت جرقه زدن موتور جاروبرقی فکر، راهکارهای زیر را می توان برای رفع مشکل و تعمیرات انجام داد:

 • وجود جرقه های درشت و قرمز رنگ و یا کوچک و آبی رنگ در جاروبرقی به دلیل نیم سوز شدن سیم پیچ های جاروبرقی و همچنین کثیف شدن زغال ها می باشد.

در صورت حل نشدن مشکل و برای رفع آن باید از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر هوم خانه در تهران بهره مند شوید.

علت انتشار بوی سوختگی از جاروبرقی فکر چیست، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کنیم؟

در صورت انتشار بوی سوختگی از جاروبرقی فکر می توانید راهکارهای زیر را برای تعمیرات و رفع ایراد به کار گیرید:

 • ممکن است دوشاخه یا سم برق جاروبرقی اتصالی پیدا کرده است و بوی سوختگی مربوط به این قسمت می باشد.
 • استفاده طولانی مدت از جاروبرقی باعث می شود به موتور فشار وارد شده و بوی سوختگی به مشام برسد.
 • فیلترهای کثیف و کیسه پر، نیز مانع از جریان هوا شده، موتور داغ کرده و بوی سوختگی انتشار پیدا می کند.
 • سوختن موتور جاروبرقی نیز با بوی سوختگی همراه خواهد بود.

برای رفع ایراد از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر کمک بخواهید.

عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی فکر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در زیر ذکر شده است:

مهم نیست که ایرادی پیش آمده در جاروبرقی از چه نوع می باشد. هر نوع ایرادی با حضور تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در محل، در کمترین زمان برطرف می شود. کیفیت بالای کار تعمیرکار به دو عامل بستگی دارد: تجربه تعمیرکار و استفاده از قطعات اورجینال. زمانی که تعمیرکار مهارت بالایی دارد، عیب را به درستی تشخیص می دهد. کوتاه ترین مسیر تعمیر را انتخاب می کند و قطعاً به بهترین نتیجه نیز دست خواهد یافت. این مرکز هرگز تعمیرکارانی که در زمینه تعمیرات لباسشویی فعالیت می کنند را برای تعمیرات جاروبرقی اعزام نمی کند.

تعمیرکاران نمایندگی در کار خود تبحر کافی داشته و با خیال آسوده تمام خدمات خود را ضمانت می کنند. کاری که نمایندگی های غیر مجاز انجام نمی دهند. طبق ضمانت ارائه شده، اگر جاروبرقی در مدت زمان تعیین شده از همان قسمت تعمیر شده دچار ایراد شود تعمیرکار موظف است مجدداً به محل اعزام و تعمیرات را انجام دهد. استفاده از قطعات اورجینال نیز می تواند طول عمر دستگاه را افزایش داده و کیفیت و کارایی آن را بالا ببرد.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر

در این بخش قصد داریم به سوالاتی که مشتریان در هنگام تعمیرات جاروبرقی فکر می پرسند، پاسخ دهیم تا ابهامات مصرف کنندگان در هنگام بهره مندی از خدمات نمایندگی مجاز هوم خانه رفع شود:

 • هزینه تعمیرات جاروبرقی فکر چقدر است؟

هزینه تعمیر جاروبرقی فکر در محل بستگی به ایراد موجود در دستگاه دارد، اما چیزی که واضح است این است که نرخ تعمیرات این مجموعه بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد.

 • ضمانت نامه ارائه توسط نمایندگی هوم خانه چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی هوم خانه تعمیرات خود را از 3 الی 12 ماه گارانتی می کند و تعمیرکار نمایندگی تعمیر جاروبرقی فکر در این مدت تعمیر مجدد دستگاه را به صورت رایگان انجام می دهد.

 • صورتحساب تعمیرات جاروبرقی فکر به چه صورت پرداخت می شود؟

پس از اینکه کار تعمیر دستگاه به پایان رسید، مشتری در صورت رضایت می تواند هزینه را پرداخت کند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در زیر شرح داده شده است:

هوم خانه تعمیر و سرویس جاروبرقی را در محل با تعمیرکاران چیره دست و ماهر انجام می دهد. آنها تمام دوره های لازم را گذرانده و با قطعات جاروبرقی کاملاً آشنا هستند. آنچه این مجموعه را از سایر رقبا متمایز کرده است عیب یابی صحیح، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه و استخدام تعمیرکاران حرفه ای می باشد. تعمیرکاران در زمینه کاری خود، متخصص بوده و تمام خدماتی که ارائه می دهند دارای ضمانت یک ساله خدمات می باشد. نمایندگی تعمیر جاروبرقی فکر مفتخر است تمام خدمات مربوط به جاروبرقی را در کوتاه ترین زمان ارائه دهد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فکر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست