تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب ، تعمیر اجاق گاز رمگا را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

رمگا یکی از بهترین برندهای حال حاضر ایرانی در بخش تولید و توزیع لوازم خانگی است که قابلیت رقابت با سایر برندهای خارجی را دارد. مشتریان می توانند قدرت و قابلیت این مارک را با دیگر موارد مقایسه کنند. اجاق گاز یکی از محصولات پرکاربرد و پر طرفدار آن، محسوب می شود که در حال حاضر متقاضیان بسیاری را جذب خود کرده است. در این بین، اگر مشتریان دچار مشکلات غیر قابل پیش بینی شدند، یک مرکز تعمیراتی معتبر با نام هوم خانه، به آن ها خدمات ارائه می دهد. نحوه فعالیت و سرویس دهی تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات اجاق گاز رمگا موضوعی است که در این مقاله، قصد بیان آن را داریم.

هوم خانه تعمیرگاه اجاق گاز رمگا تا 75 درصد در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی مد نظر داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی رمگا نمی باشد، بلکه تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران است برای ارتباط با نمایندگی رسمی این برند به سایت مربوطه مراجعه کنید.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر اجاق گاز رمگا در تهران
 • تعمیرگاه تعمیرات اجاق گاز رمگا در محل و منزل
 • هزینه تعمیر اجاق گاز رمگا در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول اجاق گاز رمگا
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تکنسین اجاق گاز رمگا
 • هوم خانه تعمیرگاه مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر اجاق گاز رمگا در تهران

بدون ‌شک، نیروی انسانی هر سازمانی، موتور محرک آن به شمار می رود. نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا با داشتن نیرو های انسانی ماهر و کاردان، به خود می بالد و رضایت مشتریان را از این طریق جلب می کند. کارشناسان مجرب و و متخصص، دلیلی برای افزایش کارایی نمایندگی و به تبع آن رضایتمندی مخاطبان و مشتریان هستند و به نوعی مهم ترین سرمایه نمایندگی به شمار می روند. از یک طرف تخصص و تجربه بالا منجر به افزایش دقت و سرعت بخشیدن به فرآیند تعمیر اجاق گاز رمگا در تهران می شود.

از طرف دیگر، سایر ویژگی های شخصی تکنسین ها است که اخلاق حرفه ای در کار را نشان می دهد. تکنسین های تعمیرگاه مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا با مسئولیت پذیری بالا، تعهد، بردباری و دلسوزی، مشتریان را در تمام مراحل فرآیند تعمیر حمایت می کنند و تنها نمی گذارند. نکات آموزشی، شیوه استفاده صحیح و روش های نگهداری از اجاق گاز را بدون هیچ چشم داشتی توضیح می دهند. چرا که خود را به جای مشتری قرار می دهند و احساس می کنند خودشان در موقعیت تعمیر قرار دارند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در محل و منزل

تعجب نکنید اگر آیتم خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در محل و منزل به چشمتان برخورد کرد. این یک امتیاز ویژه برای مشتریان این نمایندگی است. تعمیرگاه مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا با در نظر گرفتن شرایط زمانی، مکانی و اقتصادی شهروندان ساکن تهران و درک محدودیت هایی که آنها را درگیر می کند، در محل و منزل حضور می یابند تا لذت ناب تعمیر در محل را به آن ها نشان دهند.

دیگر نیازی نیست به نگرانی های مسیر و آلودگی، حمل و هزینه های جانبی آن فکر کنید. چرا که همه این موارد به راحتی توسط کادر این مجموعه رفع می گردد. این اقدام از هر جهت برای مشتریان مقرون به صرفه است. اولین نکته را در بخش زمان می توانید مشاهده کنید و دومین نکته را در بخش هزینه و در کنار آن حافظ سلامت خود و اعضای خانواده نیز می باشید.

هزینه تعمیر اجاق گاز رمگا در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

همان طورکه به جستجو در گوگل ادامه می دهید، چشمتان به جدول قیمت ها می خورد. اول تعجب می کنید که چطور ممکن است با توجه به تورم و شرایط بی ثباتی که در قیمت ها وجود دارد، یک تعرفه ثابت در بخش تعمیر وجود داشته باشد. آن هم به صورت رسمی و با نظارت نهاد نظارتی و صنف مربوطه این بخش. مورد دیگر در میزان تعرفه است که شوکه می شوید. این تعرفه با کمترین سود و متناسب با درآمد اقشار مختلف جامعه می باشد. برای اطمینان از جدول قیمت ها می توانید با دفتر نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا نیز تماس حاصل نمایید و جزئیات پرداخت را بپرسید.

یک ویژگی دیگر نیز شما را غافلگیر می کند و آن ضمانت یک ساله خدمات تعمیر توسط این نمایندگی می باشد. این موضوع تاثیر زیادی در کاهش هزینه ها برای مشتریان دارد. مشتریان یک بار هزینه تعمیر را پرداخت می کنند؛ اما یک سال از حمایت های تعمیراتی تعمیرگاه مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا برخوردار می شوند. این نکته را در نظر داشته باشند که این امتیاز در صورت ارائه کارت ضمانت مشمول می شود. بنابراین لازم است از آن به صورت ویژه، نگهداری کرده و از دسترس کودکان خارج کنید.

تعرفه خدمات تعمیرات اجاق گاز رمگا

با کمک جدول زیر می توانید هزینه تعمیر اجاق گاز رمگا را محاسبه کنید:

خدمات تعمیرات اجاق گاز رمگا هزینه تعمیر اجاق گاز رمگا
تعویض ترانس اجاق گاز رمگا 80.000 تومان الی 190.000 تومان
تعویض بوبین اجاق گاز رمگا 45.000 تومان الی 70.000 تومان
تعویض سیم ترموکوبل 45.000 تومان الی 75.000 تومان
تعویض سر شعله اجاق گاز رمگا 40.000 تومان الی 400.000 تومان
تعویض ولوم، تنظیم هوا و فنجونی اجاق گاز رمگا 30.000 تومان الی 150.000 تومان
تعویض چینی فندک اجاق گاز رمگا 35.000 تومان الی 65.000 تومان
تعویض شیشه اجاق گاز رمگا 95.000 تومان الی 395.000 تومان
کارشاسی و عیب یابی اجاق گاز رمگا 85.000 تومان الی 95.000 تومان

عیب یابی اجاق گاز رمگا

نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز رمگا برای حسن ختام و کامل کردن خدمات رسانی، ضمانت خدمات یکساله تعمیرات را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. شهروندان تهرانی پس از آنکه اولین تعمیرات توسط این نمایندگی انجام شد، با در دست داشتن کارت ضمانت می توانند از خدمات این مرکز به مدت ۳۶۵ روز به صورت رایگان استفاده کنند. کارت ضمانت تعمیر را در جای مطمئنی نگهداری نمایید تا در مواقع ضروری، در دسترس باشد و بتوانید از این امتیاز ویژه بهرمند گردید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول اجاق گاز رمگا توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

از دیگر امتیازات این نمایندگی، استفاده از قطعات اورجینال می باشد. نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا توصیه می کند تحت هیچ شرایطی از قطعات تقلبی استفاده نکنید. حتی اگر آن قطعه به صورت رایگان در اختیار شما قرار گیرد. این اقدام به منزله نابودی دستگاه اجاق گاز شما به شمار می رود و در نهایت با توجه به شرایط حاد اقتصادی امروز، مجبور به خرید دستگاهی دیگر با قیمت نجومی خواهید شد. هر چند در حال حاضر تشخیص قطعات اورجینال از فیک بسیار مشکل است و با شباهت بسیار به فروش می رسند. اما همیشه مشورت قبل از اقدام، مانند برگ برنده ای در دستان شماست.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز رمگا بهترین مرکز مشاوره و ارائه خدمات تعمیرات می باشد. به هنگام بروز مشکل برای دستگاه، با این مرکز تماس بگیرید و اجازه دهید پس از بررسی دقیق و اطمینان از لزوم تعویض قطعه، این کار انجام شود. هم چنین کلیه موارد تعمیر توسط کارشناسان و با نظارت آنها صورت می گیرد و قطعات اصل و اورجینال جایگزین قطعه فعلی می شود. پس با اطمینان می توانید مسئولیت کار را به آن ها واگذار کنید. در ادامه با برخی از مشکلات رایج در دستگاه آشنا می شوید. یک بار که وارد بانک اطلاعاتی این تیم حرفه ای شوید، از مزایای همیشگی برخوردار می شوید.

اگر مشعل اجاق گاز رمگا، به صورت یکسان روشن نشد، چه کار کنیم؟

در صورتی که مشعل اجاق گاز رمگا به صورت یکسان روشن نشود، برای تعمیرات و عیب یابی راهکارهای زیر را به کار گیرید:

 • مطمئناً تا کنون به هنگام روشن کردن اجاق گاز، متوجه این موضوع شده اید، که شعله به صورت یکدست و یکسان روشن نمی شود.
 • اگر صفحه متصل به مشعل را به تازگی شسه باشید، رطوبت و نمناکی آن، باعث یکسان نبودن شعله می شود.
 • بر عکس این حالت، اگر خیلی وقت است که این صفحه را نشسته و تمیز نکرده اید، به دلیل تجمع رسوب هایی متشکل از چربی و یا خرده های غذا، شاهد شعله یکسانی نخواهید بود.
 • طبیعتاً رد این موارد به مشل برخورده و در پخت و پز غذا اذیت می شوید. گاهی اوقات این موضوع با خشک کردن و تمیز کردن صفحه، بر طرف نمی شود.

در چنین حالتی از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا کمک بگیرید.

اگر عملکرد اجاق گاز رمگا همراه با سر و صدا بود، برای تعمیر و رفع عیب چه کار کنیم؟

در صورت بروز سر و صدا در دستگاه، از موارد و نکات زیر برای تعمیر اجاق گاز رمگا استفاده کنید:

 • این مشکل زمانی رخ می دهد که هوا رسانی صحیحی صورت نگرفته باشد.
 • از آن جا که هوا رسانی کافی به مشعل ها انجام نشده، روشن شدن مشعل و فعالیت اجاق گاز با سر و صدا همراه است.

با توجه به حساسیت این موضوع، لازم است به نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا مراجعه و از تخصص و تجربه کارشناسان این مجموعه استفاده کنید.

اگر اجاق گاز رمگا روشن نشد، برای عیب یابی و تعمیرات چه کار کنیم؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، از موارد و نکات زیر برای تعمیر اجاق گاز رمگا استفاده کنید:

 • روشن شدن هر وسیله ای مستلزم طی شدن فرآیند و مراحل متفاوت است.
 • پیش از روشن کردن اجاق گاز، لازم است شیر فلکه گاز را روشن کنید. از اتصال لوله های دستگاه با مجرای خروجی گاز اطمینان حاصل نمایید و بررسی کنید که دستگاه از نظر نظافت در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد.
 • در صورتی که یکی از این موارد رعایت نشده باشد، شعله گاز روشن نمی شود. در نتیجه لازم است این موارد را مد نظر داشته باشید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز رمگا نیز می تواند در شرایط اضطراری، مشاوره و اطلاعات کاربردی بسیاری را در اختیار شما قرار دهد. این نمایندگی تمام این ایرادات را با سرعت و دقت بالایی شناسایی و بر طرف می کند.

علت زرد شدن شعله اجاق گاز رمگا چیست، برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورت زرد شدن شعله اجاق گاز رمگا موراد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید:

 • سوختن ناقص گاز سبب می شود تا رنگ شعله زرد باشد.
 • همچینن در صورتی که مخلوط گاز و هوا متناسب نباشد یعنی مقدار هوا کمتر از گاز باشد، سبب ناقص سوختن گاز می شود.
 • همچنین تمیز نبودن مشعل و رسوب چربی روی منافذ نیز سبب مسدود شدن مسیر گاز و هوا می شود.

در صورتی که مشکل دستگاه حل نشد با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا در تهران تماس بگیرید.

علت دود کردن شعله اجاق گاز رمگا چیست، برای تعمیرات و عیب یابی چه کنیم؟

در صورتی که شعله دستگاه دود می کند، راهکارهای زیر را برای تعمیرات اجاق گاز رمگا به کار ببرید:

 • زیاد بودن مقدار گاز نسبت به هوا سبب ایجاد دود می شود.
 • همچنین در صورتی که مواد غذایی روی شعله بریزد نیز سبب ایجاد دود روی شعله می شود.

برای رفع مشکل دود کردن در دستگاه خود از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر اجاق گاز رمگا بهره مند شوید.

علت بلند بودن ارتفاع شعله اجاق گاز رمگا چیست، برای تعمیرات چه باید کرد؟

در صورت بلند بودن ارتفاع شعله اجاق موارد زیر را برای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز رمگا انجام دهید:

 • میزان ارتفاع استاندارد برای شعله اجاق گاز 20 میلی متر است.
 • درصورتی که شعله اجاق گاز ارتفاع بیشتری داشته باشد ممکن است مخلوط گاز و هوا تناسب نداشته باشد.

چنانچه شعله اجاق بلند است با نمایندگی تعمیرات گاز رمگا تماس بگیرید.

علت انتشار بوی گاز در اجاق گاز رمگا چیست؟

در صورتی که بوی گاز از دستگاه بلند می شود برای عیب یابی و تعمیر اجاق گاز رمگا راهکارهای زیر را انجام دهید:

 • طول شلنگ گاز را باید چک کنید. هر گونه شکاف یا پارگی سبب ایجاد بوی گاز می شود.
 • بست های گاز نیز باید چک شود. فرسوده شدن ولوم های گاز نیز سبب می شود تا گاز از منافذ مشعل حتی در صورت بسته بودن ولوم بیرون بیاید.

تعمیرکار نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا  با تعویض قطعات، ایرادات را برطرف می کند

علت طول کشیدن زمان روشن شدن شعله های اجاق گاز رمگا چیست برای تعمیر چه کنیم؟

در صورتی که شعله اجاق مدت زمان زیادی طول بکشد که روشن شود برای تعمیر اجاق گاز رمگا موارد زیر را انجام دهید:

 بررسی ترموکوبل و بخش های متصل به آن، در صورتی که برای شما امری سخت است توسط تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز رمگا امکان پذیر می باشد.

علت مشکل نچرخیدن شیر گاز در اجاق گاز رمگا چیست، برای رفع آن چه کنیم؟

در صورت نچرخیدن شیر گاز در اجاق گاز پیلوت باید موارد زیر را برای تعمیرات به کار ببرید:

 • گیر کردن غذا بین ولوم و یا خراب شدن مکانیکی ولوم یا شیر گاز سبب می شود تا ولوم نچرخد.

اگر به تنهایی نتوانستید این مشکل را برطرف کنید بهتر است از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر اجاق گاز رمگا برای تعمیرات آن کمک بگیرید.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز رمگا در هوم خانه

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا به شرح زیر است:

همان طور که انسان ها برای درمان به پزشک متخصص و حرفه ای مراجعه می کنند، مسئولیت تعمیر لوازم خانگی نیز باید به عهده تعمیرکاری با سابقه درخشان باشد. نمایندگی تعمیر اجاق گاز رمگا هوم خانه، حکم پزشک متخصص برای دستگاه شما را دارد. در کنار تخصص و مهارت متخصصان مجرب، نیازی به ترک منزل و محل نیست و به صورت شبانه روزی خدمات جامعی در قالب، شناسایی و عیب یابی ایرادات دستگاه همراه با ضمانت تعمیر در اختیار شما قرار می گیرد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رمگا در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (1 امتیاز)

بدون برچسب

در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست