تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر یخچال هات پوینت

یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی، شرکت هات پوینت الکتریک هیتینگ (Hotpoint) می باشد که به طور خلاصه به هات پوینت معروف است. این شرکت یک کمپانی آمریکایی – اروپایی است که امروزه انواع یخچال ها را تولید و روانه بازار می کند. این برند به دلیل یخچال و ماشین های لباسشویی های باکیفیت خود در اروپا شناخته شده است. برند هات پوینت دارای نمایندگی های بسیاری در ایران است که بهترین آن ها نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت در هوم خانه می باشد. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعال در تهران، بهترین خدمات را با کمترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز ارائه می دهد.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی هوم خانه برای تعمیرات یخچال هات پوینت می توانید در هزینه های تعمیر خود صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت در تهران

چگونه می توانیم با نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت در تهران ارتباط برقرار کنیم؟ این اولین سوالی است که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود. برای پاسخ به این سوال بخش زیر را مطالعه کنید:

 1. روش اول استفاده از شماره تلفن های موجود در سایت نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت می باشد. شما می توانید با تماس با مرکز خدمات هوم خانه نسبت به تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.
 2. روش دوم استفاده از فرم درخواست تعمیرات می باشد. در این روش ابتدا وارد سایت هوم خانه شوید و سپس فرم درخواست تعمیرات را پر نمایید.
 3. سپس باید صبر کنید تا مشکل شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گرفته و بهترین تعمیرکار برای شما انتخاب شود.
 4. بعد از اینکه تعمیرکار مشخص شد، شماره تلفن و شناسه او برای شما پیامک شده و تعمیرکار به محل شما اعزام خواهد شد.

به عنوان نکته آخر پس از انجام تعمیرات یخچال هات پوینت می توانید در نظرسنجی کیفیت تعمیرات شرکت کرده و نظر خود را درباره خدمات دریافتی اعلام نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت هوم خانه در تمامی نقاط تهران شعبه دارد و زمانی که شما برای یخچال خود تعمیرکار نیاز داشته باشید، می توانید با مرکز خدمات هوم خانه تماس بگیرید تا نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت، بهترین تعمیرکار را برای شما در نظر گرفته و آن را به محل شما بفرستد. در هر کجای تهران ساکن هستید، شرق، غرب، شمال و جنوب به راحتی می توانید از خدمات هوم خانه استفاده کنید. شما می توانید از خدمات تعمیر یخچال هوم خانه به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته استفاده نمایید.

خدمات پس از فروش یخچال هات پوینت به چه صورت است؟

دقت داشته باشید که شرکت هات پوینت یک شرکت خارجی است و مانند تمامی شرکت های خارجی استفاده از خدمات پس از فروش یخچال هات پوینت در ایران کمی دشوار است. از همین رو شما باید از نمایندگی های معتبر دیگری که در شهر خودتان واقع است، استفاده نمایید. به این جهت شما می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت به عنوان جایگزین خدمات پس از فروش شرکت هات پیونت استفاده نمایید. نمایندگی هوم خانه یکی از بهترین نمایندگی های شرکت هات پوینت است که بهترین خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش را در تهران به مصرف کنندگان عزیز ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت در محل و منزل

برخلاف تمامی نمایندگی های تعمیر یخچال، نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت در تهران به این صورت عمل می کند که تعمیرکار را به محل مورد نظر شما می فرستد و شما نیازی به جا به جایی یخچال خود تا محل نمایندگی ندارید. این ویژگی مزیت های زیادی دارد. مهمترین مزیت این ویژگی این است که احتمال آسیب دیدن یخچال به سبب جابجا نکردن آن بسیار کمتر می شود، از همین رو هزینه تمام شده تعمیرات شما بسیار کاهش می یابد. همچنین تمامی مراحل تعمیرات زیر نظر خود شما انجام می شود و از این رو می توانید از کیفیت خدمات خود مطمئن شوید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت

نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت یکی ویژگی مثبت دیگر نیز دارد که بیشتر کاربران این ویژگی را دوست دارند. این ویژگی اعمال هزینه منصفانه خدمات تعمیرات یخچال هات پوینت می باشد. دقت داشته باشید که این نمایندگی هزینه تعمیرات خود را بر اساس نرخی که از سوی اتحادیه اعلام می شود، تعیین می کند.

همچنین تعمیرکارانی که در نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت فعالیت می کنند، سعی  دارند قطعات را تعمیر کنند و فقط زمانی نسبت به تعویض آن ها اقدام می کنند که دیگر راه حلی باقی نمانده باشد. این موضوع بر روی هزینه تمام شده تعمیرات تاثیر مثبتی می گذارد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال هات پوینت توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

در ادامه مشکلاتی که ممکن است برای یخچال شما رخ دهد، توسط تعمیرکاران هوم خانه بررسی شده اند. شما می توانید با استفاده از نکاتی که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم، عملکرد یخچال خود را بررسی کنید. در صورتی که مشکلی داشتید، هرچه سریع تر به نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت مراجعه کنید و از تعمیرکاران ما بخواهید تا مشکلات شما را برطرف نمایند.

علت صدای زیاد یخچال چیست؟ جهت تعمیر و عیب یابی یخچال هات پوینت چه باید کرد؟

اولین مشکلی به بررسی آن میپردازیم، سر و صدای زیاد است که توسط یخچال ایجاد می شود:

 • یخچال مانند سایر وسایل آشپزخانه وسیله پر سر و صدایی نیست.
 • البته برخی اوقات صدایی شبیه به صدای ترکیدن حباب به گوش می رسد. دقت داشته باشید که این صدا طبیعی است. در غیر این صورت باید موارد زیر را بررسی کنید.
 • اول از همه بررسی کنید یخچالتان تراز است یا نه. در صورتی که یخچال تراز نباشد، سر و صدایی از یخچال به گوش می رسد.
 • کمپرسور قطعه ای است که در صورت بروز مشکل باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، باعث ایجاد سر و صدا در یخچال می شود.

چرا یخچال به خوبی خنک نمی‌ کند؟ برای تعمیرات یخچال هات پوینت چه کنیم؟

دومین مشکلی که در این بخش به بررسی آن می پردازیم، سرد نکردن مواد غذایی توسط یخچال می باشد:

 • اولین موضوعی که باید آن را بررسی کنید، دمای یخچال است. در صورتی که دمای یخچال به درستی تنظیم نشده باشد، یخچال مواد غذایی را سرد نمی کند.
 • دومین کاری که باید انجام دهید این است که یخچالتان را دور از وسایل گرمایشی مانند اجاق گاز نگه دارید.
 • همچنین لاستیک درب یخچال را بررسی کنید. در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، درب یخچال به خوبی بسته نمی شود و فضای داخل یخچال گرم می شود.
 • گاز یخچال وظیفه خنک نگه داشتن مواد غذایی را دارد. در صورتی که این گاز تمام شده باشد، یخچال دیگر نمی تواند مواد غذایی را سرد نگه دارد.

برای رفع این مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت مراجعه کنید و نسبت به تعمیر یخچال خود اقدام نمایید.

علت نشتی آب از یخچال چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب یخچال هات پوینت به چه صورت است؟

اگر یخچال شما با مشکل نشتی آب روبه رو شده است، می توانید با استفاده از لیست زیر این مشکل را برطرف نمایید:

 • اگر کمی آب در یخچال شما جمع شده است، جای نگرانی نیست. برخی اوقات مواد غذایی مرطوب باعث نشتی آب در یخچال می شوند.
 • سیستم برفک زدا برفک های یخچال را از بین می برد. اگر این سیستم عملکرد خود را در زمان نامناسبی انجام دهد، این مشکل برای شما رخ می دهد.
 • ترموستات دیفراست قطعه دیگری می باشد که برای رفع مشکل نشتی آب باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت مورد بررسی قرار گیرد.
 • یخساز قطعه ای در یخچال است که باعث نشتی آب می شود. این قطعه را حتماً بررسی نمایید.
 • در آخر باید لوله های آب را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که آن ها آب را نگه می دارند و مسدود و یا خراب نشده اند.

علت برفک زدن دیواره پشتی یخچال چیست؟ چگونه برای تعمیرات یخچال هات پوینت اقدام کنیم؟

برفک زدن یخچال یکی از بدترین مشکلاتی است که برای یخچال ها رخ می دهد. برای رفع این مشکل موارد زیر را بررسی کنید:

 • لوله های نگهدارنده گاز خنک کننده وظیفه دارند که این گاز را در خود نگه دارند. در صورتی که آن ها ضربه خورده باشند و دیگر نتوانند گاز را در خود نگه دارند، گاز در یخچال پخش می شود و برفک های زیادی را ایجاد می کند.
 • ترموسات قطعه ای است که بر روی این مشکل تاثیر می گذارد و از آنجایی که قطعه ای بسیار حساس است، باید توسط تعمیرکار بررسی گردد.
 • اگر برفک زدای یخچال به خوبی کار نکند، احتمال ایجاد برفک در یخچال دو چندان می شود.

چرا مواد غذایی داخل یخچال منجمد می‌ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت در این باره

آخرین مشکلی که تعمیرکاران هوم خانه به بررسی آن پرداخته اند، یخ زدن مواد غذایی در یخچال می باشد:

 • اول از همه مطمئن شوید که دمای یخچال شما بر روی اندازه مناسبی تنظیم شده است.
 • ترمیسور قطعه ای دیگری می باشد که بر روی این مشکل تاثیر می گذارد. برای اینکه مشکلات این قطعه را برطرف نمایید، باید کویل های آن را تمیز کنید.
 • برای جلوگیری از این مشکل مواد غذایی را جلوی فن خروجی یخچال قرار ندهید.
 • برد یخچال قطعه بسیار مهمی است و بر روی تمامی اجزای یخچال تاثیر دارد. اگر این قطعه دچار مشکل شود، یخچال نمی تواند دمای خود را تنظیم کند. از همین رو مواد غذایی در آن یخ می زنند. این قطعه باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت بررسی گردد.

عیب یابی و تعمیرات یخچال هات پوینت توسط تعمیرکار نماینگی هوم خانه

مشکلات بالا تنها مشکلات متداول یخچال ها هستند و در صورتی که شما نشانه هایی از این مشکلات را مشاهده کردید، حتماً با نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت در تهران تماس برقرار کنید و از آن ها بخواهید که مشکلات شما را بررسی نمایند. در صورتی که فکر می کنید یخچالتان مشکل دیگری نیز دارد، از تعمیرکاران ما بخواهید که یخچال شما را بررسی کنند.

تعمیرکاران و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت فعالیت می کنند، مجرب و کارآزموده هستند و دارای گواهی نامه های معتبر در زمینه تعمیرات می باشند و این موضوع کیفیت تعمیرات و خدمات شما را بسیار را بالا می برد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت در هوم خانه چه مزایایی دارد؟

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم، نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت هوم خانه یکی از نمایندگی های باتجربه در زمینه تعمیر یخچال در تهران می باشد. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات هوم خانه مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. لیست زیر را مطالعه نمایید تا با مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هات پوینت آشنا شوید:

 • تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها جهت کاهش هزینه تعمیرات
 • کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و متخص که کیفیت خدمات را افزایش می دهند.
 • ارائه ضمانت نامه یک ساله تعمیرات یخچال هات پوینت به مصرف کنندگان عزیز
 • دسترسی در تمام ایام سال و ساعات شبانه روز
 • ارائه خدمات تعمیرات در منزل و محل شما با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد

تعمیر یخچال هات پوینت در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

تعمیر یخچال هات پوینت در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

تعمیر یخچال هات پوینت در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

تعمیر یخچال هات پوینت در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

تعمیر یخچال هات پوینت در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست