تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر یخچال روتل

شرکت های زیادی در دنیا وجود دارند که در زمینه تولید و توزیع لوازم خانگی فعالیت می کنند. یکی از این شرکت ها، شرکت روتل می باشد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه تولید لوازم آشپزخانه مانند لوازم پخت و پز و آشپزی (ماکروفر، آون توستر، سرخ کن) و لوازم شست و شو (جاروبرقی و بخارشور) می باشد. این شرکت در زمینه تولید یخچال های باکیفیت نیز فعالیت می کند. اگر از محصولات برند Rotel استفاده می کنید و به دنبال نمایندگی معتبر خدمات و تعمیرات این شرکت هستید، پیشنهاد می کنم که این مطلب را تا آخر مطالعه نمایید و با نمایندگی تعمیر یخچال روتل هوم خانه آشنا شوید.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات هوم خانه می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر یخچال صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال روتل در تهران

اگر یخچال روتل شما مشکلی پیدا کرده است، می توانید با استفاده از روش هایی که در این بخش به معرفی آن ها می پردازیم با نمایندگی تعمیرات یخچال روتل در تهران ارتباط برقرار کنید:

 1. در این روش اول شما با استفاده از شماره تلفن های موجود در سایت با نمایندگی تعمیر یخچال روتل هوم تماس بگیرید و مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.
 2. روش بعدی استفاده از فرم درخواست تعمیرات یخچال روتل می باشد. در این روش ابتدا باید وارد سایت هوم خانه شده و سپس اطلاعات موردنیاز فرم را پر نمایید. زمانی که اطلاعات مورد نیاز فرم را کامل کردید، باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما مشکلات شما را بررسی نمایند و بهترین تعمیرکار را برای مشکل شما انتخاب کنند.
 3. پس از اعزام تعمیرکار متخصص و تعمیرات یخچال، به شما ضمانت نامه و گارانتی معتبر نیز تعلق خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیر یخچال روتل در تهران

مشتریانی که در تهران از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال روتل استفاده می کنند، از مزایای خاصی برخوردار هستند. اول از همه لازم نیست که زمان زیادی را برای اعزام تعمیرکار صبر کنید؛ زیرا نمایندگی تعمیرات یخچال روتل در تهران در تمامی نقاط شهر شعبه دارد و به خوبی تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب را پوشش می دهد. همچنین تهرانی های عزیز می توانند در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با نمایندگی هوم خانه از طریق روش های بالا ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

خدمات پس از فروش یخچال روتل به چه صورت است؟

زمانی که یخچال شما خراب می شود، در اولین قدم می خواهید که از خدمات پس از فروش شرکت سازنده یخچال استفاده کنید و با استفاده از آن خدمات یخچال خود را تعمیر نمایید. اما باید به این نکته بسیار مهم واقف باشید که استفاده از خدمات این شرکت کار ساده ای نیست. اول از همه شرکت روتل مانند سایر شرکت های خارجی خدمات پس از فروش کاملی را به کشور ما ارائه نمی کند. همچنین دقت داشته باشید که استفاده از خدمات پس از فروش یخچال روتل مستلزم آن است که نماینده اصلی شرکت یخچال را برای شما نصب کرده باشد. به دلیل امکان پذیر نبودن این موضوع پیشنهاد می شود که از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال روتل در هوم خانه استفاده کنید و مشکلات یخچال خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال روتل در محل و منزل

یکی از مزایای ویژه ای که نمایندگی تعمیرات هوم خانه به مشتریان خود اعطا می کند، ارائه خدمات تعمیر یخچال روتل در محل و منزل شما است. این مزیت باعث می شود که دیگر شما نیازی به جا به جا کردن یخچال نداشته باشید و این موضوع برای شما مزیت های زیادی را به ارمغان می آورد.

مهمترین مزیتی که این خدمات در محل به شما ارائه می دهد، کم کردن احتمال آسیب دیدن یخچال در حین جابجایی می باشد. همچنین شما دیگر نیاز ندارید زمان و انرژی نسبتا زیادی را صرف جابجایی یخچال تا محل نمایندگی و تعمیر آن کنید. همچنین به دلیل عدم نیاز به جابجایی هزینه تمام شده تعمیرات به شدت کاهش می یابد.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال روتل

یکی از مسائلی که مجموعه هوم خانه آن را مد نظر دارد، هزینه تعمیرات است. به همین منظور قیمت خدمات خود را به صورت منصفانه ای در نظر گرفته است. بد نیست بدانید که نمایندگی تعمیر یخچال روتل در هوم خانه نرخ خدمات خود را بر اساس اتحادیه تعیین کرده است.

همچنین سیاست کلی نمایندگی هوم خانه به این صورت است که ابتدا تعمیرکاران تلاش می کنند که قطعات را تعمیر کنند و فقط در شرایطی قطعات را تعویض می کنند که دیگر راه حلی برای تعمیر قطعه باقی نمانده باشد. با توجه به این موضوع هزینه تعمیرات یخچال روتل کاهش پیدا می کند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال روتل توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

یخچال های شرکت روتل نیز مانند سایر برندها دچار مشکلات و ایردات مختلفی می شوند. در ادامه تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال روتل به بررسی برخی از مشکلات متداول یخچال ها پرداخته است و نشانه های مختلف این مشکلات را بررسی کرده است:

علت صدای زیاد یخچال چیست؟ جهت تعمیر و عیب یابی یخچال روتل چه باید کرد؟

یکی از مشکلات متداولی که برای تمامی یخچال ها رخ می دهد، سر و صدای غیرعادی است که از آن ها به گوش می رسد. در ادامه نشانه های این مشکل را بررسی کرده ایم:

 • مهمترین دلیلی که باعث به وجود آمدن سر و صدا در یخچال می شود، تراز نبودن آن است. پس در اولین قدم بررسی کنید که آیا یخچال تراز است یا نه.
 • کمپرسور یکی از قطعات مهم در یخچال است. در صورتی که کمپرسور نتواند عملکرد صحیحی از خود نشان دهد، می تواند دلیل مشکل سر و صدای یخچال باشد. به علت اهمیت این قطعه پیشنهاد می شود که توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال روتل مورد بررسی قرار بگیرد.

چرا یخچال به خوبی خنک نمی‌ کند؟ برای تعمیرات یخچال روتل چه کنیم؟

در صورتی که یخچالتان نمی تواند مواد غذایی را سرد کند، نکات زیر را بررسی و اعمال کرده و در صورت نیاز از نمایندگی تعمیرات یخچال روتل کمک بخواهید:

 • درجه تنظیم دمای یخچال را بررسی کنید که روی چه مقداری است. اگر این درجه روی اعداد بالا باشد، محیط داخلی یخچال کمتر سرد می شود.
 • از قرار دادن یخچال در کنار وسایل گرمایشی مانند اجاق گاز و فر خودداری نمایید.
 • در مرحله بعدی باید لاستیک درب را بررسی کنید و مطمئن شوید که این قطعه سالم است و باعث نشت هوای سرد یخچال به بیرون نمی شود.
 • در مرحله نهایی باید گاز خنک کننده یخچال را بررسی کنید تا تمام نشده باشد. در صورتی که این گاز تمام شده باشد، یخچال نمی تواند مواد غذایی را سرد کند.

علت نشتی آب از یخچال چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب یخچال روتل به چه صورت است؟

قبل از هر چیز توجه کنید که نشتی آب از یخچال امری طبیعی نیست و به سرعت باید مورد بررسی قرار بگیرد. برای بررسی این مشکل به سراغ موارد زیر بروید:

 • در صورتی که سیستم دیفراست و برفک زدای خودکار خراب شده باشند، این مشکل رخ می دهد. دقت داشته باشید که این دو قطعه باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال روتل مورد بررسی قرار بگیرد.
 • خرابی قطعه ترموستات دیفراست نیز می تواند موجب نشتی آب از یخچال شود.
 • در صورت بروز این مشکل یخساز یخچال را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد.
 • در صورتی که لوله های آب یخچال خراب شده و یا مسدود شده باشند، این مشکل برای شما رخ می دهد.

علت برفک زدن دیواره پشتی یخچال چیست؟ چگونه برای تعمیرات یخچال روتل اقدام کنیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که از قدیم برای یخچال ها رخ می داده است، برفک زدن یخچال می باشد. اگر در یخچال روتل خود برفک مشاهده کردید، این بخش از مطلب را مطالعه کنید:

 • در صورتی که گاز خنک کننده یخچال نشتی داشته باشد و در محیط یخچال پخش شود، این مشکل رخ می دهد. به همین دلیل لوله های نگهدارنده گاز را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد؛ چرا که لوله ها می توانند در اثر ضربه یا جابجایی آسیب دیده باشند.
 • ترموسات از آن دسته از قطعاتی است که در صورت خرابی حتماً باید توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر یخچال روتل مورد بررسی قرار بگیرد؛ چرا که می تواند از مهمترین دلایل برفک زدن یخچال باشد.

چرا مواد غذایی داخل یخچال منجمد می‌ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال روتل در این باره

آخرین مشکلی که به بررسی آن می پردازیم، منمجد شدن مواد غذایی در یخچال می باشد. برای رفع این مشکل:

 • اول از همه باید تنظیمات دمای یخچال خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید به درستی تنظیم شده است یا خیر.
 • ترمیستور یخچال می تواند باعث به وجود آمدن این مشکل شود. برای جلوگیری از ایجاد این مشکل باید به طور مرتب کویل های کندانسور را جرم گیری نمایید.
 • برای جلوگیری از بروز این مشکل از قرار دادن مواد غذایی در مقابل فن خروجی یخچال خودداری کنید.
 • خرابی برد یخچال نیز یکی از مهمترین مواردی است که بر روی بروز این مشکل تاثیر می گذارد. برای عیب یابی برد حتما با تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال روتل تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات یخچال روتل توسط تعمیرکار نماینگی هوم خانه

در صورتی که از یخچال های برند روتل استفاده می کنید و می خواهید که یخچال خود را تعمیر یا سرویس دهی کنید، می توانید به نمایندگی تعمیر یخچال روتل مراجعه کنید و از خدمات عیب یابی و تعمیرات نمایندگی هوم خانه در تهران بهره مند شوید. تمامی خدمات پس از فروش این برند در مجموعه هوم خانه پوشش داده می شود. دقت داشته باشید کسانی که در نمایندگی تعمیرات یخچال روتل فعالیت می کنند، از نظر سابقه و مهارت بهترین های حوزه تعمیرات لوازم خانگی هستند. این موضوع کیفیت خدمات هوم خانه برای شما تضمین می کند.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال روتل در هوم خانه چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیرات یخچال روتل در هوم خانه سال های زیادی در زمینه تعمیرات یخچال و دیگر لوازم خانگی فعالیت داشته و دارد و در این زمینه تجریبات و افتخارات زیادی را کسب کرده است. به همین دلیل استفاده از خدمات هوم خانه مزایای ویژه ای را برای شما به ارمغان می آورد:

 • خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر یخچال روتل ارائه می شود، همگی در محل مشتریان است. این موضوع آسایش و راحتی بیشتری را به مشتریان ارائه می دهد.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، تعمیرکار نمایندگی برای تعمیرات یخچال روتل بهترین قطعات را ارائه می دهد.
 • تمامی کسانی که در نمایندگی تعمیرات هوم خانه فعالیت می کنند، حرفه ای و مجرب هستند.
 • همچنین شما می توانید از ضمانت نامه ای که تعمیرکاران هوم خانه بعد از تعمیرات به شما ارائه می دهند، استفاده کنید و در صورتی که از کیفیت تعمیرات راضی نبودید، مجددا با نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر یخچال روتل در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

تعمیر یخچال روتل در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

تعمیر یخچال روتل در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

تعمیر یخچال روتل در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

تعمیر یخچال روتل در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425
امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست