تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر یخچال برتینو

برتینو یکی از تولیدکنندگان ایرانی نوپا در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود. این برند با وجود رقبای قدرتمند در بازار ایران، به کمک خدمات، قیمت و کیفیت مطلوب و مناسب خود توانست طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. اگرچه یخچال های این برند از قطعات و مواد اولیه باکیفیتی ساخته شده اند، اما ممکن است با گذشت زمان با خرابی هایی نیز مواجه شوند. نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه کلیه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال برتینو را در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران ارائه می دهد. خدمات این مجموعه توسط بهترین تکنسین های یخچال در محل انجام می شود.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی هوم خانه برای تعمیرات یخچال برتینو می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه به صورت زیر است:

 • ابتدا با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی مجاز هوم خانه برای ثبت درخواست تعمیرات یخچال برتینو تماس بگیرید.
 • همچنین می توانید به صورت آنلاین فرم درخواست تعمیرات را در سایت هوم خانه تکمیل نمایید.
 • پس از ثبت درخواست، کد اشتراک همراه با نام تعمیرکار متخصص مجموعه برای شما ارسال می شود.
 • تعمیرکار مربوطه در مدت زمان کمتر از یک ساعت برای تعمیر یخچال برتینو در محل حاضر می شود.
 • پس از اتمام کار تعمیرات، گارانتی و ضمانت نامه معتبر نمایندگی تقدیم شما می شود.
 • در پایان نیز نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو از شما بابت رضایت از ارائه خدمات، نظرسنجی انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال برتینو در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو با داشتن کادری از تکنسین های متخصص به همراه به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات می تواند در کوتاه ترین زمان انواع خدمات تعمیرات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. متخصصین این نمایندگی با داشتن سال ها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال برتینو توانسته اند بیشترین میزان رضایت مشتریان را به دست آورند. همچنین خدمات این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته و در کلیه روزهای هفته صورت می گیرد. از این رو اکثر مصرف کنندگان یخچال برتینو، هوم خانه را برای تعمیر و عیب یابی دستگاه خود انتخاب می کنند.

خدمات پس از فروش یخچال برتینو به چه صورت است؟

یکی از مسائلی که معمولا مصرف کنندگان پس از خرابی یخچال فریزر خود به دنبال استفاده از آن هستند، گارانتی و خدمات پس از فروش یخچال برتینو می باشد. خدمات گارانتی این یخچال توسط نمایندگی رسمی این برند به مصرف کنندگان ارائه می شود. برای استفاده از خدمات تعمیرات این دستگاه می توانید با شماره گارانتی درج شده بر روی آن تماس بگیرید. در صورتی که از این خدمات رضایت کافی نداشتید و یا مدت زمان گارانتی دستگاه به پایان رسیده است، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه برای تعمیرات یخچال خود با بهترین کیفیت ممکن استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در محل و منزل

تعمیر یخچال برتینو در محل، یکی از بهترین خدماتی است که توسط نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو ارائه می شود. مشتریان با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به حمل و جابجایی دستگاه و مراجعه حضوری به نمایندگی ندارند. این مسئله باعث صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان مجموعه هوم خانه خواهد شد. تکنسین های حرفه ای هوم خانه در زمان مورد نظر مشتری به محل اعزام شده و با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته خود، تعمیرات یخچال برتینو را در سریع ترین زمان انجام می دهند. خدمات تعمیر در محل خیال مشتریان را از بابت رفع عیب دستگاه خود آسوده خواهد کرد.

عیب یابی و تعمیرات یخچال برتینو توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

یکی از موارد بسیار مهم پیش از اقدام برای تعمیرات یخچال برتینو، بررسی و عیب یابی دقیق آن است که حتما باید توسط تعمیرکاری انجام شود که مهارت و دانش زیادی در این زمینه داشته باشد. تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه به سیستم یخچال های این برند آشنایی داشته و می تواند به سرعت ایراد دستگاه شما را تشخیص داده و رفع کند. در نمایندگی تعمیرات هوم خانه، روند عیب یابی و تعمیر یخچال برتینو به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. همچنین تکنسین متخصص این نمایندگی برای تعمیرات دستگاه شما تنها از قطعات اصلی و درجه یک استفاده می کند تا یخچال بتواند کیفیت اولیه خود را حفظ نماید.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال برتینو توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

به طور کلی ممکن است در اثر دلایلی مختلفی مانند استفاده طولانی مدت از یخچال برتینو و … مشکلات بسیار جدی در دستگاه ایجاد شود که این مشکلات تنها باید توسط افراد متخصص برطرف شوند. در این بخش به بررسی ایرادات متداول یخچال برتینو خواهیم پرداخت:

علت نشت آب از بخچال چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر یخچال برتینو چه باید کرد؟

در صورت مشاهده نشتی آب از یخچال، برای تعمیر و عیب یابی یخچال برتینو باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است معیوب شدن لوله های متصل به بخش آبسردکن باعث ایجاد این مشکل شده باشد که باید به دقت بررسی شوند.
 • وجود هرگونه انسداد و گرفتگی در لوله های تخلیه یخچال نیز از دلایل نشتی آب است که پس از عیب یابی دقیق، باید برای رفع انسداد آن اقدام نمایید.
 • در برخی مواقع نیز نشتی آب یخچال به دلیل ایجاد اختلال در سیستم دیفراست و فرآیند یخ زدایی رخ خواهد داد که برای بررسی نیاز به تعمیرکار متخصص دارد.
 • ممکن است در اثر ضربه، لوله زه کش و سینی مخصوص تخلیه آب آسیب دیده یا جدا شده باشند که باید مشکل آن ها سریعا رفع شود.

اگر یخچال شما نیز دچار این ایراد شده است، می توانید برای رفع آن با نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه تماس بگیرید.

علت سر و صدای زیاد یخچال چیست؟ نحوه تعمیر یخچال برتینو در این مواقع چگونه است؟

در صورت وجود هرگونه سر و صدای غیرعادی در کارکرد یخچال، می توانید برای تعمیرات یخچال برتینو موارد زیر را بررسی کنید:

 • یکی از دلایل رایج سر و صدای یخچال، تراز نبودن آن است که باید در اولین فرصت یخچال را به درستی تراز نمایید.
 • در صورتی که پره های فن یخچال دچار آسیب دیدگی یا شکستگی شده باشند نیز سر و صدای غیرمعمول ایجاد خواهد شد که باید تعمیر و در صورت نیاز تعویض شوند.
 • از دیگر دلایل سر و صدای یخچال می توان به شل شدن لوله های کمپرسور و کویل کندانسور و همچنین خرابی موتور فن کندانسور اشاره کرد که باید حتما توسط یک فرد متخصص بررسی شوند.

برای برطرف نمودن ایراد یخچال خود بهتر است از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو استفاده نمایید.

علت خاموش و روشن شدن مکرر یخچال چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال برتینو در این باره

خاموش و روشن شدن یخچال ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد که برای عیب یابی و تعمیر یخچال برتینو باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • وجود هرگونه خرابی در برد الکترونیکی یخچال می تواند از دلایل کارکرد نامناسب دستگاه باشد که بررسی آن تنها توسط تکنسین متخصص امکان پذیر است.
 • ممکن است عدم برق رسانی مناسب به یخچال دلیل ایجاد این مشکل باشد که باید وجود جریان برق در محل را بررسی کنید.
 • همچنین ممکن است این مشکل به دلیل وجود تقص فنی و خرابی در ترموستات و قطعه کمپرسور باشد که باید سریعا رفع عیب شوند.

برای تعمیر و عیب یابی دقیق یخچال خود می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه استفاده کنید.

علت خنک نشدن یخچال چیست؟ جهت تعمیرات یخچال برتینو چه کنیم؟

اگر در هنگام کارکرد متوجه شدید که محفظه داخلی آن خنک نمی باشد، برای تعمیر و عیب یابی یخجال برتینو باید موارد زیر را به کار بگیرید:

 • وجود ایراد و اختلال در برد کنترل دما یکی از دلایل خنک نشدن یخچال است که باید حتما توسط تکنسین متخصص بررسی شود.
 • همچنین خرابی ترموستات و تایمر دیفراست نیز می تواند موجب خنک نشدن یخچال شود که در صورت نیاز باید تعمیر یا تعویض شوند.
 • در برخی مواقع ممکن است در کارکرد اواپراتور، ترمیستور، موتور فن و هیتر دیفراست اختلالاتی ایجاد شده باشد که باید سریعا رفع عیب شوند.
 • در صورتی که یخچال را در مجاورت تجهیزات گرمازا قرار داده باشید، می تواند موجب خنک نشدن فضای داخلی یخچال گردد.

در صورتی که یخچال شما به خوبی خنک نمی کند و قادر به عیب یابی دستگاه خود نیستید، می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه تماس بگیرید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو

هزینه تعمیرات یخچال برتینو مستقیما به نوع و میزان خرابی دستگاه بستگی دارد. همچنین در صورتی که یخچال شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، استفاده از قطعات باکیفیت نیز به هزینه تعمیرات اضافه خواهد شد. نمایندگی مجاز هوم خانه هزینه تعمیرات خود را مطابق با نرخ مصوبی که توسط اتحادیه اعلام می شود، تعیین می نماید. از این رو هزینه دریافت شده توسط این مجموعه بسیار به صرفه و مناسب خواهد بود. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو پس از عیب یابی و بررسی دقیق دستگاه، هزینه تعمیرات آن را به مشتری اطلاع می دهند و پس از رضایت وی اقدام به تعمیر دستگاه در محل می نمایند.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در هوم خانه چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیرات یخچال برتینو در تهران، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز عیب یابی و تعمیر یخچال برتینو محسوب می شود. این مجموعه کلیه مشکلات و ایرادات مربوط به یخچال شما را شناسایی کرده و به کمک تعمیرکاران ماهر خود آنها را به بهترین شکل ممکن رفع می نماید. همچنین در این مرکز تنها از قطعات اصل و اورجینال برای یخچال برتینو استفاده می شود. تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی هوم خانه همراه با گارانتی معتبر بوده و با کمترین هزینه انجام می شود. در صورت بروز هرگونه خرابی در دستگاه خود، می توانید با نمایندگی مجاز مرکزی هوم خانه تماس بگیرید.

تعمیر یخچال برتینو در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

تعمیر یخچال برتینو در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

تعمیر یخچال برتینو در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

تعمیر یخچال برتینو در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

تعمیر یخچال برتینو در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست