تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر یخچال اسمارت

یکی از برندهای نام آشنای شرکت ال جی، برند اسمارت است. این برند بیشتر در زمینه تولید و توزیع یخچال فعالیت دارد. یکی از ویژگی های کلیدی محصولات برند اسمارت این است که از نظر تکنولوژی نسبت به سایر محصولات موجود در بازار یک پله بالاتر هستند. شرکت ال جی با نمایندگی معتبر گلدیران در ایران آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان عزیز است. نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت در هوم خانه برای شما خدمات زیادی را به ارمغان می آورد. مهمترین ویژگی که این نمایندگی به شما ارائه می دهد، تعمیر انواع یخچال است.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات مرکز مجاز تعمیرات هوم خانه می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر یخچال اسمارت صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت در تهران

به صورت کلی 2 روش وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها، با نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت در هوم خانه ارتباط برقرار کنید و از خدمات این نمایندگی استفاده نمایید:

 1. روش اول تماس تلفنی با مرکز نمایندگی است. شماره تلفن های نمایندگی در صفحه تماس با ما در سایت قرار گرفته اند. کافی است که تلفن را بردارید و با کارشناسان مجموعه جهت درخواست تعمیرات یخچال اسمارت تماس بگیرید.
 2. روش بعدی استفاده از فرم درخواست تعمیر می باشد. در این روش شما باید وارد سایت هوم خانه شوید و فرم درخواست تعمیر یخچال را پر نمایید.
 3. پس از بررسی درخواست شما توسط کارشناسان، تعمیرکاری مجرب و متخصص در حوزه نیازمندی شما انتخاب و به محل تعمیر اعزام می شود.
 4. در نهایت پس از اتمام تعمیرات، ضمانت نامه یک ساله به شما تعلق می گیرد و شما می توانید در نظرسنجی کیفیت خدمات نیز شرکت کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت در هوم خانه یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در استان بزرگ تهران است. هوم خانه در سراسر تهران شعبه دارد و به خوبی تمامی نقاط تهران را پوشش داده است. همچنین شما  می توانید از خدمات نمایندگی برای تعمیرات یخچال اسمارت به صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته استفاده نمایید. اگر از همشهریان عزیز تهرانی هستید، با هوم خانه می توانید از ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی استفاده کنید که در بخش های بعدی به معرفی آن ها می پردازیم.

خدمات پس از فروش یخچال اسمارت به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش شرکت های خارجی همیشه در ایران با دردسرها و مشکلات زیادی همراه بوده است. بسیاری از شرکت ها به دلیل تحریم های سیاسی و اقتصادی به ایران سرویس نمی دهند. شرکت اسمارت از این قاعده مستثنی نیست. البته برخی از خدمات شرکت ال جی در ایران کاربردی هستند، ولی باز هم برای استفاده از آن ها باید شرایط زیادی را رعایت نمایید. یکی از این شرایط این است که یخچال شما پس از خرید توسط نمایندگی اصلی گلدیران نصب و راه اندازی شود. نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت هوم خانه بهترین جایگزین برای خدمات پس از فروش یخچال اسمارت می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت در محل و منزل

ویژگی بزرگی که نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت هوم خانه نسبت به سایر نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی دارد، این است که تعمیرکار را به محل زندگی شما می فرستد. تعمیر یخچال اسمارت در محل مزیت های بسیار زیادی دارد. اولین مزیت کاهش هزینه تعمیرات می باشد؛ زیرا دیگر لازم نیست برای جا به جایی یخچال خود هزینه اضافی را صرف نمایید. دومین مزیت کمتر شدن میزان صدمه دیدن یخچال شما می باشد؛ زیرا یخچال کمتر جا به جا می شود و به این شکل احتمال اینکه به جایی برخورد کند، کمتر می شود. مزیت سوم نیز این است که شما می توانید تمامی مراحل تعمیرات را از نزدیک مشاهده کرده تا از کیفیت خدمات مطمئن شوید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت

نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت هوم خانه همیشه به مشتری مداری مشهور بوده و به همین منظور هزینه های تعمیر در این  نمایندگی همیشه منصفانه بوده است. همچنین هزینه خدمات ما بر اساس نرخ مصوب در اتحادیه تعیین می شود. به همین منظور مطمئن باشید که استفاده از خدمات نمایندگی مجاز هوم خانه برای شما هزینه زیادی نخواهد داشت.

همچنین سیاست کلی نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت بر این اساس بیان شده است که تعمیرکاران ابتدا باید قطعات را تعمیر کنند و فقط در صورتی می توانند قطعات را تعویض نمایند که دیگر راه حلی باقی نمانده باشد. به همین دلیل هزینه تعمیرات یخچال اسمارت در هوم خانه بسیار کمتر از سایر نمایندگی ها می باشد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول یخچال اسمارت توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

در ادامه مطلب تصمیم داریم که مشکلات متداول یخچال اسمارت را برای شما بررسی کنیم و بگوییم که هر کدام از آن مشکلات چه نشانه ای دارند. در صورتی که یکی از مشکلات زیر برای یخچال شما رخ داده است، هرچه سریع تر به نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت مراجعه کنید و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

علت صدای زیاد یخچال چیست؟ جهت تعمیر و عیب یابی یخچال اسمارت چه باید کرد؟

یخچال شباهتی به سایر وسایل آشپزخانه ندارد و مانند لباسشویی و ظرفشویی به هیچ وجه وسیله پر سر و صدایی نیست. هرچند برخی اوقات صداهایی مانند ترکیدن حباب از یخچال به گوش می رسد، اما این شکل صداها طبیعی هستند. اگر صداهایی غیرطبیعی از یخچال خود شنیدید، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • اولین موضوعی که باید به بررسی آن بپردازید، تراز بودن یخچال است. در صورتی که یخچالتان تراز نیست، آن را تراز کرده و سپس صدای یخچال را مجددا بررسی کنید.
 • کمپرسور یخچال قطعه دیگری است که در ایجاد صداهای غیرطبیعی در یخچال تاثیر دارد. اگر این قطعه دچار مشکلی شود، باید با نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت تماس بگیرید.

چرا یخچال به خوبی خنک نمی‌ کند؟ برای تعمیرات یخچال اسمارت چه کنیم؟

برای بررسی این مشکل رایج باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • اول از همه دمای یخچال را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که دمای یخچال به درستی تنظیم نشده باشد، یخچال مواد غذایی را به خوبی خنک نمی کند.
 • مورد بعدی این است که یخچالتان را از لوازم گرمایشی مانند اجاق گاز و فر دور نگه دارید.
 • در مرحله بعدی لاستیک درب را بررسی کنید تا خراب نشده باشد. در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، درب یخچال به خوبی بسته نمی شود و گرما وارد یخچال می شود.
 • در آخر باید بدانید که گاز یخچال وظیفه سرد نگه داشتن محیط یخچال را بر عهده دارد. در صورتی که گاز خنک کننده تمام شده باشد، یخچال دیگر مواد غذایی را سرد نگه نمی دارد. این گاز باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت پر شود.

علت نشتی آب از یخچال چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب یخچال اسمارت به چه صورت است؟

مشکل نشتی آب از آن دسته مشکلاتی می باشد که هم یخچال و هم آشپزخانه را تحت تاثیر می دهد. باید بدانید که اگر مواد غذایی مرطوب را در یخچال قرار دهید، کمی آب کف یخچال جمع می شود و این مورد طبیعی است. در غیر این صورت باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • سیستم برفک زدا وظیفه دارد که برفک های یخچال را از بین ببرد. در صورتی که این سیستم کار خود را به درستی انجام ندهد، برفک های آب شده در یخچال باعث نشتی می شوند.
 • ترموستات دیفراست قطعه دیگری است که تاثیر مستقیمی بر روی این مشکل دارد. این قطعه باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت بررسی شود.
 • قطعه دیگری که باید توسط تعمیرکار بررسی شود، یخساز یخچال است که از قطعات تاثیرگذار در مشکل نشتی آب می باشد.
 • در مرحله نهایی لوله آب را نیز بررسی کنید تا نشتی نداشته باشد.

علت برفک زدن دیواره پشتی یخچال چیست؟ چگونه برای تعمیرات یخچال اسمارت اقدام کنیم؟

برفک زدن، مشکل جدیدی برای یخچال ها نیست. این مشکل در دوره های زمانی مختلف برای یخچال رخ می دهد. به هرحال برای بررسی این مشکل در یخچال اسمارت موارد زیر را بررسی کنید:

 • در صورتی که لوله های گاز خنک کننده نشتی داشته باشند، گاز را در محیط یخچال پخش می کنند. این گاز باعث به وجود آمدن برفک در یخچال می شود. پس این قطعه را بررسی کنید تا نشتی نداشته باشد.
 • ترموسات نیز قطعه دیگری است که باید توسط نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت مورد بررسی قرار بگیرد.
 • همچنین برفک زدا وظیفه دارد که برفک های موجود در یخچال را آب نماید. در صورتی که این سیستم به خوبی کار نکند، این مشکل برای یخجال رخ می دهد.

چرا مواد غذایی داخل یخچال منجمد می‌ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت در این باره

برای بررسی و عیب یابی مشکل یخ زدن مواد غذایی در یخچال:

 • در اولین مرحله دمای یخچال را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید به درستی تنظیم شده است. اگر درجه یخچال روی درجه های پایین تنظیم شده باشد، یخچال دما را برای سردتر کردن محیط کاهش می دهد و به این شکل ممکن است موجب یخ زدن غذاها شود.
 • ترمیسور قطعه ای است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. کویل های این قطعه را تمیز کنید تا مشکل ترمیسور از بین برود.
 • برای جلوگیری از بروز این مشکل مواد غذایی را از جلوی فن خروجی یخچال بردارید.
 • برد یخچال آخرین قطعه ای می باشد که بر روی این مشکل تاثیر مستقیم می گذارد. این قطعه باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت بررسی گردد.

عیب یابی و تعمیرات یخچال اسمارت توسط تعمیرکار نماینگی هوم خانه

مشکلاتی که در بالا به بررسی آن ها پرداختیم، تنها بخشی از مشکلات یخچال هستند. دقت داشته باشید که ممکن است مشکلات دیگری برای یخچال شما پیش بیاید. در این صورت می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت هوم خانه تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان حرفه ای مرکز در میان بگذارید و یا فرم درخواست تعمیرات را پر نمایید.

همچنین تمامی پرسنلی که در نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت فعالیت می کنند، از مهارت و تجربه بالایی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به ویژه یخچال برخوردار هستند که این موضوع کیفیت تعمیرات را تضمین می کند.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت در هوم خانه چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیر یخچال اسمارت هوم خانه یکی از باتجربه ترین نمایندگی های تعمیرات یخچال در تهران می باشد. استفاده از خدمات این نمایندگی مزایای بسیار زیادی دارد که در این مطلب به آن ها اشاره کردیم. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیرکاران ما در هوم خانه ترجیح می دهند قطعات را تعمیر کنند. این کار هزینه تعمیرات را کاهش می دهد.
 • تعمیرکاران و کارشناسی که در نمایندگی تعمیرات یخچال اسمارت فعالیت می کنند، بسیار مجرب و حرفه ای هستند.
 • شما می توانید در تمامی اوقات روز و تمامی روزهای سال از خدمات نمایندگی مجاز هوم خانه استفاده نمایید.

تعمیر یخچال اسمارت در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

تعمیر یخچال اسمارت در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

تعمیر یخچال اسمارت در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

تعمیر یخچال اسمارت در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

تعمیر یخچال اسمارت در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425
امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست