تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر هود

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع هود در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر هود را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

تعمیر هود آشپزخانه باید حداقل یکبار در هر خانه‌ای انجام شده باشد. هود آشپزخانه فن مکانیکی دارد و در آشپزخانه بالای اجاق قرار می‌گیرد. هود رطوبت و چربی معلق در هوا را به بیرون از خانه می‌کشد. میزان رطوبت را در حد مناسبی ثابت نگه می‌دارد. در عین حال چربی و رطوبت روی سقف و دیوارها نمی‌نشیند. آشپزخانه نیز برای مدت زمان بیشتر تمیز می‌ماند.

در صورتی که هود در آشپزخانه نصب نباشد یا هود آشپزخانه دچار مشکل و ایرادی شده باشد؛ بالا رفتن رطوبت، شرایط را برای رشد میکروب‌ها، کپک‌ها و قارچ‌ها فراهم خواهد کرد. همچنین سلامت اعضای خانواده به خطر می‌افتد. هودها دارای انواع مختلفی از جمله هود توکار، شومینه ای، مورب و توکار هستند. درصورت خرابی هر یک از انواع هود باید از یک نمایندگی معتبر برای تعمیر آن کمک گرفت.

ویژگی‌ های نمایندگی تعمیر هود

شاید خرابی سایر لوازم منزل قابل تحمل باشد اما خرابی هود به هیچ عنوان قابل تحمل نیست و باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر هود اقدام کرد. توصیه می‌شود از تعمیرکارانی باتجربه و حرفه‌ای برای تعمیرات هود استفاده کنید. با تماس با نمایندگی تعمیرات هود در تهران تکنسین های مربوطه به محل اعزام شده و اقدام به تعمیر این وسیله می‌کنند.

استفاده از تعمیرکار هود با تجربه

نمایندگی تعمیرات هود می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای تعمیر هود معیوب باشد. چرا؟ زیرا این نمایندگی کارشناسان و تعمیرکاران حرفه‌ای را از سراسر ایران گرده هم جمع آورده است. این تعمیرکاران دارای تجربه کافی در زمینه تعمیرات انواع هود هستند.

علاوه‌ بر تجربه و تخصص تعمیرکاران، این نمایندگی دوره‌های آموزشی‌ را هر شش ماه برگزار می‌کند. برگزاری این دوره‌ها سبب افزایش دانش تعمیرکاران در رابطه با هود و قطعات آن و همچنین فناوری‌های جدید و پیشرفته در انواع هود می‌شود. این امر باعث می‌شود که دانش و مهات تعمیرکاران افزایش بیابد. همچنین بتوانند به سرعت و به بهترین نحو مشکل هود شما را حل کنند.

حضور سریع تعمیرکار در محل و تعمیر هود

اگر هود شما با اشکالاتی رو به رو شده است و نیاز به تعمیرکار برای تعمیر هود خود دارید بهتر است از یک نمایندگی مجاز کمک بگیرید. زیرا همانطورکه گفته شد در نمایندگی‌های معتبر از تکنسین‌ باتجربه و حرفه‌ای هود استفاده می‌شود. شما می‌توانید با این مجموعه تماس حاصل کنید و درخواست کارشناس دهید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت به محل درخواستی می‌رسند.

البته نباید از شعب متعدد این نمایندگی‌ها برای تعمیرات هود غافل شد. این کارشناسان پس از حضور در منزل فوراً و بدون فوت وقت، به عیب یابی هود شما می پردازند. سپس اقدام به تعمیر دستگاه می‌کنند. سرعت عمل تکنسین‌های باتوجه به تجربه و دانشی که در این کار دارند بسیار بالاست.

نصب قطعات اورجینال توسط تعمیرکار هود

پس از باز کردن هود و پیدا کردن قطعه معیوب تعمیرکاران این مرکز، تمام تلاش خود را می‌کنند که قطعه را تعمیر کنند. این تعمیرکاران اغلب از تعویض قطعه معیوب اجتناب می‌‌کنند. قطعه معیوب تنها درصورتی تعویض خواهد شد که راهی که برای تعمیر آن وجود نداشته باشد. این قطعات نیز تنها با قطعه اصل و اورجینال جایگزین می‌شوند. تمام این قطعات دارای گارانتی اصالت هستند و مستقیماً از تولیدکننده اصلی تهیه می‌شوند.

هزینه تعمیر هود

بهتر است برای تعمیر هود یا هر وسیله دیگری از خدمات نمایندگی تعمیرات مخصوص همان وسیله استفاده شود. نمایندگی تعمیرات هود در کمتر از یک ساعت به محل و منزل شما می‌آیند و اقدام به عیب یابی هود شما می‌کنند. هزینه تعمیرات هود در نمایندگی مجاز و مرکزی آن بسیار کم و مقرون به‌صرفه است. از آن جان که نرخ تعمیرات توسط اتحادیه و نهادهای ناظر از پیش تعیین شده است. از همین رو تعمیرکار نمی‌تواند هزینه اضافی را از مشتریان دریافت کند. این کارشناسان همچنین اولویت را تعمیر این وسیله شما قرار می‌دهند. از همین رو سعی می‌کند هزینه اضافی را برای خرید قطعه معیوب به مشتری تحمیل نکنند.

حضور بیست و چهار ساعته تعمیرکار جهت تعمیر هود

نمایندگی تعمیرات هود به صورت بیست و چهار ساعته آماده خدمت به شما عزیزان است. تکنسین های این نمایندگی در هر ساعتی از شبانه روز که شما درخواست کنید به محل و منزل اعزام خواهند شد. عیب یابی و تعمیرات هود شما نیز در زمانی کمتر از دو ساعت انجام می‌شود. به نحوی که فاصله خراب شدن تا تعمیر کامل هود شما حتی یک روز هم نخواهد شد.

تعمیرات هود در تهران با ضمانت نامه رسمی

پس از تعمیر هود توسط تکنسین‌های مجرب نمایندگی تعمیرات، هود تعمیر شده را به مدت 12 ماه یا به عبارتی 1سال ضمانت نامه کتبی می‌کنند. در این صورت اگر مشکل مشابهی در محل تعمیرات رخ دهد، تعمیرکاران هود موظف‌اند تا هود شما را بدون دریافت هیچ هزینه‌ای مجدداً تعمیر کنند. تمام خدمات تعمیراتی که توسط تکنسین‌های این مرکز ارائه شود، دارای یکسال گارانتی است. این امر به خودی خود نشان از اطمینان این مجموعه به خدمات و قطعات مورد استفاده دارد.

مشکلات رایج در هود

هود جزء پرکاربردترین لوازم خانه و آشپزخانه است. متأسفانه ما تا قبل از خراب شدن هود متوجه اهمیت و واجب‌ الوجود بودن این دستگاه نمی‌شویم. پرمصرف بودن این وسیله ممکن است سبب بروز ایراداتی در آن شود. این ایرادات مختص یک هود یا برند خاص نیستند. اغلب هودها پس از گذشت زمان مشخص دچار ایراداتی می‌شوند که بسیاری از این ایرادها نیز به‌راحتی قبال حل است. گاهی اوقات برای تعمیر هود نیاز به حضور تکنسین ماهر و متخصص نیست؛ بلکه تنها با فهمیدن ایراد آن می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

مشکلات رایج در لامپ‌ هود

این مشکل نسبتا شایع است و احتمالأ شایع‌ ترین شکایت در مورد هود‌های آشپزخانه است. بسیاری از مردم اغلب فراموش می‌کنند که چراغ هود آشپزخانه را خاموش کنند. همیشه به یاد داشته باشید پس پایان کار چراغ هود آشپزخانه را خاموش کنید. یکی از دلایل اصلی خرابی لامپ ها است. هنگامی که چراغ‌ها بیش از حد روشن باشد اجزای پلاستیکی مانند سرپیچ لامپ‌ ها و ماژول های الکترونیکی را گرم می‌کنند و باعث خسارت می‌شود. به یاد داشته باشید هنگامی که از هود استفاده نمی‌کنید چراغ های هود را خاموش کنید.

مشکلات رایج در سیم کشی هود

محل قرار گرفتن هود آشپزخانه ممکن است گاهی موجب ذوب شدن سیم‌ها شود. حتی ممکن است سیم‌ها شل یا قطع شده باشند. در این صورت هود آشپزخانه روشن نخواهد شد. برای پیدا کردن مشکل طبق دستورالعمل هودی که دارید آن را باز کنید. به اجزای داخل آن و سیم ها دقت کنید تا ببنید نشانی از سوختگی یا خرابی وجود دارد. حتی ممکن است یکی از سیم‌ها از جای خود خارج شده باشد. اگر نشانی ندیدید باید از اهم سنج استفاده کنید تا ببینید سیم‌هایی که به دکمه روشن خاموش وصل است برق دارد یا خیر. اگر اهم سنج عددی غیر از صفر را نشان می‌دهد یعنی اهم سنج مشکل دارد و باید سوییچ روشن خاموش بررسی شود.

اگر موفق به عیب یابی هود در منزلتان نشدید با تعمیرگاه مجاز این محصول در تهران تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات هود در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

هوم خانه دارای نزدیک به 50 سال  تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد و در تعمیرگاه مجاز هوم خانه شما شاهد تلاش کارشناسان ما خواهید بود زیرا آنها دائما در تلاشند تا بهترین خدمات را برای تعمیر هود به مصرف کنندگان  ارائه دهند به همین دلیل در جواب به این پرسش که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می شوید در ادامه با ما همراه باشید.

  • در تعمیرگاه مجاز یخچال هود ، بعد از تعمیر دستگاه معیوب وهوم خانه یک کارت گارانتی به شما تحویل خواهد داد
  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • در هوم خانه تنها قطعات فابریک در روند عیب یابی و تعمیر هود استفاده می گردد
  •  انجام فرایند تعمیرات توسط هوم خانه بسیار بالاست
  • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص هود
  • شما با استفاده از خدمات تعمیرگاه هوم خانه تا 75 درصد در هزینه های تعمیر صرفه جویی خواهید کرد

در مدت شش تا 12 ماه ضمانت نامه ی تعمیر هود ، هیچ گونه هزینه ای اضافی از مشتری گرفته نمی شود و حتی هزینه ی ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان می باشد و شما نباید هزینه ایی برای آن پرداخت کنید

تعمیر هود در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر هود در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر هود در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر هود در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر هود در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست